dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 158 z 214
Pokaż wyniki od 3.141 do 3.160 z 4265
  1. #3141

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Witam.
    To mój pierwszy post na forum muratora.
    Chciałbym polecić firmę p. Piotra Ślusarczyka (tel.505-090-553) - wykonywali dla mnie regipsy na poddaszu domku jednorodzinnego w Krakowie.
    Całościowo jestem bardzo zadowolony - praca wykonana została po prostu fachowo.
    Ekipa ma profesjonalny sprzęt, jest elastyczna czasowo (przynajmniej w tych terminach, na których mi zależało).
    Cenowo - byli, gdześ pośrodku cen za m2 (pod koniec zeszłego roku).
    Można było znaleść ekipę tańszą, ale miałem też oferty droższe.
    Dla jednych może to być zaleta, dla innych wada - stosują sprawdzone produkty.
    Z jednej strony podnosi to koszt wykonania, z drugiej strony efekt końcowy jest OK - i jest nadzieja, że nic się nie będzie działo.
    W sumie patrząc na ekipy, które u mnie pracowały, ekipa, która gwarantowała przyzwoity poziom nie podejmowała się wykonawstwa na byle czym (np na produktach z marketów).
    Ekipa p.Piotra też OK - jak było coś nie tak to mówili - nie każdy zna się na budowie.

    Pozdrawiam

  2. #3142

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Jeszcze jedna bardzo pozytywna opinia dla firmy FRB Ślusarczyk i Pana Piotra Ślusarczyka. (tel. 505090553)
    Bardzo zgrana ekipa, rzetelna, konkretna i przede wszystkim bardzo profesjonalna.
    Starannie wykonali u mnie pełen zakres prac związanych z ociepleniem poddasza.
    Począwszy od szczelin dylatacyjnych (ze względu na pełne deskowanie dachu), budowa konstrukcji/stelaży, ułożenia wełny, folii paroizolacyjnej, płyt gipsowo kartonowych, spoinowania, pełnego gipsowania oraz gruntowania.
    Stosują dobre materiały i narzędzia, każdy etap pracy wykonany z duża dbałością o szczegóły i odczekaniem odpowiedniej ilości dni na wyschnięcie sufitów przed kolejnymi etapami pracy. Nie przyspieszają sztucznie pracy tylko po to żeby skończyć wcześniej, ale pracują tak żeby wykonany etap został zrobiony poprawnie, wysechł, utwardził się itd. .
    Dbałość o szczegóły powoduje to że oprócz solidnie technicznie wykonanej pracy, poddasze wizualnie także wygląda wyjątkowo ładnie.
    Cały czas pomieszczenia utrzymane w czystości, sprzątają po sobie każdego dnia.
    Z Panem Piotrem łatwo można ustalić szczegóły, jest otwarty na rozmowę, dyskusję, jednocześnie dostarcza fachowe porady.
    Szczerze polecam i dodaję do listy białej listy wykonawców.

  3. #3143

    Domyślnie

    Zalatuje mi tu autoreklama.....
    DDE

  4. #3144
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał dyzu007 Zobacz post
    Zalatuje mi tu autoreklama.....
    Witaj,
    na jakiej podstawie sugerujesz ze Wykonawca nabija Sobie 2 posty jeden po drugim w przeciągu 2 dni?
    W tej sytuacji chodzi o Moja Firme i nie mam zamiaru wdawać się w żadna polemike.
    ale skoro tak uważasz to proszę

    Link wpis nr 1.
    https://www.facebook.com/media/set/?...7181056&type=3

    Link wpis nr 2.
    https://www.facebook.com/media/set/?...7181056&type=3

    a i tak się gruntowało poddasze z wpis nr 2

    https://www.youtube.com/watch?v=W3kSCG1KI1A

    Korzystajac jeszcze z darmowej reklamy
    aplikacja gladzi w Moim wykonaniu

    https://www.youtube.com/watch?v=EjnlVxkFHUY
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez slusar ; 09-07-2014 o 07:26

  5. #3145

    Cool ADAGRE w krakowie polecam

    Mecze sie z budowa juz pare lat i pewnie jeszcze pomecze, ale przynajmniej kwestie pieca mam zalatwiona wlasciwie bez problemow, polecam firme adagre maja przy rynku siedzibe ( mozna wygooglowac na pewno), goscie naprawde dobrze doradzaja, a do tego nei wciskaja badziewia i nie naciagaja. sprzedaja przez internet tez, no ale ja wole twarza w twarz zalatwiac takie zakupy
    naprawde polecam

  6. #3146

    Domyślnie

    Namiary na firme Pana Piotra Ślusarczyka sam wziałem z tego forum. Poniewaz jestem bardzo zadowolony po wykonaniu poddasza, kolejnym pozytywnym wpisem potwierdziłem jej rzetelność.

  7. #3147

    Domyślnie

    koyote, Krakus85 skoro to nie autoreklama to witamy na forum. Lubię forumowiczów którzy się rejestrują i od razu kogoś polecają

  8. #3148

    Domyślnie

    Nie czesto sie zdarza zeby trafiac na dobre firmy podczas budowy domu. Poniewaz przy wyborze firmy do ocieplenia poddasza skorzystalem z kontaktu z tego forum, to oddaje dlug wzgledem wszystkich ktorzy sie przyczynili do powstannia tej bialej listy.
    Teraz szukam firmy do ogrzewania (takze podlogowego).
    Czy na tym forum ktos moze sie wypowiedziec o firmie Fullinstal ze Skawiny ?

  9. #3149
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Szymon Kot

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Skawina/Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    A ja nie będę udawał, że jestem zadowolonym klientem
    Powiem od razu, że polecam firmę mojego ojca.
    Firma od ok. 30 lat zajmuje się budowaniem kominków.
    Ważne jest to, że kominek od podstaw montowany jest u klienta, co zazwyczaj zajmuje od 4-6 dni.
    Każdy pustak, kamień, obudowa - wszystko montowane jest na miejscu. Obecnie panuje nowa moda kominków jedno dniowego montażu.
    Taka opcja jest dobra, tylko wtedy, kiedy wszystko uda się spasować dobrze u klienta. Najczęściej jednak, trzeba podkładać więcej kleju, jakąś płytkę czy coś innego, by elementy do siebie spasowały. Kominki, które buduje mój ojciec są monolitem, podstawy nie są puste w środku jak w kominkach konkurencji. Wszystko jest idealnie spasowane, wymierzone, wyizolowane, wypionowane i wypoziomowane. Kominek taki jest na lata. Nie zdarzają się reklamacje a klienci często polecają firmę mojego ojca. Ważne jest, że ojciec daje 5 letnią gwarancję na kominek (na obudowę, podłączenie) Kominek jest tak wykonany, że nic nie pęka, nie odpada, połączenie rury dymowej z kominem jest zatkane specjalną mastyką ceramiczną. Mój ojciec bardzo lubi pracować z klientem. Często siadają razem przy kartce i na podstawie wywiadu z klientem, rysują idealny, wymarzony kominek.
    Polecam kontakt z firmą mojego ojca, bo decydując się na współpracę z nim, macie pewność, że kominek wykona Wam fachowiec z 30 letnim doświadczeniem.
    http://kominki-kot.pl/
    Pozdrawiam,
    Szymon

  10. #3150
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    IvanS

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szymon, i to mi się podoba!!

  11. #3151
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    1. Robert Sikora z Marszowic tel. 600 328 847 - stan surowy otwarty (wybór tej ekipy dzięki forum Muratora)
    Ekipa bardzo solidna, wszystko zrobione niemal idealnie.
    Pracowali bardzo sprawnie i zawsze po skończonym dniu pracy na budowie był porządek.
    SSO osiągnięty w 4 tygodnie robocze.
    Ceny "krakowskie" ale raczej w górnych rejonach.

    2. Marek Szybowski tel. 604 971 732 - koparkowy, fundament i droga
    Perfekcjonista, którego pracę można podziwiać. Precyzja niemal zegarmistrzowska.
    Przy zrobieniu drogi na działce, pomógł załatwić w dobrej cenie kruszywo do utwardzenia, a w zasadzie wszystko załatwił za nas !!!

    3. Grzegorz Onuca z Krakuszowic tel. 504 458 324 - hydraulik
    Młody ale już doświadczony hydraulik, który nie tylko zrobi wszystko co potrzeba, ale też doradzi różne rozwiązania. Nie naciąga sztucznie na koszty.
    Po uzgodnieniu szczegółów załatwia wszystkie materiały, sam je dostarcza a później dokładnie rozlicza się z każdego nawet najdrobniejszego elementu.
    Wykonał u nas cała instalację wod-kan i zamontował kocioł.

    4. Tomek Garbaty tel. 694 146 305 z Suchej Beskidzkiej - wylewki (polecony z forum Muratora)
    Szybko, sprawnie, solidnie i przystępnie cenowo. Dobry kontakt, wylewki równe, żadnych problemów.

    5. Piotr Ślusarczyk tel. 505 090 553 - zabudowa poddasza (polecony z forum Muratora)
    Kolejna godna polecenia ekipa na naszej budowie. Tak jak już wcześniej inni pisali, Pan Piotr i jego ludzie często służą radą, nie unikają niewygodnych prac wykraczających poza umówiony wcześniej zakres (np. osadzenie parapetów, oświetlenie strychu czy gruntowanie ścian). Efekt końcowy prac w pełni spełniające oczekiwania.
    Solidna ekipa, którą z czystym sumieniem można polecić innym.

    6. Krzysiek Mucha z Niegowici tel. 513 485 557 - fliziarz
    Położenie fliz (łazienka, kotłownia, kuchnia) oraz inne prace związane z tymi pomieszczeniami jak np. osadzenie brodzika i kabiny prysznicowej
    Wykonał też inne prace "przy okazji". Nie narzeka na częste zmiany koncepcji, chętnie podpowiada i doradza, nawet jeśli efektem tych porad była bardziej skomplikowana usługa za te same pieniądze

    7. Marcin Pisarski z Krakowa tel. 601 180 490 - systemy alarmowe i tv
    Perfekcyjne wykonanie instalacji, doradził jak rozwiązać pewne sprawy, nie spieszy się, wszystko wytłumaczy i pokaże. Bardzo solidny człowiek.

    8. Paweł Jelonek z Niewiarowa tel. 505 618 690 - koparkowy, oczyszczalnia, równanie terenu
    Kolejny koparkowy, z którego usług skorzystaliśmy w trakcie budowy. Kolejny którego z czystym sumieniem polecamy.

    9. Piotr Konik z Krakowa tel. 887 617 916, robił u nas zjazd. Układa kostkę, robi drogi itd. Solidna firma.
    Ostatnio edytowane przez krakus73 ; 30-06-2015 o 17:20 Powód: uzupełnienie listy

  12. #3152
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Piękna lista .

    Gratuluję wykonawców.


  13. #3153

    Domyślnie

    Witam, szukam stolarza do wykonania kuchni w okolicach Tarnowa, jeśli ktoś zna, jest zadowolony z jakości i ceny to poproszę o namiar.
    Pozdrawiam

  14. #3154
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    roots23

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, pilnie poszukuję ekipy do dachów, elektryka, hydraulika, tynki (ogólnie wykończeniówka). Bardzo proszę o kontakty. Dobczyce, Gdów, Myślenice, Wieliczka, Kraków.

  15. #3155
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    roots23 - trzy posty powyżej masz moje namiary na wykonawców z tej okolicy
    Czytać, czytać i jeszcze raz czytać, nikt Ci "na tacy" nie poda namiarów na taki szeroki zakres jak potrzebujesz

  16. #3156
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    roots23

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    6

    Domyślnie

    No dobrze, a budowa dachów?

  17. #3157
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    IvanS

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Poszukuję dobrych i rozsądnych cenowo brukarzy w okolic Tarnowa. Decyzja jeszcze nie podjęta czy granit czy beton więc jak ktoś ma to proszę o info.

  18. #3158

    Domyślnie

    Polecam pracownie architektoniczna Pijanka STUDIO , tel 502 571 516, strona www.pijankastudio.pl

    Nie masz pomysłu na wykończenie domu, zadzwoń.

  19. #3159
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcinrenew

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-560
    Posty
    25

    Domyślnie hmm

    Cytat Napisał krakus73 Zobacz post
    Mi robił Sikora (patrz poz.1) z Marszowic

    Przy okazji zmieniłem opinie o tynkarzu, odradzam jego usługi.
    Możesz napisać coś więcej w tej kwestii ? Niedługo będę tynkować, więc szukam informacji...

  20. #3160
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    basia_bc

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-221
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dodaję do białej listy Pana Pawła, który kompleksowo wykończył moje mieszkanie (gładzie, tynki, szpachlowanie, malowanie ścian, kładzenie płytek i mozaiki łazienkowej, płytki i panele podłogowe, ścianka z płyty gipsowej i kamienia dekoracyjnego z bio kominkiem, przyłącza i instalacje).
    Pan Paweł starannie i sprawnie wykonywał poszczególne prace, jest dokładny i utrzymuje porządek, otwarty na rozmowy, dyskusje i nowoczesne rozwiązania, a do tego sympatyczny
    Udzielał mi fachowych porad. W razie potrzeby zostawał dłużej, czasem do późna, aby omówić daną kwestię albo dokończyć pracę. Bardzo dobry kontakt telefoniczny.
    Jestem bardzo zadowolona z ogólnej współpracy z Panem Pawłem i jakości wykonanych prac. Szczerze polecam. Nr kontaktowy: 884 902 104

Strona 158 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony