dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 262 z 373
Pokaż wyniki od 5.221 do 5.240 z 7458

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, ja też chciałam obiad, ale teściowa stwierdziła, że ona rodzinę musi zaprosić - a to było ze 40 osób. Nie pozostało nic innego, jak robić wesele.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    To u mnie było wszystkich 22 osoby.. obiad i przyjęcie u teściowej w domu (wszystkie produkty ja zapewniałam, mąż alkohole, teściowa przygotowywała) , a w zasadzie w mieszkaniu w bloku... nie wiem czy żałuję czy nie, że bez wesela... w tym samym dniu miałam i cywilny i kościelny.. też jechaliśmy polonezem, .. to był rok 1990... w czerwcu będzie już 25 lat razem.. na dobre i złe...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    My poprzestaliśmy na cywilnym, ale na przyjęciu poprzestać już się nie udało. Tata dorzucił kasy no i wyszło coś koło 40 osób. W lokalu na szczęście!!! Teraz w tym lokalu jest kościół garnizonowy ... chcieli mi coś powiedzieć przez tę zamianę?? Nawet jeśli, to ja niedomyślna jestem
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cóż, zawsze możesz powiedzieć, że brałaś ślub w kościele

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Lepiej - wesele miała w kościele!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Miałam dziś wariacki dzień. Przez psa. Stwierdziliśmy, że skoro Zuza ma ferie, to trzeba iść z psem na kontrolę do weta. W końcu miała na początku grudnia operację, no i chciałam zmienić weta, tamta przychodnia jako tak podchodziła lekko do zwierząt. Pojechałyśmy rano, potem ja miałam iśc do pracy a Zuza z psem do domu pieszo. OK. Ale okazało się, że psu pobrali krew i ma iść na USG. Na drugi koniec Łodzi. No to poszłam do pracy i dzwonię na to USG. Pan dr ma miejsce dziś a potem za 2 tygodnie! No to dziś. Pies ma być na 14.30. ja nie wyjdę, mam pacjenta na 14.20. Zuza sama zginie, tam zupełnie nie ma jak dojechać komunikacją miejską. No to telefon do męża, mąż wyjdzie. Ale potem mamy wrócić do naszego weta. Cały dzień w przerwach pracy wiszę na telefonie. jakoś to zgrałam. Oni pojechali na USG, ja po wyjściu z pracy poszłam do weta zająć kolejkę. I całe szczęście, bo tam tłum się kłębił. No to siedziałam sobie bez pacjenta i dzwoniłam przez 1,5 godziny do męża, a on mi odpowiadał - jeszcze się bada! Podobno faktycznie tyle trwało, choć w międzyczasie pan dr odbierał liczne telefony.
    Podsumowując
    pies ma splenomegalię nie wiadomo dlaczego. USG (i cała rozrywka) do powtórzenia za miesiąc.
    Wątroba w USG prawidłowa a w badaniach alat 5*norma, aspat 2*. ??
    W morfologii niewielka leukopenia
    jeden węzeł powiększony przy operowanym sutku. Jutro RTG klatki

    Wynika, że wezeł do obserwacji, sledziona do obserwacji, dieta i powtórka z rozrywki za miesiąc.
    W sumie nie wiadomo, czy jest dobrze, czy nie. Ani dobrze, ani źle...jakoś...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Potrzymam kciuki za dobre wieści...

    Czyli za miesiąc kolejny szalony dzień... albo i nie.. bo wówczas Zuza w szkole będzie.. Ty w pracy.., spada całość na męża jak nic...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pewnie i tak ogarniać będzie Ewa. Jednak w logistyce jesteśmy najlepsze! Znaczy my - kobiety dzietne.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Będę, jak nic
    dziś był rtg klatki psa. Oczywiście ja trzymałam i się napromieniowałam, bo przecież nie dziecko. Mąż... pracuje. On pracuje, ja zarabiam. Świat jest dziwny.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Oby sie nie potoczyło jak u mojej sierści: operacja, złe wyniki, odrośnięcie guza itd.
    Ile Twój pies ma lat?

    Co do mężów, to mój nie umie trzymać psa ani u weta ani fryzjera. Nie umie i już i tego nie będzie robił. Jeden raz jak go wysłałam do psiego fryzjera, to przyszedł jak z wojny, cały w kupie i obrzygany, z kłakami w zębach i z krwią na rękach (swoją).

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    o matko...
    na szczęście moja psuka spokojna bardzo. Jak ją położysz, to leży.. pod warunkiem, że się ją pilnuje. Weterynarz ją macała na wszystkie sposoby a ona tylko stała jak ta sierota.
    Ma 8 lat. Wczoraj był rtg - czysty. We wtorek idziemy na ocenę tego węzła podejrzanego. Potem wygląda jakby miała mieć cieczkę, więc będzie przestój a później chyba jednak sterylizacja, bo każda cieczka może powodować nowe guzki. Ale wierzę, że będzie dobrze...

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Amalfi ... wyobraźnia mi ruszyłą .... Matko, to musiał być widok

    Cóż mozna powiedzieć ... Zwariowanego dnia nie zazdroszczę ... oby chociaż z psicą było dobrze!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Bidna, że sie musi sterylizować w dojrzałym wieku, ale jak trzeba, to nie ma co się zastanawiać. Też mam nadzieję, że będzie dobrze. Jednak to chyba prawda, co mówił nasz wet, że duże psy są spokojniejsze niż te małe zajadłe konusy.
    Mojej ostatnio rośnie jakaś buła pod pachą. W poniedziałek jedziemy do weta, bo w weekend pracuję, a jak mówiłam wcześniej, mąż nie pojedzie. No i wątroba niestety uszkodzona i już nic się nie zrobi. Musi sobie tak żyć, ale moja ma 14 lat.
    Braza, żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Amalfi.. co to za rasa???

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Amalfi.. co to za rasa???
    A sznaucer miniaturowy. Kiedyś była spokojniejsza, ale od czasu jak ją jedna fryzjerka potraktowała, to się denerwuje. Jak ja albo córka ją trzymamy, to jest nawet ok, ale mąż się bardzo denerwuje, bo tak sobie ubzdurał i pies to czuje i tak wariuje. Potem mi opowiadała fryzjerka, że lepiej by sobie samma poradziła niż z takim zestresowanym pomocnikiem.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Psy czują emocje. U tego weta jak czekałam, weszła dziewczynka z dwoma małymi pieskami. Nie wiem, co za rasa ale coś w rodzaju terierów. Pieski pokęciły się, poznały otoczenie i położyły się pod ławką. A potem przyszła mama dziewczynki i psy zamieniły się w potwory. Zaczęły szczekać, nie dawały się uspokoić. Pani ćwierkała, psy wyły, ja miałam dość i miałam chęć przylać tej pani. Najspokojniejsza była dziewczynka, chyba flegmatyczna po tatusiu

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Pewnie ojciec spokojny, a matkę doprowadza to do szału.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Eeeee sznaucera to spokojnie można obciąć... asysta pańci i pana nie jest absolutnie potrzebna...

    Zwierzęta wyczuwają komu i jak mogą poskoczyć... jakoś ja jem i Inka do mnie nie przyjdzie żebrać... do innych członków rodziny z mężem na czele wchodzi na głowę, pod pachę, zajrzy na talerz.... ja mogę strzyc ją i czesać, i dam radę.. młody dzisiaj Inkę kąpał i strzygł.. i wezwał mamę na ratunek.. musiałam skończyć...

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Oczywiście, że wiedzą.
    Są równie sprytne jak ludzie i wyczuwają doskonale na ile mogą sobie pozwolić, wiedzą też kto jest niespokojny, a kto jest jak skała.
    I zachowują się adekwatnie do tego.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 262 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony