dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 171 z 214
Pokaż wyniki od 3.401 do 3.420 z 4265
  1. #3401

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nata_Luk Zobacz post
    Muszę wyjaśnić że firma Piszczek przekazała budowę pani koleżanki-sąsiadki po stanie 0 drugiej ekipie wykonawczej, bardzo solidnej, godnej polecenia i na pewno zrealizowaliby SSO do końca roku. Ekipa ta kontaktowała się telefonicznie z inwestorem w sprawie terminu kontynuowania prac niestety inwestor nie wyraził na to zgody.
    "na pewno zrealizowaliby sso do końca roku" to samo mówił Pan Piszczek, że na pewno zdąży do końca roku.. z resztą mało godna polecenia firma którą poleca firma niegodna polecenia. Niestety żałujemy współpracy z firmą Piszczek. Celowo zawyżyli cenę za same fundamenty bo wiedzieli że tylko tyle zrobią. Gdyby nie obiecali że zrobią cały dom nie zdecydowaliśmy się. Najgorsze, że przed współpracą kontakt super a później celowe zlewanie klienta. Po tym jak zrobili fundamenty, nie odbierali telefonów wcale!!! po kilku dniach nękania, znowu nadzieja, mówili że wejdą z późnieniem. Później znowu brak kontaktu aż po naprawdę długim czasie stwierdzili że mogą dokończyć na wiosnę. Szkoda że tak wyszło, bo mogliby dokończyć bo zimy nie ma, ale zrobili co chcieli. Co do robocizny nie mam zastrzeżeń.

  2. #3402
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szon213

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    4

    Domyślnie Dziękuję

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Szon luknij na moją białą listę, też jestem z Wieliczki,hydraulika polecam w 100%.

    Oto podsumowanie mojej budowy, na białą listę wrzucam tylko ekipy, do których nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo generalnie obyło się bez większych wpadek:

    Materiały budowlane: Kowalczyk skład na Sierczy, zniżka, jeśli bierze się materiały na całą budowę, dowożą na miejsce szybko i sprawnie;
    Dachówka: Dach-styl przy wielickiej, ul. Nad Serafą jeśli dobrze pamiętam, jeśli coś zostanie bez problemu można oddać, wszystko sprawnie i terminowo;
    Okna: Urzędowski Salon na Zakopiańskiej w Krakowie, za Carrefour, Aventor jeśli dobrze pamiętam;
    Drzwi drewniane: Misiniec, mają stoisko w Bonarce, solidnie i terminowo, pomiar firmowy w cenie;
    Instalacja elektryczna: Biskup tel. 602 340 390, mam jedynie zastrzeżenia do ceny, ale goście są szybcy, perfekcyjni i dobrze doradzą;
    Instalacja wod-kan-gaz: Dańda tel. 604 094 402, kolejna ekspresowa i pedantyczna ekipa na mojej budowie, można spokojnie pojechać na wakacje i zostawić im budowę;
    Tynki wewnętrzne: 504 014 608, nie pamiętam nazwiska właściciela, ale wszyscy odwiedzający moją budowę podziwiają tynki;
    Tynki zewnętrzne: Windak tel. 600 297 471, wszystko solidnie;
    Brama garażowa: Grupa Solo przy Wielickiej, terminowo, sprawny montaż, dobra cena;
    Jak znajdę namiary na wylewkarzy, to też dodam, bo z tej ekipy jesteśmy też mega zadowoleni, wykonawca stanu surowego wypadł z zestawienia, bo mam do niego kilka zastrzeżeń, ale nie zasłużył też na czarną listę .

    Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

  3. #3403
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    basteklisia

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lisia Góra
    Kod pocztowy
    33-140
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Potrzebuje namiarów na sprawdzonych wykonawców/firm do wykonania:
    -tynków maszynowych
    -wylewek
    z Tarnowa i okolic
    Z gory Dzieki..

  4. #3404

    Domyślnie Piwnica na płycie fundamentowej

    Witam,
    poszukuje doswiadczonej ekipy do budowy piwnicy 8mx12m ( bloczki) na płycie fundamentowej. Okolice Krakowa, Kocmyrzowa

  5. #3405

    Domyślnie

    Bardzo proszę o namiary na solidną ekipę układającą podłogi drewniane (lite) z Wieliczki/okolic (zależy mi na namiarach od "prawdziwych" forumowiczów, nie tych, którzy się rejestrują w celach autoreklamy), może być na priv. Z góry dziękuję.

  6. #3406
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JacekC

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-129
    Posty
    87

    Domyślnie

    Witam
    Szukam opini na temat firmy Jam-BUD Stanilawa Jamera?
    z gory dziekuje.

  7. #3407
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Venom7

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-579
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Przymierzamy się do instalacji wod-kan-co.
    Czy ktoś miał do czynienia z firmami "Instalacyjny Zakład Usługowy WOD-KAN-CO-GAZ Marcin Kwatera" Kocmyrzów lub "Rastico" z Petrzejowic (nr 111)?
    Bardzo proszę o info na temat tych firm lub innych które polecacie z okolic Krakowa

    Pozdr.

  8. #3408
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Bardzo proszę o namiary na solidną ekipę układającą podłogi drewniane (lite) z Wieliczki/okolic (zależy mi na namiarach od "prawdziwych" forumowiczów, nie tych, którzy się rejestrują w celach autoreklamy), może być na priv. Z góry dziękuję.
    Korzystałam z usług firmy p. Pawlikiewicza, pawlikiewicz.pl
    Właściciel starej daty, wymaga trochę cierpliwości, ale efekty pracy jego pracowników naprawdę dobre.
    To, co najbardziej cenię, czyli kontakt po zakończeniu prac, (pojawiły się dwa problemy z podłogą, przyczyna po naszej stronie), załatwione po naszej myśli, bez żadnych problemów. W razie potrzeby pytaj na priv o szczegóły.

  9. #3409
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-515
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venom7 Zobacz post
    Witam serdecznie,

    Przymierzamy się do instalacji wod-kan-co.
    Czy ktoś miał do czynienia z firmami "Instalacyjny Zakład Usługowy WOD-KAN-CO-GAZ Marcin Kwatera" Kocmyrzów lub "Rastico" z Petrzejowic (nr 111)?
    Bardzo proszę o info na temat tych firm lub innych które polecacie z okolic Krakowa

    Pozdr.
    Robiłem u nich przyłącz - szybko, problemów nie było, cena przystępna.

  10. #3410

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Korzystałam z usług firmy p. Pawlikiewicza, pawlikiewicz.pl
    Właściciel starej daty, wymaga trochę cierpliwości, ale efekty pracy jego pracowników naprawdę dobre.
    To, co najbardziej cenię, czyli kontakt po zakończeniu prac, (pojawiły się dwa problemy z podłogą, przyczyna po naszej stronie), załatwione po naszej myśli, bez żadnych problemów. W razie potrzeby pytaj na priv o szczegóły.
    WIELKIE Dzięki Dorka, widzę stronę, więc namiary pewnie znajdę, byle do końca tej budowy.

  11. #3411

    Domyślnie

    Powtarzam swój wpis sprzed 6 lat, ponieważ dotarły do mnie informacje, że ta firma dalej działa, a mój wpis jest juz chyba tylko w archiwum...
    Pozdrawiam Forumowiczów.

    CZARNA NAJCZARNIEJSZA LISTA
    Zdecydowanie odradzam pseudofirmę Budimar Marcin Leszczynski (Węgrzce koło Wieliczki).
    Problemy były od początku do samego końca. Ławy zaszalowane na trawie, zbrojenia do poprawy, dach do korekty i wieczne problemy finansowe (brak płynności), ktore rzutowały na prace to tylko skrawek półtorarocznej historii. Częste zmiany podwykonawców i numerów telefonów strategią firmy... Doswiadczenie godne polecenia tylko dla osób o silnych nerwach, dużą ilością czasu (żeby pilnować i sprawdzać) i bez pilnych terminów przeprowadzki.
    Wiecej na priv dla zainteresowanych.
    Pzdr

  12. #3412

    Domyślnie

    Moja Biała Lista.

    Do wykończenia poddaszy polecam Pana Stępskiego ze Skawiny. Znalazłem go tutaj, na Białej Liście Wykonawców. Poza pracą, którą wykonał super to jeszcze wycenił wszystko dokładnie, doradził, wyjaśnił, normalnie uczciwie pomógł. Poddasze z różnymi udziwnieniami/ zakamarkami (pomysły mojej żony) wykończył super, bez komplikacji i szybko.
    Polecam - Bogusław Stępski, nr tel. 501075307

  13. #3413

    Domyślnie

    Godna polecenia firma do wykonania elewacji ? Dość skomplikowana HPL, troche kamienia okolice Tarnowa/Dębicy/Brzeska

    Bardzo dziękuje

  14. #3414

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Zaczynamy budowę domu w okolicach Wieliczki. System zleceń - do SSO poszukujemy sprawdzonych i polecanych murarzy, cieśli i dekarzy. Który skład budowlany w okolicy Niepołomice/Wieliczka będzie najlepszy? Pozdrowienia

  15. #3415

    Domyślnie

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Bardzo proszę o namiary na solidną ekipę układającą podłogi drewniane (lite) z Wieliczki/okolic (zależy mi na namiarach od "prawdziwych" forumowiczów, nie tych, którzy się rejestrują w celach autoreklamy), może być na priv. Z góry dziękuję.
    Dwa razy korzystaliśmy z usług parkieciarza Łukasza Senderowskiego, ostatnio na początku 2014r, za każdym razem ok, luks-parkiet.pl
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  16. #3416
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    TomaszC

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Witam, Jako ze swoja budowe rozpoczalem w Marcu 2015 to mialem juz do czynienie z paroma wykonawcami I chcialem wyrazi swoja opinie na ich temat. Aktualnie posiadam SSZ.
    Polecam i chcialbym dodac do bialej listy:
    Sklad Budowlany Dacholand (533 865 997) – Wspolpraca ze skladem Dacholand okazalo się bardzo owocna i bezproblemowa. Polecam wszystkim, którzy buduja się na na poludniu Krakowa. Wybralem ten sklad z prostych powodow: 1. Ich bliskosc do inwestycji i 2. Ceny materialow oraz 3.zaangazowanie pracownikow. Z skladem wybudowalem SSZ. Nie raz weryfikowalem cany zaproponowane przez Dacholand i mogę z czystym sumieniem stwierdzic, ze zawsze były konkurencyjne. Firma Dacholand wywiazala się z wszystkich obietnic bez najmniejszych problemow. Każdy material zawsze w swietnej cenie i zawsze na czas. Nie tylko Pan Lukasz ale także inni sa zawsze pomocni i elastyczni tutaj mogę zacytowac wykonawce, który zawsze mi mowil żeby się nie martwic bo do „Dacholandu dzwoni jak po pizze”, zawsze sa na czas i jak czegos braknie to zrobia wszystko żeby dostarczyc material. Bardzo Polecam. Ja na pewno wroce tam po materialy na wykonczenie.
    A-dom (791 635 577)– Glowny wykonawca – Ze spokojem mogę polecic firme A-dom na wykonawce glownego. Ja zrobilem z A-dom SSO i jestem bardzo zadowolny. Pracownicy zawsze trzezwi, a odwiedzalem ich często. Sciany rowne, nadproza rowne, fundamenty bomba. Zaangazowanie pracownikow i wlasciciela mogę ocenic wzorowo. Cena za wykonanie SSO umowiona na poczatku obowiazywala do konca, zadnych naciagan, zadnych przedplat i zawsze czulem się komfortowo jeżeli chodzi o sprawy finanansowe. Wlasciciel Pan Adam bardzo doby doradca i jako specjalista, wazne rzeczy nadzorowal osobiscie lub nawet je wykonywal. Jeżeli chodzi o wykonanie to sciany proste, stropy wylane rowno, zawsze dbal o bezpieczenstwo na budowie. Nie raz pomogl mi zoorganizowac dodatkowe osoby lub materialy i zawsze ceny i jakosc dobra (wiem bo porownywalem). Ogolnie Bardzo polecam , szczególnie ze uslyszycie nie jeden dobry kawal i budowa będzie przyjemnoscia.
    Elektryk Leszek Celer (603 188 95– Firma Pana Leszka wywiazala się z umowionych prac bardzo szybko. Zadnego zwodzenia, wszystko w terminach i dokladnie. Pan Leszek nie marudzi na zmiany mimo ze ja miałem ich duzo (to pewnie normalne), ale wszystko robi dokladnie wedlug ustalen. Zadnych zastrzezen i bardzo dobra cena na tle konkurencji. Pracownicy przyjazni i jak miałem dodatkowe pytania nigdy nie zostaly bez odpowiedzi. Osobiscie Polecam
    Hydraulik Marcin Kafel (501 252 202)– Firma Pana Marcina sprawdzila się bardzo dobrze. Ceny ustalone na poczatku zostaly zachowane. Byli na czas i rzetelnie wykonali swoja prace. Nie obylo się bez przerobek, ale wynikaly one z zastosowanych materialow lub sytuacji z lazienkami. Pan Marcin zawsze doradzi i jest na miejscu przy starcie omawiajac każdy szczegol. Cenowo lepsi od konkurentow. Polecam do WOD-KAN-OC.

    Pozdrawiam,

  17. #3417
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mitmariusz

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Węgrzce
    Kod pocztowy
    32-089
    Posty
    2

    Domyślnie

    Odradzam wynajęcie firmy BAK BRUK prowadzoną przez Pana Sławomira Bakalarz!

    Firmę wynajęliśmy do ułożenia kostki wraz z podbudową (przed domem oraz wjazd na posesję).
    Praca szła szybko i początkowo byliśmy zadowoleni z położenia kostki przed domem.
    Musieliśmy jednak czekać na pozwolenie na zajęcie pasa drogowego, w tym czasie zapłaciliśmy Panu Sławomirowi większość pieniędzy, po dostaniu pozwolenia Panom nie chciało się już przyjechać do wykończenia wjazdu na posesję, co chwila wymyślając jakieś preteksty - a mieliśmy przecież ściśle określony termin zarezerwowany (i zapłacony) już w zarządzie dróg powiatu, nie mogłam go co chwila tak przesuwać bez powodu.
    Po dużych naciskach Panowie przyjechali, pokazaliśmy im schemat organizacji prac z zarządu dróg powiatu, nic sobie z niego nie zrobili. Metr od drogi nie zrobili kostki, gdyż stwierdzili, że nie da się tam kostki ułożyć, a przecież wcześniej była tam położona, sąsiedzi również mają ... (zaprosiliśmy później inne firmy, i w rzeczywistości nie było z tym większego problemu) – Pan Sławomir oczekiwał, żebyśmy to my mu powiedzieli jak to zrobić, a przecież to on jest "fachowcem", dlatego śmiem wątpić w kompetencje Pana Sławomira…Odwodnienia liniowego Panowie również nie zamontowali, gdyż stwierdzili, że to jest cyt.: "bez sensu" i tego nie zrobią i nie zrobili! (może również nie umieli/bądź im się nie chciało). Machnęliśmy już na to ręką, bo nie mieliśmy sił się z nimi wykłócać. Stanęło na tym, że mają przyjechać po gruz, resztę rzeczy i posprzątać no i wreszcie donieść umowę o której cały czas szef zapominał. Ekipa przyjechała bez szefa Sławomira Bakalarza z samego rana w sobotę , otworzyli sobie bramę (bez naszej zgody oczywiście) i zaczęli zabierać resztę kostki – oczywiście po gruz już nikt nie przyjechał. Dzwoniłam pół dnia, wreszcie szef odebrał, przepraszał i umówił się znów na poniedziałek, że na 100% przyjedzie, oczywiście znowu nie przyjechał, we wtorek również, w środę też .. i wiem, że już nie przyjedzie.
    Zdjęcia ekipy remontowej, oraz spartaczonej roboty chętnie prześlę zainteresowanym. A bałagan jaki nam pozostawili będziemy jeszcze długo sprzątać ...

  18. #3418
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rorken

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-516
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy mógłby mi ktoś polecić dobrego i taniego fachowca od kotłów grzewczych w Krakowie?

  19. #3419
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jedi_pl

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-423
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ku przestrodze:

    Serdecznie odradzam "firmę" budowlano-remontową Artur Sukiennik z Krakowa.

    Słowo "firma" wziąłem w cudzysłów, gdyż p. Artur Sukiennik pracuje jedynie z kolegą Ryśkiem, a z jego słów wynika, że ma całą ekipę, włącznie z hydraulikiem, gazownikiem, stolarzem i Bóg wie czym jeszcze. Nie ma. Jest on i Rysiek.

    Zleciłem przez portal oferia.pl ( /wykonawca/artur-sukiennik/802180 ) wykonanie remontu kuchni, pokoju (ok 10m2) i przedpokoju (ok 6m2). W zakres prac wchodziło:
    - Wymiana podłogi (zerwanie istniejącej - parkiet + płytki, wylewka samopoziomująca oraz położenie nowych płytek - rektyfikowane 30x60)
    - Położenie płytek (3m2) w kuchni na ścianie
    - Gładzie + malowanie
    - Zabudowa komina (płyta KG w celu uzyskania płaskiej powierzchni oraz wyprowadzenie kąta prostego na styku ścian)
    - Naprawa sufitów (siatka itd.) oraz gładź
    - Drobne roboty elektryczne (wymiana /dodanie gniazdek)
    - Listwy przypodłogowe / cokoły
    - Montaż listwy sufitowej / karnisza

    Chciałem mieć wszystko zrobione porządnie, więc nie było problemu z materiałami - nie będę robił reklamy, ważne, że materiały z górnej półki (płytki za ~200 za m2, rektyfikowane, kleje, fugi najwyższa półka itd.)

    Z opowieści p. Artur Sukiennik wszystko zapowiadało się pięknie - na czym on to się nie zna, czego nie robił i jak to cudownie będzie. Ceny - jak na f-rę w Warszawie, więc nie mało.

    Teraz uwagi:
    - Wylewka nie trzyma poziomu - na podłodze (kuchnia i pokój) garby. Na pytanie jak tam monterzy szaf i stwierdzenie, że narzekali, bo poziomu nie ma, usłyszałem "no tak, wiem".
    - Pojedyncze płytki musiały zostać wymienione, bo nie trzymały poziomu z pozostałymi (tzw. zęby)
    - Farba kładziona na jedynie częściowo zagruntowaną ścianę (tzn. gładź, ledwo ledwo zeszlifowana, grunt, na to farba, halogen, poprawki gipsem na farbę i bez gruntu malowanie). W ten sposób, przy próbach poprawek farba i gips odchodzą od ściany za pomocą taśmy malarskiej (zrywam taśmę i schodzi z gipsem)
    - Do teraz nie została wyrównana jedna ze ścian (remont zakończył się przed Bożym Narodzeniem, po czym padło hasło "jakby co to po Świętach - w tej chwili p. Artur Sukiennik nie odbiera już ode mnie telefonu)
    - Do teraz nie została wymieniona jedna z płytek, która została krzywo wstawiona
    - Listwa sufitowa została uszkodzona podczas wieszania i zmontowana błędnie (uniemożliwione było przesuwanie zasłon , bo na łączeniu stabilizator został zamontowany w miejscu suwania żabek) - wymieniać musiałem sam, gdyż p. Sukiennik nie pojawił się już.
    - Listwy przypodłogowe są do wymiany - montaż na klej, brak zakończeń i odległości od ściany od 14mm (sama listwa ma 12mm grubości) do 35mm.
    - Na powierzchni ok 20m2 zostały "zużyte" ponad 23m2 płytek - brak sprzętu do cięcia twardego gresu, niszczenie szkliwa itd.
    - Brak narzędzi i kupowanie ich na mój koszt (tarcze do flexa, pace itd.)

    Mea culpa - brak umowy / umowa zawarta ustnie. Drugi raz tego błędu nie popełnię.

    Jeszcze raz odradzam usługi p. Artur Sukiennik

    Dla wszystkich, którzy dotarli tutaj

    Poszukuję ekipy do remontu (podobny zakres jak powyżej) drugiego pokoju, łazienki (tu wymiana rur, wanny, umywalki, wc) oraz ew. balkonu (podłoga drewniana, płytki na ścianę itd. Tym razem praca jedynie na UMOWĘ. Czas rozpoczęcia prac - ok. kwietnia / maja, Kraków. - więcej info na PW.
    Ostatnio edytowane przez jedi_pl ; 15-02-2016 o 19:46 Powód: Korekta

  20. #3420

    Domyślnie

    Tutaj macie fachowe i konkurencyjnie cenowe przeglądy budowlane w Krakowie.
    http://www.przeglady-budowlane24.pl/...dowlanych.html
    Tel. 503 073 395

Strona 171 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony