dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 318 z 373
Pokaż wyniki od 6.341 do 6.360 z 7458
  1. #6341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ooo to cos nowego, jakos wczesniej nie bylo ograniczen

  2. #6342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    to chyba adblok, nie mogę go nijak wyłączyć, blokije pobieranie a jak przejdę na basic uploader, to są ograniczenia. do tej pory takich cudów nie było

  3. #6343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a masz jakis zewnetrzny album np. picasie? stamtad latwiej kopiuj-wklej

  4. #6344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no właśnie nie mam. Próbowałam też bez adbloka ale gucio. chyba się nie pochwalę

  5. #6345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    S. ma i wiedzę i jej używa, a co najważniejsze, jest człowiekiem i to uśmiechniętym i sympatycznym ... oby się nie zepsuła...
    Depreche mam.... nic mi się nie che...

  6. #6346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    no właśnie nie mam. Próbowałam też bez adbloka ale gucio. chyba się nie pochwalę
    szkoda, ciekawam spodnicy z gorsetem.

  7. #6347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    oj, to jak nie ty???


    Udało mi się wstawić zdjęcia!
    jest wersja z marynarką i bez, fryzura była pod postacią dobieranej korony, bo młoda zaniedbała umówienie fryzjera To z marynarką jakoś dziwnie wyszło, ale akurat to udało się odchudzić, że forum przyjęło ...

    Zostawię te zdjęcia ze 2 dni, potem usuwam...


    Co prawda nikt tu nie zajrzał, ale usunęłam. a przynajmniej miałam zamiar, tylko, że to nie łatwe
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 02-02-2016 o 20:42

  8. #6348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ekstra!!! Świetnie wygląda! Mam nadzieję, że tak samo świetnie się bawiła!


    Szacun dla dzięcioła i kosa. Mnie tak wytresowały sikorki ...

    A jeśli chcesz usunąc te załączniki to wejdz w zaawansowaną edycję i kliknij na zarządzaj załącznikami. Otworzą Ci się wszystkie Twoje zdjęcia, wybierasz to, które chcesz wywalić klikając na "x" w prawym górnym rogu.
    Murator nie przyjmuje zdjęć większych niż 100kb więc musisz je zmniejszyć, ja mam LightImage Resize i się sprawdza.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #6349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja zajrzalam szybko ale nic nie pisalam, bo mielismy sytuacje awaryjna z malym pieskiem i wypadlo mi z glowy. Gorset super, myslalam ze spodnica tez jest czarna. ale calosc wygladala jak oryginalny zestaw. mam nadzieje ze mloda sie dobrze wybawiła? Tak? No to teraz ..............do nauki

  10. #6350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mnie się też podoba! Tak klasycznie wygląda i elegancko.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #6351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    A ja teraz zdążyłam obejrzeć
    Ten gorset ze spódnicą super wygląda...
    Gdzie go zanabyłaś? I za ile?

  12. #6352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    gorset? w necie. Gorsety.pl
    Tylko jest jeden myk- nie można ulegać złudzeniom. jak przy opisie stoi "dla małego biustu szukaj..." to szukaj dla małego a nie dla własnych nadziei na duży Wtedy będzie dobrze dobrany. Zuzy koleżanka też tam kupiła, biust nie za duży a gorset wybrała w serduszko (dla dużych biustów) i marudzi, że źle dobierają i sklep do bani

    Co do bawienia się - podobno umiarkowanie ale może być

  13. #6353

  14. #6354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wlazłam na ten gorset.pl popatrzyłam, fajne rzeczy i ... olśnienie... Gdzie ja w tym pójdę? I tak się skończyła wycieczka
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #6355
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    hehehe u mnie tak samo

  16. #6356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ale te gorsety nosi się na bluzkę, fajnie wyglądają na białej koszuli i do spodni. Nie zainwestowałabym trzech stów w przedmiot jednorazowy

    Pies mi zachorzał. Biedna ma zmiany na skórze, zaczęło się od jakiegoś uczulenia a potem się wdały mikroby i grzyby. Latam do weta, pies je antybiotyk, smarujemy a po sterydzie wcina wszystkie, nawet najbardziej nielubiane chrupki Idzie bidula do gabinetu, nawet nie piuknie jak ją okręcamy, kładziemy. Za to przy smarowaniu mruczy, jak kot

  17. #6357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Weronika chodziła w gorsetach do szkoły. Właśnie na bluzkę bawełnianą zakładała. Najfajniej wygląda do takiej z szerokimi rękawami na gumki przy nadgarstkach. Tylko buty niewygodnie sznurować w gorsecie

    Biedna sucz!
    A nasza mruczy, kiedy widzi, że idę do wiaderka z karmą celem nafutrowania jej.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #6358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Biedna, naszemu bialasowi pomogla zmiana karmy na taka dla alergikow (zmiany na lepsze zachodza po 3 tygodniach) i wszelkie smakołyki tez hipoalergiczne (dr Siedel ma rewelacyjne ale drogie) mozna tez sprobowac karme z jagnieciną - ponoc najmniej uczula. Do tego dostalismy super spray strydowy psikany miejscowo po tygodniu rany zniknely i pies sie nie wygryzal. no i niestety czeste kąpiele co tydzien byc musialy

  19. #6359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ona nigdy nie miała alergii!
    Zaczynam podejrzewać pianino. Mieliśmy takie stare, stuletnie. Jakoś tak przed Świętami kupiliśmy elektryczne i mąż wymyślił, że użyjemy tą historyczną obudowę jako stojak. Wybebeszył cały środek i włożył w klawiaturę elektryczną a pudło z młoteczkami, klawiszami i czym tam jeszcze stało pod schodami w okolicy posłania psa. Może tam jakiś stuletni kurz był? Niby wszystko było odkurzone i wyczyszczone, ale kto wie.
    Spryskiwacze też mamy, już się nie drapie ale wyleczyć trzeba.

  20. #6360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no to moze nabyla, jak to jednorazowe to wyleczy sie predzej czy pozniej a jak ma alergie to ciagle bedzie sie babrac. my trafilismy do dobrego weta od chrób skory i alergii w 3 city, po kilku roznych probach wyszlo co mu dolega. jedna rzecz nasilenie problemow skornych nastepowalo zazwyczaj kiedy mial przepelnione gruczoly.

    a moze w tym kurzu byly jeszcze plesnie i grzyby? moze wypierz jej tez poslanie.

Strona 318 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony