dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 11
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 217
  1. #41

    Domyślnie

    Jestem tu krótko ale chcę powiedzieć o naszych psiakach. Pelagię oswajaliśmy ponad rok, dokarmialiśmy ją i jej dzieci, przechodziliśmy z mężem przez płot, mieszkała na dworze w pustym domu. Była bardzo przerażona, 10m to była dla bezpieczna odległość, bliżej nie mogliśmy podejść.Bała sie podniesionej ręki, gwałtownych ruchów.W końcu sama do nas przyszła.Jej dzieci trafiły do dobrych domków a Pelasia do nas.Bardzo mądra sunia.Pyzię zabrałam spod bloku, błąkała sie, mąż twierdział, że biorę czyjegoś psa ale mimo poszukiwań nikt sie nie zjawił, została poprostu wyrzucona. Kochana brązowiaczka. Przytulanka ciepełkowata. Pyzię wzięliśmy ze schroniska. Leżała w kącie w kojcu przesmutna, nie zabiegała o nasze względy, nawe główki nie podniosła. Ledwo co było ją widać. Pan ze schroniska przyniósł ją, gdy wzięłam ją na ręce wtuliła się z całej siły i tak wyszliśmy. Miała straszną biegunkę, niewiele jadła, wszystko przez nią przelatywało. Po serii zastrzyków apatyt się poprawił i trwa do tej pory aż nadto. A WY jesteście niesamowici , to wspaniałe, że jesteście.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Jagna jestes kochana , wszystkie jestescie z Gafinka na czele .
    Dlatego pozwalam sobie poprosic Redakcje o nadanie tytulu Gafince , honorowego .
    Nalezy sie jak nikomu innemu.

    Napisze w watku o najlepszych doradcach , licze na Wasze wsparcie

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Jagna
    jestes kochana , wszystkie jestescie z Gafinka na czele .
    Dlatego pozwalam sobie poprosic Redakcje o nadanie tytulu Gafince , honorowego .
    Nalezy sie jak nikomu innemu.

    Napisze w watku o najlepszych doradcach , licze na Wasze ws
    parcie
    Tak rrmi , z całą pewnością Gafinka to fachowiec.
    I w dodatku o wielkim sercu. Tak jak Aga-koty. i inne.

    Dziewczyny te poruszają się w nieznośnie trudnym świecie.
    W świecie ohydnych bezeceństw.

    (Pozdrawiam was serdecznie wszystkie).
    ara
    cele budzą szacunek

  4. #44

    Domyślnie

    Dzięki za dobre słowa - ale czuję się niezręcznie. Nie jestem osobą która uwielbia być wychwalana - to co robię dla zwierzaków - robię bo lubię - lubię zwierzaki i lubię czuć się potrzebna.
    Z góry przepraszam, że nie rozwijam tematu w tej chwili - na bank się poprawię - ale w tej chwili mam pod opieką znalezionego owczarka a także od wczoraj kilka psów, które zabrałysmy z walącej się rudery. Jak tylko będę miała większą wiedzę na ich temat ogłoszę je także tutaj.
    Wczoraj też usłyszałam historię jednego z tych psów - starego mieszńca On -kowatego którego wyniosłyśmy na kawałóku dywanu do samochodu bo nie byl w stanie się już sam podnieść.
    Jak opowiedzieli nam panowie miejscowi ( nie stroniący od alkoholu i raczej mało chyba skłonni do wymyślania wzruszających historyjek o psiakach) to jest podobno pies przewodnik niewidomego - starszego człowieka, który zmarł. Pies miał to nieszczęście, że przeżyl swego Pana - i choć jeśli to prawda - całe życie służyl i to w tak trudnej służbie swemu człowiekowi - gdybyśmy go wczoraj nie zabrały skonałby w samotności na stercie śmieci bez żadnej pomocy ze strony człowieka.
    Tym psem chcemy sie zajać w sposób wyjątkowy - mama koleżanki, która odkryła te psy chce go wziąć - jeśli oczywiście pies przeżyje. Jest tylko jeden problem - mają na głowie dość niesfornego psa, który powinien zamieszkać w domu z ogrodem.( także zabranego z ulicy) Więcej o psie i jego zdjęcia zamieszczę w najbliższych dniach.
    Będę was prosić o pomoc w znalezieniu domu dla tego psa -bo dokąd on zajmuje domek tymczasowy dotąd Przewodnik nie będzie mógł trafić pod opiekę mamy Moniki. A temu psu potrzebna jest szczególna troska i szczególna opieka - mama Moniki pracuje w domu, mamy doskonałe rozeznanie w lekarzach specjalistach od psich schorzeń i jestesmy w stanie zająć się tym psem do końca jego dni tak jak na to zasługuje.
    Dziś powinny być zdjęcia psiaków - w ciągu najbliższych dni bedziemy je obserwowac i wtedy bedzie można określić ich charakter - wtedy napiszę o nich więcej.

  5. #45
    Guest

    Domyślnie [b]Potrzebny transport : KRAKOW - ZGORZELEC lub JELENIA GO

    To naprawde piekne, ze sa ludzie oddani tym biedakom.
    A ja biore druga sunie ze schroniska. Jest to mala pinczerka, ktora wyroznia to, ze ma amutowana tylna lapke. Jest sliczna. Wypatrzylam ja na dogomanii juz jakis czas temu i nie moglam spac po nocach dopoki nie przekonalam swojego kochanego mezczyzny, ze ona nas potrzebuje tak bardzo, jak my jej. I stalo sie. Prosze wiec o pomoc w zoganizowaniu transportu suni do nas. Moj telefon : 0695 555 221.
    I czy moge Cie prosic, Gafinko, o wklejenie zdjecia mojej Poli ( takie imie nosi na dogomanii ). Ja sie nigdy tego nie naucze.
    KRAKOW - ZGORZELEC lub JELENIA GORA

  6. #46

    Domyślnie

    Jagna! Gratuluję decyzji. Fantastyczna sunia. Miałam raz psa ze schroniska. Jego oddania i miłości nie sposób nazwać i opisać. Myślę, że o ile będę chciała następnego psa (oby jak najpóźniej, niech moja psina będzie z nami jak najdłużej), to też będzie to pies ze schroniska.

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Zuzia - przeczytałam wątek Poli na dogomanii.... I wiesz co? JESTEŚ NIESAMOWITA!!! Będzie Ci to wynagrodzone sowicie, zobaczysz!
    Kofi, dziękuję bardzo! Jestem w niej już zakochana po uszy

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Strasznie sie ciesze, bo dzisiaj zalatwiony zostal juz transport do mnie z Krakowa . Zaangazowalo sie w to wiele cudownych osob, ale wszystko dopiete na ostatni guzik i Polunia bedzie u mnie juz w niedziele wieczorem . Wzielam juz dzisiaj trzydniowy urlop od poniedzialku, zeby moc sie z nia blizej poznac. No i zapoznac ze soba Pole i Ine . Jak bedzie cieplej na dworze przyjdzie pora na dzionek zapoznawczy z Diana i Suzikiem na budowie.
    Czytajac dogomanie chcialoby sie pomoc wszystkim tym biedakom, ale kiedy robi sie cos chociaz dla jednego, a zrobi to wiecej osob, to efekt bedzie zadowalajacy. Wiec P O M A G A J M Y , a jak Jagna powiedziala, bedzie to nam wynagrodzone ! A najwspanialsza nagroda, to wesole oczka naszych pupilkow .
    ALEZ JA SIE CIESZE !

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Jagna ! A te zdjecia ze schroniska i z domu ! To nie ten psiak ! ! !
    Zrobilas wspaniala rzecz !

  10. #50

    Domyślnie

    I jeszcze jedna uratowana istotka mieszkająca w forumowym domku:
    Oto Doro - psiak ozzie


  11. #51

    Domyślnie

    Dzieki Gafinko za umieszczenie zdjec Doro
    Prawda, ze jest slodki?

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Dzieki Gafinko za umieszczenie zdjec Doro
    Prawda, ze jest slodki?
    UROCZY!!!
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Dzieki Gafinko za umieszczenie zdjec Doro
    Prawda, ze jest slodki?
    Cuuudny!

    Zuzia, jak tam Polcia?! Czekamy! Pisz! Pisz!

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gafinka
    I jeszcze jedna uratowana istotka mieszkająca w forumowym domku:
    Oto Doro - psiak ozzie

    piekny piesio

  15. #55

    Domyślnie

    Ceiesze sie, ze moj Doro podoba sie Ma on fantastyczny pogodny, a zarazem zrownowazony charakter. Zyje w zgodzie z kotami, lagodny jak baranek do dzieci i gosci, ale bardzo czujny. Nie wyobrazamy sobie teraz ze Dorcia nie byloby z nami. Ma teraz 5 miesiecy, w ciagu miesiaca przybylo mu 5 kg! Ciagle rosnie, nie wiem jaki jest jego 'docelowy' wzrost, ale wet uwaza, ze bedzie wielkosci labradora.
    Pozdrawiam

  16. #56

    Domyślnie

    Ceiesze sie, ze moj Doro podoba sie Ma on fantastyczny pogodny, a zarazem zrownowazony charakter. Zyje w zgodzie z kotami, lagodny jak baranek do dzieci i gosci, ale bardzo czujny. Nie wyobrazamy sobie teraz ze Dorcia nie byloby z nami. Ma teraz 5 miesiecy, w ciagu miesiaca przybylo mu 5 kg! Ciagle rosnie, nie wiem jaki jest jego 'docelowy' wzrost, ale wet uwaza, ze bedzie wielkosci labradora.
    Pozdrawiam

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Rozkoszniak z niego ! Sliczny.
    Ja od niedzieli mam juz swoja Polcie w domu. Jest biedniutka bez tej swojej jdnej nozki , ale radzi sobie doskonale. Jest pelna zycia i wesolutka . Czekamy tylko na wiosne i lato. Mala psinka potrzebuje slonka.

  18. #58

    Domyślnie

    Zuaiu,
    przeslij koniecznie zdjecia Polci Zycze wam duzo radosci z odkrywania siebie nawzajem

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    Polcia jest wspaniala. Zapraszam do jej watku w dogomanii - tytul :
    " Krakow - Pola bez nozki ". Zdjecia sa tam, ja niestety nie potrafie sobie porazic z wklejaniem.

  20. #60

    Domyślnie

    ZUZIU ja też biorę {za ok 2 miesiące}pieska ze schroniska,nie ma łapki i nie widzi na jedno oczko,ale normalnie zakochałam się w nim.Rozmawiałam juz z panią wolontariuszką ,która się nim opiekuje i powiedziałam ,ze ja go wezmę na 100%,ale dopiero za 2 miesiące bo do bloku juz więcej psow wziąc nie moge,muszę czekać na ogrodzenie działki.Narazie mojemu piracikowi{tak sie nazywa,jest o im wątek na dogomanii}przesłalam paczkę ze smakołykami i witaminkami!
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

Strona 3 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony