dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Uwaga retortowcy - upalony deflektor

    Właśnie upalił mi się deflektor i spadł na palnik, piec Eko Plus Uniwersalny producent Hef. Koszt nowego ok. 50zł, niestety będzie po weekendzie, zobaczymy jak się kociołek będzie sprawował się bez niego, w ostateczności będę palił na górnym ruszcie, mam trochę drzewa.
    Mój wytrzymał 1,5 sezonu, jakoś krótko, producent zapewnia mnie, że jest to normalne zużycie. Dlatego rada dla wszystkich retortowców zaobaczcie w jakim stanie macie swoje deflektory, warto zaopatrzyć się w nowy trochę wsześniej niż ja

  2. #2

    Domyślnie Re: Uwaga retortowcy - upalony deflektor

    Cytat Napisał Pucek
    Właśnie upalił mi się deflektor i spadł na palnik, piec Eko Plus Uniwersalny producent Hef. Koszt nowego ok. 50zł, niestety będzie po weekendzie, zobaczymy jak się kociołek będzie sprawował się bez niego, w ostateczności będę palił na górnym ruszcie, mam trochę drzewa.
    Mój wytrzymał 1,5 sezonu, jakoś krótko, producent zapewnia mnie, że jest to normalne zużycie. Dlatego rada dla wszystkich retortowców zaobaczcie w jakim stanie macie swoje deflektory, warto zaopatrzyć się w nowy trochę wsześniej niż ja
    coś cienki ten producent skoro uwaza to za normalne.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Nie produkuję kotłów na ekogroszek, ale uważam że jest to normalna sprawa. To tak samo jak jak zużycie szczotek w wiertarce, czy też filtr oleju w samochodzie.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony