dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 214
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 4265
  1. #301

    Domyślnie

    Czy ktoś zna dobrych murarzy do wykonania stanu surowego otwartego w Rabce Zdroju?
    AGNIESZKA I DANIEL

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka i Daniel
    Czy ktoś zna dobrych murarzy do wykonania stanu surowego otwartego w Rabce Zdroju?
    To nie jest lista poszukujacych ale lista polecanych ekip !
    dada_krk

  3. #303

    Domyślnie

    dada_krk, oczywiście masz rację, porządek należy utrzymywać.
    Może warto byłoby pomyśleć aby ktoś miał prawa moderatora przynajmniej do tego tematu. w ten sposób można byłoby kasować zbędne posty.

  4. #304
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MoniSG

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Zdecydowanie CZARNA LISTA:

    Firma EBRO Kajdas sp. j. , ul. Zakopiańska 56

    Kupilam u nich 2 pary drzwi zew., jedna Formatu za 8 tys. a drugie Interdooru za 1800zl. Najpierw byl problem z dotrzymaniem terminu, potem z serwisem tych drzwi. Okazalo sie, ze po miesiacu zepsula sie klamka w drzwiach Format, a reszta na zdjeciach. Tak wygladaja moje drzwi za 8 tys. zlotych i nie moge sie doprosic o reklamacje



  5. #305

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbaz
    Biała lista - Pan Ryszard Kas spod Krakowa - zrobił nam piękne drewniane schody, a przy podpisaniu umowy sam nalegał na określenie terminu i kar umownych za spóźnienie. Oczywiście wyrobił się ze wszystkim.

    Skład Fliś-Bud z Bodzanowa. Zaopatrzyli nam całą niemal budowę. Ceny ok, szybka dostawa, płaciliśmy nieraz dawno po otrzymaniu towaru, kiedy uzbierała się jakaś większa sumka.
    A ja odradzam sklad w Bodzanowie. Chcialem kupic maksa. Obslugiwala pani. Okazalo sie ze nie ma i nie wiadomo po ile bedzie, jak bedzie. Postanowilem ze zadzwonie za pare dni... a tak przy okazji zapytalem.
    - A jak kupie wieksza ilosc maksa, bede mogl odebrac pozniej (jak rozpoczne budowe)?
    - Nie ma takiej mozliwosci, w ten sam dzien pan placi i zabiera towar.
    - OK, mozna placic przelewem (krotkoterminowym), albo karta?
    - Nie
    - Tzn. mam przywiesc 20 000zl w gotowce?!
    - Tak...

    XXI wiek... zostawiam to bez komentarza... i nie polecam
    Bombadil

  6. #306

    Domyślnie

    Witam
    odebrałem pozwolenie na budowę więc mogę polecić 2 osoby:
    architekta Jarosława Szklarskiego z firmy Aprojekt (obecnie mają siedzibę na ul.Bronowickiej w Krakowie),
    oraz Pana Zenona Albanowskiego - wykonuje projekty zjazdów - w ciągu 5 dni wykonał projekt zjazdu po wczesniejszej wizji lokalnej.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  7. #307

    Domyślnie zjazd

    witam,
    proszę o namiar na Pana który wykonuje projekty zjazdów. Ile taki projekt kosztuje (u mnie z drogi wewnętrznej na gminną)?
    Pozdrawiam
    coco jumbo i do przodu ))

  8. #308

    Domyślnie

    To i ja dołożę moich wykonawców do białej listy:

    - wykończeniówka (łazienki, podłogi, malowanie, regipsy, płytki - flizy jak kto woli itd.) - Janusz Żelichowski tel. 607831272; 691199410. Generalnie działa z jednym współpracownikiem. Potrafią doradzić, zaproponować inne rozwiązanie. Duży plus to wchodzą na robotę i robią aż skończą, bo słyszałem o ekipach które skaczą z budowy na budowę i końca nie widać.

    - elektryka, instalacja odgromowa - p. Krzysiek tel. 607732169 - sprawnie, terminowo - no i piękne upusty na hurtowni pomógł wynegocjować na osprzęt elektryczny

    - no i dołaczę się do Ryśka650 - firma Logo-Service (p. Jacek) przedstawiciel firmy Oknoplast, 012 425-82-89; 012 643 04-17 Biuro Al. Pokoju 81 (bud. Polmozbytu)

  9. #309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    POLECAM biuro projektowe "KONSTRUKTOR"z Chrzanowa - rzeczowa, fachowa i sympatyczna obsługa, duża pomoc w załatwieniu formalności aż do pozwolenia na budowę, dobre ceny projektu (do negocjacji), póki co brak błędów w projekcie. BIAŁA LISTA !!!

    Mogę też podać na priv namiary na super operatora koparki, ale to już przydatne tylko w okolicach mojej miejscowości.

    Polecam skład budowlany "Monbud" w Chrzanowie przy ul. Szpitalnej - duże możliwości negocjacji cen, miła i fachowa obsługa, szybka dostawa z HDS na mniejsce budowy - POLECAM !!!

  10. #310
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:
    montaz drzwi antywłamaniowych i zwykłych wewnętrznych, p. Janusz Duda, tel. 604 167 916
    Montował u nas drzwi wewnętrzne, solidnie - czysto, niedrogo, dorzucił parę "gratisów", m. in. odebrał drzwi ze składu i dowiózł na budowę, wywiercił dodatkowo otwory wentylacyjne w drzwiach których on akurat nie zakładał i poprawił zacinające się drzwi wejściowe - poprawka po poprzedniku... Porządny i słowny wykonawca.

  11. #311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia i Rafał
    Cytat Napisał qbaz
    Biała lista - Pan Ryszard Kas spod Krakowa - zrobił nam piękne drewniane schody, a przy podpisaniu umowy sam nalegał na określenie terminu i kar umownych za spóźnienie. Oczywiście wyrobił się ze wszystkim.

    Skład Fliś-Bud z Bodzanowa. Zaopatrzyli nam całą niemal budowę. Ceny ok, szybka dostawa, płaciliśmy nieraz dawno po otrzymaniu towaru, kiedy uzbierała się jakaś większa sumka.
    A ja odradzam sklad w Bodzanowie. Chcialem kupic maksa. Obslugiwala pani. Okazalo sie ze nie ma i nie wiadomo po ile bedzie, jak bedzie. Postanowilem ze zadzwonie za pare dni... a tak przy okazji zapytalem.
    - A jak kupie wieksza ilosc maksa, bede mogl odebrac pozniej (jak rozpoczne budowe)?
    - Nie ma takiej mozliwosci, w ten sam dzien pan placi i zabiera towar.
    - OK, mozna placic przelewem (krotkoterminowym), albo karta?
    - Nie
    - Tzn. mam przywiesc 20 000zl w gotowce?!
    - Tak...

    XXI wiek... zostawiam to bez komentarza... i nie polecam
    Nie podniecaj się. Też nie wydałbym towaru za 20tys nieznajomej osobie na przelew.

  12. #312
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Biała lista

    Dacholand Firma z Gaja w Mogilanach Super wszystko szybko na czas i z rabatami

  13. #313

    Domyślnie

    Do białej listy dodaję elektryka .
    Pan Leszek Celer 603188958 wykonał mi instalację zgodnie z przygotowanym wcześniej kosztorysem w rozsądnych cenach.
    Jak wynika z wcześniejszego postu belina polecam Wam solidne firmy.



    polecam

  14. #314

    Domyślnie

    Cytat Napisał luk__25
    Cytat Napisał Asia i Rafał
    Cytat Napisał qbaz
    Biała lista - Pan Ryszard Kas spod Krakowa - zrobił nam piękne drewniane schody, a przy podpisaniu umowy sam nalegał na określenie terminu i kar umownych za spóźnienie. Oczywiście wyrobił się ze wszystkim.

    Skład Fliś-Bud z Bodzanowa. Zaopatrzyli nam całą niemal budowę. Ceny ok, szybka dostawa, płaciliśmy nieraz dawno po otrzymaniu towaru, kiedy uzbierała się jakaś większa sumka.
    A ja odradzam sklad w Bodzanowie. Chcialem kupic maksa. Obslugiwala pani. Okazalo sie ze nie ma i nie wiadomo po ile bedzie, jak bedzie. Postanowilem ze zadzwonie za pare dni... a tak przy okazji zapytalem.
    - A jak kupie wieksza ilosc maksa, bede mogl odebrac pozniej (jak rozpoczne budowe)?
    - Nie ma takiej mozliwosci, w ten sam dzien pan placi i zabiera towar.
    - OK, mozna placic przelewem (krotkoterminowym), albo karta?
    - Nie
    - Tzn. mam przywiesc 20 000zl w gotowce?!
    - Tak...

    XXI wiek... zostawiam to bez komentarza... i nie polecam
    Nie podniecaj się. Też nie wydałbym towaru za 20tys nieznajomej osobie na przelew.

    A dla mnie bardzo dziewne, jeszcze nie spotkalam Firmy, ktora nie uwzglednialaby przelewow czy platnoscia karta... Wydawalo mie sie ze to standard.

  15. #315

    Domyślnie

    a ja nie spotkalem w polsce np. stomatologa ktory zgodzil sie na przelew lub platnoscia karta ( brak terminala) nie znam lekarza ktory zgodzil sie na przelew po wykonaniu zabiegu ( platne przed zabiegiem gotowka) kto z was placil budowlancowi cala kwote przed zakonczeniem prac? chyba nikt.
    czyli nie mialas do czynieni z lekarzami w polsce? zycze duzo zdrowia

  16. #316

    Domyślnie

    Co to wnosi do tematu ?

    O ile brak mozliwosci placenia karta jakos rozumiem (prowizje, pieniadze z opoznieniem), o tyle brak mozliwosci placenia przelewem jest bardzo dziwny. No chyba, ze komus zalezy zeby nie bylo sladu po transkacji...

  17. #317
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Rozmywacie temat. Tutaj podajemy tylko namiary na dobrych i złych wykonawców.

  18. #318

    Domyślnie

    więc ja w temacie

    bardzo BIAŁA lista:

    wylewki maszynowe miksokretem i świetną ekipą
    BET-MIX
    własciciel p.Marek
    tel.012 397 78 15
    0 501 651 600
    również z układaniem papy i styropianu

    ma chyba więcej niż jedną ekipe, u mnie był p.Piotr z kolegami
    wylewki równiutkie, poziomy i ich żądane różnice zachowane
    na wylewce w garażu bez obaw można myśleć o malowaniu posadzki - korekt nie potrzeba

    ceny przyzwoite

    terminowo, rzetelnie, kulturalnie - marzeniem byłoby spotykać tylko takie firmy

    pozdrawiam
    Baśka
    łóżko - najlepszy, czworonożny przyjaciel człowieka

  19. #319
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiosna2007
    więc ja w temacie

    bardzo BIAŁA lista:

    wylewki maszynowe miksokretem i świetną ekipą
    BET-MIX
    własciciel p.Marek
    tel.012 397 78 15
    0 501 651 600
    również z układaniem papy i styropianu
    Potwierdzam tę dobrą opinię w całej rozciągłości
    P. Marek z Prądnika Czerwonego również i u nas robił wylewki.

  20. #320

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek
    a ja nie spotkalem w polsce np. stomatologa ktory zgodzil sie na przelew lub platnoscia karta ( brak terminala) nie znam lekarza ktory zgodzil sie na przelew po wykonaniu zabiegu ( platne przed zabiegiem gotowka) kto z was placil budowlancowi cala kwote przed zakonczeniem prac? chyba nikt.
    czyli nie mialas do czynieni z lekarzami w polsce? zycze duzo zdrowia
    Byłem w Krakowie w kilku gabinetach dentystycznych i u kilku lekarzy u których można było płacić kartą i zawsze płaciłem po zabiegu.
    Więc myśle że mało znasz lekarzy...

Strona 16 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony