dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 152 z 214
Pokaż wyniki od 3.021 do 3.040 z 4265
  1. #3021
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Dzięki Edyta M , trafiłem na Pana Staszka od Elewacji. Poprawili spapraną robotę po poprzedniej firmie nakładając nową siatkę , klej i tynk.
    Wykonali mi 170 m2 elewacji plus osadzenie parapetów z klinkieru. Ekipa na medal. Posprzątali po sobie generalnie POLECAM

    STANISLAW WISNIEWSKI 660 - 972 - 144

  2. #3022

    Domyślnie

    poproszę namiary

  3. #3023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Dzięki Edyta M , trafiłem na Pana Staszka od Elewacji. Poprawili spapraną robotę po poprzedniej firmie nakładając nową siatkę , klej i tynk.
    Wykonali mi 170 m2 elewacji plus osadzenie parapetów z klinkieru. Ekipa na medal. Posprzątali po sobie generalnie POLECAM

    STANISLAW WISNIEWSKI 660 - 972 - 144
    Prosze bardzo

    Dobrych fachowcow zawsze warto promowac

  4. #3024

    Domyślnie

    Gurbl - Ingres Sp z o.o.

    Pan Konrad Witek (GURBL) został aktualnie prezesem swojej nowej spółki INGRES. Można się spodziewać, że usłyszymy o nim pod nowym szyldem...

  5. #3025
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał ravik3 Zobacz post
    Gurbl - Ingres Sp z o.o.

    Pan Konrad Witek (GURBL) został aktualnie prezesem swojej nowej spółki INGRES. Można się spodziewać, że usłyszymy o nim pod nowym szyldem...
    To dobrze czy źle?

  6. #3026

    Domyślnie

    Pan Konrad właśnie założył firmę INGRES Sp z o.o. więc pewnie jeszcze o nim usłyszymy.....

  7. #3027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    To dobrze czy źle?
    Cytat Napisał ravik3 Zobacz post
    Pan Konrad właśnie założył firmę INGRES Sp z o.o. więc pewnie jeszcze o nim usłyszymy.....
    DorkaS no i masz odpowiedz .... ...... uslyszysz dobrze , albo zle

  8. #3028
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Dzięki Edyta, nie wiedziałam na co się nastawiać

  9. #3029
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MagH

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bardzo zly fachowiec - Meble Kuchenne Baum Centrum Krakow

    Ostrzezenie dla wszystkich ktorzy szukaja studia mebli kuchennych w Krakowie - unikajcie firmy Baum Centrum i jego wlasciciela.
    Wlasnie wczoraj odebralismy meble od firmy BAUM i moge powiedziec ze tak zmasakrowanych mebli jeszcze nie widzialam. Uszczerbiona jest kazda polka, szafka, front, blat.
    Lacobel nie dopasowany, a w naroznikach pozostawione szpary niczym nie zaizolowane.
    Zamiast tandemboxow (firma BLUM) zamontowane modern boxy firmy GTV 3 razy tansze.
    Wlasciciel skwitowal nasze uwagi "To bzdury" - zupelny brak szacunku do klienta i jego pieniedzy.
    W razie watpliwosci pokaze zdjecia kuchni, yo powinno kazdego skutecznie odstraszyc.

    Jeszcze raz UWAZAJCIE NA FIRME BAUM CENTRUM w KRAKOWoe

  10. #3030

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiemuchy Zobacz post
    Ja polecam polecanego przez Konieczki p. Janka - 508090226. Rodzinna ekipa (chyba 6-ciu spokrewnionych gości) - robota ładna, szybka i dokładna. Ocieplali u mnie, właśnie skończyli też robotę u kolegi; obydwa domy na szarym styropianie + Caparolu (tynk silikonowy itp.) - bez zastrzeżeń.
    Ja z kolei zdecydowanie NIE POLECAM !!
    Pierwszy raz od początku budowy miałam do czynienia z takim .... kłamcą (bo inaczej nazwać go nie można).
    Pan J. może i dobrze ociepla ale nie dane mi było się o tym przekonać...
    około czerwca/lipca już dokładnie nie pamiętam dogadałam się z nim na ocieplenie domu - mieli zacząć na przełomie sierpnia/września, najpóźniej ok połowy września. Od początku września co tydzień słyszałam to samo : "ze mu się poprzesuwało i że będą za tydzień, potem że za dwa, i tak z tygodnia na tydzień... wrzesień minął, po czym pan J. przestał odbierać ode mnie telefon, jak mąż zadzwonił z innego nr to od razu odebrał.... jak mąż się przedstawił to usłyszał że "że on nie wie o co chodzi, że to jest telefon jego brata i on odebrał bo brat zostawił, że brat jest na pogrzebie itp,itd... i że oddzwoni.... " oczywiście nie oddzwonił..... po kolejnym telefonie z innego nr usłyszeliśmy że " ze za miesiąc może zaczną ... że to wszystko przez pogodę ze się nie wyrabia, itp"..... i od tego czasu oczywiście również nie odbiera telefonu, ani nie oddzwania....
    ja już nie wiem co mam robić ... już mieszkamy a jest coraz zimniej

    Szczegóły może opiszę później bo teraz jestem na etapie poszukiwania firmy ociepleniowej - mam już naprawdę wszystkiego dość przez tego krętacza..

    Bo gdyby był choć odrobinę uczciwy to mógł nam wcześniej powiedzieć że nie da rady, a nie do ostatniej chwili nas zwodzić .... widać że tylko kasa się dla niego liczy, nabrał tyle robót że się nie wyrabia, i ma ludzi w d**ie.....

    Ostatnio edytowane przez Gosiek86 ; 18-10-2013 o 11:28

  11. #3031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Gosiek86

    Tutaj masz namiar na mojego wykonawce elewacji Pan Stanislaw Wisniewski 660 - 972 - 144 .... super ekipa !!!! , kilka tyg. temu mieli jeszcze wolne terminy w listopadzie ..... zadzwon i powolaj sie na Edyte .....

  12. #3032

    Domyślnie

    Dostawcy materiałów
    BIAŁA:
    - TOMWIT Młoszowa. Jedne z najlepszych cen w powiecie chrzanowskim, materiał dostępny od ręki, bądź z dnia na dzień, przyjmowali zwroty.
    - Bud-Mar Sławków - przede wszystkim dbałość o zadowolenie klienta, właściciel SŁOWNYM sprzedawcą, dobre ceny, czasem lepsze jak w TOMWIT. Pewne zastrzeżenia do transportu - bloczki nieostretchowane, bez etykiet producenta, krótki wysięg HDS, ale finalnie bloczek był dobry,
    - BETONIARNIA KROCZYMIECH - wszystkie 3 dostawy bardzo punktualne, bez problemu przekładany termin/godzina transportu, od 2giego zamówienia płatność przelewem, przy 3ciej dostawie "aż" 1 kubika cena nie wzrosła. Beton bardzo fajny, żadnych złuszczeń, różnych odcieni.

    CZARNA:
    - MONBUD Chrzanów - ceny umiarkowane w regionie, z dostawą nie było problemu. Po zakończeniu budowy umówiliśmy się z 3-dniowym wyprzedzeniem na zwrot niewykorzystanych materiałów (koszty transportu nasze by zaklepać konkretny dzień i orientacyjną godzinę poranną). Cały dzień czekania na kierowcę, który nie przyjechał, a sprzedawca/właściciel wyparł się by jakikolwiek zwrot ustalał z nami na ten dzień. Wielki negatyw za robienie głupka/debila z klienta. A my stratni 50zł na paliwie, bo wyprawa na budowę tylko po ten zwrot.

    Wynajem sprzętu:
    BIAŁA:
    - zagęszczarka - ERBEMOTO Jerzmanowice - potrzebna na już (na szczęście mieli dostępną od ręki i w pół godziny przywieźli), sprzęt nowiutki, świetnie działający, bardzo miła obsługa.
    - koparka - p.Paweł z Luszowic tel. 602821433 - bardzo dobry operator

    CZARNA:
    - Rach-bud z Trzebinii - sprzęt bardzo zawodny.
    Ostatnio edytowane przez solito3 ; 18-10-2013 o 22:56
    solito3

  13. #3033
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie Cegła klinkierowa

    ŚNIEŻNO BIAŁA LISTA - POŁOŻENIE KLINKIERU

    Długo szukałem wykonawcy do położenia płytki klinkierowej ręcznie formowanej na elewacji i trafiłem na Pana Tomka i zrobił robotę PIĘKNIE!

    Mało jest fachowców na rynku którzy potrafią położyć i zafugować płytkę klinkierową ręcznie formowaną bo nie fuguje się tego jak płytki.

    Szybko , sprawnie , w konkurencyjnej cenie , z uśmiechem na ustach i dopracowane wszystko do perfekcji !!
    Wykonawce polecam !!

    tel: 607 637 783

    https://www.facebook.com/pages/Tomas...905522?fref=ts
    Ostatnio edytowane przez redpradnik ; 21-10-2013 o 20:38

  14. #3034
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek86 Zobacz post
    Ja z kolei zdecydowanie NIE POLECAM !!
    Pierwszy raz od początku budowy miałam do czynienia z takim .... kłamcą (bo inaczej nazwać go nie można).
    Pan J. może i dobrze ociepla ale nie dane mi było się o tym przekonać...


    Szczegóły może opiszę później bo teraz jestem na etapie poszukiwania firmy ociepleniowej - mam już naprawdę wszystkiego dość przez tego krętacza..

    Bo gdyby był choć odrobinę uczciwy to mógł nam wcześniej powiedzieć że nie da rady, a nie do ostatniej chwili nas zwodzić .... widać że tylko kasa się dla niego liczy, nabrał tyle robót że się nie wyrabia, i ma ludzi w d**ie.....

    A mogę się zgodzić, że chyba trochę mu się od tej strony popsuło - jeszcze w zeszłym roku robił trzy domy u znajomych i wszyscy byli zadowoleni - a w tym ma problemy to z harmonogramem, to z wyceną*(już po umówieniu się podniósł moim sąsiadom cenę o kilka złotych/m2 i kazali mu spadać).

    Szkoda - bo robili faktycznie dobrze - jak widać biała lista nie jest wieczna.

  15. #3035
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Biała Lista .

    www.supertynki.



    Tomasz Zamorski
    601 667 101
    Ostatnio edytowane przez renata2005tychy ; 24-11-2013 o 19:56

  16. #3036

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Gosiek86

    Tutaj masz namiar na mojego wykonawce elewacji Pan Stanislaw Wisniewski 660 - 972 - 144 .... super ekipa !!!! , kilka tyg. temu mieli jeszcze wolne terminy w listopadzie ..... zadzwon i powolaj sie na Edyte .....
    Jestem w szoku. My mielismy to samo ale wlasnie p.Janek byl tym co nas wybawil od innego wykonawcy. Teraz juz nie wiem co sadzic o podawaniu namiarow. To samo z architektem. Mam nadzieje ze uda sie Wam zdazyc przed zima.

    A ja szukam porzadnej ekipy ktora uszczelni nam komin. Wszyscy mowia ze jest ok a nam cieknie

  17. #3037
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JOANNAPAWEL

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    PAWLIKOWICE
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    8

    Domyślnie

    Szukam firmy, która zrobiłaby mi drogę i zjazd - okolice Wieliczki, może ktoś zna firmę godną polecenia?

  18. #3038

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek86 Zobacz post
    Ja z kolei zdecydowanie NIE POLECAM !!
    Pierwszy raz od początku budowy miałam do czynienia z takim .... kłamcą (bo inaczej nazwać go nie można).
    Pan J. może i dobrze ociepla ale nie dane mi było się o tym przekonać...
    około czerwca/lipca już dokładnie nie pamiętam dogadałam się z nim na ocieplenie domu - mieli zacząć na przełomie sierpnia/września, najpóźniej ok połowy września. Od początku września co tydzień słyszałam to samo : "ze mu się poprzesuwało i że będą za tydzień, potem że za dwa, i tak z tygodnia na tydzień... wrzesień minął, po czym pan J. przestał odbierać ode mnie telefon, jak mąż zadzwonił z innego nr to od razu odebrał.... jak mąż się przedstawił to usłyszał że "że on nie wie o co chodzi, że to jest telefon jego brata i on odebrał bo brat zostawił, że brat jest na pogrzebie itp,itd... i że oddzwoni.... " oczywiście nie oddzwonił..... po kolejnym telefonie z innego nr usłyszeliśmy że " ze za miesiąc może zaczną ... że to wszystko przez pogodę ze się nie wyrabia, itp"..... i od tego czasu oczywiście również nie odbiera telefonu, ani nie oddzwania....
    ja już nie wiem co mam robić ... już mieszkamy a jest coraz zimniej

    Szczegóły może opiszę później bo teraz jestem na etapie poszukiwania firmy ociepleniowej - mam już naprawdę wszystkiego dość przez tego krętacza..

    Bo gdyby był choć odrobinę uczciwy to mógł nam wcześniej powiedzieć że nie da rady, a nie do ostatniej chwili nas zwodzić .... widać że tylko kasa się dla niego liczy, nabrał tyle robót że się nie wyrabia, i ma ludzi w d**ie.....

    Witam, weszlam dziś na forum, żeby ostrzec innych budujących przed panem Ja*kiem kołodziej**ykiem, a tu taka niespodzianka. U nas historia bardzo podobna, tyle ze cześć prac elewacyjnych wykonana.

    Historie o bracie odbierajacym telefon, o pogrzebie i chorym dziecku tez przerabialiśmy...

    Przed wyborem tej ekipy sprawdziłem opinie na forum i oglądałam elewacje wykonane przez nich, jak widać to było za mało. Bardzo przestrzegam przed tymi ludźmi, robią szybko, zostawiają bałagan, a po kilku tygodniach elewacja zaczęła pękać... Jeśli ktoś potrzebuje wiecej informacji, to proszę o bezpośredni kontakt.

    Bardziej sprytnych na forum, proszę o szybkie zaktualizowanie listy! Może to kogoś uchroni przed tymi ...

  19. #3039

    Domyślnie

    Mogę za to polecić firmę od tynkow i wylewek z okolic krzeszowic. Wykonczeniowki już prawie zrobiona i wszyscy chwalili. Firma jest z okolic Krzeszowic. Pan Jarek robił tez wylewki i tynki w tym roku u naszych znajomych i tez wszystko w najlepszym porządku. Chętnie odpowiem na wszelkie pytani dot ekipy

    P.Jarek T tel. 502 138 768

  20. #3040
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    183

    Domyślnie

    Uwaga na wykonawcę od dachu CZARNY JÓZEF SIDZINA-co prawda działa na Śląsku, ale partacz i tyle. Przecieka dach pąłski i przyjżdza 7 raz, zapali i mówi , że musi sie zastanowic i tyle go widziano a dach dalej przecieka

Strona 152 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony