dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 373
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 7458
  1. #1001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ewa wyjdzie jeszcze na to, że do AA od słodyczy będzie trzeba się zapisać.. tfu... AS ... Anonimowi Słodyczożercy

  2. #1002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja jestem AC (czekoladożerca).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dziś NIE ZJADŁAM czekolady. Jadła moja rodzina i cieszyli się, że mają więcej... Ale za to zjadłam i śledzie i kurczaka i mozarellę light i cały dzień chodzę i myślę o jedzeniu. Objawy odstawienne

    Pojechałam dziś z młodą na Interstone. To taka giełda (raz w roku) kamieni szlachetnych i nie tylko, w części pokazywanych w postaci wystaw geologicznych entuzjastów a w części sprzedawanych w postaci wyrobów jubilerskich. Piękne piękne... Od lat choruję na opale australijskie. Ale są koszmarnie drogie. Malutkie leciutkie kolczyki za 320 zł. O wisiorku nawet nie wspomnę. Chciałam sobie kupić labradoryt w wisiorku, ale niestety, najładniejsze były sprzedawane jako kamienie a nie biżuteria, te obrobione były kiepskie. No i nie mieli kolczyków ładnych do kompletu.. Poza tym wspiełam się na szczyt uczuć rodzicielskich. Był jeden jubiler z kamieniami półszlachetnymi i miał faktycznie piękny, czyściutki cytryn w kolczykach. 190 zł. A ja miałam 210 w torebce (karty nie brali, bankomatu niet)... A młoda chciała kolczyki za 50... No i miałam wybór - mój cytryn a ona nic albo jej kolczyki i bay bay cytryn. Kupiłam jej kolczyki. Jestem bohaterska matka. Ale ciii..... wziełam wizytówkę, ten jubiler mieszka niedaleko nas, zadzwonię po ten cytryn
    Przy okazji okazało się że na zewnątrz hali jest giełda roślinna i kupiłysmy jakąś morelośliwę. Wkopana, zobaczymy ...

  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Gratuluję wyżyn rodzicielskich, dziecię na pewno było zachwycone.
    Fajne takie targi muszą być, mnóstwo do oglądania.
    Ja uwielbiam jarmarki ludowe i targi rękodzieła.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #1005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja mogłabym być dumna z siebie, gdybym dokonała odwrotnego wyboru, bo zazwyczaj moje wyglądają tak, jak ten przez Ciebie dokonany.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Agdus, moje zwykle też
    Ale tym razem miałam dylemat, bo pojechałam z zamiarem nagrodzenia siebie, dziecka nie ma na razie za co... Oszczędzałam na giełdę już od jakiegoś czasu zaskórniaki, byłam przygotowana na kupno czegoś dużego SOBIE. Ale najpierw wydałam trochę na śliwkę a potem zrobiło mi sie głupio- pojechała też z nadziejami a wyjdzie z niczym. Swoją drogą pewnie ja bardziej się tym przejmowałam, niż młoda i jakbym powiedziała - moje ważniejsze, to by pewnie nie rozpaczała... Ale jakoś tak.. No i faktycznie nie ma srebrnych kolczyków i dziury jej zarastają, na metalowe ma uczulenie... No, całokształt.
    Ale cytryna nie daruję. Był bez skazy

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na szczęście moje pierworodne - jedynie zakolczykowane - nie ma uczulenia. Biorąc pod uwagę, GDZIE znajduję jej kolczyki, to bardzo dobrze, że może nosić taniutkie metalowe.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Noooo, obejrzałam sobie ten cytryn ... Ewa, Ty dzwoń do tego jubilera!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Gdzie obejrzałaś?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    pewnie w necie
    jest kilka zdjęć takiego oszlifowanego, choć najczęściej oprawiony jest w złoto, bo on jest żółty i pięknie złoto migocze.
    Kurcze, kupiłam fotele do pokoju. mam rozterki, bo na karcie -2500
    A fotele kupiłam zwykłe z Ikei, bujane, w skórce. Nie jest to szczyt moich marzeń i może nie wyglądają super ale przeważyła wygoda (bardzo wygodne!) i ergonomia bo są lekkie i dają się łatwo przestawiać, a u nas w salonie fotele są zwykle ruchome (stoją na drodze wyjścia na taras). Trudno, wszystkie inne to były takie torobajła, że mi się nie nadawały.. Będzie ikea. Tylko kasę muszę wyrównać jakoś przed cytrynem.... Skąd? Jak?

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha! Odwieczny dylemat, napędzający ludzkość.
    Ciągle czegoś chcemy!
    Ja też teraz chcę.
    Ortopeda pogonił mnie do neurologa.
    Nie wiem, czy pójdę, najpierw poćwiczę i zobaczę, czy jakoś sama może wyrównam...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ewa, które fotele wybrałaś ?


    dzień dobry

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    a taki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poang-krzeso-bujane__0153103_PE311394_S4.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	111839

    Szczyt marzeń to nie jest, ale jest za to super hiper wygodny...

    Miałam dziś w pracy koszmar w postaci kursu. Ja lubię prowadzić zajęcia, lubię gadać z ludźmi, ale dziś miałam prezentowac pacjentów. Fajnie, pacjent przyszedł, omówiłam, zbadaliśmy i ... nowa grupa czeka. A pacjent chce wiedzieć, czy jest chory i muszę z nim pogadać, omówić wyniki, powiedziec co dalej. A ja mam dalej zajecia... Powinnam była być w dwóch egzemplarzach. Że ja to wszystko ogarnęłam, to sama się dziwię, ale jakoś poszło. Za to posiłek zjadłam o 16 a cały dzień z głoduu podjadałam ... darowane czekoladki. I odchudzanie poszło się paść. Więc z zalu wrąbałąm jeszcze w domu 2 kawałki chleba i szrlotkę.
    jutro zaczynam od nowa


    Kto/co mogło ukraść mi piwonię???
    Kupiłam dwie. Wsadziłam ook siebie, dość płytko i w taką sypką zienię. I dziś patrzę - jedna siedzi a drugiej nie ma. Pies chyba nie, bo raz że ziemia rozgarnięta zaledwie a nie dół, a dwa- przecież nie zjadła. Gdyby wykopała to by się bulwa walała obok. A zostały tylko pokaźne wyrwane kiełki. Jakie zwierze jada bulwy piwonii????
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 17-04-2012 o 20:23

  14. #1014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ooo takiego nie widziałam... moi rodzice maja podobne, ale na płozach.... a że ten to się cały czas buja ???

    Ewa, jak chcesz dietować w pracy, to nie ma że boli, ale musisz sobie z domu zabierać jakieś coś, sałatkę czy inne zielsko, bo przy takim trybie pracy nie unikniesz podjadania czekoladek vel batoników

    Mnie ponoc nornice wpieprzyły hortensje - mozliwe to ?

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    myślisz, że mogły zeżreć całą bulwę przez 2 dni?????

    Miałam kotleta ale nie miałam czasu go zjeść

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    zasadniczo taka bulwa to jeden posiłek, więc chyba by im jeden dzień starczył oczywiście pod warunkiem,że nornice sa wegetarianami

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Pojęcia nie mam, co mogło zeżreć piwonie...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Z tego, co wiem, nornica zje cebulki.

  19. #1019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dla pewności przeszukałam trawnik, bo może coś wywlokło i zostawiło, ale nie ma. Jak kamfora. 30 zł poszło i na pewno została ta brzydsza

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A może jakaś dwunożna menda chciała mieć piwonie i nie zapytała nawet...?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 51 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony