dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56
  1. #1

    Domyślnie

    Bo już nie mogłem słuchać argumentów tradycjonalistów z wypowiedziami na temat wyższości okien drewnianych.
    Tak samo z tynkami tradycyjnymi.
    Teściowi gadają starzy murarze, że nie ma jak tynki wapienno-cementowe. I ten mi zawraca gitarę, że nie ma jak takie tynki.
    A dla mnie ci murarze są jak producenci lamp naftowych, do których nie dociera, że są już lampy halogenowe.

  2. #2

    Domyślnie

    Swoją drogą, bardzo dobry artykuł J. Płońskiego !

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Właśnie właśnie. Jest okazja zobaczyć jak wygląda nasz (dawno już nie słyszany) forumowicz plonskij.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    On 2003-01-28 23:00, Rafter wrote:
    Bo już nie mogłem słuchać argumentów tradycjonalistów z wypowiedziami na temat wyższości okien drewnianych.
    Tak samo z tynkami tradycyjnymi.
    Teściowi gadają starzy murarze, że nie ma jak tynki wapienno-cementowe. I ten mi zawraca gitarę, że nie ma jak takie tynki.
    A dla mnie ci murarze są jak producenci lamp naftowych, do których nie dociera, że są już lampy halogenowe.
    święta prawda Każdy nagina tak aby to jemu pasowało.Są tacy co nie uwzgledniaja argumentacji drugiej strony ,tylko uparcie obstają przy swoim zdaniu a trzeba być elastycznym .
    pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem forumowicz plonskij wygląda bardzo ładnie i przystojnie.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    kgadzina - plonskij jest jak najbardziej słyszany i aktywny na forum - tylko pod innym nickiem

  7. #7

    Domyślnie

    Rozumiem, że można go spotkać w postach o oknach?
    Pozdrawiam

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Dokładnie tak

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Tak dobry marketing to podstawa. Szczególnie w wydawnictwie Murator które wciśnie ciemniakom wszystko, a oni się jeszcze cieszą i dziękują.
    Zachodni producencie wyprodukowałeś jakiegoś budowlanego bubla, niezgodnego z normami i standardami dzwoń do muratora !
    Skuteczność 100%

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    ANONYMUS co masz na myśli = czyżbyś prosił żeby podać okna -buble niespełniające podstawowych wymagań, odpady przemysłowe z Zachodu, ich poronione pomysły które trzeba wcisnąć "ciemniakom" z Polski żeby sobie odbić straty.
    Można podać ale raczej na priva.
    MURATOR ich nie reklamuje [na szczęście].
    Dzięki za opinie.

  11. #11

    Domyślnie

    Kolego Anonimowy !
    Dlaczego piszesz odważny tekst, a nie masz odwagi się zalogować?
    Ja napisałem wątek o konkursie Muratora i podpisałem się swoim nickiem.
    Mimo, iż wiem że nie przysporzył mi on sympatyków.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Bo nie chcę robić reklamy temu forum poprzez zwiększanie liczby zarejestrowanych użytkowników.A także udostępniać tej firmie mojego adresu mailowego i ewentualnych danych.
    A te nagonki, żeby się rejestrować to sobie daruj, chyba że jesteś tu w pracy.

  13. #13

    Domyślnie

    Myślę, że takich artykułów jak Jurka P. powinna Redakcja zamieszczać dużo, dużo więcej. Na to, czy będą chętni, żeby z dobrych rad korzystać i przede wszystkim - czy będą się kierować opiniami fachowców, Redakcja wpływu mieć raczej nie będzie, ale na pewno zyska na wiarygodności. No i wdzięczności wszystkich budujących, którzy unikną błędów i pomyłek. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla JP.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Mam ciekawy artykuł o historii okien w dziejach Ziemi aż do współczesności - kończę na PVC - po pewnych przeróbkach puszczę go do publikacji - jest długi ma 30 stron - jak są chętni do poczytania to proszę o e-mail.
    Z tymi oknami-bublami to jest taki problem, że [niestety] są tanie i produkowane masowo. Ich producenci donoszą [ślą skargi] jak się ich obsmaruje i ujawni, że te ich okna to knoty.
    Już miałem kłopoty.
    W każdym razie jestem czujny i jak na Forum ujawnia się jakiś bubel to staram się ostrzec ewentualnego [nieświadomego] nabywcę.
    Występuję wtedy jako anonimus - niestety.
    Najlepszy sposób na te knoty to po prostu zażądać aprobaty technicznej ITB. Chociaż niestety znam już przypadek, że aprobata została podrobiona [podrobiono pierwszą stronę].
    Uważny ewentualny nabywca spostrzegł oszustwo bo widizał, że aprobata to nie jedna strona ale kilkadziesąt.
    Jak się podrabia pieniądze to podrobienie aprobaty nie jest takie trudne.

  15. #15

    Domyślnie

    Miło Cię widzieć pchelek.
    Pozdrawiam

    W temacie okien to jestem chętny. Czekam na maila.
    _________________


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: kodi_gdynia dnia 2003-01-31 10:03 ]</font>

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Pchełek nareszcie ... znalazłam co myslisz o oknach z M&S ?

    Pozdrawiam

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Okna tytanowe ha, ha, ha
    ja ostatnio mam "na tapecie" okna brylantowe.
    Do kodi - wyślęCi jutro o tych oknach

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Pchełeczku - ja też proszę o lekturę.

  19. #19

    Domyślnie

    Ja też proszę o ten artykuł (adres w profilu)

  20. #20

    Domyślnie

    Mamy co prawda przeprowadzkę w biurze, więc maila nie odczytam szybko, ale czekam. Dzięki Pchelek.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony