dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 32
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 629
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Zochna!!!
    to juz wiem czemu sie z tego przeniesiania do klubu ucieszylas i juz wiem czemu wspomnialas o papierosach klubowych
    ło matko
    musze sprostowac , bo sie zapach klubowych bedzie za mna ciagnal Ja jestem palacz imprezowo-alkoholowy ( ale nie klubowy),
    taki bardziej mentolowy .
    E tam.I tak nie ma sie czym chwalic

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    Cytat Napisał zielonooka
    Zochna!!!
    to juz wiem czemu sie z tego przeniesiania do klubu ucieszylas i juz wiem czemu wspomnialas o papierosach klubowych
    ło matko
    musze sprostowac , bo sie zapach klubowych bedzie za mna ciagnal Ja jestem palacz imprezowo-alkoholowy ( ale nie klubowy),
    taki bardziej mentolowy .
    E tam.I tak nie ma sie czym chwalic
    Zochna, sprostowanie zanotowane

  3. #43

    Domyślnie

    A mnie wkurza to,że nie mam bogatej rodziny z układami,która by mnie ustawiła na resztę życia,to ,że nie wygrałam znowu w totka,to,że muszę spłacać kredyt i sama z mężem orać na wszystko.
    Wkurza mnie pewna znajoma ,która każdą złotówkę oglądała z pięciu stron przed wydaniem ,ale niedawno zakład kupił od niej za ciężkie pieniądze starą chałupę i teraz ta znajoma zrobiła się straszna pani !Buduje dom z najlepszych elementów i wszystko ma najlepsze!Bez wysiłku!

  4. #44

    Domyślnie

    to ze śpiewaczką operową to dobre, hihihi

    ale naprawdę to jest wkurzające, że jak wracam do domu to gardło mam już tak zjechane, ze nawet dzieku nie jestem w stanie przeczytać bajki na dobranoc,
    ciekawe ktory z nauczycieli albo nauczycielek tak ma

    co do mielonki: selimm kup sobie od razu cały kawał, zamroź i codziennie możesz sobie odkrajać po kawałeczku i wrzucać na grilla , ups to może latem ...,

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał julcik
    A mnie wkurza to,że nie mam bogatej rodziny z układami,która by mnie ustawiła na resztę życia,to ,że nie wygrałam znowu w totka,to,że muszę spłacać kredyt i sama z mężem orać na wszystko.
    Wkurza mnie pewna znajoma ,która każdą złotówkę oglądała z pięciu stron przed wydaniem ,ale niedawno zakład kupił od niej za ciężkie pieniądze starą chałupę i teraz ta znajoma zrobiła się straszna pani !Buduje dom z najlepszych elementów i wszystko ma najlepsze!Bez wysiłku!
    a ja mam doklanie tak samo i sie z tego ciesze , ze nikt do mnie nie doklada.
    I nie zazdroszcze tym co maja wiecej , wrecz odwrotnie mobilizuje mnie to do dzialania . Wiec dzialam i jestem zadowolona
    Tylko kredytu nie mam i nie bede miala .

  6. #46

    Domyślnie

    A to BARDZO DUŻO!!!!!!!!!!!

  7. #47

    Domyślnie

    A mnie wkurza to, a bardziej chyba zadziwia ze moje rodzinne kobiety uwziely sie na moj ogrodek. Ciagle mi cos wymyslaja, ciagle cos hoduja dla mnie, ciagle pokazuja nowe zielsko..... nie lubie zielska, nie lubie ogrodu, nie cierpie babrania sie w ziemi i pielegnacji tego badziewia.
    Nie po to kupilam sobie szeregowke z najmniejszym ogrodkiem, zeby mi ktos rosliny jakies tam pakowal
    I nie przyjmuja do wiadomosci ze tam bedzie tylko duzy taras, pare iglakow i troche trawy

  8. #48

    Domyślnie

    dzwoniący telefon,
    oglądacze mieszkania,
    czepianie się nie wiadomo czego
    targowanie co ma zostać
    i
    chęć zakupu ale .............. zawsze to ale ( czasem brak kasy)

    urlop o tej porze roku

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał eko
    ale naprawdę to jest wkurzające, że jak wracam do domu to gardło mam już tak zjechane, ze nawet dzieku nie jestem w stanie przeczytać bajki na dobranoc,
    ciekawe ktory z nauczycieli albo nauczycielek tak ma
    Ja polonistka jezdem


  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    i wku....ją mnie pytania obcych "a ile was kosztował ten dom ?"
    i wtedy odpowiadam (kiedyś na forum ktoś tak poradził )
    "ODSETKI OD KREDYTU"

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    A mnie wku...a głupota , bezmyślność , bezinteresowna zawiść i panoszące się chamstwo .
    I często jestem zła na siebie , że temu chamstwu nie potrafię się przeciwstawić

    Ew-ka , my na pytanie ile kosztował nas dom odpowiadamy - duuużo , a to jeszcze nie koniec wydatków .

    Pozdrowionka

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... a mnie wkurza, że w poniedziałek miałem dostać "kasę" za wykonaną pracę i podobno będzie dzisiaj (ale kiedy to chciałem telefonicznie potwierdzić, to "derekcja" cały dzień w podziemiu) ... a jak mnie dziś wkurzą (to już czwartek mamy) to zadzwonię do "zagramanicznego" właściciela firmy, ...

    pzdr

    a to co napisała Maxtorka
    A mnie wku...a głupota , bezmyślność , bezinteresowna zawiść i panoszące się chamstwo .
    I często jestem zła na siebie , że temu chamstwu nie potrafię się przeciwstawić
    to mnie tak gigantycznie wkurza, że czasami mi się nie chce wracać do własnego kraju
    unde venis et quo tendis

  13. #53

    Domyślnie

    Dziury w jezdniach. Dwulicowi politycy.

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... politycy, (razem z zapleczem) to już mnie tak wkurzyli, że prawie przestałem polską TV oglądać

    pzdr
    unde venis et quo tendis

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    A mnie wku...a głupota , bezmyślność , bezinteresowna zawiść i panoszące się chamstwo .
    I często jestem zła na siebie , że temu chamstwu nie potrafię się przeciwstawić

    Zgadzam się z Tobą Maxtorko. Ja mam to samo.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul
    ... politycy, (razem z zapleczem) to już mnie tak wkurzyli, że prawie przestałem polską TV oglądać

    pzdr
    Ja przestałam oglądać TV i czytać gazety i odzyskałam "równowagę wewnętrzną" . Pzdr

  17. #57

    Domyślnie

    a mnie wkurza mój mąż
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał julcik
    A to BARDZO DUŻO!!!!!!!!!!!
    Julciu
    zawisc przemawia przez Ciebie i zazdrosc
    ze nie od Ciebie okupili stara chalupe
    i ze nie Ty budujesz z najlepszych materialow .
    Skoncentruj sie bardziej na radosci z tego co masz i nie zagladaj na inne podworka , latwiej Ci bedzie.
    I tego Ci zycze

    Rytuniu milo Cie widziec
    Czy walizki sa w pogotowiu?

  19. #59

    Domyślnie

    Rrrmi,
    co za pamięć,
    walizki odpadają - mamy kredyt,
    ale oddzielne sypialnie można jeszcze przemyśleć



    buziaki - brakowało mi Ciebie
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

  20. #60

    Domyślnie Re: Co Was wkurza...?

    Cytat Napisał zielonooka
    Co Was wkurza...?
    Jeden z forumowiczów - rzadki okaz trolla
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

Strona 3 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony