dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Gdzie pies robi kupę?

    Do właścicieli:
    Gdzie Wasze psy robią kupy w ogrodzie?
    Gdzie popadnie? Czy wybierają swoje ulubione miejsca same?
    Czy trzeba ponieść wysiłek nauczenia ich w jakim miejscu mogą się opróżnić?

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    mój robi gdzie popadnie ale zwykłe z tyłu ogrodu

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    nie przeszkadza? duży masz ogród?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Mój wilczur u siebie w kojcu najcześciej.
    W ogrodzie też sie zdarzało PRZESZKADZA.
    Szczególnie jak sie ma dzieci
    Do niedawna codziennie wieczorem z nim wychodzilam kilkadziesiąt metrów od domu, na puste pole. i tam załatwiał sprawę.
    Teraz juz nie wychodzi sie z nim tak regularnie, wiec robi gdzie popadnie (w obrębie kojca na szczęście)

    Nie wiem skąd wzięło sie pytanie, ale psa mozna wielu rzeczy nauczyć i do wielu przezywczaić. Jesli zależy ci, żeby "zostawiał" w jednym miejscu - wytresuj go tak. (Chyba że to stary pies, to wtedy on będzie sobie wybierał )

  5. #5

    Domyślnie

    Mój jamnik nie zrobi, dopóki nie wyjdzie się z nim poza posesję... Szczęście, że mam trochę "dzikiego" terenu wokół bo pod posesją sąsiada to byłby problem. A jaki rytuał! Najpierw wszystko dokładnie obwącha, potem kilka razy podleje, potem ustawia się chyba z minutę i dopiero... nareszcie...

  6. #6

    Domyślnie

    trochę to przeszkadza, ale jakoś nie mam pomysłu jak go nauczyć robić to w jakimś określonym miejscu

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    zawsze z suka wychodzilismy poza teren - moze dlatego nie bylo z tym klopotu gdyz przenieslismy sie z mieszkania w kamienicy gdzie byla przyzwyczajona od malego ze "robi sie" na zewnatrz
    Nie wyobrazam sobie bym na ogrodku musial uwazac na "miny"
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #8

    Domyślnie

    Mamy dużą działkę, mój pies ma trzy miejsca na te sprawy. Sprzątam po nim systematycznie, więc problemu nie ma. Wiem, że gdybym z nim wychodziła na zewnętrzne spacerki o regularnych porach, problemu by nie było. On po prostu woli załatwiać się poza terenem, ale nie zawsze ma taką możliwość.
    Sam się tego nauczył i sam wybrał sobie te trzy miejsca.
    Pozdrawiam, Ada

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    zawsze z suka wychodzilismy poza teren - moze dlatego nie bylo z tym klopotu gdyz przenieslismy sie z mieszkania w kamienicy gdzie byla przyzwyczajona od malego ze "robi sie" na zewnatrz
    Nie wyobrazam sobie bym na ogrodku musial uwazac na "miny"
    Jareko! Nie w temacie!

    Pytanie było o psa a nie sukę

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    OK, Właściciele suk, nie wahajcie się - też piszcie. W szczególności Andrzej L.

    Z Waszych doświadczeń wypełza dla mnie niestety czarna rzeczywistość: psy sr..ją gdzie popadanie, a tylko co poniektóre przez pomyłkę (?) robią to systematycznie w tym samym miejscu.
    To oznacza, że po zaimplementowaniu moim dzieciom pupilka nie ucieknę od roboty - albo latanie z łopatką po ogrodzie, albo bez łopatki - po polach...
    Wiedziałem, że jest jakiś haczyk...

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Nasz pies wynalazł sobie fragment ogrodu, w którym najczęściej kontempluje Suczka natomiast załatwia się tam gdzie ją potrzeba dopadnie (ale to szczeniak więc jej wybaczamy) - chociaż ostatnio robi się towarzyska i zaczyna załatwiać się w kąciku psa.

    Fakt faktem, że zeszłej wiosny po zimie (mieliśmy wtedy tylko jednego psa) wywieźliśmy z działki ponad 2 taczki jego kupek a przynajmniej 2 razy dziennie wychodzimy z pasami na spacer.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony