dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 60
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek_lodz
    Jakoś w tym klubie marnie naprawdę wszyscy tak zawaleni budową że nikt nie biegnie półmaratonu w W-wie ??? Ja startuje (mój nr 44 koszulka KB Arturowek jakby ktoś się zdecydował zapraszam do wspolnej zabawy - ja traktuje ten bieg treningowo zadnych życiowek itp )
    Na razie pogoda nie pozwala na prace budowlane, także chętnie wykorzystam okazję na grupowe pobieganie.W Warszawie ma być ponad 1000 biegaczy, także może być problem ze znalezieniem numeru 44, ale będę się rozglądał.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Coś wątek podupadł,ale to na pewno dlatego,że wszyscy biegają .
    Wiem, że nigdy nie pobiegnę w żadnym biegu masowym, bo nie do końca pasuje mi formuła współzawodnictwa. Polubiłem bieganie,bo wtedy czuje się wolny, myśli krążą wokół spraw mało ważnych a nogi same niosą. I właśnie to jest piękne. Ta euforia, która ogarnia człowieka po wysiłku. Totalne oczyszczenie.
    Ups, chyba mnie poniosło. Jeszcze zaraz pójde biegać, a przecież w pracy nie wypada.
    Mimo, że nie lubię rywalizacji w bieganiu,nie przeszkadza mi to w jego uprawianiu 2-3x w tygodniu. Kiedyś koledzy pukali się w czoło gdy spotykali mnie biegnącego. Teraz aprobują moje "dziwactwo" i nawet coś przebąkują, że może się przyłączą.
    Fajne jest bieganie
    A jak poszło w Warszawie naszym Forumowym Biegaczom?
    Pozdrawiam.

  3. #23

    Domyślnie

    Jak poszło?Najważniejsze jest to, że można się raz na jakiś czas spotkać ze znajomymi, trochę porywalizować.Gdy biegnie się w tak licznej grupie to dochodzi się do wniosku, ze jest się całkowicie normalnym, bo w swoich samotnych biegach można doświadczyć czasami wymownego spojrzenia, czy stukania w czoło.
    Jeśli chodzi o sam wynik, to zrobiłem prawie 1 godz.34 min.Niestety nie zobaczyłem ani jednego zawodnika z napisem "Arturówek"

  4. #24

    Domyślnie

    Bo byłem daleko za tobą 1,53 całe 9 min gorzej od najlepszego wyniku niestety budowa nie sprzyja treningom
    ale co tam w niedzielę WROCŁAW a swoją drogą koszulki czerwone z tyłu napis KB ARTURÓWEK było nas ponad 10 z czasami on 1,23 do 2. 30 a więc było nas widać

  5. #25

    Domyślnie

    Witam wreszcie mam czym się pochwalić 1,43,17 (ŻYCIÓWKA ) we Wrocławiu na półmaratonie. A może jednak można połączyć pracę budowę i sport!!!!!

  6. #26

    Domyślnie

    Gratuluję Tomek! Ja rokrocznie biegałem maraton we Wrocławiu, ale w tym roku samodzielnie buduję dom(mam piwnicę i ciągnę parter) i nie mogę sobie pozwolić na treningi, a co mówić o startach, także pod wzgledem sportowym schodzę na dziady .Biegam praktycznie raz w tygodniu(w niedzielę), a starty planuję tylko w najbliższych okolicach i tylko te niedzielne.Jesli chodzi o pólmaratony to wystartuję w Ostrołęce(maj) i Korycion(czerwiec).W Korycinie zrobiłem w zeszłym roku życiówkę w półmaratonie 1.24. ...i jakiś tam haczyk.Mówiąc nieskromnie to jestem z niej bardzo dumny, bo były tam górki, upał, ... no i moje 92 kilogramy wagi przy wzroście 180 cm.

  7. #27

    Domyślnie

    Wynik KOSMOS jest się czym wylegitymować a co do terminów to naprawdę zapraszam do Łodzi (maraton lub połówka ja biegnę pół) i jeszcze Parzęczew ( 30 km od Łodzi) miła równa trasa po polach i lasach ( Parzęczew - Leźnica Wielka - Parzęczew) Będzie to 3 edycja ale już zdobywa dobre opinie wśród biegaczy i ma chwytne hasło (świat jest mały a Leźnica - WIELKA) może tu wreszcie się spotkamy

  8. #28

    Domyślnie

    przyślę Wam tu mojego Męża. Biega bo lubi
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  9. #29

    Domyślnie

    Witam po mbank maratonie
    znów biegłem połówkę i znów życiówka !!! złamałem 1.40 a tak konkretnie to niewiele ale zawsze 1,39,56

  10. #30
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    No to nasz klub żyje. Dopóki będą tu się zgłaszać biegający. A do spotkania dojść musi

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał duende
    przyślę Wam tu mojego Męża. Biega bo lubi
    mąż zajrzał, pochwalił pomysł, ale nie zarejestrował sie na forum bo udziela się mocno na www.biegajznami.pl gdzie i Was zaprasza.
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał duende
    mąż zajrzał, pochwalił pomysł, ale nie zarejestrował sie na forum bo udziela się mocno na www.biegajznami.pl gdzie i Was zaprasza.
    Jedno drugiemu nie przeszkadza.Ja też udzielam się na tym forum biegowym(może nie tak mocno), co nie przeszkadza udzielać mi się na tym budowlanym.Jak widzę duende ten Twój mąż to lekkoduch jakiś?Nic tylko lata, a budowanie zostawia na twojej głowie
    Wpadłem dziś na biegajznami i zaapelowałem by biegający-budujący i myślący o tym zaglądali tu częściej'http://biegajznami.pl/forum/viewtopi...=316976#316976
    Jeśli chodzi o spotkanie to oczywiście tak.Najlepiej w Warszawie i najlepiej przy okazji jakiegoś biegu.
    Gratuluję Tomkowi kolejnej życiówki!Jak tak dalej będziesz biegał, a ja dalej będę budował, to na pewno zobaczę napis "Arturówek" na Twoich plecach

  13. #33

    Domyślnie

    KonAn - (korzystam z konta mojej żony) - spotkać się możemy, zapewne już się zresztą widzieliśmy bo na większości pojawiam się i sprzedaje Bieganie. A na biegajznami jestem jako Marcin70

    pozdro
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  14. #34

    Domyślnie

    zalogowałem sie na biegajznami jako Tomek_lodz ale tu jestem częściej

  15. #35

    Domyślnie

    Witam KonAn, witam Marcin, witam wszystkich biegających-budujących
    (ja również pozwoliłem sobie skorzystać tu z konta żony a na biegajznami - Marko-66).
    Podobnie jak Wy, biegam od paru lat a od roku również buduję. Mimo, że budowa pochłania prawie cały mój wolny czas, to staram się go trochę wygospodarować na treningi. Jest to mój sposób na pozbycie się stresu
    związanego z budowaniem. Wystarczy, że pobiegnę na godzinkę do lasu i zapominam o wszystkich problemach. A "Bieganie" zaprenumerowałem w ubiegłym tygodniu i codziennie wypatruję listonosza .
    Pozdrawiam - M.K.

  16. #36

    Domyślnie

    Marcin 70 pamiętam Ciebie z biegajznami, kupiłem jeden numer "Biegania" na maratonie w Poznaniu.
    "Mężu Oki" z tym bieganiem to masz rację.Można się urobić i czuję się jeszcze potrzebę pobiegania, bo to odskocznia, relaks i podładowanie akumulatorów.
    Pozdrawiam wszystkich budujących biegaczy!

  17. #37

    Domyślnie

    cześć, może akurat komuś wypadnie w sobotę bytność w okolicach piastowskiego Opola - zapraszam Was na bieg - 10km po wyspie Bolko start o 11.00
    wcześniej, bo o 10.00 zaczynamy biegi dla dzieci

    zapraszam www.biegopolski.pl
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  18. #38

    Domyślnie

    witam szkoda że tak późno przeczytałem cóź więcej czasu na budowie = mniej przy kompie ale pomysł fajny jak ktoś coś organizuje niech rzuca w sieć

  19. #39

    Domyślnie

    Żałujcie, że Was nie było na Bolko w sobotę!
    Impreza bardzo udana, mnóstwo ludzi, mnóstwo nagród, mnóstwo śmiechu, mnóstwo grochówki dla startujących, mnóstwo zadowolonych twarzy!
    Przyjedźcie za rok koniecznie!
    ________________________________
    pozdrawiam,
    duende
    Dziennik przeBudowy
    komentarze do dziennika

  20. #40

    Domyślnie

    Już żałuje, ale grochówka mam nadzieję że była na mecie a nie przed startem. Wszak stosowanie napędu odrzutowego to DOPING
    czy ktoś coś wie o tym weekendzie

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony