dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 214
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.265 z 4265
  1. #4261
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gembski1

    Zarejestrowany
    Dec 2023
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    szukam polecenia solidnego wykonawcy do wykonania SSO w technologii tradycyjnej.
    Lokalizacja inwestycji, tj 33-100 Tarnów.
    Dom z poddaszem użytkowym ~150m2.
    Pozdrawiam

  2. #4262

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem mogę polecić Józka Pijanowskiego z okolic Gdowa- Łapanowa. Stawiał mi dom w Krakowie w 2022/2023, wcześniej budował dom sąsiada. Za niedługo też zaczyna budować dom kuzyna. tel. 508-124-861

    Jeszcze nie zrobiłem podsumowania wykonawców ale niebawem to zrobię wiec podsumuję resztę ekip
    Ostatnio edytowane przez KolceNaPtaki.pl ; 12-12-2023 o 09:48

  3. #4263
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Oszukana2022

    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-652
    Posty
    1

    Domyślnie Czarna lista wykonawców elektryk Kraków

    # CZARNA LISTA ELEKTRYK DANIEL UL. ALEKSANDRY KRAKÓW

    Przestrzegam przed nawiązaniem współpracy z elektrykiem P. Danielem Korne..., zamieszkałym w Krakowie przy ul. Aleksandry (nr tel. zaczynający sie od 734). Opis szczególny: niski, gruby, w okularach, wiek około 45 lat.

    Pod koniec 2022 roku, Pan Daniel wycenił wymianę elektryki w mieszkaniu ~62m2 na 5500 złotych. Poniżej podsyłam kilka przykładów z wykonanej przez niego pracy:

    * Zamiast umówionej lampy na suficie został pociągniety kabel na dodatkowy punkt (kinkiet) w ścianie wykonanej z regipsu. Pan Daniel zapewniał, że 2 kinkety wystarczą jako oświetlenie główne, gdzie tak naprawdę chodzilo mu o to żeby nie kuć 1.5m w suficie z płyty, które i tak trzeba było wykonać gdyż w pokoju było zbyt ciemno.

    * Kable do kuchni oraz łazienki zamiast wkute do ściany zostały w większości poprowadzone przez pawlacze bez zabezpieczenia ich chociażby korytkiem gdyż Pan Daniel twierdził, że "on też tak ma w domu".

    * W łazience nie został wymieniony wyłącznik do lampy, a gniazdo do pralki nie zostało podłączone na osobym obwodzie, tak jak to ustaliliśmy wcześniej. "Fachowiec" zostawił również 3m kabel do wkucia pod 3 gniazda bo jak twierdził zepsuła mu się wiertarka za 2500tys zł. Za niezrobione 3 punkty policzyl sobie jednk po 160zł każdy, prosząc swojego kolegę fliziarza żeby ten dokończył jego pracę...

    * W kuchni nie została podprowadzona nowa instalacja do lampy oraz wyłącznika. Kable do oświetlenia led podszafkowego zostały zrobione za nisko, co wiązało się z dodatkowym kuciem ściany przez kolejnego fachowca.

    * W przedpokoju nie została zrobiona lampa na suficie, a w jednym z pawlaczy zostawił przerwany kabel do oczka led. Nie działa mi również dzwonek do drzwi, gdzie po wyszpachlowaniu i wymalowaniu ściany niestety było już za późno żeby naprawić usterkę więc finalnie kupowałam dzwonek podłączany do gniazdka

    * W pokojach mam niewymienioną instalację (10x gniazd, 2x wyłączniki, 2x lampy). 2x kable oświetlenia led pod karniszami zostały pociągniete ze starej instalacji znajdującej się w gniazdach.

    *Oprócz tego w trakcie jego pracy, sama zabezpieczałam przez zniszczeniem parkiet or flizy folia/kartonem gdyż Pan Daniel twierdził, że on tego nie powinien robić...

    Ogólnie zachowanie P. Daniela pozostawia wiele do życzenia, pomijając "fachowo" wykonaną przez niego pracę. Na moje propozycje zejścia z ceny za niezrobione punkty, Pan Daniel uparcie twierdził, że wymienił całą instalację grożąc, że jak nie zapłacę to zniszczy mi rozdzielnię i nie będę mieć w mieszkaniu prądu...

    Po całej akcji facet widząc mnie w sklepie ucieka do WC������Przestrzegam, można znaleźć jego profil na Fixly.
    Ostatnio edytowane przez Oszukana2022 ; 15-01-2024 o 13:17

  4. #4264
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    opty-k

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    4

    Domyślnie

    ponieważ powoli zbliżam się do końca wykańczania i przeprowadzka już na horyzoncie (wiadomo, na święta mogę dodać nastepną rekomendację dla ekipy https://lmdesign.com.pl/ polecanej już na tym forum, Panowie rzetelni, terminowi oraz potrafiący doradzić najlepsze rozwiązanie inwestorowi, ale chyba największą ich zaletą jest to że jeśli poprzednikom zdarzą się wpadki (u mnie nie popisali się tynkarze) to Panowie nie zostawiają tematu tylko robią co w ich mocy (z dobrym rezultatem) żeby efekt końcowy cieszył oko, zresztą nie tylko oko ale i ekipy które robiły coś po nich (np. szklarz) chwaliły robotę

  5. #4265
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    klaudyna21

    Zarejestrowany
    Jul 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-204
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jakie balustrady polecacie na balkony?

Strona 214 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony