dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 323 z 373
Pokaż wyniki od 6.441 do 6.460 z 7458
  1. #6441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To ja chyba w takim razie muszę garderobę wymienić ... Cała szafa spodni, golfów i swetrów rożnego autoramentu...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #6442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    rozumiem ze se jaja robisz
    w mojej szafie znajdzie sie wszystko od dresow po małe czarne. w domu najbardziej lubie na dresowo i na luzaka, bo grunt to wygoda. nadmiaru bizuterii tez nie lubie, delikatny lancuszek, pierscionek zareczynowy i ewentualnie delikatna bransoletka (ale to juz tylko wyjsciowo). obraczki nie nosze, wazniejszym i ladniejszym jest moj zareczynowy

  3. #6443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    aaa i ostatnio trafilam do fajnego ortopedy (moze wyjatek od reguły) bylam u niego dwa razy raz na dresowo-adidasowo drugim razem elegancko i w obcasie. za kazdym razem byl mily, wstal na przywitanie a po badaniu ucielismy sobie pogawedke na tematy od polityki, praca, ogrod, wakacje po budowe domu, a ze nie mial nikogo pod gabinetem to pogawedka trwala prawie godzine hmmm to samo mialam z chirurgiem

  4. #6444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dodaj jeszcze, że w sieciówce

  5. #6445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    to fakt ale na nfz tez przyjmuja a chirurg byl w szpitalu. nie lubie generalizowac, bo i w sieciowce trafilam na burczke neurolog z chamskimi komentarzami nt. mojej wagi i burkliwego ortopede ale innego niz ten, o ktorym pisalam.

  6. #6446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Bo dużo zależy od okoliczności. Jak nie ma kłębiących się pacjentów a człowiek i tak siedzi i robi dupogodziny, to chętnie pogada. Szczególnie, jak nic poważnego do roboty nie widzi. Ale fakt, niektórzy są nieuprzejmi z natury. Chirurdzy to w ogóle taki inny gatunek człowieka. Nie spotkałam gadatliwego, spotkałam wielu burkliwych, którzy zamieniali się w świetnych operatorów na sali. A poza operacją to bez kija nie podchodź
    Kiedyś się zastanawiałam z koleżanką, czy właśnie nie dlatego pielęgniarki chętnie romansują z chirurgami.... No bo taki sobie człowieczek, pięć złoty za niego nie dasz i oka nie zawiesisz, a na sali operacyjnej bóg. wszystkowiedzący... a pielęgniarka jest przy tym...
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 13-03-2016 o 19:15

  7. #6447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ta akurat pani nie operuje - przyjmuje w przychodniach. Faktem jest, że chirurdzy, z którymi miałam przyjemność, zapadali w pamięć. Dla mnie kończyło się to wejściem na ścieżkę: gabinet chirurga - rtg - gipsownia, ale komentarze czasem były ciekawe.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #6448
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja bezwstydnie przed operacja flirtowalam i swintuszylam z chirurgami ale glupiego dostalam to pewnie wybaczone zostalogorzej, ze maz byl obok ale nastepnego dnia na obchodzie dyskusja mila byla, nie odnioslam wrazenia ze to mruki na zdjeciu szwow tez byl chirurg malo mi sie rany ze smiechu nie rozlazly a kobitka przede mna, ktora wychodzila to stwierdzila, ze to burak i cham. tak wiec co ludź to opinia


    aaa w sieciowce nie cierpie techniczki od usg - wstretny babol nie bede sie rozwodzic ale taka wredna malpa, ze mam ochote za kazdym razem jej w pape strzelic
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 13-03-2016 o 20:02

  9. #6449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No faktem jest, że ja do chirurgów trafiałam jakoś tak po czasie i nie z własnej woli, a to ich czasem bawiło, czasem wkurzało (w sumie czemu, skoro to moje kości i inne takie były?).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #6450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Na szczęście rzadko mam do czynienia z różnymi lekarzami może dlatego trafiam zazwyczaj na takich w miarę normalnych. Raz mało apopleksji nie dostałam i miałam ochotę strzelić facia w facjatę ... później mi głupio było, jak mi już emocje opadły ... Drugi raz w związku z choroba Taty miałam wręcz mordercze wyobrażenia na temat krowy, z którą rozmawiałam dosłownie kilka godzin przed Jego odejściem. Obym nigdy więcej na nia nie trafiła, bo pójdę siedzieć jak nic!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #6451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja też unikam, jak mogę. Mam wrażenie, że są dwa typy ludzi - unikający i nadużywający. Ci pierwsi umierają, bo trafiają do lekarza w ostatnim stadium przewlekłej choroby. Ci drudzy, bo nikt ich nie traktuje poważnie, kiedy przychodzą z czymś konkretnym, skoro wcześniej latali co drugi dzień z pierdołami.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #6452
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Otóz to! Ja umrę z tego pierwszego powodu ... kiedyś...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #6453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dziś badałam w spółce kwękającego pacjenta i przyszło mi przez głowę- a mną kto by się zajął?????

  14. #6454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #6455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Piękny dzień był. Najpierw wpadłam w szał cięcia, skróciłam żywopłot o dobre 40 cm. Wyłysiał trochę. Potem wypieliłam pół grządki, mąż pomył 3/4 okien, a na koniec wymyślam zasłonę do drzwi. Kuchni. Mam dość półotrwartej kuchni, tym bardziej, że kto do nas przyłazi, to patrzy na bałagan a ja nie mam czasu sprzątać. No i ten telewizor! Jest w pokoju ale w kuchni go słychać. A nie nie lubię słuchać czegoś, na co nie mam ochoty. No więc wymyśliłam- zrobię przesuwany panel, zawsze trochę wygłuszy i dobrze zasłoni. No ale co na panelu, z czego? Najpierw miała być zasłona w kwiatki, do bani. Potem znalazłam materiał vintgage, ale źle go opisali, nie wiem, czy mi się nada wielkość. No i za skomplikowane uszycie dla mnie. Trzeba by dwustronnie, coś w stylu Agdusi. No i wymyśliłam wersję ciekawszą, mniej pracochłonną a artystycznie chyba lepszą. Otóż zrobię taki panel z juty (juta podwójnie , nawet zeszywać nie potrzeba, naciągnięta na końcach jak pasek klinowy ) a na niej przyklejone plakaty. Od strony pokoju takie

    i taki

    one są 90x60, tematycznie reklamy . Panel ma 90x250 cm.

    a od kuchni i to
    naklejone na płótno dadzą fakturę obrazu a nie plakatu
    I mam zagwozdkę- plakaty są na allposters. Tam się płąci z góry, 150 zł nie jest mało, głupio by było stracić. Poza tym na stronie mają tak niejasno napisane, ze nie mogę doczytać, czy tylko karta kredytowa, czy przelew bankowy też... Nie lubię płacić kartą, nie mam specjalnej do netu. Wolę przelew. No i mnie zatrzymało.
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 19-03-2016 o 23:33

  16. #6456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Poczułam się zmęczona, kiedy przeczytałam o Waszych dokonaniach!
    W kwestii zakupów nie doradzę, niestety.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #6457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wczoraj myślałam o Tobie czy tniesz...?
    Fajnie, że już pocięte, i okna się umyły....
    Mnie Babcia zmusiła do umycia u niej... no to musiałam umyć, choć mnie ręce i kręgosłup boli.. tam są święta w oknach... a w necie zamówiłam odkurzacz do okien... wujek ma taki i sobie bardzo chwali... ja zobaczę co to za wynalazek... jak będzie dobry to będę używała...
    Czyli z myciem okien poczekam na wynalazek...

  18. #6458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja poczekam na pogodę. Na razie stanowczo za zimno i żadne święta mnie nie zmuszą do mycia okien przy takiej temperaturze. Do porządków świątecznych też, ale tu nie pogoda jest przeszkodą a brak nastroju. Poczekam na wiosnę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #6459
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ewa zadzwoń do firmy, nie męcz się. Jeśli nie mogę sie czegoś dopatrzyć na stronie to gadam z pracownikami telefonicznie, nawet głupią "blondynkę" jestem w stanie udawać byle mi wytłumaczyli co i jak.

    Też się poczułam zmęczona ale nie tylko czytaniem. Zachciało mi się porządki na górze zrobić no i zaczęłam. Najpierw wylałam kawę, którą jakiś chochlik postawią mi tuż pod nogą, później to samo spotkało wodę w misce ... Stwierdziłam, że to chyba nie jest mój dzień na sprzatanie ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #6460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no, jak wylałaś, to musiałaś posprzątać
    do firmy nie ma telefonu, oni mają centralę w usa.

    co do mycia okien, to mój mąż to robi więc jak chce, to kto mu broni Odkurzacz do okien? Znaczy taki myjący? Przypuszczam, że nie dorówna Arkowi

Strona 323 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony