dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 99
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Dom ametyst Marzeny i Pawła.

    Witam w naszym domu Pawła i Marzeny.Opowiem wam o moim domie.
    W którym niedługo zamieszkamy.
    1.Budowa rozpoczeła się w listopadzie 2004r.Od tego czasu urosła nam piwnica,parter,piętro oraz poddasze które niestety niezostało przykryte na zime , chociaż dachówki czekają na fachowców.
    Chciałbym wkleić zdjęcie ale nie potrafie może znajdzie się jakaś dobra dusza ,która mi podpowie jak to się robi.

  2. #2

    Domyślnie

    A zdjęcia?? Czekamy na zdjęcia

    Pozdrawiam,
    KasiaR

  3. #3

    Domyślnie Re: Dom ametyst Marzeny i Pawła.

    Cytat Napisał Barczyki
    Witam w naszym domu Pawła i Marzeny.Opowiem wam o moim domie.
    W którym niedługo zamieszkamy.
    1.Budowa rozpoczeła się w listopadzie 2004r.Od tego czasu urosła nam piwnica,parter,piętro oraz poddasze które niestety niezostało przykryte na zime , chociaż dachówki czekają na fachowców.
    Chciałbym wkleić zdjęcie ale nie potrafie może znajdzie się jakaś dobra dusza ,która mi podpowie jak to się robi.
    brzmi obiecująco teraz czekamy na zdjęcia - może wkleisz link do albumu - będzie prościej. Klikasz tu powyżej okna w którym piszesz - w "URL" potem wklejasz skopiowany adres i klikasz czerwone "zamknij tagi"

  4. #4
    Guest

    Domyślnie wklejanie zdjęć

    dzięki za podpowiedż ale coś mi nie idzie , ale nie trace nadzieji
    napewno zobaczycie mój dom ,który jest jeszcze bez czapeczki

    pozdro marzena

    Marzeno w czym tkwi Twój problem z wklejaniem zdjęć.

    pozdrawiam

    Edzia

  5. #5

    Domyślnie

    plisss....postaraj się wkleić!!!Bardzo chętnie obejrzymy Twój domek!
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  6. #6
    Guest

    Domyślnie wklejanie zdjęć

    Sama nie wiem w czym problem ,mam urządzenie wielofunkcyjne ,które nie chce mi skanować zdjęć . Pobrałam nowe sterowniki do niego a on znowu nie chce. próbowałam więc zrobić album na onecie i też się nie udaje . Myślę że dam sobie dzisiaj spokój jutro też jest dzień ., bo mój 13 letni pomocnik właśnie zasypia . Ja też chyba odpocznę ,jutro znowu będę próbować aż się uda . Dobranoc

  7. #7
    Guest

    Domyślnie strona naszego domeczku

    probuje wkleić zdjątka na forum muratora

    założyłam album i na jednej str mam 4 zdjęcia

    kuknijcie na tą strone:
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...q=barczyki&k=3

  8. #8
    Guest

    Domyślnie nowe zdjencia


  9. #9

  10. #10

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Chyba musisz jeszcze troche popracować, bo niestety nic nie widzimy

    Moze umiescisz zdjecia na www.photosite.com Z tego co wiem tam nie trzeba hasla mi jako amatorce bardzo latwo poszlo umieszczenie tam zdjec a z albumem onetu tez mialam problemy

    Ania

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    A teraz zobaczcie ,teraz juz powinno byc dobrze dzięki , wielkie dzięki Kubolotkowi
    i co wy na to

    Marzena

  13. #13

    Domyślnie

    Barczyki ciesze sie ze moglam ci pomoc, polecam sie na przyszłoscja tez znalazłam twoj domek na internecie widzialam rzuty i zapowaiada sie bardzo ciekawie, tez planujecie okiennice? zmienialiscie cos w projekcie? a tak apropo to gdzie budujecie jakie wojewodztwo? bo nic mi ta nazwa nie mowi, i faktycznie macie zaraz las obok domku? ale fajnie pozazdroscic bedzie pachniało

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    To znowu ja

    Jeszcze raz dziękuję pięknie Kubolotek za twoja pomoc , wróciłam z imprezy i zaraz patrzę czy coś przyszło -no i jest
    więc tak budujemy się w Paterku to jest kujawsko-pomorskie 30 km od
    Bydgoszczy. Las mamy 25 m od działki i super widok na moją wioskę i 2km odległe Nakło. Każdy kto tam przechodzi mówi za mamy najpiekniejszy widok w Paterku , tym bardziej że dom mamy na górce i jeszcze żadnych sąsiadów bliskich, ale w tym roku juz mają się też zacząć budować. W projekcie nic nie zmieniamy , tylko mamy piwnice i dom wydaje się wysoki ,ale tylko z tego względu że nie chciałam mieć okien piwnicznych na poziomie ziemi bo byłoby trochę ciemno , a chce tam mieć jak to sie zwie kuchnie letnią. Okiennice też mi się marzą tylko są drogie i niewiem czy podołamy finansowo ale to może troszkę później
    bo czaję się na okna drewniane a one z kolei terz są drogie w naszym regionie To moze na tyle Wasz domek też jest super .

  15. #15

    Domyślnie

    Barczyki czyli mieszkacie w okolicach mazur? piekne okolice pozazdroscic widokow, zawsze chcialam tam pojechac, moze kiedys..., a przeczytałam ze tez chcesz sie wprowadzic w tym roku, tez zycze kasiorki i przeprowadzki szybkiej tobie i sobie, pozdrawiam

  16. #16
    Guest

    Domyślnie dom bez dachówek





    tak wygląda teraz dom i czekamy na fachowców od dachówek

  17. #17
    Guest

    Domyślnie



    a to jest od południowej strony jeszcze przed zrobieniem więźby


    pozdr barczyki

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    hura!! hura!! udało mi się zobaczcie


    i to samej bez pomocy mojej latorośli

  19. #19

    Domyślnie

    Barczyki gratuluje! nauczylas sie wklejac zdjecia brawo!!!

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    trening czyni mistrza -ale mi jeszcze daleko do tego


    barczyki

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony