dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie "Klub Biegowy Forum MURATORA" - otwieramy

    Uwaga forumowicze. Macie ochotę pobiegać? Skrzykujemy chętnych pod znakami Forum MURATORA. Zaczynamy od wiosny. W tym wątku zgłaszajcie swój udział. Klub będzie się rozwijał - każdy biega u siebie, spotykać się będziemy na imprezach biegowych, o suwenirach też pomyślimy.

    Dlaczego bieg? Bo jest to prosty, tani, zdrowy i bardzo wciągający sposób na utrzymywanie się w dobrej kondycji. Kto biega, ten wie, jak wzmacnia się ciało, jak prostują myśli, jak człowiek dobrze się czuje po wielu godzinach siedzenia za biurkiem, nerwowej pracy, walce z budową domu. Biegać można wszędzie, o różnych porach - praktycznie biegać może każdy, kto chce i znajdzie czas, by 2-3 razy w tygodniu poświęcić na bieganie 45 min. - 1 godzinę. Jak nie wyjdzie w tygodniu, zawsze jest sobota i niedziela.

    Na razie czekamy na Wasze zainteresowanie, uwagi, pomysły (na nazwę klubu!) i zgłoszenia.

    Na wszelki wypadek, choć do wiosny jeszcze trochę czasu, ostrzegamy też: biegać trzeba z głową. Zbyt intensywny trening na starcie przygody z bieganiem może skończyć się bolesną i trudno wyleczalną kontuzją! Trzeba rozbiegać się zgodnie z rytmem organizmu, warto też zainwestować w buty biegowe.

    Zapraszamy! Chcesz cieszyć się życiem, znajdź czas na bieganie. Razem będzie raźniej. Startujemy wiosną.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Respirator w pogotowiu macie ???
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Respirator w pogotowiu macie ???
    Selimm czy z Tobą aż tak źle?

    A swoją drogą całkiem fajna inicjatywa.
    Szkoda, że lekarz zabronił mi biegać

    pozdrawiam

    Edzia

  4. #4

    Domyślnie

    Eeee,
    klub rowerowy byłby sto razy lepszy!

    P.S. Nie cierpię biegania

  5. #5

    Domyślnie

    Obecnie co prawda biegówki mi w głowie ale biegać bardzo lubię i polecam to wszystkim. Co do klubu pomysł kapitalny tyle tylko,że ja już niestety od 2 lat udzielam sie w nieformalnym klubie który założyliśmy w moim ukochanym Arturówku (las w granicach Łodzi) i taki transfer byłby "nie fair" w stosunku do moich kolegów. Ale będę Wam mocno kibicować przy zakładaniu tego klubu i do zobaczenia na trasach biegowych i zawodach.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_lodz
    Obecnie co prawda biegówki mi w głowie ale biegać bardzo lubię i polecam to wszystkim. Co do klubu pomysł kapitalny tyle tylko,że ja już niestety od 2 lat udzielam sie w nieformalnym klubie który założyliśmy w moim ukochanym Arturówku (las w granicach Łodzi) i taki transfer byłby "nie fair" w stosunku do moich kolegów. Ale będę Wam mocno kibicować przy zakładaniu tego klubu i do zobaczenia na trasach biegowych i zawodach.
    Tomku wg mnie jedno drugiemu nie przeszkadza, każdy biega u siebie, we własnych Klubach. Na Forum piszemy o swoich sukcesach, o zawodach biegowych...a znakiem rozpoznawczym może być koszulka Muratora, o ile rodzimy Klub na to pozwoli. Być może spotkania na większych zawodach, gdzie żółta koszulka Muratora byłaby znakiem rozpoznawczym. Ja tak to zrozumiałam.


    pozdrawiam

    Edzia

  7. #7

    Domyślnie

    Cóż, takiej inicjatywie to mogę tylko przyklasnąć.Sam na swojej skórze odczułem zmianę na plus w swoim życiu, od momentu gdy zacząlem biegać.W skrócie przytoczę Wam parę faktów.
    Swoją przygodę z bieganie rozpocząłem dziesięć lat temu.Warunki fizyczne miałem do tego wyśmienite, przy wzroście 180 cm waga przekroczyła setkę.I to był główny powód rozpoczęcia treningów.Na początku były to marszobiegi po 2-3 km.Potem coraz dalej i dalej... .Po kilku miesiącach biegania zaliczyłem półmaraton, a po pół roku maraton.Przez tych parę lat trochę się ich uzbierało, jeszcze trochę i stuknie ich sto! Oprócz tego próbowałem trochę "ekstremy" czyli supermaratonów (100 km).
    W chwili obecnej ważę 90 kg(przy swoje grubej kości), a spodnie z okresu przedbiegowego wyglądają jak duży wór.Nie wyobrażam sobie tego, że mógłbym nie biegać.Nawet nie wiecie jakie to wspaniałe uczucie tak biec i biec, aż po horyzontu kres, a organizm tyka jak szwajcarski zegarek, wiatr owiewa włosy i twarz, a pola pachną swym odurzającym zapachem.Naprawdę życzyłbym Wam wszystkich takich doznań!

  8. #8
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Tomek_lodz, KonAn - zapraszamy do klubu, bardzo liczyliśmy na początek właśnie na Was. A więc chodzi o klub wirtualny, który nie wyklucza Waszej obecności w klubach, w których jesteście. Chodzi o wzajemną motywację, zachętę do ruchu, także o spotkania na imprezach. W jakiej koszulce wtedy pobiegniecie, to Wasza decyzja - może przynajmniej w czapeczce MURATORA?
    Zapraszamy, świećcie przykładem, bo Wy jak mało kto na tym forum wiecie, że warto i pieknie jest biegać.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    to ja może zostanę "czirliderką" Forumowiczki zapisywać się, będziemy kibicować naszym biegaczom

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania
    Eeee,
    klub rowerowy byłby sto razy lepszy!

    P.S. Nie cierpię biegania
    Skąd ja to znam kiedyś patrzyłem na mojego teścia, jak na kogoś z obcej planety . W wieku 40 lat zaczął biegać jeżdzić po jakiś zawodach po Polsce (a nawet był za granicą - dziwak jakiś czy co) przebiegł kilka maratonów. Ja też tylko rower i woda , aż tu nagle 7 lat temu Arturówek impreza pt "biegaj z mistrzem" pętla 2,3 km do przebiegnięcia czas na to godzina! "Przebiegłem" to w niecałe pól godziny a jacyś "idioci" biegali całe 60 minut pokonując ja 5 razy. Myślałem,że płuca wypluje, następnego dnia rano zejść ze schodów nie mogłem ...... i stwierdziłem co nie dam rady, przyszedłem drugi, trzeci raz i .......pokochałem ten sport. Mam za sobą dwa ukończone maratony kilka półmaratonów. Startuje w triatlonach ( widzisz można połączyć pasję do roweru z bieganiem i pływaniem) jeżdzę na biegówkach a w tym roku ukończyłem dwa maratony na rolkach. Ale wierz mi Aniu, bieganie jest najprostrze i najłatwiejsze wystarczą dobre buty (koniecznie) i strój biegowy. Ja swój wożę w samochodzie i jak mam chwilę czasu czy jadąc do pracy czy wracając staję w lesie i biegam.

  11. #11

    Domyślnie

    Witam



    ..selimm,do respiratora dolożył bym jeszcze defiblyrator ( żeby było pewniej),i wtedy ania mogla by to wozić za nami na rowerku jak bedziemy biegać.

    Jestem za.
    ..a tak sobie próbuje cos zbudować..

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_lodz
    Zapraszam na moje śmieci http://www.mbank.com.pl/cafe/maraton/
    No nie wiem.W zeszłym roku było trzydzieści kilka stopni ciepła podczas maratonu.Ja co prawda nie biegłem w Łodzi, ale "umierałem" w tym samym czasie na maratonie toruńskim.
    Ten rok to dla mnie najważniejszy i najtrudniejszy maraton-budowa domu.Na bok pójdą sportowe wojaże, ale zupełnie zrezygnować z nich nie da rady, chociażbym i chciał.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    A łażenie?
    Np 100km w 24h(Harpagan)....moja łajw się wybiera w kwietniu tuż przed Norwegią...osz w mordę zapomniałem zarezerwować bilety!
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    A łażenie?
    Np 100km w 24h(Harpagan)....moja łajw się wybiera w kwietniu tuż przed Norwegią...osz w mordę zapomniałem zarezerwować bilety!
    Bierz się Mały za treningi, bo Ci pójdzie Twoja Łajw w siną dal... a Ty nie dojdziesz nawet do tej sinej dali

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    To ja też się dołaczę
    Na razie biegam 3x w tygodniu po cztery kilometry i raz w tygodniu gram w w piłkę na sali, ale wiem z doświadczenia, że po zimowym lenistwie latem będę biegał po 10 kilometrów i znowu trochę "zimowego futra" mi ubędzie(a jest z czego).
    Po takim biegu człowiek naprawdę dostaje porządnego kopa do działania.
    I nawet kręgosłup na troche przestaje boleć
    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Czy ktoś biegnie połówkę (Biegnie nie pije ) w Warszawie w niedzielę (26,03) ?

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał KonAn
    Cytat Napisał Mały
    A łażenie?
    Np 100km w 24h(Harpagan)....moja łajw się wybiera w kwietniu tuż przed Norwegią...osz w mordę zapomniałem zarezerwować bilety!
    Bierz się Mały za treningi, bo Ci pójdzie Twoja Łajw w siną dal... a Ty nie dojdziesz nawet do tej sinej dali
    Hehe podjadę autkiem...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Po co iść jak mozna jechać. To jest ta przewaga mężczyzny nad kobietą - mężczyzna myśli

    Nie wyobrażam sobie jakoś tekstu od żonki "spływaj" - bo wie czym to grozi
    Mnie na żagle nie trzeba długo namawiać
    Pozdrawiam Grzesiek
    [email protected]

  20. #20

    Domyślnie

    Jakoś w tym klubie marnie naprawdę wszyscy tak zawaleni budową że nikt nie biegnie półmaratonu w W-wie ??? Ja startuje (mój nr 44 koszulka KB Arturowek jakby ktoś się zdecydował zapraszam do wspolnej zabawy - ja traktuje ten bieg treningowo zadnych życiowek itp )

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony