dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 160 z 214
Pokaż wyniki od 3.181 do 3.200 z 4265
  1. #3181

    Domyślnie

    Kamień na blat z montażem zamówiliśmy w firmie Milbart z Mszany Dolnej. Cenowo wyszło dużo korzystniej niż w innych punktach w Krakowie. Montaż bez zastrzeżeń więc mogę ich spokojnie polecić: www.milbart.com

  2. #3182

    Domyślnie

    Poszukuję stolarza do wykonania dwóch dużych pergoli na tarasie (południe Krakowa). Czy ktoś ma sprawdzony kontakt?

  3. #3183

    Domyślnie

    Po dokonaniu kilku wycen, powierzyłam wykonanie mojego blatu panu Piszczkowi. Mogę go z czystym sumieniem polecić - wszystko zgodnie z projektem na czas ( co do minuty, a to się rzadko zdarzało na mojej budowie...)., blat na barek wzmocniony odpowiednią konstrukcją ( nie każdy chciał się podjąć wykonania),kamień dokładnie taki, jak chciałam ( satynowany). Mam opory przed polecaniem innych wykonawców, bo zawsze było jakieś, choćby "małe ale..." Tutaj nie mam wątpliwości, więc podaję namiary - warto sprawdzić:
    Piszczek Jarosław Kamieniarstwo
    tel. kom. 502 647 015
    ul. Przylesie 1
    30-444 Libertów
    woj. małopolskie
    I zdjęcie mojego blatu:
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...9&d=1393331312
    Cytat Napisał wilczus Zobacz post
    Witam, gdzie w Krk lub okolicy zamawialiście kamień na blat kuchenny ? ktoś godny polecenia ? myślałam nad Pro-granitem z Niepołomic dopóki nie znalazłam nieprzychylnej opinii na forum ....
    Ostatnio edytowane przez JDIT ; 03-10-2014 o 16:07

  4. #3184
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    roots23

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, macie namiary na okna PCV z Dobczyc, Myślenic, Gdowa, Wieliczki? W miarę tanio, dobrze z wyceną i montażem?

  5. #3185

    Domyślnie

    A zamawiał ktoś z was blat granitowy w firmie DARKAM na ul Babińskiego ?

    albo ARKOM na ul .Półłanki ?

    dostałam ciekawe wyceny z tych firm ,ale nie mogę znaleźć opinii ....
    strach czy coś nie spieprzą ...

  6. #3186

    Domyślnie

    W okolicach Proszowic radzę unikać firmy budowlanej Maciej Piątek Sławomir Grajek, chyba że ktoś narzeka na brak adrenaliny, stresu i posiada nadmiar pieniędzy na poprawki po tych nieudacznikach.

  7. #3187
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    roots23

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    6

    Domyślnie

    Poszukuję dobrych tynkarzy z okolic Dobczyc, Gdowa, Myślenic, Wieliczki

  8. #3188
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał roots23 Zobacz post
    poszukuję dobrych tynkarzy z okolic dobczyc, gdowa, myślenic, wieliczki
    poltynk

  9. #3189
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jasiek1985

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-015
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostrzeżenie przez duże O! przed pseudo-firmą która nazywa się BUD KACZMARCZYK vel Krzysztof Kaczmarczyk z Lipnika koło Myślenic. Występuje tez pod mailem kasiulenka@ coś tam po małpce lub telefon 507256723
    Nie będę więcej pisał bo ten koleś wysyła smsy z pogróżkami więc zwyczajnie się boję. Jakby ktoś był zainteresowany wyczynami budowlanymi tego pana to chętnie opisze na priva. W każdym razie proszę mi wierzyć - należy go omijać szerokim łukiem!
    Pozdrawiam
    Jasiek

  10. #3190

    Domyślnie

    Część,
    poszukuję sprawdzonego serwisanta kotła de Detrich - Kraków i okolice.
    Bardzo proszę o podpowiedzi.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  11. #3191
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Aneta1499

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-637
    Posty
    1

    Domyślnie Sławomir Urzędowski

    Cytat Napisał zzart Zobacz post
    Czarna Lista
    masakra, sprawa w sądzie , trzymajcie się z dala!!

    Urzędowski Sławomir Firma Stolarsko-Montażowa
    os. Stalowe 11 m. 19 Kraków
    Małopolskie Polska
    601084052
    Potwierdzam, zamówiłam meble 3 miesiące temu, wpłaciłam zaliczkę 2000 zł i nadal nie ma ani mebli, ani pieniędzy i prawdopodobnie nie będzie, jutro sprawa trafia na policję.

  12. #3192
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Do białej listy dodaję elektryka, który wykonał u mnie instalację elektryczną:

    Jacek Dybał, tel. 605 101 601, gość jest ze Skawiny, ale wykonuje instalacje w całej Polsce.

  13. #3193

    Domyślnie solary

    a montował ktoś tu z obecnych solary? szukam pilnie jakiegoś sprawdzonego fachowcy.

  14. #3194
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso Zobacz post
    a montował ktoś tu z obecnych solary? szukam pilnie jakiegoś sprawdzonego fachowcy.
    Sprawdz firmę FullInstal z Skawiny/Krakowa
    Pozdrawiam

  15. #3195

    Domyślnie

    dzięki... sprawdzę ich, ten post widziałem... liczyłem że może ktoś jeszcze coś napisze

  16. #3196
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wprowadzony w błąd

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    do czarnej listy firm budowlanych z Krakowa dodaję Austrobud - za totalną ignorancję i niesłowność. Właściciel od pół roku wodził za nos obiecując terminy, następnie je przesuwając a na koniec nie ma nawet odwagi odebrać telefonu. Omijać proszę szerokim łukiem.

  17. #3197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał wprowadzony w błąd Zobacz post
    do czarnej listy firm budowlanych z Krakowa dodaję Austrobud - za totalną ignorancję i niesłowność. Właściciel od pół roku wodził za nos obiecując terminy, następnie je przesuwając a na koniec nie ma nawet odwagi odebrać telefonu. Omijać proszę szerokim łukiem.
    Oooo jaka nazwa podobna. Proszę nie łączyć ze mną. To inna firma. Mam nadzieje ze wpisujący potwierdzi chociaż to jeden post na fm.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #3198
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wprowadzony w błąd

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Oooo jaka nazwa podobna. Proszę nie łączyć ze mną. To inna firma. Mam nadzieje ze wpisujący potwierdzi chociaż to jeden post na fm.
    tak potwierdzam. Chodzi o AUSTROBUD (od Austrii). Zbieżność nazw przypadkowa.
    Pozdrawiam,

  19. #3199
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał wprowadzony w błąd Zobacz post
    tak potwierdzam. Chodzi o AUSTROBUD (od Austrii). Zbieżność nazw przypadkowa.
    Pozdrawiam,
    Dziekuje i przykro mi ze z firma o podobnej nazwie miales problem.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #3200

    Domyślnie

    A ja mogę polecic firme Ban-kor-bet z Tarnowa. Doradzili mi i dostarczyli bardzo dobrą mieszankę przy budowie domu.

Strona 160 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony