dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie projekt DL02 ZŁOCISTY

    witam . może w dziale projekty są budowniczowie którzy wybudowali lub budują dl o2,,złocisty,, tzw. szkieletor i jesli mogli by podzielić się uwagami na temat budowy i inne info z góry dzieki lub ewn. namiary na takie place budowy na terenie szczecina lub okolic w promieniu 100 km

  2. #2

    Domyślnie projekt DL02aS ZŁOCISTY

    mam pytanie czy ktos buduje lub budował ten projekt w szczecinie lub okolicy CO O NIM SADZICIE WASZE uwagi i spostrzezenia ew może jakieś namiary gdzie takiego gotowca zobaczyc i ew. namiary

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hermit

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt domu - Złocisty - Murator DL02S

    Poszukuje kontaktu z firmą lub osobą, która zrealizowała ww projekt i budynek jest do obejrzenia na południu polski (śląsk, opolskie, małopolska). Chciałbym zobaczyć jak wygląda budynek w rzeczywistości.
    Z góry dziękuję z wszelkie informacje.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hluys

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-160
    Posty
    1

    Domyślnie Dom Złocisty

    Cytat Napisał hermit Zobacz post
    Poszukuje kontaktu z firmą lub osobą, która zrealizowała ww projekt i budynek jest do obejrzenia na południu polski (śląsk, opolskie, małopolska). Chciałbym zobaczyć jak wygląda budynek w rzeczywistości.
    Z góry dziękuję z wszelkie informacje.
    Witam,
    w listopadzie odebrałam klucze od domu wg projektu Złocisty. zmieniłam w projekcie tylko rozmiar tarasu - poszerzyłam do 3,5 m przez co teraz w efekcie końcowym jest imponujący. Mogę przesłać zdjęcia na maila jeżeli jest jeszcze taka potrzeba. mój adres mail'owy [email protected]
    Dom stoi w Kikach woj. łódzkie.
    Pzdrawiam
    Katarzyna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony