dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 166 z 214
Pokaż wyniki od 3.301 do 3.320 z 4265
  1. #3301

    Domyślnie

    Polecam także szkółkę roślin Eko Garten z Lipnicy Górnej (www.ekogarten.com). Mają ogromny wybór roślin małych i dużych w cenach znacznie niższych niż w Krakowie. Pan Tomasz Badurka (tel. 667 470 104) z tej szkółki bardzo nam pomógł w doborze odpowiednich roślin oraz podpowiedział jak je pielęgnować. Szczerze polecam.

  2. #3302
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ulrak

    Zarejestrowany
    May 2015
    Kod pocztowy
    32-070
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    To mój pierwszy wpis, więc mam nadzieję że wszystko ok Zwykle przeglądałam forum i nigdy się nie rejestrowałam i jak tak czytam, to wiem że warto skorzystać z doświadczenia innych.
    Dopiero rozpoczynamy budowę i oczywiście milion pytań.
    Ekipę mamy REM- BUD PROGRESS (jeśli ktoś zna i może się wypowiedzieć to będę wdzięczna)
    Większą cześć forum przeczytałam i nie znalazłam polecenia do studni głębinowej?
    Będę też wdzięczna za podesłanie sprawdzonej ekipy do oczyszczalni.

  3. #3303
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witaj Urlak- ja też jestem od niedawna , ale moja dobra rada to spróbuj poszukać wątkach to może coś znajdziesz z tego co Cię interesuje. Ja obecnie kończę stan SSO czekam na okna , później elektryka i kanalizacja i woda i tynki wylewki - sam byłem z początkiem roku na tym etapie co Ty powodzenia życzę Ja na szczęście nie musiałem kopać studni ani przymierzać się do oczyszczalni aczkolwiek słyszałem na forum że są teraz do nich dopłaty.

  4. #3304
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    No i rozpoczęliśmy budowę. Jesteśmy bardzo zadowoleni Pan Maciek jest bardzo dobrym fachowcem, doradza nam i odpowiada na wszystkie pytania. Ekipa wszystkie niejasności z nim konsultuje. Zdecydowałem, że zbuduje nam dom od A do Z ( łącznie z wykończeniem) w zamian dostaliśmy w GRATISIE jego kierownictwo budowy ( facet ma uprawnienia budowlane). Niedługo pochwalę się efektami. Jeżeli ktoś chciałby kontakt proszę pisać do mnie wiadomość.
    Ostatnio edytowane przez patryk_ra ; 19-05-2015 o 19:37

  5. #3305
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    W jakiej części Krakowa się budujesz patryk_ra? Na jakim etapie jesteś?

  6. #3306
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    W jakiej części Krakowa się budujesz patryk_ra? Na jakim etapie jesteś?
    dorka... taki stary forumowicz i nie widzisz ze jest na etapie autoreklamy superMacka?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #3307
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    DorkaS -Okolice Niepołomic, kończymy stan zero. Fighter 1983 może masz racje niepotrzebnie wyskoczyłem z podaniem na forum danych. Jestem zadowolony z firmy ponieważ moja żona chciała jak to kobiety przesunąć trochę domek tu i tu mój projektant oczywiście wszystko się da on przesunie budynek i ten kaprys mógł mnie kosztować późniejszą rozbiórką o czym dowiedziałem się od wykonawcy. Z firmy wykonawczej na razie jestem bardzo zadowolony natomiast, trochę zawiedziony jestem projektantem ( nie do końca zna się na wszystkich przepisach co skwitował "doczytam"). Czy wasz projekt zawierał zestawienie stali? Jakie kwoty biorą Wasi projektanci za drobne zmiany?

  8. #3308
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    dorka... taki stary forumowicz i nie widzisz ze jest na etapie autoreklamy superMacka?
    Kulturalnie zagajałam właśnie Żeby nie tak od razu huzia

  9. #3309
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał patryk_ra Zobacz post
    DorkaS -Okolice Niepołomic, kończymy stan zero. Fighter 1983 może masz racje niepotrzebnie wyskoczyłem z podaniem na forum danych. Jestem zadowolony z firmy ponieważ moja żona chciała jak to kobiety przesunąć trochę domek tu i tu mój projektant oczywiście wszystko się da on przesunie budynek i ten kaprys mógł mnie kosztować późniejszą rozbiórką o czym dowiedziałem się od wykonawcy. Z firmy wykonawczej na razie jestem bardzo zadowolony natomiast, trochę zawiedziony jestem projektantem ( nie do końca zna się na wszystkich przepisach co skwitował "doczytam"). Czy wasz projekt zawierał zestawienie stali? Jakie kwoty biorą Wasi projektanci za drobne zmiany?
    Patryk, w sumie to potrzebnie i niepotrzebnie Jak się budujesz i chcesz kogoś polecić, to tak na przyszlość wrzuć jakąś fotkę albo cuś uwiarygodniającego , jak pracujesz na potrzeby szeroko rozumianego seo to też bo liczba postów i ich treść przemawia na Twoją niekorzyść.
    Mam taki paskudny zwyczaj korzystania z opcji 'zobacz posty" użytkownika, pozwala się to pięknie zorientować czym delikwent się zajmuje. Jakiś procent szczerze polecających nowicjuszy jest automatyczne ze względów psychologicznych wrzucany do jednego wora z reklamodawcami kryptografcami. Vide reakcja Fightera na moją jakże subtelną reakcję na Twój post (a mogłeś od razu usłyszeć o wynoszeniu się na najbliższy pochyły pień).

  10. #3310
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    więc mogło być gorzej, dzięki za radę na pewno wrzucę jakieś fotki w najbliższym czasie żeby się pochwalić naszymi postępami ( w sumie to Was rozumiem bo sam widzę tu wiele osób tylko reklamujących się ale wychodzę z założenia że najlepiej się spotkać i pogadać z kilkoma wykonawcami) . PS. Doradzicie mi coś z projektantem ?

  11. #3311
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ja miałam zestawienie wszystkich materiałów do stanu SSZ włącznie, robione na moje życzenie na samym końcu po adaptacji projektu. Kosztowało wówczas 900zł, ale ze względu na logistykę mojej budowy było mi niezbędne. I naprawdę się przydało, praktycznie nic nie zostało nadmiarowego, ani niczego nie brakło. Jedyną pomyłkę kosztorysant zaliczył przy... liczbie okien do zamowienia ale to akurat był pikuś.
    Nasza projektantka nie brała nic, mieliśmy odgórną kwotę ustaloną za wszystko.

  12. #3312
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziękuję DorkaS za informację. My zapłaciliśmy duże pieniądze miało być w tym wszystko- dwa razy się pytalem a niestety za wszystko dodatkowo musimy płacić. Wprawdzie wykonawca zrobił mi kosztorys i zestawienie materiałów ale też chciałbym mieć to od projektanta aby mieć kontrolę. Trudno będziemy sobie jakoś z tym radzić.

  13. #3313
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maly_dave

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam,

    ja ze swojej strony mogę polecić P. Radka 517-072-071 przy zakupie wkładu kominkowego czy kominka. Mają ogromny wybór wkładów. Otrzymałem bardzo dobrą cenę. Dużo niższą niż u innych.
    Do polecenia mam również meble Klima z Krakowa. Wykonane z litego drewna. Darmowa wycena, transport. Realizacja na czas.

  14. #3314
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patryk_ra

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-417
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wprawdzie prędko nie poczuje smaku piwa na hamaku pośrodku pięknie urządzonego ogrodu ale może zrobię żonie prezent i urządzę trochę nasz balkon. Sprawdzone miejsca gdzie mogę kupić roślinki i ewentualnie doradzą mi co mogę na tym balkonie posadzić ( żeby często nie podlewać) a nasz mały roczny bąk nie zje nic trującego?

  15. #3315
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam,
    Chcialabym bardzo, ale to bardzo polecic Pania Katarzyne Wisniewska z Krakowa - projektantke ogrodow. Bardzo mila, serdeczna i kompetentna osoba.
    Wspanialy dobor roslin w ciezkim gorskim klimacie, Kapitalne pomysly na nasza dzialke na zboczu. Ogrod wyglada bajkowo. Nic tylko zabierac sie za realizacje. Otrzymalismy projekt z widoczkami w 4 porach roku, liste i cennik na rosliny, opis jak opiekowac sie poszczegolnymi gatunkami. Wszystko podane jak na tacy.
    Cena za projekt baaardzo przystepna.

    [email protected]


    Ps.
    przepraszam za brak polskich liter
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  16. #3316

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziuta62 Zobacz post
    Witam,
    Chcialabym bardzo, ale to bardzo polecic Pania Katarzyne Wisniewska z Krakowa - projektantke ogrodow. Bardzo mila, serdeczna i kompetentna osoba.
    ziuta62 - a Wy macie już ten ogród zrobiony? Można gdzieś zobaczyć efekt? Sami mamy ogród na zboczu i bardzo mnie interesuje jak to u Was wyszło...

    A ja śmiało też polecam rekomendowanego tutaj p. Tomasza Trelę z Dekke Centrum Pokryć Dachowych. Wysoka kultura osobista, wszystko terminowo i w dobrych cenach - www.dekke.pl

  17. #3317
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał April40 Zobacz post

    A ja śmiało też polecam rekomendowanego tutaj p. Tomasza Trelę z Dekke Centrum Pokryć Dachowych. Wysoka kultura osobista, wszystko terminowo i w dobrych cenach - www.dekke.pl
    Pana Tomka juz wczesniej polecalam (wtedy pracowal w innej firmie ) ale jak widze ciagle jakosc jego uslug ta sama ....
    Telefonicznie dobieralam z nim blache do koloru dachowki ( zdalam sie na niego ) , sama nie podjelabym lepszej decyzji trafil w 10 z kolorem ,
    dostawa , jakosc i cena dachowki ktora u Niego zamawialam tez na 6+ .

  18. #3318
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    I ja się muszę dopisać bardzo pozytywnie o Panu Tomaszu. Jak widać nie ważne czy TrapezCarbo czy firma Dekke jak zwykle najważniejsi są ludzie Oby takich konkretnych ludzi więcej!

  19. #3319
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gregory1980

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    17

    Domyślnie

    Stan surowy zamknięty zakończony!

    Biała Lista Wykonawców którą polecam :

    1) SSO - Polecana jakiś czas temu na białej liście Pan Marian Węgrzyn - kom. 504 121 564, 6 osobowa ekipa budowlana uczciwa i solidna - dom powstał w spokojnym tempie - niestety terminy trzeba ustalać na rok wcześniej! Warto

    2) Pan Franciszek Wrona - tel. 513 067 338 pełne deskowanie, położenie na naprawdę dobrym poziomie dachu wraz z więźbą - creaton domino - trudna do ułożenia dachówka płaska - rynny tytan cynk. Polecam

    3) Stolarka Okienna Firma Dziadek - zamówione okna pasywne! Jakość wykonania do ceny dobra! Terminowość zamówienia w normie , montaż staranny i bez uszkodzeń. www.dziadek.com.pl

    4) Tynki i wylewki wewnętrzne - to domena firmy SuperTynki - Pan Tomasz Zamorski 601 -667-101 www.supertynki.pl firma również jak wyżej polecane na białej liście wykonawców. Tynki gipsowe Knuaf Diamant wykonane bardzo starannie i gładko , wylewki wykonane precyzyjnie - miła i fachowa obsługa - polecam

    5) Sucha zabudowa i ocieplenie powierzchni dachowej to nowość nie polecana jeszcze na forum ( chyba ) firma RemontGrunt Pan Marcin Steczek 500 700 646 www.remontgrunt.pl - firma o szerokim spektrum działania. Prace u mnie wykonane poprawnie bez większych uwag dobre ceny.

    6) Dostawca materiałów budowlanych znany wielu osobą skład budowlany Kolonia Kraków - Obsługa na dobrym poziomie Pan Tomek Kokoszka 502-169-981 www.kolonia.com.pl zamówienia docierały w partiach na budowę na czas i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami bez poślizgu utrudniającego życie ekipom budowlanym.

    7) Instalacja wodna i kanalizacyjna Józef Chlebda tel. 602 779 337 polecana również z białej listy - ciężko się dodzwonić ale warto dobra usługa w dobrej cenie.

    8 ) Instalacja podłogowa i kotła centralnego Firma Marel - Pan Paweł Wójcik- właściciel 502-216-349 konkretny i rzeczowy fachowiec ceny jak na Vissmana przystało niewysokie - również polecana na forum - www.marel.pl

    Póki co wszystkie polecane na forum ekipy u mnie na budowie spisały się dobrze nie miałem żadnych wpadek oby tak dalej pozostało przed nami ocieplenie zewnętrzne , drzwi wewnętrzne , podłogi ,kominek ,malowanie , ogrodzenie i kostka brukowa.
    Ostatnio edytowane przez Gregory1980 ; 12-06-2015 o 13:05

  20. #3320

    Domyślnie

    Ostrzegam przed Firmą WYPOŻYCZ regon - 260438054, nip 6572630219, adres M. Schoalsteria 57, 26-001 Masłów, właściciel Jarosław Pałys, która podejmuje się grodzenia posesji siatką. Firma postawiła u mnie płot (był już zamontowany), dostali zapłatę, po czym zdemontowali płot i wyjechali. Interwencja wezwanej policji polegała na tym, że stali i próbowali wpłynąć na właściciela, żeby zaprzestał demontażu ogrodzenia podczas, gdy on śmiał się w głos i robił swoje. Policja nie tylko nie ingerowała ale i wyraźnie postanowiła pomóc złodziejom. Umowy, potwierdzenie zapłaty itp. nie miały znaczenia dla dwóch policjantów (w tym policjantka, dziewczynka mikrej postury) postanowili wykręcić mi ręce (łatwiej to zrobić drobnej, starszej kobiecie niż dwóm robolom o posturze byka), jak powiedzieli, żebym nie próbowała powstrzymać robotników do czasu, gdy zdemontują resztę, zapakują do samochodu i wyjadą. Oczywiście, dzięki interwencji i przy pomocy policji, zostałam bez pieniędzy i płotu, a oszust wyjechał w siną dal, śmiejąc się w głos.

Strona 166 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony