dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 162 z 214
Pokaż wyniki od 3.221 do 3.240 z 4265
  1. #3221

    Domyślnie

    Witam wszystkich kojaży ktoś firme remontowo budowlaną Andrzej Zieba z okolic myslenic ( Stróża) potrzebuje opini na jej temat . Dziekuje

  2. #3222
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    basteklisia

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lisia Góra
    Kod pocztowy
    33-140
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy dopiero wczytuje sie we wszystkie watki..
    A juz potrzebował bym waszej pomocy
    Otorz otrzymałem pozwolenie na budowe domku jednorodzinnego i poszukuje rzetelnej ekipy budowlanej a ze troszku goni mnie czas bo chcialbym zaczac juz na wiosne.... wiec moze polecicie jakas/jakies Firmy z Tarnowa/Dabrowy Tarnowskiej i okolic i nie tylko
    Z góry Dziekuje za pomoc

  3. #3223

    Domyślnie

    Poszukuję firmy, która wykonana SSO w miejscowości Narama (gm. Iwanowice) - przy trasie S7 (koło Michałowc).

    Ktoś ma kogoś godnego polecenia?

  4. #3224

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    Polecam z mojej strony znaną tu ekipę FRB Ślusarczyk (Piotr Ślusarczyk).
    Potwierdzam ich fachowość i świetną robotę jeżeli chodzi o zabudowę poddasza. Spokojnie można Panów zostawić i działają z najwyższa precyzją. Wszystko konkretnie, zgodnie z planem i bardzo porządnie. Posiadają wiedzę, doświadczenie i używają odpowiedniego sprzętu z najwyższej półki. Są zorganizowani i zostawiają co istotne porządek! Cena adekwatna do jakości usług.

    Kontakt m.in. tutaj:
    https://www.facebook.com/FRBSLUSARCZYK
    http://pslusarczyk.pl/

    Pozdrawiam

  5. #3225
    slavexx
    Guest
    slavexx

    Domyślnie

    Pierwszy wpis i od razu krótkie podsumowanie budowy. Na tą chwilę zostałotylko malowanie. Dziękuje forum za sprawdzone namiary, ale niestety nie wszyscy się sprawdizili jak należy .
    Na początek bezproblemowi wykonawcy :
    Dachówka Creaton Firma Podwyszyński -przyjemna i profesjonalna obsługa (dziękuje Panu Robertowi) dachówka wygłąda ładnie i spełnia oczekiwania.

    Leszek Biskup (elektryka) - wszystko sprawnie, według ustaleń, w tym podłączenie agregatu prądotwórczego.

    Pan Stanisław (hydraulik) - system ogrzewania podłogowego + grzejniki, stacja uzdatniania wody, odkurzacz centralny, kanalizacja. Współpraca jak i wykonanie dobre, bez zastrzeżeń, odkurzacz jeszcze nie zamontowany.

    Okna Oknoplast Wieliczka - precyzyjne pomiary i montaż, do tej pory bez zastrzeżeń i problemów. Zobaczę po kilku latach.

    Drzwi wejsciowe i wewnętrzne Cal salon Hoff, montaż ekipa Wiesława Tora (polecany tutaj)- drzwi wejściowe zamontowane, wszystko bez zastrzeżeń. Z Montażu drzwi wewnętrzych jestem nie do końca zadowolony: oscieżnice dopasowane nie wszędzie dobrze, akrylowanie niedbałe. Same drzwi wygładają moim zdaniem bardzo ładnie.

    Marian (fliziarz) - dość cieżko jesli chodzi o terminy, ale praca wykonana bardzo dobrze, a do tego przyjemny człowiek. Zaczynali prace od łazienek, dalej cały parter, schody i kominek.

    Geodeta Paweł Zarębski (polecany na forum) - inwentaryzacja powykonawcza wykonana terminowo i w rozsądnej cenie. Także dodatkowo wykonał uzgodnienie szamba.

    MK bruk - w 1 etapie wykonali podbudowe pod kostke, terminowo, bezproblemowo, a podjazd nie jest z latwych. Zobaczymy jak będzie z kostką.

    Teraz niestety czas na mniej przyjemnych “fachowców”.:

    Jerzy Dzięcioł (SSO) - jeżeli krótko - omijać szerokim łukiem, partacz i oszust. Wszystko było przerabiane. Sprawa jest w sądzie , zobaczymy jak się potoczy, ale podejscie do pracy nie do przyjęcia, zainteresowanych prosze o priv.

    Ewa Celary - kierownik budowy który broni interesów i wykonania prac przez partaczy ( niezgodne ze sztuką budowania) i oszustów, a także zapomina droge na budowe . Nie współpracować najlepsze rozwiązanie. Jak się okazało w bardzo dobrych stosunkach z wykonawca SSO . Zgrani bardzo dobrze ). Takie krótkie podsumowanie.

    I najbardziej zawiodłem się z bardzo polecaną i znaną tutaj firmą Supertynki :
    Wszystko zaczeło się od wykonania tynków cemetowo-wapiennych i wylewek (podkreślam usługi byli zamowione razem) . Tynki wykonane dobrze, ale wszystkie puszki, gniazdka, otwory i własnoręcznie robiona wylewka bardzo ubrudzona warstwą tynków, niektóry kable przetarte (np do odkurzacza ). Wylewka wykonana w miare równo, chociaż przy montażu drwzi wejsciowych była rękawiczka w wylewce. Także liepej sprawdzić rowność sciań, mielismy naddatek materiału 8t (niestety nie byłęm w trakcie wykonania tynków, dla tego zweryfikować tego nie mogę ).
    Ale najbardziej ciekawe rzeczy jeszcze bedą. Postanowiliśmy kontynuuwac wpółprace, bo szczerze mowiąc nie miałem wykonawcy gładzi + mysiałem wykonać poprawke gładzi po Jerzy Dzięcioł na ścianach pierwszego piętra i zabudowie g-k (jego pracy nawet nie będe kometować, dla zainteresowanych mam zdjęcia ), a Pan Tomasz zapewniał że gładz bedzie jak papier i poprostu perfekt, od razu do malowania Benjaminem Moorem ).
    Po pierwszym nie bardzo precyzyjnym obejrzeniu (mysłałem że tak znaną firme nie trzeba sprawdzac z lupą ) wszystko było nawet ok, i Pan Tomasz zapewniał że farba przekryje wszystkie drobne usterki (oczywiście moim kosztem, chyba ktoś już na forum miał podobny problem z kilkukrotnym malowaniem). Ale po już precyzyjnym obejrzeniu z lampą krótko mowiąć tragedia, oczywiśćie dołączę zdjecia . I z tego momentu już Pana Tomasza na budowie nie mogłem zastać, tylko jego wspólnika co dla mnie też nie do końca przyjemne (widziałem go jeden raz), a umiwiałem się o wszystko z p.Tomaszem. Była propozycja poprawy prac, ale szczerze mowiąc słabo to widziałęm, bo miało to polegać na doszlifowaniu gładzi ( w niektorych miejscach już było widać poprzednie warstwy i tynk; i tak w końcu się okazało ze niektóre sciany dało się uratować robiąc od nowa ) . Dla informacji Materiał Smig - cena 21 zł od metra

    Ale nawet nie to wszystko najbardziej w tej sprawie zderenwowało, po tych wszytkich negocjacjach i rozczarowaniu postanowiłem sprawdzić dokładną ilość wykonanych prac.
    Tynki : róznica 109 metrów (rozliczono 610 - rzeczywistość 561) , gładz 179 metrów, poprawki pod gładź 49 metrów. W tej sytuacji p. Tomasz nazywał to pomyłką i poprosił jeszcze uzwgłednić tynki pod zabudową g-k (!) (nie za bardzo już ufałem, dlatego odkręciłem i sprawdziłem, było ledwo ponad 5-7 cm, a nie jak mi mówiono 30 cm ). Mam nadzieje że tylko u mnie była taka “pomyłka”.

    I ostania kropka to poprawka wymiarów drzwi wewnetrznych w cenie 300 zł od drzwi. Nie potrafili wyciąc na wymiar jaki był podany nad każdymi drzwiami, to do tego dołączę zdjęcia jakośći wykonania. Niech każdy to sobie oceni.

    Pozdrawiam wszystkich




    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28225.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	60,2 KB
ID:	301274Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28231.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	301275Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28242.jpg
Wyświetleń:	342
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	301276Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28248.jpg
Wyświetleń:	344
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	301277Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28249.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	30,9 KB
ID:	301278

  6. #3226
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Jak tu sie wpisać to próba

  7. #3227
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam jestem nowy na forum
    Buduje dom pod Krakowem chciałem prosić o wskazanie dobrych fachowców od:

    1) SSO - 180 m2 dom z poddaszem użytkowym

    - fundamenty betonowe
    - ściana zewnętrzna porotherm 25
    - ściana wewnętrzna porotherm 11,5
    - dach creaton domino

    Jesli ktoś moze polecić to będę wdzięczny na ten etap pózniej bede pytał o SSZ i wykończenie
    Prosze rownież jesli ktoś zna dobrą stolarkę okienną o podanie namiarów chodzi o drewnianą lub aluminiową . Jesli w złym wątku pytam prosze wybaczyć ale jestem nowy - bede wdzięczny za odesłanie do właściwego wątka.
    Ah i jeszcze jedno czy ktoś wie czy faktycznie wchodzi ustawa o braku konieczności posiadania pozwolenia na budowę i na ile jest to realna sprawa.
    Obecnie walczę z urzędem o klapnięcie pozwolenia i nie wiem fizycznie ile to jeszcze bedzie trwało
    Z góry dzieki za pomoc
    Grzegorz

  8. #3228
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kerajp

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-968
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukam pilnie solidnej i niedrogiej ekipy, która wyremontuje mi mieszkanie w Krakowie- 66 metrów, wszystko do roboty, ale bez jakichś cudów. Podłogi w pokojach- deski do odnowienia (mam nadzieję) i cała reszta, łącznie z przygotowaniem, czyli zerwaniem tego, co teraz jest (mieszkanie ma 60 lat i jest w strasznym stanie). Możecie mi kogoś polecić, żebym się nie naciął i żeby nie puścili mnie z torbami?

  9. #3229
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    robert.g35

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    34-317
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mogę z czystym sumieniem polecić pana Pawła 884902104
    wymienianego wcześniej na forum.

  10. #3230

    Domyślnie

    POSZUKUJĘ dobrej, solidnej ekipy budowlanej do postawienia domku jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym 135m kw, dach dwuspadowy do SSO w okolicach Niepołomic, Bochni.
    tel. 72 50 20 516

  11. #3231
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał start2222 Zobacz post
    POSZUKUJĘ dobrej, solidnej ekipy budowlanej do postawienia domku jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym 135m kw, dach dwuspadowy do SSO w okolicach Niepołomic, Bochni.
    tel. 72 50 20 516
    Polecam ekipę Roberta Sikory z Marszowic tel. 600 328 847, polecany już tym na forum, sami skorzystaliśmy z jego usług dzięki forum i nie żałujemy wyboru.

  12. #3232

    Domyślnie

    Ok, dzięki za poradę. Spróbuję skontaktować się właśnie z tym wykonawcą

  13. #3233
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar krakus73
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    207
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Możesz powołać się na Roberta z Niegowici

  14. #3234

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert.g35 Zobacz post
    Mogę z czystym sumieniem polecić pana Pawła 884902104
    wymienianego wcześniej na forum.
    Jakoś dziwnie Pana Pawła polecają osoby, które tyko po to się zarejesterowały. Ja miałam przyjemność spotkania z tym Panem - umówił się na wykończenie łazienki, później przełożył termin po czym już się nie odezwał, więc ja zdecydowanie nie polecam!

  15. #3235

    Domyślnie

    Poszukuje „Inspektora nadzoru inwestorskiego” z okolic - Kraków, Wadowice, Skawina. Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś godnego zaufania. Kogoś kto rzeczywiście będzie dbał o moje interesy i jakość budowy a nie tylko o swoje wynagrodzenie. Będę bardzo wdzięczna za namiary.
    Pozdrawiam
    Katka

  16. #3236

    Domyślnie

    Witam, może teraz ktoś już jest wstanie wypowiedzieć się na temat tego wykonawcy?

    Dziękuję.

    Cytat Napisał mb1808 Zobacz post
    Czy słyszeliście o ekipie kierowanej przez Tomasza Jołda?
    Czy możecie coś o niej powiedzieć?
    Biła czy czarna lista?
    Będęwdzięczny za wszelkie informacje.

  17. #3237
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Andrzej N

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.U mnie stan surowy otwarty budowała firma Bud-Technik ze Stróży koło Myślenic.Robota super.Na najwyższym poziomie.Cała budowa przebiegła sprawnie i bezproblemowo.Ściany proste.Fach ładnie zrobiony.Ludzie sumienni i uczciwi więc polecam.Tel do Pana Krzyśka 500 290 571

  18. #3238
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Andrzej N

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam Pana Krzysztofa Zięba ze Stróży.Tel 500 290 571.U mnie budowali.Fachowa sprawdzona ekip.Wszystko bez problemu.

  19. #3239
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavexx Zobacz post

    I najbardziej zawiodłem się z bardzo polecaną i znaną tutaj firmą Supertynki :
    Wszystko zaczeło się od wykonania tynków cemetowo-wapiennych i wylewek (podkreślam usługi byli zamowione razem) . Tynki wykonane dobrze, ale wszystkie puszki, gniazdka, otwory i własnoręcznie robiona wylewka bardzo ubrudzona warstwą tynków, niektóry kable przetarte (np do odkurzacza ). Wylewka wykonana w miare równo, chociaż przy montażu drwzi wejsciowych była rękawiczka w wylewce. Także liepej sprawdzić rowność sciań, mielismy naddatek materiału 8t (niestety nie byłęm w trakcie wykonania tynków, dla tego zweryfikować tego nie mogę ).
    Ale najbardziej ciekawe rzeczy jeszcze bedą. Postanowiliśmy kontynuuwac wpółprace, bo szczerze mowiąc nie miałem wykonawcy gładzi + mysiałem wykonać poprawke gładzi po Jerzy Dzięcioł na ścianach pierwszego piętra i zabudowie g-k (jego pracy nawet nie będe kometować, dla zainteresowanych mam zdjęcia ), a Pan Tomasz zapewniał że gładz bedzie jak papier i poprostu perfekt, od razu do malowania Benjaminem Moorem ).
    Po pierwszym nie bardzo precyzyjnym obejrzeniu (mysłałem że tak znaną firme nie trzeba sprawdzac z lupą ) wszystko było nawet ok, i Pan Tomasz zapewniał że farba przekryje wszystkie drobne usterki (oczywiście moim kosztem, chyba ktoś już na forum miał podobny problem z kilkukrotnym malowaniem). Ale po już precyzyjnym obejrzeniu z lampą krótko mowiąć tragedia, oczywiśćie dołączę zdjecia . I z tego momentu już Pana Tomasza na budowie nie mogłem zastać, tylko jego wspólnika co dla mnie też nie do końca przyjemne (widziałem go jeden raz), a umiwiałem się o wszystko z p.Tomaszem. Była propozycja poprawy prac, ale szczerze mowiąc słabo to widziałęm, bo miało to polegać na doszlifowaniu gładzi ( w niektorych miejscach już było widać poprzednie warstwy i tynk; i tak w końcu się okazało ze niektóre sciany dało się uratować robiąc od nowa ) . Dla informacji Materiał Smig - cena 21 zł od metra

    Ale nawet nie to wszystko najbardziej w tej sprawie zderenwowało, po tych wszytkich negocjacjach i rozczarowaniu postanowiłem sprawdzić dokładną ilość wykonanych prac.
    Tynki : róznica 109 metrów (rozliczono 610 - rzeczywistość 561) , gładz 179 metrów, poprawki pod gładź 49 metrów. W tej sytuacji p. Tomasz nazywał to pomyłką i poprosił jeszcze uzwgłednić tynki pod zabudową g-k (!) (nie za bardzo już ufałem, dlatego odkręciłem i sprawdziłem, było ledwo ponad 5-7 cm, a nie jak mi mówiono 30 cm ). Mam nadzieje że tylko u mnie była taka “pomyłka”.

    I ostania kropka to poprawka wymiarów drzwi wewnetrznych w cenie 300 zł od drzwi. Nie potrafili wyciąc na wymiar jaki był podany nad każdymi drzwiami, to do tego dołączę zdjęcia jakośći wykonania. Niech każdy to sobie oceni.

    Pozdrawiam wszystkich




    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28225.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	60,2 KB
ID:	301274Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28231.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	301275Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28242.jpg
Wyświetleń:	342
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	301276Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28248.jpg
Wyświetleń:	344
Rozmiar:	34,0 KB
ID:	301277Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28249.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	30,9 KB
ID:	301278
    Widzę ze nie tylko ja nie do końca jestem zadowolony z super tynków. Może nazwa firmy powoduje ze my inwestorzy jakoś tak łatwiej powierzamy im prace w naszych domach. Bo przecież jak może nie być super? Jak supertynki. 8 ton naddatku to strasznie dużo. Ja miałem jakieś 800 kg a ściana krzywa była tylko jedna ( ta wypchana przez elektryka przy kuciu bruzd) jakieś 10 m2 też mnie na budowie nie było i nie mogę tego zweryfikować.Sam właściciel w każde miejsce poziomice przyłożył i nie miał zastrzeżeń. Generalnie wizja właściciela o tym jak to bedzie super się nie sprawdziła. Chcieli poprawiać no ale jak ktoś tego za pierwszym razem dobrze nie zrobi to i poprawić pewnie nie bedzie umiałKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	305078Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	305079Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	173
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	305080

  20. #3240
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1779
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	305081Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	305082Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	305083
    Zwykle niechlujstwo i to jeszcze w strategicznym miejscu szpalety okien w salonie.
    Mam pytanie do innych którzy maja tynki gipsowe. Też tak macie ze w jednym miejscu są jak kartka papieru a w innych bardziej jak cementowo wapienne? Podobno taka jest struktura materiału i na to wpływu tynkarz nie ma

Strona 162 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony