dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 99 z 99
  1. #81
    Guest

    Domyślnie

    Piotrze 2000

    OBEJRZAŁAM I CO - JA TEŻ TAK CHCE

    Super to wygląda !!!

    ja natomiast płaciłam za projekt z piwnicą 1,7

  2. #82

    Domyślnie

    No! No! No! Barczyki super! Czy na tym zdjęciu z wyjściem na balkon z waszej sypialni widać komin? Hm,pewnie tak, bo tam jest w projekcie no i faktysznie gdybym to pozmieniała tak jak planuje to byłby w małym pokoju.Ale to mi nie przeszkadza. Tylko dalej nie kumam w którym miejscu jest ten słup. Taka niekumata jestem
    Co do drugiego okna w kuchni to też jestem za bo masz wgląd na taras. Dzięki za zdjęcia! Myśle że jeszcze coś zobaczymy.

    Piotrze właśnie o taki wykusz mi chodzi.Rewelacja! No tylko skoro piszesz ze może być teraz drożej Niedobrze. Mam rozumieć że to 2 tyś to zapłaciłeś w tej pracowni i już więcej nie będziesz płacił za jakieś zmany. Sorki ze tak dociekam bo nie wiem czy dobrze rozumiem 2 tyś netto łącznie za projekt i zmiany? Jeśli tak, to niedrogo, naprawde.Jak tak czytam to za projekt płaci sie pewną kwote a adaptacja zwykle kosztuje drugie tyle.

    Pozdrawiam!

  3. #83

    Domyślnie

    Myśle ze najlepiej zadzwnić i sie dowiwiedzieć, pozdrawiam

  4. #84
    Guest

    Domyślnie

    aśG przypatrz się dobrze zdjęciom właśnie tam widać ten słup o który pytasz , jest on wkąponowany w ściankę działową
    Natomiast komin nie przylega do ścianki tylko jest odstęp , pokarze to na zdjęciu

  5. #85
    Guest

    Domyślnie

    aśG zdjęcie które obiecałam


    a ze ścianki wystaje słup który będzie oszlifowany i pomalowany jakąś bejcą czy czymś tam podobnym

    pozdrawiam barczyki

  6. #86

    Domyślnie

    Aaaa! No teraz rozumiem.Dzieki za cierpliwość i zdjęcia.Pozdrawiam.

  7. #87

    Domyślnie

    Witam Barczyki,
    mam pytanie, zastowaliście teriwę na strop, czy następnym razem, też byście tak postąpili czy może wybralibyście normalny strop?
    Jestem na etapie wyboru ekipy i Wasza opinia jest dla mnie dość istotna, pozdrawiam

  8. #88
    Guest

    Domyślnie

    Witam ponownie Piotrze 2000

    Jeśli chodzi o strop to niczego bym nie zmieniała przy monolicie napewno jest więcej roboty , chociaż nie obyło się bez kombinacji , bo jeśli zauważysz na zdjęciach między salonem a kuchnią jest wylana specjalna belka ,na której musiały być ułożone belki stropowe . Jeśli jest sprawdzona ekipa to nie będzie miała problemów .
    Ja taką miałam

    pozdrawiam

  9. #89

    Domyślnie

    Czy dobrze rozumiem,
    przy monolicie jest wiecej roboty,
    a przy terivie wiecej komplikacji(belka w kuchni), a czy przy terivie nie trzeba było przesywac podpory dachy dużym salonie?
    Mam jeszcze pytanie, czy zmienialiście coś z kominem, na górze na zdjeciu wydaje sie on być węższy niż na projekcie?
    pozdrawiam

  10. #90
    Guest

    Domyślnie

    Piotrze2000 przepraszam że tak długo to trwało ,ale chyba jak wszyscy zabiegana jestem i nie mam czasu żeby podejść do kompa , więc korzystając z okazji odpowiem ci na twoje wątpliwości.
    Nie znam sie zbytnio na tym ale uważam że przy monolicie jest więcej pracy i materiału żeby cały od spodu zaszalować i porobić siatki z prętów
    -ile to wiązania ,no i co ważniejsze jest zimniejszy jak Teriwa .
    a czy więcej kombinacji .... czy ja wiem chyba nie
    Natomiast jeśli chodzi o komin ,to w sypialni zrezygnowaliśmy z kominka
    dlatego komin jest węższy.

    pozdrawiam

  11. #91

    Domyślnie

    dziekuje bardzo za odpowiedź,
    kiedy sie wprowadzacie?
    pozdrawiam

  12. #92
    Guest

    Domyślnie

    Napewno w tym roku , ale dokładnie kiedy trudno mi powiedzieć . Jeszcze sporo pracy , woda , ogrzewanie , wylewki ,itd... aż strach pomyśleć ile jeszcze pójdzie na to kasy , której ciągle brakuje
    Ale bądzmy dobrej myśli . Napewno nie będzie wykończone wszystko , ale chociaż sam parter na początek . Bo domu nie możemy zostawić bez opieki o mogą rozkraść jak będą sanitariaty i inne duperelki

    pozdrawiam

  13. #93
    Guest

    Domyślnie POWRÓT

    Witam serdecznie przeparszam was wszystkich że tak długo nie pisałam ale
    sporo pracy na budowie ,postaram się wkleić jakieś zdjęcia w najbliższym czasie

    pozdrawiam

  14. #94

    Domyślnie

    no własnie....moze jakies foteczki Marzenko ...

    pozdrofki
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I gdzie obiecane zdjęcia Barczyki?
    Czekamy i czekamy, a tutaj nic .

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Re: POWRÓT

    Cytat Napisał Barczyki
    Witam serdecznie przeparszam was wszystkich że tak długo nie pisałam ale
    sporo pracy na budowie ,postaram się wkleić jakieś zdjęcia w najbliższym czasie

    pozdrawiam
    Wpadłam zobaczyć co słychać, a u Ciebie nadal cisza .

  17. #97

    Domyślnie

    Barczyki gdzie jesteś! Czekamy na zdjęcia. Nie trzymaj nas tak długo w niepewności.

  18. #98
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga s

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    mam zamiar budować wg tego samego projektu, tylko w wersji bez podpiwniczenia, z dostawionym garażem
    bardzo jestem ciekawa jak postępy na budowie
    może jakieś nowe zdjęcia ?

  19. #99

    Domyślnie

    hooop, hooop...jest tam kto??

    Życzymy Wam wszelkiej pomyślności w te Święta i Spełnienia marzeń w Nowym Roku!!



    jak prace budowalne sie posuwają??

    pozdrawiam serdecznie
    motyczka
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony