dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: konkurs

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    jesli porównacie: regulamin,ogłoszenie konkursu i rozwiązanie konkursu to wyciągnięcie ciekawe wnioski
    ogłoszenie konkursu- wymień 5 powodów,dla których warto mieć dom
    nie kazda praca spełnia ten warunek
    rozwiązanie konkursu- dlaczego warto mieć dom?
    każda praca moze spełnić ten warunek
    regulamin-ułożony tak,że nagrody powinny zostać odebrane przed podaniem laureatów i upłynięciem terminu składania reklamacji

    kto skladał reklamacje? ja tak.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Sadze ze da sie udowodnic ze wiele z prac nie spelnilo regulaminu. Ale co z tego ? Redakcja nagradza "tanczenie walca o 4 rano" a nie trzymanie sie zasad. Ciekawe czy znajdzie sie chetny do skladania reklamacji ? Chyba watpliwe skoro jury ocenialo prace uznaniowo a nie wg regulaminu. Na dobra sprawe mogli wytypowac swoich znajomych do nagrod albo wrecz losowac zwyciezcow. Bo taka mieli fantazje... Na drugi raz trzeba napisac wiersz 13-zgloskowcem albo zaczac bredzic o bieganiu po rosie o swicie..

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Przypomina mi sie taka Angielska (popularna w czasie II wojny światowej) anegdota.

    Pytanie - Dlaczego w piekle przy kotle ze smołą z napisem POLAND nie ma diabłów pilnujacych, by Polacy skazani na męki piekielne nie wydostali się z kotła?
    Odpowiedź - Jest to całkowicie zbędne, gdyż jeśli nawet któremuś z Polaków uda się dotzeć do brzegu kotła to inni z zawiści ściągną go na samo dono.

    Dla informacji podaję, że laureatkę (gratuluję ) znam tylko z wymiany informacji na forum a w samym konkursie udziału nie brałem.
    Pozdrawiam i życzę anonimom "odwagi" by mogli podzielić się swoimi przemyśleniami pod swoimi nickami

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    7 dni na przeczytanie kilku tysięcy prac. Gratuluję Jury!

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    W Polsce wszystko kantem stoi.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maronbik

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Niestety sam też bardziej straciłem zaufanie do muratora po tym konkursie, tak jak każdy kogo pytam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony