dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Z zlewem tak w srodku pod oknem, mi sie podoba... Ladnie bedzie.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Witam,

    Nastąpiła kolejna zmiana w projekcie: żona chce mieć w szafce narożnej urządzenie zwane "magic corner" (w brw cudo to kosztuje 1200zł ).

    Tak to wygląda

    A tak działa

    Tak więc szafka narożna będzie inna - o szerokości 105cm i nie będzie "wystawała" na drugą ścianę. Teraz musimy się zastanowić gdzie zabrać te 15 cm a gdzie dodać ok. 30 cm (poprzednia szafka narożna miała wymiary 90x90cm).

    ps. jaka jest głębokość dolnych szafek kuchennych? Skoro narożna miała 90 cm, to ile zyskam wstawiając szafkę narożną o standardowej głębokości i długości 105 cm? (trochę zamąciłem ale może ktoś zrozumie ).

  3. #23

    Domyślnie

    Pytanko o ten Magic Corner. Taka jest jego cena w firmie w której robisz kuchnie? Czy sam kupisz taniej i wkrecisz w szafke? Bo własnie mam takie dylematy, np. wnetrze do szafki podblatowej, cargo, (3 półki, szerokość 30 cm) w "mojej" firmie kosztuje jakieś 700 stów. Zastanawiam się czy nie kupić tego samemu i wkręcic do środka. Gdzie ten DacTer sprzedaje te produkty?
    Krzychu

  4. #24

    Domyślnie

    Chyba odpowiem sobie sam )) Taki Magic Corner firmy REJS kosztuje 770 zl brutto. Montazysta Ci zamontuje za kilka dych albo zrobisz sobie to sam )) www.rejs.com.pl
    Krzychu

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Chyba odpowiem sobie sam )) Taki Magic Corner firmy REJS kosztuje 770 zl brutto. Montazysta Ci zamontuje za kilka dych albo zrobisz sobie to sam )) www.rejs.com.pl
    Sorki, ze nie odpowiadalem, ale jakis czas mnie nie bylo (szkolenie, urlop itp.). Tez sie waham, czy nie kupic tego oddzielnie. Boje sie tylko, czy dostane odpowiedni wymiar i czy uda mi sie to dobrze zmontowac (widzialem na wystawie mebli kuchnennych zle zamontowane - nie chcialo sie wysuwac, bo rog szafki przeszkadzal). Jak zlece to wykonawcy kuchni, to bedzie drozej, ale wtedy to ma dzialac i juz, bez dyskusji .

    ps. strona ktorą podajesz przekierowuje mnie na strone tygodnika wprost. Czy tylko u mnie tak dziwnie jest?

  6. #26

    Domyślnie

    ps. strona ktorą podajesz przekierowuje mnie na strone tygodnika wprost. Czy tylko u mnie tak dziwnie jest?[/quote]

    u mnie też

    ciekaw jestem gdzie (lub jakim programem) robiłeś ten projekt - mógłbyś podać?
    Pozdrawiam,
    Marcin

  7. #27

    Domyślnie Re: Ocenicie projekt kuchni? Bardzo ładnie proszę...

    Cytat Napisał wbrat
    10.300 zł. Dużo to czy mało??
    dość wysoka cena jak na BRW..

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał NatkaB
    dość wysoka cena jak na BRW..
    No własnie. Dziś jadę na wycenę w inne miejsce. Byłem już w jednym punkcie poza BRW, ale tam jak się dowiedzieli, że mam ofertę za 10tyś, to się tak zdziwili, że w końcu nawet nie przesłali swojej. Powiedzieli, że za tyle nie mają szans zrobić mi tylu szafek (a podobno to niedrogi punkt był ).

    Podkreślam, że w tej cenie są szafki drewniane (nie fornir), szuflady z systemem cichego zamykania (to on tak podraża - sporo szuflad mam w projekcie), jedna szafka typu cargo i oczywiście dodatki (uchwyty, zawiasy, listwy itp.), blat... i to chyba wszystko.... a, no i robocizna.

    Może to nie jest tak, że cena BRW jest wysoka, tylko to ja za dużo wymagam (drewno, duża liczba szuflad, ciche zamykanie itp)? Co o tym sądzicie?

  9. #29

    Domyślnie

    jesli jeszcze mozna sie wtracic to ja dodalabym szafeczke miedzy piekarnikiem a szafka nad nim wiszaca, bo jakos ta dziura mi sie nie podoba
    pozdrawiam
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony