dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 45
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 885
  1. #661

    Domyślnie Studnia w Rybniku

    Poczytajcie ludzie trochę lokalnych ogłoszeń w necie a na pewno znajdziecie.Sam te ogłoszenia dałem.

  2. #662
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tadeusz-W1

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie, jestem zdecydowany wiercić studnie w Bielsku-Białej. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  3. #663

    Domyślnie

    Cytat Napisał czester69 Zobacz post
    Witam
    Ja wybudowałem studnię w okolicach Lublina w 2009 r. Studnirz robił to metodą bicia a nie wiercenia. Jest to stary fachowiec i zna się na rzeczy (robi odwierty dla Firmy Cukierniczej Solidarnośc w Lublinie , dla MOSIRU oraz Nałęczowianki w Nałęczowie). Moje koszty były takie:
    - kopanie 70zł/mb (u mnie było aż 68m glębokości) - 4760zł
    - rura osłonowa (36m*80zł {fi170mm}+20m*124zł {fi219mm - 5360 zł
    - kręgi betonowe na szach 2 szt - 2100 zł
    - wykop kaparka pod kręgi - 500 zł
    - montaż rur osłonowych - 590 zł
    - pompa z osprzetem i montażem - 3200 zł
    - hydrofor 150 l (uzywany) z osprzętem - 1500 zł
    Razem ca 15.000 zł
    Witam czy ja moglbym prosic o namiary na tego Pana Pozdrawiam

  4. #664
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar g3_
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    okolice krakowa
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    A u mnie powariowali (10 km od Kalwarii Zebrzydowskiej w stronę Krakowa), szukam studniarza i ceny zaczynają się od 280 netto za metr wiercenia.
    Zna ktoś ekipę która zrobi to w przyzwoitej cenie?

    Wygląda mi to na lekką zmowę .. ale może się mylę.

    Za 150pln za metr to brałbym w ciemno nawet jak mieli by rok wiercić

    Znacie kogoś kto podjął by się tego zadania w normalnej cenie?

    A w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej wiercisz?

  5. #665
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vega1
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    1.434
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    potrzebuje fachowca z Podkarpacia. Studnia do 30m.

  6. #666

    Domyślnie

    Cytat Napisał aprilka1000 Zobacz post
    witam , widze ze nikt nie kopie w okolicach trojmiasta , wiec podziele sie tym co ja znalazlam . Studniarz tzw mala firma studnia glebinowa + pompa i te wszystkie inne dodatki 20 tys .
    Wycena od wiekszej firmy z elblaga 12 tys .
    Co o tym sadzicie ...?
    Mimo tej studni musze sie podlaczyc rowniez do wodociagow ale widzac ile znajomi placa za wode gdy dochodzi mycie samochodu , podlewanie ogrodu i pluskanie sie w wodzie latem to rachunki mnie przerazaja chcialabym tego uniknac i posiadac oba przylacza.
    również poszukuje niedrogiej i solidnej firmy z trójmiasta i okolic do wykonania studnia , macie jakieś namiary?

  7. #667
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edmaan
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    65
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Właśnie zakończyłam wiercenie studni, jeszcze jutro montaż pompy, zbiornika hydroforowego , obudowa i mogę odkręcać kranik. Firma jest z Wejherowa. Jak narazie to z usługi jestem bardzo zadowolona, panowie , którzy wiercą potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wszystko wytłumaczyć. Za metr wiercenia biorą 180 zł ( utargowałam na 175zł, wiem , że to nie dużo ale zawsze na lody jest, a później niespodzianka .... szefuńcio opuścił jeszcze 100 zł.
    Pompę mam firmy ZDS 2-12. Może ktoś ma już pompy tej firmy i może coś o nich napisać? Ponoć są dobre.

  8. #668

    Domyślnie

    Jedna z firm z Wrocławia oferuje takie stawki:
    125mm do głębokości 60m -cena za 1mb wynosi 200zł. netto. (powyżej 50 km od Wrocławia cena wynosi 230zł netto.)
    160mm do głębokości 60m - cena za 1mb wynosi 250zł. netto (powyżej 50 km od Wrocławia cena wynosi 290zł netto.)
    200mm do głębokości 60m - cena za 1mb wynosi 310zł. netto (powyżej 50 km od Wrocławia cena wynosi 360zł netto.)

    Usunięto reklamę

  9. #669
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vega1
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    1.434
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    jaki rejon państwo obejmują? Jakie są ceny za metr?

  10. #670

    Domyślnie

    [QUOTE=mamut 74;4572652]
    Cytat Napisał safelock Zobacz post
    Witam, poszukuje firmy która wywierci mi studnie ~30m głębokości fi 110-125. Mieszkam w Rybniku woj śląskie.
    Szukam taniej firmy ~100-150zł/metr odwiertu

    podpinam się do postu kolegi akieś namiary na solidnych studniarzy bieruń
    Witam,a dzwoniliście do tej firmy z brzeszcz http://www.wiercenie-studni.eu/kontakt.php,my w kilka osób naraz zebraliśmy się na forum rybnik chyba też budujecie i wytargowaliśmy cene ale nie pamiętam już jaką.Może z nimi się dogadacie,pozdrawiam
    ps.zadzwoncie także do tej firmy http://www.bose-instal.pl/ robią odwierty pod pompy ciepła-naprawdę tanio,może jakby mieli kilka studni to im sie opłaci przyjechać
    Ostatnio edytowane przez bulajev ; 28-04-2011 o 22:40

  11. #671
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MaciekiMagda

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Piszkawa
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    To mój pierwszy wpis na forum, więc mówię dzień dobry.
    Szukam sprawdzonej ekipy do wywiercenia studni w okolicach Wrocławia.
    Z informacji od sąsiadów wiem, że wiercili na głębokość 27-29m.
    Zaznaczam, że interesuje mnie studnia do codziennego użytku, a więc z podłączeniem do instalacji w domu.

  12. #672
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania8719

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ośno Lubuskie
    Posty
    4

    Domyślnie

    ja za studnie 90m rury fi 110 mam wydajnosc 27m3 na h posiadam farme,za mb zaplaciłam 180 doba roboty polecam firme 669205385 nr tel,załatwili dobra pompe grunfosa po dobrej cenie

  13. #673
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PLACEK 1515

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Chorzów
    Kod pocztowy
    41-500
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Szukam sprawdzonej firmy która wierci studnie w okolicy Międzybrodzia Bialskiego.

  14. #674
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kuras82

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam rozgladam sie za kims kto by mi wywiercil studnie. Napisalem do jednej z firm mieszczacych sie w Elblągu odwierty.eu i dostalem propozycje odwiertu pod studnie 200zl mb.w cenie sa rozne zabiegi np.rura pvc 110mm, filtry, obsypka, urochumienie studni itp. Pompe wraz z montazem od 1000 do 3500. Glowice z studzienna wraz z pierscieniem uszczelniajacym wraz montazem 500zl. Wykonanie obudowy studni wkopanie w ziemie h170cm d100cm, drabinka w srodku pokrywa zamykana na klodke 2000zl. Reszta przylacza itp do uzgodnienia. Co myslicie o tych cenach bo nie mam rozeznania ile musze wydac na to. Moja dzialka miesci sie w okolicach Starogard Gd. Prosze o wasze uwagi i moze wymiane doswiadeczen poniewaz dopiero zaczynam dziekuje Ps. jesli znaci kogos dobrego i nie drogiego w tych okolicach napiszcie.

  15. #675

    Domyślnie

    W cenę metra studni nie należy wnikać - jest inna w różnych rejonach naszego kraju. Mogę doradzić - najbardziej odpowiednia będzie średnica rur 125mm - ze względów technicznych. Cena pomp przesadzona - te najtańsze chińskie od 500zł, włoskie 1200-1500, grundfos 2500. Dla domku jednorodzinnego np skm150 lub grundfos sq3-55. Głowica studni max 200zł (chyba że za montaż 15min liczą dodatkowe 300zł). Tzw obudowa wydaje się w normie ale samemu można ją wykonać za połowę ceny.
    wiercenie studni - moje ogłoszenie http://forum.muratordom.pl/showthrea...ercenie+studni

  16. #676
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kuras82

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    dzieki za pomoc zawsze jakas rada niezalezna sie przyda, a pytanie czy taka firma badz osoba wiercaca studnie posiada jakis sprzet sprawdzajacy grunt czy sam musze zalatwic sobie odwiert geologiczny.

  17. #677
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar scooby
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    849
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Szukam Ekipy na Poznań !!!


    Mam już studnie kopana około 6m głębokości lustro wody na 1m

    1. wywiercic aby woda nachodziła?
    2. Wykopać głębiej ?

  18. #678

    Domyślnie

    Witam;
    szukam ekipy z okolic Siewierza, Tarnowskich Gór;
    Pozdr;

  19. #679
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W okolicach Nadarzyna firma wierci za 120zł za mb, a gdy się nie dokopie płacimy 20zł/ mb jak w moim niestety przypadku.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  20. #680
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budu
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    45
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Moi chcą 130zł/mb-z okolic Lublina.Ja wiercę studnię , a moi nowi sąsiedzi rozpoczęli własie akcję -"wodociąg".Szkoda,że nie "kanalizacja".

Strona 34 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony