dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 32
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 629
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie Co Was wkurza...?



    No dalej !
    Tu sie mozna wyzalic na :szefa , meza, nie-meza, snieg za kołniezem , i na wszystko co denerwuje
    pora roku brzydka co sprzyja wyzszym stopniem wkurzenia, mozna sie podzielić wkurzeniami
    Ja zaczynam:
    - wkurza mnie ze jadace samochody ulica mnie ochlapuja
    - wkurza mnie ze na mojej poczcie trzeba czekac w kilometrowych kolejkach a mam pare awiz do odebrania (oczywiscie nie przyjda razem tylko co dziennie jeden , jak poczekam 1 dzien zeby sie choc 2 yuzbieraly to oczywiscie nie ma, pojde wyczekam swoje w kolejce to na drugi dzien oczywiscie swistek w skrzynce jest)
    - wkurza mnie sasiad ktory remontuje mieszkanie (ludzka rzecz ale zaczyna o 6 rano)


    jak sobie przypomne cos to bede pisac dalej

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Przy -7 padający deszcz, zamarzający na szybach. Wrrrrrrrrr
    Nic nie widać, pod kołami breja śniegowa, pod breją lód.
    Zero hamowania, a piesi okapturzeni wchodzą na jezdnię jak na własne podwórko, mając gdzieś tzw. oglądanie się na boki .
    NO!
    Nawet hamowania z piskiem opon nie ma, bo jak można hamować jeśli hamować się nie da.
    A jak nie z piskiem, to nawet nie wiedzą, że coś jechało, jakoś ich to zbytnio nie interesuje, a powinno.
    Bo w konfrontacji ze zdarzakiem, na przegranej przecież są. Kierowca też nie na wygranej co prawda. Koszmar.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a bo wiesz... ja czasem jestem piesza i mnie wkurza ze ci w samochodach maja cieplutko i sucho a mi ten snieg...itd

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    a bo dziewczyny to jest tak ,że pkt widzenia(czyt.wkurzenia) zależy od pkt siedzenia ....tzn jak jesteśmy piesi to wkurzają nas nadęci kierowcy bez wyobraźni i współczucia dla nas biednych spieszących sie na nogach .....ale jak tylko przesiadamy sie za kółko to wkurzają nas bezmyślni piesi ,którzy pchają się prosto pod koła naszego auta


  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    A mnie, że limuzyna rządowa na pewno nie przyjedzie na MOJE wezwanie

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    a mnie wkurza od kilku dni moja choroba ten ciężki kaszel mnie udusi cholera ,gdzie ja sie tak załatwiłam- do 18 lutego mam L4

  7. #7

    Domyślnie

    A mnie wkurza, ze nie mam pieniedzy...

    Wszystkie plany mi sie wala.

    I wkurza mnie moj rodzic, ktory... ech, ktory wkurza mnie od kiedy pamietam! Bo ciagle mu sie wydaje, ze ja stara krowa nic nie wiem, nic nie umiem i w ogole powinnam uszanowac wiedze i doswiadczenie rodzica.

    Ech...

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Ja też jestem chora i to w moje ferie
    Cały pierwszy tydzień brałam antybiotyk, dziecko też chore i już dłużej nie jestem w stanie wysiedzieć w domu. CHCĘ GDZIEŚ WYJŚĆ!!!!!!!!!

  9. #9

    Domyślnie

    - ranne skrobanie szyby w samochodzie (nawet od środka !!!!- ale to całe szczęście nie zawsze)
    - nie myślący piesi, ale teże niektórzy kierowcy
    - nie odśnieżone drogi na osiedlu
    - że mam pracę taką jaką mam , a nie taką jaką chciałabym mieć

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a mnie jeszcze wkurza ze ludzie z totalnie niewychowanymi i niekrnymi psami łaza po osiedlu nie trzymajac swoich pupili na smyczy
    i nie mowie tu o konkretnych rasach ale po prostu o psach ktore maja gleboko gdzies wlascicieli i to one ich wychowuja a nie wlasciciele ich

    ja mojego psa na osiedlu ZAWSZE mam a smyczy - choc mlode toto i lagodne jak baranek ( a jak chce zeby sie wybiegal to ide na jakas łąke czy coś...
    ale ostatnio non stop dzieram gardło jak wrzeszcze do tych dziwnych ludzi zeby jakos zaareagowali , bo ida 100 krokow za swoim psem jak swiete krowy slepe i gluche....podczas gdy ich zwierzatko z warkotem leci w pelnym galopie w moja strone .... a ja nie wiem czy TYLKO chce sie pobawic czy moze rozszarpac mnie i mojego psa , ktory po prostu sie boi, nawet jesli "atakujacy" nie ma nic zlego na mysli i biegnie w celach zapoznawczych....

    normalnie calkiem serio mysle ostatnio nad gazem pieprzowym, tylko szkoda mi psow, bede chyba po wlascicielach bezmyslnych

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar marzena i jacek
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    zielonookamnie także dardzo,bardzo wkurzaja kolejki na poczcie,no i ta moja ciągła niewiedza o sprawach budowlanych!!!!!!!!!Im więcej czytam tym większy mętlik mam w głowie
    marzena i jacek

  12. #12

    Domyślnie

    wkurza mnie, że muszę rano wstawać ( o rany - jak ja lubię spać )
    Wiedźma

  13. #13

    Domyślnie

    zielonooka tu sie zgadzam w 1000% albo wiecej!

    Moja psica jest jak baranek do ludzi, ale wszystkie psy to nieprzyjaciele. Nie wiem, dlaczego - socjalizowalismy ja, jak byla mala, potem do czasu pierwszej cieczki jak wyprowadzalam ja na spacer, spuszczalam ze smyczy i biegala ze znajomymi psami.

    Po pierwszej cieczce - katastrofa. Psica najchetniej zjadlaby wszystkie osobniki tego samego gatunku. Jest niebezpieczna, wiec wychodzi zawsze na smyczy i w kagancu.

    I jest dokladnie to samo - skretyniali wlasciciele biora psy na spacer bez smyczy, psy w celach niesprecyzowanych leca do Belli - moze chca sie poznac, bawic - a moze powalczyc, bo ona bulgocze na sam widok psa i moze prowokuje. I co mam robic? Moja nie ma jak sie bronic.

    Bylam juz nawet na policji zapytac, co mam robic. Zadalam pytanie, czy w razie zaatakowania moge jej zdjac kaganiec, zeby sie bronila. Co mi odpowiedzial policjant? No wie pani, lepiej nie, bo moze pani wtedy byc wspolwinna...

    Tez juz myslalam, ze po powrocie do Polski na pewno kupie ten spray, bo tu chociaz nie ma psow walesajacych sie samopas i poki co zawsze wlasciciel jakos pupila przystopowal. A tam?

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    a mnie wkur....najbardziej to - ze na mojej ulicy nie ma całodobowego sklepu z mielonką ...
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    mnie wkurza kredyt.
    ze go musze wziac
    i ze mnie przez dlugie lata nie opusci.
    to mam na bank

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    a mnie wkur....najbardziej to - ze na mojej ulicy nie ma całodobowego sklepu z mielonką ...
    to rzeczywiscie przechlapane selimm
    nawet nie wiem co tu radzic ..

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    Cytat Napisał selimm
    a mnie wkur....najbardziej to - ze na mojej ulicy nie ma całodobowego sklepu z mielonką ...
    to rzeczywiscie przechlapane selimm
    nawet nie wiem co tu radzic ..
    otworz na mojej ulicy sklep z mielonką
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    Cytat Napisał selimm
    a mnie wkur....najbardziej to - ze na mojej ulicy nie ma całodobowego sklepu z mielonką ...
    to rzeczywiscie przechlapane selimm
    nawet nie wiem co tu radzic ..

    Selimm racja - przebiles wszystkich
    ale po to jest ten watek - zeby zobaczyc prawdziwe problemy wtedy wlasne stana sie mniejsze

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm

    otworz na mojej ulicy sklep z mielonką
    ale calodobowy ?!?!?!?!?
    a czy mielonka musi byc swieza? czy drugiej swiezosci moze byc?

  20. #20

    Domyślnie

    nie wiem jak to napisać, żeby nie urazić pewnej grupy zawodowej, ale:
    wkurza mnie, że nauczyciele mają dwumiesięczne wakacje i o połowę mniejszy wymiar godzinowy, a ja zdzieram sobie o wiele bardziej gardło, bez przyszłości na uznanie w moim zawodzie wysiłku glosowego za przyczynę potencjalnej choroby zawodowej

    ........... no i za chwilę mnie wszyscy zakrzyczą jaka to ja jestem "be"

Strona 1 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony