dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 99
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Brawo Marzeno - to za zdjęcia.
    No, no domek ładnie się zapowiada, trochę podobny do mojego, tylko że mój drewniany.

    pozdrawiam

    Edzia

  2. #22
    Guest

    Domyślnie dom 2


  3. #23

    Domyślnie

    Witam Barczyki! chciałam zapytać z jakiej pracowni jest ten domek bo BARDZO mi się podoba.Jest w moim typie

    Sorki jak cos przeoczyłam!
    Pozdrawiam!

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    cześć aśG

    Raczej nic nie przeoczyłaś ja też nowa chociaż sowje dane wrzuciłam w

    listopadzie ubr , no więc jest to projekt z pracowni architektonicznej z Białegostoku ABAKUS ,lecz nie z internetu tylko z kwartalnika pt. własny dom z konceptem , tylko że ten katalog wychodził w 2000 roku . Miałam coprawda dużo katalogów lecz nigdzie się nie powtórzył. Nawet szukałam go w internecie ale bez skutku . A ty masz już coś wybranego jak widzę .

    pozdrawiam barczyki

  5. #25
    Guest

    Domyślnie dom


  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barczyki
    cześć aśG

    Raczej nic nie przeoczyłaś ja też nowa chociaż sowje dane wrzuciłam w

    listopadzie ubr , no więc jest to projekt z pracowni architektonicznej z Białegostoku ABAKUS ,lecz nie z internetu tylko z kwartalnika pt. własny dom z konceptem , tylko że ten katalog wychodził w 2000 roku . Miałam coprawda dużo katalogów lecz nigdzie się nie powtórzył. Nawet szukałam go w internecie ale bez skutku . A ty masz już coś wybranego jak widzę .

    pozdrawiam barczyki
    Projekt Abakus można zobaczyc na stonie: www.tektonik.pl, własnie jest
    przed dniu kupna projektu, pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    A może dysponujecie zdjeciem z wewnątrz, a dokładnie światła dziennego w salonie, zastanawiam sie nad wstawieniem wykusza. Lada moment pewnie kupię projekt i super że mogłem znaleźć co na temat tego projektu". Macie może jakies sugestie co do projektu?

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Witam Piotr 2000

    W projekci zmieniliśmy tylko usytułowanie dolnej łazienki ze spiżarnią no i na poddaszu została doprojektowana garderoba nad tarasem bo tam miała być wolna przesterzeń aż do konstrukcji dachowej. A co do salonu myślę że wystarczy światła dziennego ,bo mamy dwa duże okna czyli 150x180 i drzwi tarasowe 190x235 . Z drzwiami zrobiliśmy małą przeróbkę bo miały być drzwi połączone z oknem.
    Natomiast projekt nazywa się Ametyst z pracowni Abakus. Zdjęci będę miała niedługo.
    pozdrawiam barczyki

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    No wreszcie obejrzłam sobie projekt mojego domku w internecie .

    dzięki za namiary na tą stronę Piotrze 2000. Dokładnie to mamy ametyst 3 . A jakiego wyboru ty dokonałeś , bo moim zdanie lepszy by był większy salon.

    pozdrowionka barczyki

  10. #30

    Domyślnie

    ja wybrałem Ametyst G2, mam trochę problemu zeby go na dzialce zmiescic, w przyszlym tygodniu powinno sie to wyjasnic.
    Jezeli chodzi o salon to rzeczywiscie wydaje mi sie troche za maly, dlatego chce umiesci wykusz, aby "schowac" w nim toche stołu, rozwazam ewentualnie rozwiazanie pokazane w Ametyscie2. Poza tym nad garazami chce zliwidowac lukarny- chyba tak to sie nazywa.
    Dziekuje za sugestie,
    pozdrawiam serdecznie

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    To ty chłopie masz wielką działkę , bo u mnie jest wąsko niecałe 20m więc tak nie mogliśmy sobie pozwolić na coś większego , szkoda że prędzej nie wiedziwałam o tych projektach , to bym wybrała z większym salonem . Ale co tam za to mamy wielką sypialnie.
    A te wykusze czy inaczej lukarny chyba faktycznie są zbędne no i koszt dachu jest większy , chyba że nad garażem będziesz miał dodatkowy pokój, to bym się zastanowiła czy nie zostawic lukarny.

    pozdrowienia

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    a to parter


  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    poddasze


  14. #34

    Domyślnie

    Faktycznie, działka chyba mi się udała, czekam na decyzję o warunkach zabudową (już drugą, ale to długa historia). Działka moja ma 26m i dzięki temu będe miał gdzie trzymać moje wspamniałe autko, bo dom nie może mieć piwnic. Jak zakończę zmiany w projekcie, umieszcze finał na forum, poniżej projekt salonu z wykuszem nad którym sie zastanawiam(lustrzane odbicie)[/img][/img]

  15. #35
    Guest

    Domyślnie

    Nic nie widzę
    a co to za autko co tak pieszczotliwie o nim mówisz

    pozdrawiam

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    a moze masz coś podobnego to wtedy <WOW>

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    ALBO COŚ TAKIEGO

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    No to jeszcze jedno zdjątko dla poprawienia humoru
    bo trochę ponuro

  19. #39

    Domyślnie

    Niestety nie udało mi wkleić obrazka, jak widze wiecej z tym kłopotu,
    jak znajde troche wiecej czasu, to nadrobie zaleglosci.

    Moje autko do Fiat CC700, wierny moj przyjaciel tyl juz z nim przeszedłem,
    zima jest wręcz nieprzewidywalny, ale przyjaciół długo sie poznaje

    dzieki za fajne fotki,

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    bardzo mi przykro ale nie znam takiej marki muszę zasięgnąć wiedzy u małżonka

    chętnie obejrzę projekt z wykuszem chociaż tak by mi się już nic więcej na działkę nie zmieściło, chociaż 1 m mamy w zapasie

    to pozdrowionka i oby ta zima wkońcu się skończyła co ruszymy dalej z budową

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony