dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 243 z 245
Pokaż wyniki od 4.841 do 4.860 z 4887
  1. #4841

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika m&m Zobacz post
    Jurek najszczersze gratulacje : )) Jesteście dzielni i wiem, że nowy dom będzie Waszym miejscem na ziemi. Dbajcie o to.
    Niebieskie drzwi wyglądają świetnie : ))
    Monika, dziękujemy za miłe słowa. To zawsze podnosi na duchu. A przypomnę, że inspiracji do "niewielkiego" szukaliśmy najpierw u Was w Markach. No i warto było się przez te 2 lata dokształcać w budowlance -> Satysfakcja z takich komentarzy jak Twój: bezcenne

  2. #4842
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Wygląda na to, że to mój ostatni wpis w tym wątku, ale na pewno będę zaglądać, kibicować i trzymać z całej siły kciuki za każdego Niewielkiego.
    Dziękuję za pięć lat "wspólnego" budowania : )) Powodzenia.

  3. #4843
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aneta7320

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Bieniewice
    Kod pocztowy
    05-870
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś jeszcze teraz podjął się budowy Niewielkiego M05?

  4. #4844
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar noka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witamy po długim okresie ,
    dużo się zmieniło od naszego ostatniego wpisu, przede wszystkim JUŻ mieszkamy .Sporo za nami ,a jeszcze nie wszystko skończone .Najważniejsze że możemy w końcu czerpać przyjemność z użytkowania domu.

    ps.
    jurek23

    piękny domek gratulujemy

    pzdr
    NB

  5. #4845

    Domyślnie Schody gotowe

    Cytat Napisał noka2 Zobacz post
    Witamy po długim okresie ,
    dużo się zmieniło od naszego ostatniego wpisu, przede wszystkim JUŻ mieszkamy .Sporo za nami ,a jeszcze nie wszystko skończone .Najważniejsze że możemy w końcu czerpać przyjemność z użytkowania domu.

    ps.
    jurek23

    piękny domek gratulujemy

    pzdr
    NB
    Miło słyszeć, że nauczyciel docenia ucznia zaczynaliśmy przecież od "waszego" Mieczysława

    W P.S. poręcz i tralki schodów gotowe i nasz widok na "Toscanię" w toalecie na dole.

    [ATTACH=CONFIG]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	307
Rozmiar:	9,0 KB
ID:	337364   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	9,0 KB
ID:	337366  

  6. #4846

    Domyślnie

    Noka- gratulacje. Wszystko się Wam udało. Zima spędzona przy kominku na pewno będzie zupełnie inna niż wszystkie poprzednie.

  7. #4847

    Domyślnie

    Ja zaczynam m05a

    Cytat Napisał aneta7320 Zobacz post
    Witam
    Czy ktoś jeszcze teraz podjął się budowy Niewielkiego M05?

  8. #4848

    Domyślnie

    witamy po dluzszej przerwie.mamy pytanie do osob zamieszkujacych m05.czy ktos z was ogrzewa niewielkiego kotlem gazowym kondenacyjnym i jak wychodzi to w praktyce(chodzi glownie o wysokosc rachunkow).my zamierzamy sie przeprowadzic na przelomie maja/czerwca i nastawiamy sie na taki typ ogrzewania + kominek z dgp.pozdrawiamy i gratulujemy wszyskim zamieszkujacym.ps zdjecia pokazemy jak tylko bedzie odrobinka czasu...

  9. #4849

    Domyślnie

    Cytat Napisał M05-Niewielki Zobacz post
    witamy po dluzszej przerwie.mamy pytanie do osob zamieszkujacych m05.czy ktos z was ogrzewa niewielkiego kotlem gazowym kondenacyjnym i jak wychodzi to w praktyce(chodzi glownie o wysokosc rachunkow).my zamierzamy sie przeprowadzic na przelomie maja/czerwca i nastawiamy sie na taki typ ogrzewania + kominek z dgp.pozdrawiamy i gratulujemy wszyskim zamieszkujacym.ps zdjecia pokazemy jak tylko bedzie odrobinka czasu...
    My jeszcze nie mieszkamy, ale już ogrzewamy. Przez pierwsze 2 tygodnie listopada zużyliśmy 130 litrów gazu (mamy gaz ale plynny

  10. #4850

    Domyślnie

    super macie już !!!pozdrawiam

  11. #4851
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Bo My Niewielcy tak mamy. Upadamy na pyszczek, chwilę poleżymy a potem dalej do przodu : ))

  12. #4852

    Domyślnie

    Ją mam akurat 100 m2 .za miesiąc ogrzewania gazem zaplacilam m 230 zł to jest. 100 kubikow. Za zeszła zimę zaplacilam 1500 zł .

  13. #4853
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mczajka

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał M05-Niewielki Zobacz post
    witamy po dluzszej przerwie.mamy pytanie do osob zamieszkujacych m05.czy ktos z was ogrzewa niewielkiego kotlem gazowym kondenacyjnym i jak wychodzi to w praktyce(chodzi glownie o wysokosc rachunkow).my zamierzamy sie przeprowadzic na przelomie maja/czerwca i nastawiamy sie na taki typ ogrzewania + kominek z dgp.pozdrawiamy i gratulujemy wszyskim zamieszkujacym.ps zdjecia pokazemy jak tylko bedzie odrobinka czasu...
    Ogrzewam (wersja m05 duża) kocioł kondensacyjny vailant ecoTec plus VC PL 186/3-5 2funkcyjny (18 kW) + serownik corolMATIC VRC 430 Na chwilę obecna od października 2010 roku do wczoraj poszło 3623 msz gazu ziemnego plus ok 8-10 msz drewna na sezon. W gazie - CWU i CO + gotowanie, drewno - kominek z płaszczem wodnym. Średnia temperatura 18-24 st. zeleżnie od dnia/nocy i temp. na zewnątrz.
    Ostatnio edytowane przez mczajka ; 12-01-2016 o 19:03

  14. #4854

    Domyślnie

    My ogrzewamy gruntową pompą ciepła z kolektorem pionowym, jeszcze nie mieszkamy ale utrzymujemy 20 stopni.

    Płytki w kuchni na ścianach położone, robi się łazienka na dole, wkrótce podłoga w wiatrołapie. Czas się rozejrzeć za drzwiami i zdecydować co dajemy na podłogi. Jest plan żeby się w tym roku wprowadzić, trzymajcie kciuki, żeby się udało

  15. #4855

    Domyślnie

    Witajcie Kochani Niewielcy, czy ktoś jeszcze tutaj zagląda ??? Może warto "odkurzyć" trochę ten wątek W maju upłynie 3 lata odkąd się wprowadziliśmy i dalej wykańczamy naszego Niewielkiego ale już prawie, prawie koniec

    Pozdrawiam
    Sylwia
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  16. #4856
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Cieszę się, że "nocna zmiana" jeszcze pamięta o wątku
    Dobrze, że jesteście na finiszu wykończeniówki... to świadczy o tym, że się da a to bardzo pozytywna konkluzja: ))

    U nas być może w lato nastąpi ten moment, Młoda idzie do gimnazjum więc dobrze będzie wystartować w nowym miejscu. Chciałabym, żeby się udało, ale też się nie napinam.

    Jestem jak najbardziej za odkurzeniem i wiosennymi porządkami : ) Jurek, sarbela, noka, mczajka i wszyscy... pobudka : )
    Ostatnio edytowane przez Monika m&m ; 06-03-2016 o 13:56

  17. #4857

    Domyślnie

    i u nas również drodzy niewielcy przeprowadzka na czasie.(najprawdopodobniej przełom maja i czerwca). teraz mamy meblowanie.zostają balustrady na schodach piec,kostka i odbiór. już nie możemy się doczekać

  18. #4858

    Domyślnie

    Działka kupiona, projekt jest już w drodze do nas, pozostaje zanieść do architekta

    Mimo, że widzieliśmy już 2 niewielkie m05a (jeszcze raz wielkie podziękowania dla duma i mczajka) chętnie obejrzelibyśmy przed ostatecznym nasieniem zmian jeszcze jeden domek.

  19. #4859

    Domyślnie

    Witajcie

    OOOO WoW jaki piękny odzew na mój apel Aż się nie spodziewałam !!! Byłam pewna, (prawie), że wątek powoli umiera śmiercią naturalną, a jednak się myliłam Tak, tak nocna zmiana nadal aktywna ...

    Chciałam Wam wkleić kilka zdjęć ale tak dawno tego nie robiłam ............,że nie wiem co z tego wyniknie ale próbuję
    Ostatnio edytowane przez sylwiap-w29 ; 31-03-2016 o 18:12
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  20. #4860
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    k
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 044.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	350377   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 016.jpg
Wyświetleń:	335
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	350376   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 062.jpg
Wyświetleń:	326
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	350829  
    Ostatnio edytowane przez zaga1 ; 22-03-2016 o 19:51 Powód: błąd

Strona 243 z 245

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony