dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 245
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4887
  1. #1021

    Domyślnie

    artshi nie ma wklejonych zdjęć czy tylko ja ich nie widzę?

  2. #1022

    Domyślnie

    Czesc Kropeczko!!!!Bardzo zaciekawil mnie Twoj pomysl stworzenia Dziennika Budowy,bezzwlocznie wszedlem na ten adres int.ale nie potrafie wejsc na zdjecia!!!!Ukazuje sie tylko jedno z widokiem dzialki....musze dodac ze miejsce piekne!!!!Gratuluje!!!!
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  3. #1023

    Domyślnie

    Witaj Kropeczko!!!Nieuwaznie przeczytalem Twoj dziennik!!!!Teraz wszystko rozumie...!!!
    Ty dopiero zaczynasz budowe Niewielkiego!!!Bede sledzil uwaznie wszystkie Twoje wpisy!!!!Pozdrawiam i zycze powodzenia!!!!I slinej woli!!!!My z zona dopiero zaczelismy!!!!Jest juz dzialka ale z budowa musimy zaczekac do przyszlego roku...!!ze wzgledow osobistych nie mozemy wczesniej zaczac.. Pozdrawiam
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  4. #1024

    Domyślnie

    Swoja droga !!!Czy masz juz jakis orientacyjny koszt budowy!!!!Przegladalem posty i znalazlem tylko dwa!!!Odbiegaja od siebie znaczaco!!!Zamirzam dobrze sie przygotowac do tej budowy i od jakiegos czasu przegladam wszystkie posty zamieszczone na tej stronie i sporzadzam notatki kozystajac ze slusznych spostrzezen Niewielkich(bardzo pomocne).Pozdrawiam
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  5. #1025

    Domyślnie

    Witaj burczymucha,

    Dziękuję za odwiedzinki na mojej stronce No tak... dopiero zaczynam budowę, stąd jeszcze nie ma tam prawie nic Ale w miarę postępów będę wszystko zapisywać i wklejać zdjęcia. Może kolejnym budującym przyda się.

    Ja planuję zacząć w czerwcu. Również studiuję wszystkie posty i zaznaczam to co istotne. A szczególnie wprowadzane w M05a zmiany.
    Kosztorysu pełnego nie mam jeszcze. Tylko 3 wyceny robocizny stanu surowego otwartego. Jak będę coś mieć, to na pewno napiszę, bo z doświadczenia wiem, jak ważne jest to dla osób na etapie planowania wydatków.
    Zapraszam do zaglądania na bloga Na pewno z czasem będzie co pooglądać

  6. #1026

    Domyślnie

    Kolejne próby. Ech


    Od strony garażu.

  7. #1027

    Domyślnie

    O ! Udało się.


    Poddasze po korekcie. Ścianka ma 100 cm wysokości.

  8. #1028

    Domyślnie

    artshi piękny

    Czy to jest M05??

  9. #1029

    Domyślnie

    Kolejne:

    Klatka schodowa.Poszerzona na górze, aby optycznie ją powiększyć, gdyż obawialiśmy się efektu "szybu windy" z pionowymi ścianami. A tak będzie z czego kurz ścierać

  10. #1030

    Domyślnie

    Tak! To nasz M 05 . Trzeba jeszcze podsypać ziemią, bo mamy drogę trochę wyżej.
    No to siłą rozpędu, zanim nasza radiówka odmówi posłuszeństwa.


    Ta beleczka trzyma cały dach. Cieśle mówili,że z takich buduje się mosty. ,z czego wnioskujemy, że nam się szybko nie rozleci.

  11. #1031

    Domyślnie

    artshi - gratuluję. Na mój gust - solidna robota (dobra ekipa?). Sciana kolankowa zrobiona jak trza. Konstrukcja pod scianki w pokojach na górze tez fajny pomysł.

    Jeśli chodzi o kalenicę - tak solidna - powiedział mój kierbud, że można zrezygnować z mieczy widocznych w pokoju - co uczynilem.

    A teraz o mojej dachówce. Firma z Płońska produkująca dachówkę ma awarię linii technologicznej robiącej Cisara romanskiego, technologicznie dośc nowego .Co przekłada się na dalsze oczekiwanie. Jak pech, to pech...
    Pozdrawiam,
    TomekM05a
    Mój M05a

  12. #1032

    Domyślnie

    Kochani,
    dawno mnie tu nie było, ale tyle się dzieje i to nie tylko wokół mojej budowy niewielkiego M05a. Jesteśmy juz na etapie dachu tzn. więżba będzie za tydzień- ponoć wyszło bardzo dużo drewna nasz "doradca" stwierdził, że za zwyczaj ok 10 kubików a tu aż 15 no i znowu idzie po kieszeni , dachówka też juz wybrana, a więc nasze plany są bardzo realne, bo chcemy Boże Narodzenie spędzić w niewielkim
    Pozdrawiam Wszystkich
    Ania

  13. #1033

    Domyślnie

    Witaj Anjawi!!!!
    Gratuluje postepow w budowie.Wybrales ten sam projekt co my oboje z zona.Mam pytanie,tyle czytam na forum o zmianach jakie wprowadzaja Niewielcy do projektu,czy Ty rowniez dokonales jakis ??Czy podnosiles dach,zeby zyskac wiecej miejsca???My obawiamy sie ,ze schody beda zbyt waskie i jak przeczytalem wczoraj,ze moga one sprawiac wrazenie szybu windy.My chcemy wprowadzic tylko jedna zmiane a mianowicie,chcemy zrezygnowac z toalety na dole,dzieki czemu zyskamy na wiekszej lazience,przenoszac scianke dzialowa.A na jakie ogrzewanie domu sie zdecydowales???Chcielismy zainstalowac ogrzewanie na paliwo stale z samopodajnikiem,bo nasi znajomi takie maja i sa bardzo zadowoleni.chcielismy go zamatowac w pomieszczeniu za garazem,ale pojawil sie problem ,znowu po przeczytaniu postow,ze jest zbyt duzo odleglosc od kuchni i duzo energji potrzeba bedzie do ogrzania wody.!!!Juz sam nie wiem!!!Poszukiwalismy wczoraj rowniez producentow okien,chcielismy porownac ceny ale nic konkretnego!!!Moze jakies sugestie???Chcialem porownac ceny odnosnie dzwi od tarasu.Chcemy zeby byly rozsowne.Oboje z zona chcemy aby Niewielki stal sie dla nas cieplym miejscem do odpoczynku.


    P.S.Moze kiedys bedziemy Cie mogli odwiedzic na placu budowy.

    Pozdrawiam i zycze powodzenia.
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  14. #1034

    Domyślnie

    Wotaj Anjawi!!!!Dopiero teraz mnie olsnilo!!!!!...Ze Twoj nik nie pochodzi od meskiego imienia...!!!!PRZEPRASZAM ANIU!!!Jestem nowy na forum....
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  15. #1035

  16. #1036

    Domyślnie

    Czesc Aniu!!!!Nie wiem o co chodzi z ta strona ????Nie moge na nia wejsc!!!!
    Ten rok jest przełomem w moim zyciu BUDOWA

  17. #1037

    Domyślnie

    Witamy ponownie. Dawno nic nie pisaliśmy bo nie ma czasu.
    Na początku stycznia skończyli nam dach i na razie przestój w budowie, to nie znaczy ,że nie działamy.
    Załatwiamy okna drewniane dół-ok.10.000,- dachowe Velux 7 szt+ wyłaz Fakro do pomieszczeń ogrzewanych -ok.12.000,-
    Czekamy na wycenę wod.kan.gaz + kominek+ co + solar
    Na dzień dzisiejszy ten stan (oczywiście bez okien) to 137.000,' ale nic nas do tej pory nie interesowało oprócz kontroli wykonanych prac.( 3 miesiące).
    Jakie Wy macie koszty takiego stanu.
    A oto nasz domek jeżeli się uda wkleić!!
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7b9ac7461.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0d829bdda.html
    JKJ7

    M05A

  18. #1038

    Domyślnie

    Teraz chyba już dobrze.Wybaczcie ale są ostatki
    JKJ7

    M05A

  19. #1039

    Domyślnie

    Witam Niewielkich !!!
    Kilka dni temu kupiliśmy projekt M05a i chcielibyśmy ruszyć z budową na wiosnę.Będziemy budować w okolicy Krakowa.
    Wiemy z forum,że kilka osób buduje niedaleko nas (gmina Michałowice).
    Czy byłby Ktoś tak miły i zaprosił nas na swoją budowę? Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.

    bietka9

  20. #1040

    Domyślnie

    Cytat Napisał JKJ7
    Czy prawdą jest, ze nie podnieśliście poddasza (ściany kolankowej), a parter jest wyższy?
    - Niewielka ciekawość budowlana .
    Pozdrawiam,
    TomekM05a
    Mój M05a

Strona 52 z 245

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony