dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 373
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 7458
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    a znasz taką co by zapytała

  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ale dwunożne u nas nie kradną. Piwonia za 30 zł! Całe lato stoi taczka, siekiera Friskarsa wala się po działce naogół wbita w pieniek, moje narzędzia ogrodnicze zwykle leżą gdzie popadnie i nikt nic nie ruszył przez lata a teraz raptem korzonek zabrał???
    Może to sroka? Mamy tego multum a z ziemi kiełki wystawały.. Albo koty...

  3. #1023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    U nas też całe lata nic sie nie działo, aż 3 tygodnie temu jakaś menda wlazła jak byliśmy w domu i z wiatrołapu zawinęła mężowi portfel z wszystkimi dokumentami i pieniędzmi. Oczywiście ku przestrodze mówię, bo nie sądzę aby ktoś kradł jedną piwonię.

  4. #1024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A moja torebka zawsze tuż za dzwiami... a drzwi zwykle nie zamykane... hmmm, wezmę pod uwagę

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jak nagłośniliśmy sprawę wśród sąsiadów, to sie okazało, że miesiąc przed akcją u nas w ten sam sposób okradziono sąsiadkę zabierając jej właśnie torebkę z wiatrołapu, a kilka miesięcy wcześniej złodziej wlazł do kuchni innych sąsiadów, gdy byli na tarasie (z psem ) i ukradł trzy telefony komórkowe. Ja już dom zamykam. A szkoda, bo miałam takie niczym nie zachwiane poczucie bezpieczeństwa.
    Na naszej ulicy od 30 lat nic nikomu nie zaginęło. Aż do teraz.

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Z moją psuką ten numer by przeszedł - widzi i słyszy wszystko, nawet to, czego nie ma! A ludzie to jednak potrafią być wredni!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    jedną forumkę okradli a dwa psy po domu latały. Z tym,że tam na bezczela weszli, nie skończyli na wiatrołapie

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Tia, mój pies by zobaczył ale nie wiem, czy by nam powiedział. Kiedyś znienacka wyszłam z domu a pies był na działce i nie usłyszał, miałam grubą kurtkę, czapkę i poszłam po drzewo. Rozglądam się, gdzie pies a on wygladał zza rogu domu. Dosłownie wyglądał. Widać było, że zauważył mnie, nie poznał i postanowił sprawdzić, kto zacz... z bezpiecznej odległości i z ukrycia

  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Mój sierściuch też w czasie kradzieży był w domu, ale leżał w sypialni.

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Amalfi - współczuję, to rzeczywiście musi być niemiłe uczucie, że ktoś zabrał Ci nie tylko kasę, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa.
    Ewa - no to masz fajnego pieska, inteligentna cwana bestia!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    pies obronny

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Amalfi - współczuję, to rzeczywiście musi być niemiłe uczucie, że ktoś zabrał Ci nie tylko kasę, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa.
    Ewa - no to masz fajnego pieska, inteligentna cwana bestia!
    Ja to dziękuję Bogu, że w czasie, gdy złodziej był w domu, na przykład dziecko nie weszło do wiatrołapu, bo cholera wie, co taka menda by zrobiła.

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Chwalić za mocno to mojej psuki nie będę, żeby nie przedobrzyć, ale jak dotąd nikomu, kto pojawia się w zasięgu jej wzroku a przede wszystkim słuchu nie przepuszcza, robi straszliwy raban. I oby tak dalej.

    Wiecie, ja to bym chyba w takim momencie całkowicie straciła tak zwane rozsądne myślenie i pod wpływem tejże utraty rozwaliłabym takiej mendzie tę wredną mordę - później mogłabym się tłumaczyć, co mi tam.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #1034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no tak, ale najpierw trzeba mande upolować.

    Mój pies jedynie groźnie wygląda. Jest czarny i duży i... bardzo ostrożny. Choć w sumie ostatnio charakter jej się zmienia i może nawet byłaby w stanie kogoś spróbować ugryźć? Szczególnie przy nas, w tzw obronie... Wolę jednak nie sprawdzać

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Emi drze ryja, kiedy tylko ktoś pojawi się w zasięgu jej wzroku albo węchu, ale gdyby ktoś wlazł, kidey ona jest za górką i wyżera kompost i zdążyłby wyjść, zanim ona wróci przed dom, to mogłoby się udać. Natomiast gdyby zauważyła, to nie ma zmiłuj - pół miasta by wiedziało, że ktoś wlazł na jej teren. A co by mu zrobiła, to nie wiem. Nie było odważnego, który by spróbował.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U nas to nawet nie trzeba włażić, wystarczy przechodzić obok i pół wsi wie, że ktoś idzie koło naszego płatu.
    Z drugiej strony ma to swoje zalety, bo jak jesteśmy w ogrodzie za stodołą, to tylko Karo powoduje, że ewentualnie przychodzące osoby nie całują klamki w zamkniętym na klucz domu.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Moja sierść jest malutka, ale jak jest na dole albo na zewnątrz, to narobi wrzawy, gdy ktoś obcy sie pojawi. Czasem to nawet ulicą ciężko przejść, aby nie zaczęła ujadać. Sznaucerki są bardzo szczekliwe. Ale jak jest na piętrze, to zwyczajnie nie słyszy. Ma już 12 lat, więc ma prawo być trochę głucha.

    Powiem Wam, że miałam nadzieję, że złodziej podrzuci gdzieś dokumenty, ale nie. Wyjątkowo chamska menda. Mase kłopotu mamy, bo zginęły dokumenty samochodu łącznie z polisą, bankowe, dowód osobisty, prawo jazdy. Wszystko mąż musi odtworzyć. Wczoraj przyszedł załamany i mówi: nie jest dobrze. Wyglądam na alkoholika i złodzieja. Podobno w czasie kontroli przez policję, policjant bardzo dokładnie sprawdzał, czy jest właścicielem samochodu i czy ma prawo jazdy, a co za tym idzie, czy jest trzeźwy, bo zamiast dokumentów pokazał mu (mąż policjantowi) plik kwitów z policji i urzędu.

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kochana - czasy złodziei z jakimiś zasadami odeszły w przeszłość.
    Współczuję bardzo, bo to naprawdę straszliwe chamstwo i krzywda, ale niestety - już się stało.
    Mam nadzieję, że uda się Wam odtworzyć wszystko w miarę sprawnie...
    Mam nadzieję, że zmieniliście zamki...?
    Skoro złodziej ma wszystkie Wasze dane, to może wrócić..
    Oby nie!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Tak, z zamkami w porządku. Maz nie jest zameldowany w domu ani nawet miejscowości, gdzie mieszkamy, więc złodziej pewnie myśli, że obrobił mi gościa, a nie domownika.

    Mężowi najbardziej brakuje karty do Macro, czyli jego ukochanego sklepu. A żeby wyrobić duplikat, musi mieć dowód osobisty.

    Tak zwany honor złodziejski to już przeszłość. Ech, nie cierpię złodziei.

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja nie tylko złodziei nie znoszę, wszystkie wszy i mendy próbujące krzywdzić innych wytępiłabym tak, jak na to zasługują!!! Wiem, radykalne podejście, ale swołocze tak się rozwydrzyły, bo bata nad głową nie czują!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 52 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony