dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 156 z 214
Pokaż wyniki od 3.101 do 3.120 z 4265
  1. #3101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polibuda_

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam,

    Dołączając się do tematu -jakiś czas temu sam próbowałem coś "działać" z wentylacja mechaniczna z odzyskiem u mnie w domu.
    Po zbadaniu rynku, jak, co i gdzie załamałem ręce bo rozwiązań jest naprawdę wiele.
    Popytałem po znajomych, trochę podzwoniłem, przeszukałem różnego rodzaju fora.
    Tak naprawdę zależało mi na skuteczności na lata oraz niskich kosztach wykonania usługi oraz eksploatacji.
    Studiowałem na Politechnice i znajoma ze studiów ostatnio zmieniła pracę. Przeniosła się do EcoComfortu.
    Znając firmę od wewnątrz poleciła mi ją. Trochę z lekką obawą, chociaż z 2 strony znajomy nie pakował by mnie w jakieś bagno, umówiłem się na wstępne oględziny moich 4 kątów.
    Bardzo fachowo mi wszystko wytłumaczyli, przedstawili różne warianty oraz korzyści/wady wynikające z zastosowania takiego właśnie rozwiązania i dali czas do namysłu.
    Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził jeszcze jakiś innych firm jednak ich oferta była bezkonkurencyjna.
    Zaryzykowałem i naprawdę do dziś dnia nie żałuję. Prace montażowe przebiegły ekspresowo, przyznam,że bałem się na początku, że parę dni będę musiał "przeczekać" u teściowej;]
    Mija 2 lata i instalacja działa bez zarzutów.
    Mam nadzieję, że ktoś dotrwa do końca mojej przydługawej opowieści
    Polecamhttp://www.ecocomfort.pl/

    Pozdrawiam

  2. #3102

    Domyślnie

    jak ja to lubię autoreklama

  3. #3103
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    ale jedzie przeprzaszam je......e reklama też chyba zacznę )))
    Niezgodna z regulaminem - usunięto

  4. #3104
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar stanley79
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Top set solarshop wadowice stryszów

    Szczególnie odradzam tę firmę jako typowy przykład arogancji po tym jak dostali kasę za wykonaną robotę.
    Założyli u nas instalację która nigdy nie działała poprawnie, żednego kontaktu, kometencji aby usunąć wady

    z daleka od tej firmy. Lepiej dołóż kilka zlotych wiecej i śpij spokojnie...
    "Kto pyta - mniej błądzi"
    Jeszcze buduje(my)

  5. #3105
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alice2014

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich, to będzie mój pierwszy post tutaj, więc jeżeli umieszczony w złym miejscu, to proszę administratora o cierpliwość i ewentualnie przeniesienie czy skasowanie postu.
    Chciałam zapytać którą firmę od okien polecacie ze względu na montaż, w sensie był bezproblemowy i bezawaryjny.
    Mam taką listę wykonawców:
    Dealer Oknoplast- Logo Service (Al. Pokoju 81)
    Dealer Okno-Pol – FHU E. Korzeniak (ul. Klimeckiego 14)
    Dealer Dako – firma Eco - Dom ( Ul. Zakopiańska 56)
    Okno Plus ( ul. Pasternik 100 )
    Oknosystem.pl (ul. Nowosądecka 64)
    Pagen (ul. Limanowskiego )
    Justa (ul. Kalwaryjska)
    Ekoplast (ul. Bronowicka 2a)
    Okno Koncept (ul. Zakopiańska 56)
    Salon Firmowy VETREX Firm MARKOM (ul. Zakopiańska 56)

    Najtańsza jest Justa, ale ma tylko jedną pozytywną opinię na forum :/ Ekoplast, Oknoplast i Oknoplus (zwł. ten) "rozczarowały" mnie cenowo, chociaż opinie o montażu mają tak dobre...

  6. #3106

    Domyślnie

    To masz już dwie pozytywne opinie o Juście. W moim domu rodzinnym kilka lat temu wymieniali okna a w tamtym roku drzwi wejściowe. Praca wykonana szybko i czysto co w zamieszkanym domu ma znaczenie moim zdaniem. Jakiś miesiąc temu montowali okna u kuzyna na budowie i też był zadowolony.

  7. #3107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joannaskawina

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    2

    Domyślnie

    1

  8. #3108
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joannaskawina

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Do białej listy chciałam dorzucić pana Bogusława Stępskiego.Własnie zakończyłam adaptację poddasza.Wszystkie główne prace tj.cieplenie z izolacją,sufity podwieszane,ścianki działowe,montaż wyłazu,niestandardowa zabudowa,oraz gładzie,malowanie i inne wykonywał pan Bogusław.Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz tempa wykonanych prac.Godna polecenia jest dokładność i czystość w jakiej przebiegał remont zważywszy na fakt że w domu w czasie remontu mieszkali rodzice z małymi dziećmi.Dla wszystkich zainteresowanych z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością polecam pana Bogusława który mieszka w Skawinie i oferuje swoje usługi do 50km.od miejsca zamieszkania...nr kontaktowy do pana Bogusława: 501-075-307

  9. #3109
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qorzen

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-715
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Czy możecie mi polecić kogoś do stanu surowego otwartego? Mam patową sytuację, mój wykonawca w ostatniej chwili się wycofał, w zasadzie przestając odbierać telefon na tydzień przed wejściem na działkę... Tym sposobem dorzucam Romana Bielę "Bud-Rom" z Rudnika do CZARNEJ LISTY.

  10. #3110
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Grupa p. Romanka, są niezawodni, polecani wielokrotnie na tej liście, tel. 887 872 413 (możesz powiedzieć, że poleca ci go właścicielka niebieskich okien)

  11. #3111
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qorzen

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-715
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dzięki. Już się umówiliśmy na negocjacje

  12. #3112
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał joannaskawina Zobacz post
    Witam serdecznie
    Do białej listy chciałam dorzucić pana Bogusława Stępskiego.Własnie zakończyłam adaptację poddasza.Wszystkie główne prace tj.cieplenie z izolacją,sufity podwieszane,ścianki działowe,montaż wyłazu,niestandardowa zabudowa,oraz gładzie,malowanie i inne wykonywał pan Bogusław.Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz tempa wykonanych prac.Godna polecenia jest dokładność i czystość w jakiej przebiegał remont zważywszy na fakt że w domu w czasie remontu mieszkali rodzice z małymi dziećmi.Dla wszystkich zainteresowanych z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością polecam pana Bogusława który mieszka w Skawinie i oferuje swoje usługi do 50km.od miejsca zamieszkania...nr kontaktowy do pana Bogusława: 501-075-307
    brak slów do czego dochodzi na tym forum....
    czego sie czlowiek chwyta aby mieć robotę

  13. #3113

    Domyślnie

    Cytat Napisał slusar Zobacz post
    brak slów do czego dochodzi na tym forum....
    czego sie czlowiek chwyta aby mieć robotę
    to nie tylko na forum, ostatnio znajomy mówił że jego żonie poleciła fryzjerka płytkarza, taki dobry tylu jej klientów go chwali, mało tego była tez tam inna klientka i tez go chwaliła. Gość skasował kasę i spieprzył materiał za grube złocisze bo wszystko trzeba było skuwać, wszystko dlatego że jak by mu nie zapłacili to by było że są oszustami itp. (dopiero się wprowadzili a fryzjerka to stara pruchwa z ich nowego osiedla). Jak się okazało fryzjerka to kuzynka frajera który kład u nich płytki a druga klientka to ciotka. Niestety zawsze jak się z kimś chce współpracować najpierw trzeba sprawdzić jego referencje bo się można przejechać
    Ostatnio edytowane przez bigber ; 21-05-2014 o 13:33

  14. #3114

    Domyślnie

    Schody drewniane - firma Schody Roko z Andrychowa http://www.schodyroko.pl/.

    Zdecydowanie firma godna polecenia. Myślę, że to jedni z najlepszych wykonawców jakich mieliśmy dotychczas w naszym domu. Bardzo dobry kontakt, pełna kultura, terminowość,sumienność, rozsądna cena no i oczywiście piękne wykonanie schodów. Schody nie były łatwe do obłożenia-pełne bubli przy wylewaniu betonu co można zobaczyć na zdjęciach przed obłożeniem drewnem. Firma Roko spisała się po prostu na medal -poradzili sobie z tymi koszmarnymi schodami tak dobrze, że teraz z przyjemnością spoglądam na ich dzieło i z czystym sumieniem polecam każdemu. Zdjęcia do oglądnięcia po kliknięciu w poniższy link:
    https://plus.google.com/u/0/photos/1...11378788227041

  15. #3115
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kawiarz

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie

    Budowę zakończyłem ok. rok temu. Do niedawna z żadną firmą nie miałem ani wystarczająco złych ani dobrych wrażeń aby to umieszczać na forum jednak to co spotkało mnie ze strony firmy RENOVIA z Krakowa przechodzi ludzkie pojecie,
    Po 5 miesiącach funkcjonowania rolety zaczęły same opadać (finalnie 8 z 12) diagnoza serwisu była - hamulce w silnichach wysiadły, zdemontowali jeden z silników aby wysłać do ekspertyzy do dostawcy, który finalnie nie uznał reklamacji bo serwis skrócił przewody elektryczne, pan Krystian stwierdził, że niestety będą musieli wymienić na swój koszt i umuwiliśmy się na 16.04.14 - wziąłem wtedy urlop i nagle firma "zniknęła" - przestali odbierać telefony.
    Sprawę prowadzi w tym momencie kancelaria prawna.
    Odradzam wszystkim tą firmę.

  16. #3116
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Z przyjemnością polecam hurtownię materiałów budowlanych z Wolbromia, F.H.U "BUDMAX" S.C
    Konkurencyjne ceny, dowóz bardziej niż terminowy, bardzo rzeczowo i konkretnie i "'na wczoraj". Korzystałam kolejny raz i kolejny raz jestem bardzo zadowolona.
    Bezpośredni kontakt p. Paweł 504-066-125

  17. #3117
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawiarz Zobacz post
    Budowę zakończyłem ok. rok temu. Do niedawna z żadną firmą nie miałem ani wystarczająco złych ani dobrych wrażeń aby to umieszczać na forum jednak to co spotkało mnie ze strony firmy RENOVIA z Krakowa przechodzi ludzkie pojecie,
    Po 5 miesiącach funkcjonowania rolety zaczęły same opadać (finalnie 8 z 12) diagnoza serwisu była - hamulce w silnichach wysiadły, zdemontowali jeden z silników aby wysłać do ekspertyzy do dostawcy, który finalnie nie uznał reklamacji bo serwis skrócił przewody elektryczne, pan Krystian stwierdził, że niestety będą musieli wymienić na swój koszt i umuwiliśmy się na 16.04.14 - wziąłem wtedy urlop i nagle firma "zniknęła" - przestali odbierać telefony.
    Sprawę prowadzi w tym momencie kancelaria prawna.
    Odradzam wszystkim tą firmę.
    kawiarz - czy masz na myśli firmę Renovia z ul.Jugowickiej / Armii Kraków?

  18. #3118

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawiarz Zobacz post
    Budowę zakończyłem ok. rok temu. Do niedawna z żadną firmą nie miałem ani wystarczająco złych ani dobrych wrażeń aby to umieszczać na forum jednak to co spotkało mnie ze strony firmy RENOVIA z Krakowa przechodzi ludzkie pojecie,
    Po 5 miesiącach funkcjonowania rolety zaczęły same opadać (finalnie 8 z 12) diagnoza serwisu była - hamulce w silnichach wysiadły, zdemontowali jeden z silników aby wysłać do ekspertyzy do dostawcy, który finalnie nie uznał reklamacji bo serwis skrócił przewody elektryczne, pan Krystian stwierdził, że niestety będą musieli wymienić na swój koszt i umuwiliśmy się na 16.04.14 - wziąłem wtedy urlop i nagle firma "zniknęła" - przestali odbierać telefony.
    Sprawę prowadzi w tym momencie kancelaria prawna.
    Odradzam wszystkim tą firmę.
    Potwierdzam w całej rozciągłości opinie o tej firmie.Byłem ich klientem kilka lat temu,niestety sprawy serwisu wyglądają skandalicznie .Moje wrażenie jest takie,że jeszcze na początku jak kierował firma osobiście Karol Górecki było zdecydowanie lepiej .Teraz rządzi tam Krystian Górecki i firma najwyrazniej schodzi na psy.Interesuje ich tylko złapanie klienta,a nie jakieś tam pierdoły i reklamacje.
    Naprawę zepsutej rolety zleciłem innej firmie ,bo nie mogłem się od nich tego doprosić.Jak gardzą taką robota ,to niech się gonią .
    My tu musimy piętnować takie firmy ,może z braku klientów po prostu się zwiną !
    Ostatnio edytowane przez cannon ; 28-05-2014 o 20:36

  19. #3119
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kamil_Idaredy
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    170

    Domyślnie

    Do tynków polecam firmę SuperTynki.
    U mnie walczyli prawie 3 tygodnie - ale efekt świetny

    www.supertynki.pl
    DZIENNIK BUDOWY - Dom w Idaredach G2 - budujemy w Krakowie

    230m2 po podłodze, Dom na płycie + porotherm, pod płytą 10cm, pod wylewkami 15cm, ściany 25cm grafit 0,031, skosy i sufit 35cm wełny 0,033.
    Do grzania PC Panasonic T-Cap 9kW

  20. #3120
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SebMaj

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    > Ocieplenie domu TUES frma Grzegorza 607557756

    Zdecydowanie się nie zgadzam
    Firma Tues Grzegorz Janusz 607557756 e mail: [email protected]
    Firma z Niepołomic.
    Zdecydowanie odradzam te firmę. Nieodpowiedzialny, niesłowny wykonawca, który przez półtorej roku zwodził mnie w kwestii poprawek, które miał zrobić po wykonaniu elewacji na moim domu. Kilkanaście telefonów w ciągu półtorej roku i zawsze był jakiś wykręt, że nie teraz, następnym razem itd. Odradzam kontakt z tym człowiekiem.

Strona 156 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony