W powyższym numerze znalazło się zdjęcie mojego domku oraz koszty budowy, które podawałem m.in. na tym forum.
Zapewne ze względu na szczupłość miejsca nie zostały (te koszty) podane w wersji 'pełnej' i może to niewprawnego czytelnika wprowadzić w błąd (tym bardziej, że sumarycznie są one najniższe z wszystkich trzech podanych wersji, mimo, że D09A jest największy i najdroższy w budowie z gamy 'domów na 102' ).
Do wydrukowanej kwoty należy dodać 34000 zł jako robocizna stanu surowego (od fundamentów do dachu), a szczegółowa rozpiska pozostałych kosztów jest zamieszczona w mojej wypowiedzi z dnia 03.09.2004 wątku http://forum.muratordom.pl/viewtopic...682&highlight=

Mam nadzieję, że w ten sposób nie zamieszam w głowach przyszłych inwestorów. W jakimś (teraz sobie nie przypomnę) zestawieniu projektów Muratora przy D09A była podana kwota budowy 'pod klucz', czyli już z wykończeniami rzędu 310 tys i jest to IMHO kwota, do której realnie należy się odnosić.

W każdym razie miło było poodlądać swój (i nie tylko) domek na łamach Muratora i popodziwiać inwencję współinwestorów w pracach zewnętrznych, modyfikacjach (naprawdę udanych) projektu oraz wykończeniu wnętrz.