dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 319 z 373
Pokaż wyniki od 6.361 do 6.380 z 7458
  1. #6361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    posłanie mam wyprać za 10 dni, psa wtedy też. czyli po leczeniu. na posłaniu to nic nie ma, raczej podejrzewałam, że w powietrzu latało.
    Zobaczymy.

  2. #6362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Podrap sucz za uszkiem ode mnie.

    Na nic więcej nie mam weny ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #6363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    sucz ciągle każe się drapać.
    usiłuję ją przestawić na chrupkie żarcie. Wetka sugerowała, że problemy z sierścią mogą być od braków w diecie i karma lepsza, bo zbilansowana. O matko. Pies myśli zupełnie odwrotnie. Chrupki na śniadanie, OK, na kolację mogą być ale obiad ma być obiad! miałam nadzieję, że przy tym jej lekowym apetycie naje się chrupek i odpuści, to nie. Chrupek po południu nie tknęła dopóki nie dostała choć namiastki obiadu, twardo leżała przy misce.
    i co? Jak mam ją przestawić, skoro ona PATRZY???

  4. #6364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Oj, ja jestem wyrodna pańcia, bo mnie psie patrzenie nie rusza wcale.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #6365
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    mam miękkie serce najwyraźniej


    U TARci ktoś wspomniał akunę i zamówiłam sobie krem do twarzy. jak przyjdzie, to sie podzielę informacjami
    szampon mają dobry, kremu nigdy nie brałam, a moja twarz się buntuje od byle czego, więc jestem dobrym testerem. Generalnie używam do twarzy wodę. z kranu. Kosmetyki mi nie przeszkadzają (czasem) ale wystarczy, ze użyję mydła, toniku czy nawet wypasionego kremu, to mnie swędzi. Jedynie po suszeniu włosów używam balsam do ciała swissnatura, używam do twarzy a nie do ciała bo suszarka mi twarz przesusza i mam maskę. Zobaczymy. w ich cuda w rodzaju "alveo dobre na wszystko" to średnio wierzę, ale kosmetyki moooże będą dobre. A, batoniki energetyczne mają dobre. Smakowo. Kupowałam swego czasu dziecku do szkoły a że kolor mają taki hmm specyficzny (żurawina) to dziecko brało chętnie, bo mówiła, ze ją podejrzewają, że je surowe mięso. podobało jej się

  6. #6366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    po testach wielu kremow tanszych, drogich, specjalnych, super hiper pozostalam przy nivea soft i na dzień wynalazlam Eveline odmładzajacy do cery dojrzalej z arganem. Co drugi dzien na noc nivea soft i AA dla cery naczynkowej (tłusty ale super wchłanialny) niestety wersja dzienna AA grudkuje sie na twarzy. u mnie wystepuje problem "warzenia sie" kremu na buzi. nie dosc, ze grudkuje sie to zapach mi nie podchodzi. nie lubie kremow masek z pozotawionym filtrem, moj krem musi sie wchlonąc. Pod oczy tez uzywam tez z serii eveline. calkiem niezle maja kosmetyki - nie daja duzo sylikonow do kremu. i balsamy do ciala swietne.

    Kiedys ktoras z dziewczyn polecala ziaje - niestety jak dla mnie wazelina na buzi.

  7. #6367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    O! To dopiero agresywna firma! Ledwie człowiek na forum muratora się odezwie a już wiedzą

    Panie Akuna, takie praktyki nie zachęcają

  8. #6368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    odniosłam to samo wrazenie.

    Ewa powiedz czy wit. D dziala rzeczywiscie dla organizmu tak zbawiennie jak krzycza we wszystkich reklamach? czy to pic na wode. po prostu gdzie sie nie obejrzysz tam vit. d proponuja . a ja kiedys (moze juz nieaktualne) czytalam ze to vitamina "niewchłaniajaca sie"

  9. #6369
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Tak... dobra. bo mamy jej niedobór...
    Ja mam . Robiłam badania.. dobra jest na depreche...
    I wcale nie jest "niewchłaniająca się"... ona jak i klika innych ( A, D, E, K w skrócie ADEK) jest rozpuszczająca się w tłuszczach a nie w wodzie

  10. #6370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A dlaczego firma Akuna spamuje?
    To jest reklama...

  11. #6371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pierwsze słyszę o firmie akuna i od razu mnie zniechęcili (mam alergię na agresywną reklamę).

    Z witaminą D3 mam ten problem, że kiedy kupię jakiś tran, to 1. w zalecanej dziennej dawce jest jakaś ułamkowa część dziennego zapotrzebowania, 2. oczywiście jest ostrzeżenie, żeby nie zażywać więcej niż zalecana dawka, 3. witaminy ADEK można przedawkować, bo się ich nie wysika jak C, 4. to ile do cholery mamy zażywać, żeby nadrobić te braki?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #6372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja pytam, bo ostatnio reklama vit. d jest po prostu az do przesady. dzis czytalam jakis kawalek wywiadu z jakas nasza pseudo aktoreczka i ona stwierdzila, ze w ogole teraz to jest jej tak bardzo zaje...cie, bo od niedawna lyka vit. d. no po prostu do porzygu. jakby ta wlasnie witamina byla jakims cudownym srodkiem na wszystko. wit a+e stosuje jedynie w przypadku kiedy widze, ze zaczynam miec problem z wlosami czy paznokciami rozdwajajacymi. ale to bardzo rzadko. wiem, ze nie mozna jej stosowac caly czas a z przerwami i w ograniczonym zakresie. wit. k to chyba tylko dla prolemow z krzepliwoscia (czy do czegos jeszcze?) generalnie strasznie duzo obecnie promuje sie witamin / suplementow i ich cudownych wlasciwosci.

  13. #6373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Z zasady reklamy po mnie spływają, a reklamy suplementów szczególnie szybko, ale z tą witaminą D chyba coś jest na rzeczy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #6374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    z ciekawosci obejrzalam blok reklamowy (krotki) 6 reklam:
    4 reklamy to "leki" w tym 3 vit. d (dla dzieci multi cos tam, vitrum, moeller) 1 leki na przeziebienie
    1 reklama jogurt
    1 reklama piwo

    czyli wychodzi ze 50% reklam to reklama vit. D co to znaczy, jakies nowe lobby czy badania?

  15. #6375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No nie, z wit D to zaczęli lekarze. Faktycznie jest to nowa moda ale wynikła ze zmiany trybu życia. jeszcze nie tak dawno człowiek wychodził z pracy o 15. Od tej 15 do zachodu łaził po dworze i produkował witaminę. Podobno dzienne zapotrzebowanie daje nam 20 minut słońca w południe i na twarz. A latem robimy zapas na zimę. I jest fajnie, ale są zawody, w których ludzie przychodzą do pracy o świcie i wychodzą z niej po zmierzchu. Słońca nie widzą a jeżeli to w samochodzie. Stąd braki witaminy. A że ci ludzie zwykle dobrze zarabiają, to mogą wydawać kasę na tabletki
    brak się objawia obniżeniem nastroju i tym, ze nic się nie chce i życie jest do bani. A długoterminowo osteoporozą. W zasadzie zimą powinniśmy jednak suplementować, bo słońce u nas kiepskie.
    Agdus, jak chodzisz w dzień dość dużo po dworze to nie musisz. ale ci, co pracują w pomieszczeniu to powinni. i trzeba brać preparaty z dużą dawką.

    AE zwykle zjadamy w dostatecznych ilościach w diecie. I z nimi ostrożnie, bo nadmiar szkodzi, jak niedobór.
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 08-02-2016 o 22:37

  16. #6376

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    O! To dopiero agresywna firma! Ledwie człowiek na forum muratora się odezwie a już wiedzą

    Panie Akuna, takie praktyki nie zachęcają
    Nasz wpis nie miał celów reklamowych, za pośrednictwem powszechnych narzędzi do monitorowania opinii wyszukujemy wątki dot. naszych produktów.
    Działania mają na celu poznanie opinii. Jak widać w naszym komentarzu nie ma żadnych zwrotów typu"Kup najtaniej, -10%, itp."

    Firma Akuna nie zajmuje się sprzedażą produktów detalicznie gdyż działa w modelu MLM.

    Z góry przepraszamy jeśli nasza chęć nawiązania kontaktu z konsumentem, poznania opinii wywołała jakiekolwiek negatywne odczucia.

    Pozdrawiam
    Akuna Polska

  17. #6377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No i po ptokach, parafrazując piosenkę z Toy Story: "Akuna we mnie przyjaciela nie ma"

    Ja używam wszystkiego, na czym jest napisane 55+ (poza L'Oreal, jakoś mi nie podpasował)
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #6378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja też często zmieniam kremy. Do niektórych wracam, inne kupuję, kiedy są w promocji. Na szczęście nie mam problemów z uczuleniami, chociaż od niektórych kremów szczypią mnie oczy (kiedyś częściej, ostatnio rzadko - nie wiem, czy mi się coś zmieniło, czy kremy się poprawiły).

    Trany kupuję i zażywam, kiedy sobie przypomnę, więc przedawkowanie mi nie grozi. Inszych żadnych nie ćpam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #6379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Czasem lepiej siedzieć cicho

    55+ nie używam, czuję się młodo. Co prawda ostatnio zgubiłam broszkę, spódnicę i ugniatacz do kawy w ekspresie, ale sama sobie mówię, że to nie skleroza tylko bogate życie wewnętrzne. Zresztą spódnica się znalazła, schowała się za torbą w szafie. Ma mnie dość? Broszka przepadła, odpięła się w Tesco. Żal, bo była pamiątkowa z wojaży. trzeba było nie łazić do marketu, i tak nic ciekawego nie kupiłam.

  20. #6380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a moj maly psiur lubi krem nivea soft.................................zlizywac mi z buzi, rąk, szyi. musze sie po kapieli od niego odganiac. lubi tez balsamy do ciala czerwony garniera klonowy i maslo waniliowe do ciala.

Strona 319 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony