dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 181 z 214
Pokaż wyniki od 3.601 do 3.620 z 4265
  1. #3601
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Poszukuję ekipy budowlanej do SSO, która świadczy swe usługi w okolicach Krakowa/Wieliczki.
    Gdybyście mieli kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt na PW.

    Ps. tak wiem, że jest od tego 181 stron, ale niestety wiele zachwytów nad konkretną firmą widać u osób z 1 postem
    Przeprowadziłem już kilka rozmów, ale nie zaszkodzi na pewno popytać jeszcze paru wykonawców.

    Jak wyżej-Firma Tuptex
    Wspomnialem kiedyś również o firmie Koziol z Rzeszotar
    Obawiam się ze terminy dopiero na przyszly....

  2. #3602

    Domyślnie

    Tadzior - Kto robił płytę? Polecasz?
    Etap : Płyta fundamentowa

    Plany: Dom parterowy bez użytkowego poddasza. 136 m2 + garaż jednostanowiskowy 28 m2. Całość podłogówka. Ogrzewanie gazem + rekuperacja mechaniczna + kominek z dystrybucją gorącego powietrza. Okna trzyszybowe w tym jeden HS. Ściany silka24 + 18 na działówki.

  3. #3603

    Domyślnie

    slusar dziękuję za pomoc.

    Jeszcze jedno pytanko.
    Biuro projektowe z Wieliczki lub okolic może ktoś polecić ?
    Najlepiej aby współpracowało z Archonem bo tam mamy upatrzony projekt.
    Potrzebujemy kogoś do adaptacji, "kosmetycznych" poprawek w projekcie i załatwienia formalności (projekty przyłączy, zgłoszenia/pozwolenia itp).
    Na stronie Archonu znaleźliśmy min. Biuro Projektów Fasada Andrzej Moroński oraz Geohit z Wieliczki, ale nie spotkałem się z żadnymi opiniami na ich temat :/

  4. #3604
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maqdzik

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-303
    Posty
    1

    Domyślnie

    czarna lista :
    elektryk Krzysztof Cygan


    Chciałam wszystkich przestrzec przed tym panem. Długo by pisać, ale szkoda pieniędzy i nerwów

  5. #3605

    Domyślnie

    Opisz coś więcej, masz jednego posta więc warto byśmy wiedzieli co się stało i czym podpadł.

  6. #3606

    Domyślnie

    Witam

    Potrzebuję sprawdzonego fliziarza do wykończenia mieszkania (flizowanie) w miejscowości Niepołomice.

    Z góry dziękuję za propozycje.

  7. #3607

    Exclamation Dalsze zle doswiadczenia z firma Parkiety AVI Lukasz Krzyszczuk

    Cytat Napisał Łukaszo Zobacz post
    Panie Łukasz789 z Tej strony właściciel firmy Parkiety AVI.

    8 JEST TO JEDYNA NEGATYWNA OPINIA W INTERNECIE O MOJEJ FIRMIE.
    Moje doswiadczenie: Firma podjela sie realizacji zlecenia w Niemczech. Spieszacy sie do kraju wlasciciel (rzekomo rodzaca zona w szpitalu) wyludzil ode mnie calosc pieniedzy za usluge przed kontrola wykonania. Przy kontroli okazalo sie, ze Firma nie zalozyla listew konczacych parkiet, nie wyrownala przy tym klepek, nie dociela i nie dopasowala drzwi, nie zmontowala zdemontowanych przez siebie mebli. Prace mialy zostac dokonczone po tygodniu, w tym czasie wlasciciel przestal odpowiadac na smsy i maile a nastepnie oswiadczyl, ze pracy nie dokonczy, bo mu sie plany zmienily (sic!). Zostalem z rozbabrana praca na kilka dni przed przeprowadzka rodziny, w srodku wakacji musze na gwalt szukac miejscowej firmy ktora poprawi rozbabrane przez p. Kryszczuka zlecenie. Zdecydowanie ostrzegam!

  8. #3608
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szukam firmy do tynku gipsowego Knauf Diamant na terenie małopolski - może ktoś zna dobrych i co do września mogą zrobić cały nowy dom? Tynk tech ma wolne pod koniec października dopiero ale nie wiem jak z cenami u nch.

  9. #3609
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Znam dobrych, ale pewnie mają porezerwowane terminy na ten rok. Możesz zadzwonić i spytać.
    Aktualnie u mnie tynkują Diamantem, firma nazywa się Supertynki.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  10. #3610

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej ekipy do lekkiego remontu w domu typu:
    -malowanie ścian
    -podwieszane sufity
    -ew. lekkie flizowanie (przyklejenie kilku skutych płytek)

  11. #3611
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzięki - może jeszcze jakieś namiary. Może ktoś zna inne dobre firmy z Podkarpacia lub Górali co się Knauf-em parają z dobrym skutkiem?

  12. #3612
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja prowadzę skład w dolinie tynkarzy i wylewkarzy co drugi dom to tynki, wylewki i elewację....okolice Zakliczyna mam sporo namiarow na sprawdzone ekipy.

  13. #3613

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Ja prowadzę skład w dolinie tynkarzy i wylewkarzy co drugi dom to tynki, wylewki i elewację....okolice Zakliczyna mam sporo namiarow na sprawdzone ekipy.
    Przemysłowe wylewki też by potrafili odpowiednio wykonać? Daj parę namiarów jak coś... Z góry dzięki.

  14. #3614
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Co znaczy przemysłowe wylewki....
    Na moim terenie działa kilkanaście małych i bardzo małych firm wykonujących tynki i wylewki, robienie dużych inwestycji czesto jest dla nich nieoplacalny z uwagi na umowy, zabezpieczenia i dlugie terminy platnosci.
    Mam kilku wylewkarzy którzy robią na Krakowie po 2 domki dziennie, szybka robota szybka kasa w ten sam dzień.
    Ale jeśli chodzi o typowe posadzki przemysłowe to polecam dużą firmę w tym.specjalizującą się Bekir z Brzeska.
    Dobre ekipy mają roboty na kilka miesięcy na przód i teraz wybrzydzają i szukają robót jak najbliżej zamieszkania.

  15. #3615

    Domyślnie

    Długo zwlekałam ale w końcu się uzewnętrznię.

    Ostrzegam przed ekipą budowlaną z okolic Gorlic a jej szefem jest Mieczysław Wiejaczka. Standard - ekipa górali, niezarejestrowani, żadnych umów, ale do rzeczy.

    Wiem, że na forum były przypadki że kogoś wystawiła ekipa, ale pan Mietek przebił wszystkich w perfidii swoich kłamstw. Panowie mieli wejść na budowę na przełomie sierpnia/ września 2016 r. Byliśmy umówieni około pół roku wcześniej. Jak już wiedzieliśmy kiedy będzie pozwolenie na budowę to miesiac wcześniej daliśmy mu znać - powiedział że nie ma problemu. Przyznał się że złapał robotę u miejscowego dewelopera i trochę doszło mu roboty ale pamieta o nas. Tydzień później był już problem z kontaktem, przez kilka dni nie odbierał, chyba że zadzwoniliśmy z innego nr który potem też przestał odbierać. Udało nam się z nim skontaktować we wrześniu, powiedział że będzie w następny poniedziałek [KŁAMAŁ DO KOŃCA]. Postawiliśmy blaszak, kupiliśmy paletę cementu, geodeta przyszedł wytyczyć dom. Tutaj kontakt urwał się na amen. Wytyczenie stało do marca 2017 r. [płaciliśmy drugi raz za geodete]. Cement był do wyrzucenia. Co więcej, jeden ze znajomych zadzwonił zapytać czy ma terminy na jesień 2016 żeby postawić dom, to powiedział, że OCZYWIŚCIE. Po prostu byliśmy jednym z tych inwestorów których olał dla innych fuch. Starciliśmy przez niego kupę nerwów i czasu. Gdyby dotrzymał umowy to dom byłby sezonowany. Trochę ochłonęłam bo mam już dzięki Bogu SSZ z inną ekipą.

    Gościa powinnam ciągać po sądach ale znajomi mnie od tego odwiedli. Ostrzeżenie dla innych: sama umowa nic nic daje [choć przyznaje się bez bicia że nawet tego nie mieliśmy], musi tam być kara umowna za brak terminowego rozpoczęcia - tylko kto się na coś takiego zgodzi? I taka oczywista rzecz - warto znać adres zamieszkania, choćby po to żeby gościa odwiedzić ze starszymi braćmi i namówić na działanie gdy majster próbuje odstawiać...

  16. #3616
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Biała Lista:

    Tynki maszynowe Knauf Diamant - Supertynki, http://www.supertynki.pl , świetna współpraca z Panem Marcinem Wołkowskim. Nazwa firmy mówi sama za siebie. Ekipa profesjonalna, skrupulatna, panowie błyskawicznie wytynkowali nam dom, wystarczyło raz określić, gdzie chcemy gładko, a gdzie na ostro i idealnie tak właśnie jest!
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  17. #3617

    Domyślnie

    Bardzo proszę o polecenie kogoś do SSO z okolic Wieliczki/Krakowa.
    Większość polecana z forum nie ma już terminów na wiosnę przyszłego roku :/

  18. #3618
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Bardzo proszę o polecenie kogoś do SSO z okolic Wieliczki/Krakowa.
    Większość polecana z forum nie ma już terminów na wiosnę przyszłego roku :/

    Ekipa Pana Sikory tel 600328847

    U nas budowali w tym roku do SSO z dachem. Szybko, solidnie i bez problemów

  19. #3619

    Domyślnie

    Cytat Napisał radar22 Zobacz post
    Ekipa Pana Sikory tel 600328847

    U nas budowali w tym roku do SSO z dachem. Szybko, solidnie i bez problemów
    Dziękuję za pomoc.
    Kontaktowałem się już z tym Panem jakiś czas temu, ale chcę mieć nieco większy wybór jeśli chodzi o ekipy budowlane.
    Dodatkowo oferta Pana Sikory jest póki co najwyższa (najdroższa) ze wszystkich, które otrzymałem.

  20. #3620

    Domyślnie

    Drodzy Malopolscy Muratorzy!

    Poszukuje solidnych i sprawdzoncyh ekip do:

    • Ocieplenie wylewki na gruncie i na poddaszu
    • Ocieplenie i zabudowa poddasza
    • Ocieplenie budynku z zewnatrz


    Bardzo dziekuje za wskazowki.

    Krzysiek
    Ostatnio edytowane przez KrzysiekSkotniki ; 03-08-2017 o 10:46

Strona 181 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony