dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 144 z 272
Pokaż wyniki od 2.861 do 2.880 z 5440
  1. #2861

    Domyślnie

    WITAM WSZYSTKICH GRANATOWICZÓW!!!
    MY TEŻ OD NIEDAWNA JESTEŚMY W POSIADANIU PROJEKTU GRANAT A OD PONIEDZIAŁU WRESZCIE RUSZYŁA EKIPA.
    WCZEŚNIEJ JEDNAK ZAGLĄDALIŚMY NA FORUM I NIE UKRYWAM ŻE NIEKTÓRE Z WASZYCH POMYSŁÓW ZAINSPIROWAŁY NAS DLATEGO TEŻ WPROWADZILIŚMY KILKA ZMIAN W PROJEKCIE MIN:
    OKNA BALKONOWE WE WSZYSTKICH TRZECH SYPIALNIACH NA GÓRZE, PODNIESIEMY O 2 PUSTAKI POMIESZCZENIE NAD GARAŻEM I ZROBIMY TAM PRALNIO-SUSZARNIĘ Z OKNEM Z BOKU BUDYNKU, NIE BĘDZIEMY MIEĆ ŚCIANKI DZIELĄCEJ SALON Z KLATKĄ SCHODOWĄ , WYDŁUŻYLIŚMY BUDYNEK O 120CM ŻEBY POWIĘKSZYĆ SALON I KUCHNIĘ ORAZ ZMIENILIŚMY KOMIN TAK ŻEBY WYCIĄGNĄĆ GO Z KOSZA ORAZ TROCHĘ PODNIEŚLIŚMY POZIOM PARTERU WIĘC PRZED DOMEM BĘDIE SCHODEK NO I JESZCZE KILKA SPRAW BARDZIEJ KOSMETYCZNYCH. ALE OGÓLNIE PROJEKT BARDZO NAM SIĘ PODOBA I TERAZ TYLKO CZEKAĆ AŻ PANOWIE SIĘ UWINĄ ( MAM TAKĄ NADZIEJĘ) POZDRAWIAMY WSZYSTKICH I ŻYCZYMY MIŁEGO BUDOWANIA I URZĄDZANIA DOMKÓW...

  2. #2862

    Domyślnie

    PROSIMY O FOTKI WASZYCH DOMKÓW ZA CO BĘDZIEMY SZCZERZE WDZIĘCZNI [email protected]

  3. #2863

    Domyślnie

    ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE MY BUDUJEMY NA ŚLĄSKU- POWIAT TARNOWSKIE GÓRY - GMINA RADZIONKÓW. JEŚLI JEST KTOŚ Z OKOLIC TO PROSZĘ O KONTAKT.

  4. #2864

    Domyślnie granat

    do osób już zamieszkujących granata: za ile można sie już wprowadzić? ile wyniósł Was SSZ oraz ile wykończenie?

  5. #2865

    Domyślnie

    ciasteczkowy potworze nie da się określić za ile można się wprowadzić. Jak ktoś ma kasę i roboty idą non stop to można nawet po pół roku... ale czy warto,żeby potem ściany pękały?? I tak samo jest z kwotą wykończenia... każdy kupuje inne kafle, zamawia inne schody, jedni kładą najtańsze panele inni drzewo... niektórzy sami robią wylewki i tynki inni zamawiają firmę My na dzień dzisiejszy wydaliśmy ponad 296 tyś. a z moich obliczeń wynika,że jeszcze prawie 80 tyś. nie licząc prac na zewnątrz (zrobienie ogródka i ogrodzenia)
    te 80 tyś. to tyle ile nam potrzeba żeby się wprowadzić, nie liczę umeblowania dwóch pokoików na górze i gabinetu na dole... tylko nasza sypialnia, salon,kuchnia, łazienki także życzę powodzenia i wytrwałości
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  6. #2866

    Domyślnie hej

    Kto z was stawia granat w wielkopolsce ???czekam na odpowiedz

  7. #2867

    Domyślnie Re: granat

    Cytat Napisał ciasteczkowy_potwór
    do osób już zamieszkujących granata: za ile można sie już wprowadzić? ile wyniósł Was SSZ oraz ile wykończenie?
    nam sie udalo w rok za nieco ponad 400 kPLN z kostka granitowana podjezdzie ale czesc mebli pokojowych mamy ze starego domu. teraz walczymy z ogrodem

  8. #2868

    Domyślnie granat

    heh źle się wyraziłam pytając 'za ile' chodziło mi o pieniądze, nie o czas...

  9. #2869
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Misha, a możesz pokazać jak zrobiliscie kostke? U nas wlasnie przymierzamy sie do bruku....troche tego jest, bo aż 300m2....
    co do kosztów, to nasz Granat - 200m2- na dzień dzisiejszy kosztował nas 360 tys. Mąż konczy robic górę, potem zabudowa garderoby, zabudowa w pomieszczeniu gospodarczym. I.....na tym bedzie KONIEC.....robót w domku.... Juz nie mogę sie doczekać. Troche długo to trwa ale mój mąż sam jeden robi wykonczeniówkę i jestem z niego B A R D Z O D U M N A[/b]

  10. #2870

    Domyślnie

    Witam wszystkich.Do bartucha87 ja buduje granata w wielkopolsce.Ty w którym miejscu budujesz w wielkopolsce?.Pozdrawiam

  11. #2871

    Domyślnie

    Witam wszystkich posiadaczy granatów. Widzę że coraz więcej zainteresowanych tym domkiem. Fajnie bo milej bedzie siębudować jak więcej osób dopiero zaczyna. My mamy wytyczony domek 4 lipca wjeżdza koparka a 6 przychodzi ekipa. Mam pytanko czy ktoś budował z betonu komórkowego, chodzi mi o sciany domu nie o fundamenty. Mamy dylemat bo różnie nam doradzają, jedni mówią że lepiej z betonu inni że z ceramiki.

  12. #2872

    Domyślnie

    Witam,
    jak miło, że grono Granatowiczów się powiększa
    u nas domek schnie po tynkach i wylewkach, a pogoda temu nie sprzyja
    Dzisiaj zaczynaja nas podłączać do sieci wodnej, kanalizacyjnej i gazu

  13. #2873
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    necvip

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    jestem szczęśliwym posiadaczem pozwolenia na budowę Granata uff... rok trwały wszystkie te papiery ale od dobrego tygodnia budowa w końcu ruszyła.

    Stoje przed dylematem ogrzewania - eko groszek lub gaz - co u siebie wybraliście ??? Może są już tacy co mają już sezon za sobą - ciekawy jestem kosztów ogrzewania?

  14. #2874

    Domyślnie

    hej wszystkim
    na początek zdjęcie elewacji (najbardziej zbliżony kolor do rzeczywistego, ale to i tak jeszcze nie to)

    oczywiście dojdzie do tego sztukateria więc całość będzie jaśniejsza

    zdjęć posadzek jeszcze nie mam, ale jutro wybieram się na budowę więc porobię kilka.
    I na koniec cos co mnie wyprowadziło z równowagi... i oczywiście nie ma winnego

    ktoś ma jakiś pomysł jak to teraz naprawić,tak żeby po nałożeniu koloru ponownie, odcień nie był inny??[/img]
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  15. #2875

    Domyślnie wentylacja w górnej łazience domu Granat

    Witam ,czy Ktoś budujący dom Granat może napisać do mnie w jaki sposób rozwiązaliście problem baku kanału wentylacyjnego w górnej łazience?

  16. #2876

    Domyślnie hej

    czy ktos z was zmienial strop na zelbetowy (monolityczny) i czy musi to przeprojektowac projektant(narysowac zbrojenie tego stropu) czy to juz jest w gesttii murarzy??czekam na odpowiedz

  17. #2877
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emildros

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    u nas jest wykonany strop monolityczny, zbrojenie wykonał murarz, i nie robilismy zmian w projekcie,
    pozdrawiam

  18. #2878

    Domyślnie h

    a laliscie betoniarka czy grucha ile stali poszlo

  19. #2879

    Domyślnie

    ile kosztowały Was okna i ile oraz jakie one były?

  20. #2880

    Domyślnie

    ile ich było oczywiście a co do pytania jakie one były, to chodzi o to, czy były one białe, z okleiną jedno- czy dwustronną

Strona 144 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony