dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Gitara

  1. #1

    Domyślnie Gitara

    Jeśli moge coś wtrącić to mam piekną gitare Niemiecka (Musima)
    Pieknie stroi,prosty gryf.
    Świetna zarówno do nauki jak i dla wprawionego gracza
    Uczyłem sie na Polskiej gitarze (nie polecam)
    Mogę sprzedać tą gitare za ok 400zł myśle że jest warta tych pieniedzy
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Swego czasu nasza córka nalegała, żeby jej kupić gitarę. Nie mamy pojęcia ile taka gitara może kosztować. Do zakupu nie doszło bo obawialiśmy się słomianego zapału córki ,budowa i remonty sam wiesz, że pochłaniają wszystkie pieniądze więc człowiek liczy się z każdym groszem. Kiedy zobaczyłam więc twoją informację wróciły wspomnienia przepięknie wygrywanych kolęd przez naszą córkę na flecie i dobrze by było aby ten kierunek muzyczny kontynuować. czy kwota 400 jest ostateczną? Co z kosztami przesyłki? Córka nigdy nie uczyła się gry na tym instrumencie.Pozdrawiam Ela

  3. #3

    Domyślnie Gitara

    Cytat Napisał Eluś
    Swego czasu nasza córka nalegała, żeby jej kupić gitarę. Nie mamy pojęcia ile taka gitara może kosztować. Do zakupu nie doszło bo obawialiśmy się słomianego zapału córki ,budowa i remonty sam wiesz, że pochłaniają wszystkie pieniądze więc człowiek liczy się z każdym groszem. Kiedy zobaczyłam więc twoją informację wróciły wspomnienia przepięknie wygrywanych kolęd przez naszą córkę na flecie i dobrze by było aby ten kierunek muzyczny kontynuować. czy kwota 400 jest ostateczną? Co z kosztami przesyłki? Córka nigdy nie uczyła się gry na tym instrumencie.Pozdrawiam Ela
    Szanowna Pani doskonale rozumiem i powiem Pani że umieć zagrać na gitarze to świetna sprawa,jeśli córka ma słuch (a jak grała to pewnie ma)
    to nauczy sie bardzo szybko na niej grać.Ja nauczyłem sie sam i zaczynałem o 5 chwytów podstawowych.Teraz gram Bieszczadzkie anioły i Wrzosowisko lub Jacka Kaczmarskiego bez wiekszego problemu.
    Gitara jest miekka i łatwo złapać chwyt.
    Niewiem ile kosztuje przesyłka DHL-em ale coś mi sie wydaje że ok.60 zł
    lub zapytam na poczcie.Do gitary dołoże kostkę i pokrowiec oczywiście koszty wysyłki na mojej głowie.
    Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą gitarę
    Pozdrawiam serdecznie

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    W jednym miejscu się z p. Romanem zgodzę - dobrze jest uczyć się na gitarze o dobrej jakości. Ja również uczyłem się grać na gitarze polskiej a nawet ZSRR . Zdecydowanie do nauki polecam gitarę klasyczną (z uwagi na nylonowe struny).
    Ale (tu Pan Roman się ze mną zapewne zgodzi), że podał bardzo mało danych n/t swej gitary. Brakuje rozmiaru, nazwy modelu, wieku.
    Roman - napisałeś coś w stylu:
    sprzedam niemiecki samochód (FORD), jeżdżący, w dobrym stanie, wart swych pieniędzy.
    To troche mało.
    Eluś - sugeruję przed zakupem zwrócić uwagę na te dość istotne "parametry" .
    Osobiście nie zakupiłbym gitary bez pogrania na niej (albo przeze mnie, albo przez kogoś kto się na gitarach i graniu zna).
    A za 400 zł można kupić w sklepie nowego Hohnera (4/4), również niemieckiego ale z gwarancją. Można na nim pograć, poprzebierać. Wybrać najlepiej strojącą. Odwiedź kilka sklepów muzycznych zanim podejmiesz decyzję o zakupie.

    PS
    Pozwolę sobie jeszcze zauważyć Romanie, że w naszym forum jest miejsce na ogłoszenia. Ale to tak tylko na marginesie.
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  5. #5

    Domyślnie Gitara

    Zgadzam sie z Panem,natomiast ja nikogo do kupna nie zmuszam a o gitarze pisałem wcześniej (Musima classic) pieknie stroi,prosty gryf 4/4
    Pozdrawiam

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie Re: Gitara

    Cytat Napisał Roman Sówka
    Zgadzam sie z Panem,natomiast ja nikogo do kupna nie zmuszam a o gitarze pisałem wcześniej (Musima classic) pieknie stroi,prosty gryf 4/4
    Pozdrawiam
    A rok? Model?
    Przecież nie napisałem że Pan kogoś zmusza. Miło, że się Pan ze mną zgadza.
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony