dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 359 z 373
Pokaż wyniki od 7.161 do 7.180 z 7458
  1. #7161
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Ewa jak palec? zyje? niech goi sie jak najszybciej.
    sprawami neta, tv i kompami zalatwia u nas mezaty, ja sie nie chce wysilac, mam i tak sporo na glowie.
    tabletow nie cierpie, wkurzaja mnie. jedyna ich zaleta to waga. ale moj lapek nowy co go od mikolaja dostalam wazy nieco ponad kilogram, do przejscia
    przy lapku nigdy nie jadam i nie pijam, ale w pracy klawiatura non stop jest zalewana zycie

  2. #7162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Palec żyje, ja ledwo ledwo. Zmęczona jestem. Przez wiele lat biegałam za dodatkową pracą, teraz nagle praca zaczęła biegać za mną. Tresura nie pozwala mi odmawiać. Ledwie żyję.

    Ja nie chcę ani laptopa ani tabletu, kupię sobie stacjonarny. To, co mnie zraża, to fakt, że w sklepach są profilowane na graczy a ja mam inne potrzeby. Muszę znaleźć czas, żeby pomyśleć

  3. #7163
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a nie lepiej skomponowac kompa samemu i idziesz do sklepu i odbierasz takiego jak chcesz. czy wolisz gotowca z marketu?

  4. #7164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    a nie lepiej skomponowac kompa samemu i idziesz do sklepu i odbierasz takiego jak chcesz. czy wolisz gotowca z marketu?
    A możesz jakoś uszczegółowić wypowiedź? Co to znaczy że idę do sklepu? Zamawiam konfigurację pode mnie? A w jakim sklepie tak robią i nie pchają chińszczyzny przeterminowanej z odrzutów w kontroli jakości ?? JAk mi podasz sklep, to zamawiam jutro

  5. #7165
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    my kazdy komputer zamawiamy w gralu, mezaty robi konfiguracje w necie, sklada zamowienie i po kilku dniach odbieramy gotowca ze sklepu. tyle ze to trojmiejski sklep nie wiem czy gdzies jeszcze w pl jest ta firma. ogolnopolskie to na pewno: balta, komputronik. wybierasz od obudowy po cale wnetrznosci, odbierasz gotowca takiego jak chcesz.
    ewentualnie mozna do grala zadzwonic i podpytac czy wysla kompka skonfigurowanego i oplaconego.
    tu masz linka do konfiguratora gralowego:
    http://www.gral.pl/Konfigurator_PC.html
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 08-02-2018 o 21:24

  6. #7166
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, skonfigurowałam sobie PCta. Hmmm, jakbym uwzględniła wsystkie chciejstwa, to wychodzi jak wół 7 tyś. To coś nie tak. Laptop o podobnych parametrach kosztuje max 4 tyś. Za 6 kupię all-in-one. Gdzieś tkwi błąd
    W każdym razie na razie myślę. Myślę. W zasadzie ten zalany lapek pracuje zupełnie znośnie........

    Myślę też o wakacjach. Rozesłałam wici do różnych ośrodków i czekam na jakieś info. W poniedziałek będę dzwonić. Chodzi o to, że chcę zabrać rowery a namiot i rowery ledwie dają się zapakować i samochód tego nie lubi. Więc postanowiłyśmy poszukać coś namiotopodobnego czyli albo wynająć przyczepę albo domek kempingowy. Pokój w domu odpada, nie cierpię, jak w czasie urlopu nie mam luzu. Zwykle tzw pokoje gościnne nie zachęcają do siedzenia w nich (tu mi się przypomina DPSia ) a gospodarze uwielbiają "gości", którzy cały dzień spędzają na plaży. My na plaży nie leżymy a czasem mamy ochotę po prostu cały dzień siedzieć i czytać. Np na tarasie. A czasem wybywamy na wycieczkę i wracamy o 1 w nocy. W cudzym domu to uciążliwe. Czyli albo przyczepa, albo namiot albo oddzielny domek. I tu zonk... mało jest ofert domków 2 osobowych.
    W każdym razie nie jedziemy do Trzęsacza. Przykre, Pałac w przebudowie na luksusowe spa z rehabilitacją, konie sprzedane. Nie ma po co tam jechać. Szukamy nowego kierunku. Może faktycznie Stegna?

  7. #7167
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja teraz robie taki pensjonat w krynicy z duzym ogrodem, dostepem do grila, kuchnia, mini recepcja, oranzeria. pokoje wcale nie male chyba 11 jak dobrze pamietam, w spokojnym miejscu krynicy ale raczej na ten sezon nie bedzie jeszcze gotowy.
    ale moze znajdziesz cos jeszcze na tej stronie, oglaszaja sie lokalesi
    https://www.mierzeja.pl/

    my juz wakacje mamy obczajone lipiec na miejscu a wrzesien wlochy liguria i lazurowe wybrzeze. mezaty znalazl fajna miejscowke, maly domek 70m2 z ogrodem, nad woda i psiaki sa akceptowalne.

  8. #7168
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hurra, udało mi się znaleźć domek, jakiego szukałam. Tzw dziura między Stegną a Krynicą, samodzielny domek 3 osobowy na prywatnej posesji. Rozmowa była nieco zabawna, bo ja mówię, że chcę dla 2 osób a pani, że ona nie może dla 2 osób. Ale ja zapłacę za cały domek, tyle, ile podali na stronie (wcale zresztą cena niewygórowana), na to pani, że ona nie może, bo potem powiem, że drogo. Już ją lubię. Zapewniłam ją, że wiem, na co się zgadzam i akceptuję cenę ale i tak miała obiekcje a na koniec stwierdziła, że pogada z mężem, to może nam opuści. Jak rany, ja wcale nie chcę, żeby oni tracili. Ja rozumiem, że sezon jest krótki, liczyli na pełną sumę i ja ją akceptuję No to pani zaczęła się targować sama ze sobą.

    Reszta wygląda też ok.

    Poza tym Zuza zdała dziś egzamin z czegoś bardzo tajemniczo matematycznego, więc miałam dobry dzień.
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 12-02-2018 o 21:37

  9. #7169
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    no i super, to kiedy te wczasy? wpadne na kawke

  10. #7170
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nie ma sprawy Ostatnie 2 tygodnie lipca, tak do 28

  11. #7171
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Rozumiem, że przed dotarciem na miejsce i po przyjeżdżasz pooddychać uroczyskowym powietrzem?!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #7172
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Rozumiem, że przed dotarciem na miejsce i po przyjeżdżasz pooddychać uroczyskowym powietrzem?!
    Ba, chciałabym, ale po drodze się już nie da, bo to inny kawałek morza. A w tym roku mam mało urlopu przez te moje dodatkowe prace. Będę myśleć bliżej wyjazdu

  13. #7173
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nikogo nie ma przez cały tydzień? A ja skończyłam ponczo z alpaki, może jutro zrobię zdjęcia. Taaakie cieplutkie

  14. #7174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Zaglądałam czasem na forum, ale tak tu cicho było, że nie miałam odwagi zakłócać tego spokoju.
    Smutno mi, bo się ferie kończą. Dużo zrobiłam, ale chyba za dużo zaplanowałam, bo nie ze wszystkim zdążyłam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #7175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Gospodyni nie ma to i nie zajrza ja mialam ciezki tydzien, chociaz to nie nowina, ostatnio same ciezkie tygodnie u Wusi pisalam, piekarnik mi wybuchl a wlascieiwe szyba eksplodowala w trakcie pracy. zawsze cos.
    w poniedzialek przyjezdza serwis wymieniac sprzet, na szczescie na gwarancji wiec bede miec nowy piekarnik.

  16. #7176
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    O matki, TARcia, ale nikogo nie pokaleczyła? Myślisz, że to wada materiału?

    Ja miałam dziś wielkie plany, co mam zrobić a w końcu nie zrobiłam nic. To znaczy dużo, ale takich zwykłych spraw, tu podłoga a tam jakieś kotlety, dzień minął, schetana jestem a w sumie nie widać efektów. Za to przyszły tydzień mam wariacki. Walczymy o taki dość fajny projekt i nagle, ni stąd ni zowąd okzaało się, że muszę jechać w piątek do Warszawy na jakieś przesłuchania komisyjne. A w piątek miałam termin odbioru dowodu rejestracyjnego. W czwartek mamy zebranie, a mam pacjentów. Jedna decyzja rozwaliła mi cały tydzień. Z pacjentami nie wiem, co, dowód muszę odebrać w poniedziałek ale stracę pół dnia, bo byłam zapisana na godzinę a tak to będę czekać w kolejce. Czyli pracować nie mam kiedy. Dziś miałam przygotować bazę ale dzień zszedł. Jutro jadę do ojca. Do tego przesłuchania muszę się przygotować. Kiedy? Kiedy?????

  17. #7177
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    na szczescie obylo sie bez wiekszych ran cietych, na stowe to blad materialu, efekt zle przyklejonej szyby, moze za maly dystans. pekla gdy piekarnik byl nagrzany

    z planami weekendowymi mialam tak samo, a skonczylo sie na sprzatniu, praniu, gotowaniu, odwiedzeniu weta i innych prozaicznych czynnosciach. w sumie to posiedzielismy z 1,5 h na tarasie, wzielam sprzet pomiarowy z pracy i na zewnatrz mielismy -8 a na tarasie przy pelnym sloncu +26, mezaty znowu klata epatowal
    ale po poludniu sie zbiesilam, bo ile mozna w domu zamulac to zebralismy ekipe i pojechalismy na browarek dzis regenerujmy sily
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 27-02-2018 o 12:49

  18. #7178
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pogoda jest złośliwa! Każdego dnia ferii, kiedy mogliśmy dokądś wyjechać, było pochmurno i ponuro. Słońce wychodziło wtedy, kiedy musieliśmy być na miejscu, bo dzieci wracały z wyjazdów. Niby wracały po południu i przedpołudnie mieliśmy wolne, ale biorąc pod uwagę specyfikę naszych okolic (smog), to spacerek w pobliżu domu jest niezdrowy, więc trzeba wyjeżdżać dalej. Wczoraj na zmianę sypało gęstym śniegiem i pokazywało się słońce - czekaliśmy na dzieci. Dzisiaj piękne słońce świeciło i nawet smogu nie było po wczorajszych śnieżycach, ale dzieci chciały posiedzieć w domu po całym tygodniu niebycia, a ja musiałam siedzieć nad wszystkim szkolnym, czego nie zdążyłam zrobić w ferie, mimo że poprawiałam często i długo. No ale sukces - skończyłam i nie muszę siedzieć w nocy!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #7179
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ja już odpadam przy siedzeniu długo. Starzeję się. Podobno starsi ludzie mniej śpią? Ja jestem na chodzie, jak śpię 8 godzin, mniej to wyglądam jak zombie.
    A dziś mróz. MRÓZ. Biedny samochód, jak się rozgrzewa to już koniec jazdy. Ja chcę wiosnę. Dobrze, niech będzie przedwiośnie, muszę jeszcze trochę popracować, zanim ogródek się zacznie. Byle nie te mrozy...

  20. #7180
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zaglądam jakby co...
    My w tym roku też nie jedziemy tam gdzie zawsze...
    Czerwiec Rzym i kawałek południowych Włoch, sierpień nasze morze, wrzesień Kanada... a teraz wróciłam z Zakopanego... fajnie było i cudnie mróz skrzypiał pod butami Pojechaliśmy w ferie Małopolskie, bo odszedł Teściu i w naszym terminie nie mogliśmy...
    Lubię mróz.. jak jest tak nawet -20*C... i może być tak bardzo długo... nie mamy problemu z odpaleniem samochodów, a nagrzewa się nawet bardzo szybko... jest w nim taka temp jaką chcę, więc nie mam co narzekać

Strona 359 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony