dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 214
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 4265
  1. #3721

    Domyślnie

    Witam, poszukuje rzetelnej firmy wykonującej przyłącza do kanalizacji miejskiej. Przeszukałem ostatnie wpisy, ale żadna firma mi się nie rzuciła w oczy. Może ktoś poleci swojego wykonawcę na terenie Krakowa.

  2. #3722

    Domyślnie

    Witam,
    Czy ktoś może z forumowiczów mam kontakt a Panem Grzegorzem Piątkiem ( odpiwnicypodach. Com. Pl)??

    Obecnie szukam ekipy do SSO do budowy domu pod Krakowem z rozsądnym terminem realizacji jeśli ktoś posiada namiar na ekipę proszę o kontakt

    Pozdrawiam

  3. #3723

    Domyślnie

    Jak do niego dzowniłem rok temu na telefon podany na stronie, to miał raczej odległe terminy.

  4. #3724
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JacZenio
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-800
    Posty
    49

    Domyślnie

    Nie polecam

    1. Pan Adam, usługi związanie z układaniem gresów/ceramiki. (wykonanie łazienki kompleksowo). Tel.7 2 2 2 5 4 2 4 4
    Zaakceptowałem ofertę, potwierdziłem, że działamy, zresztą pan Adam też. Potem przez 2miesiące zwodził, że przyjdzie.
    Negatywna opinia za: nie poważne podejście do klienta i nie szanowanie jego czasu. Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek z nim umów.

    2. Pan Rafał, usługi związanie z układaniem gresów/ceramiki (wykonanie łazienki kompleksowo). Tel.5 0 2 4 7 8 0 0 7
    Zaakceptowałem ofertę, potwierdziłem, że działamy, zresztą pan Rafał też.
    Na dzień przed rozpoczęciem robót, pan Rafał, odwiedził mnie celem uzgodnienia szczegółów. Po wizycie, otrzymuje sms`a, że nie podejmie się pracy.
    Negatywna opinia za: zwodzenie klienta przez 1-2 miesiące i okłamywanie.
    Niewiarygodny partner do współpracy.

    3. Door Proszówki. Firma wykonywała u mnie wejściowe drzwi aluminiowe, obustronnie płaszczowe.
    Nie polecam bo: za pierwszym montażem drzwi przywiezli uszkodzone (tj. porysowane). Ok, zdarza się każdemu .
    Ale nie rozumiem faktu montażu takich drzwi skoro są porysowane. Nie mniej jednak, panowie zabrali drzwi z powrotem.
    To cieszy że potrafią się przyznać do poprawek.

    Drugi montaż: przebiegł sprawnie i bez uwag. Po okresie około 6 miesięcy wezwałem producenta na reklamacje z uwagi na nieszczelne drzwi.
    Drzwi nie dało się wyregulować. Firma wyprodukowała nowe drzwi. Super.
    Tym razem po użytkowaniu około 1 rok, zgłosiłem kolejną reklamację: tj nieszczelne drzwi. Niestety reklamacja nie została uznana, a uzasadnieniu było napisane: "nie potrafimy wyprodukować drzwi, więc zwrócimy panu całość kwoty a drzwi zabierzemy z powrotem"

    Podsumowując: firma nie ma doświadczenia w produkcji drzwi, szczególnie w moim przypadku dwustronnie płaszczowych, dlatego ich nie polecam.
    Na uwagę zasługuje fakt, że współpraca na początku była bardzo dobra.

  5. #3725
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    werona79

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    2

    Domyślnie sławomir Urzędowski

    Cytat Napisał Aneta1499 Zobacz post
    Potwierdzam, zamówiłam meble 3 miesiące temu, wpłaciłam zaliczkę 2000 zł i nadal nie ma ani mebli, ani pieniędzy i prawdopodobnie nie będzie, jutro sprawa trafia na policję.
    Zamówiłam meble we wrześniu, jest koniec stycznia, mebli nie ma i zaliczki nie ma. Sprawa jest na policji.
    Ostatnio edytowane przez werona79 ; 29-01-2018 o 15:40

  6. #3726

    Domyślnie

    Usunięte
    Ostatnio edytowane przez yuwaxl2 ; 25-06-2020 o 08:28

  7. #3727
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    werona79

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    2

    Domyślnie

    Potwierdzam

    We wrześniu zamówiłam meble miały być na październik , zaliczkę wpłaciłam , do dzisiaj nie ma ani mebli ani pieniędzy, a Pan Urzędowski zablokował mój nr , sprawa trafiła już na policję

  8. #3728

    Domyślnie

    Witam,

    Aktualnie szukam firmy budowlanej, która postawi dom do SSO lub stanu deweloperskiego.
    Dziś dostałem wycenę domu od kilku firm z branży, niestety znalazłem dosyć mało opinii na temat powyższych firm.
    Czy ma ktoś może doświadczenie z którąś z poniższych firm:
    - BUD-WÓJ
    - LIT-BUD
    - F.H.U. TRANSACTOR

    Byłbym wdzięczny za jakieś opinie na ich temat.
    Dzięki!

  9. #3729

    Domyślnie

    LITBUD buduje dobrze, widziałem kilka ich budów, ściany proste, zelbet ładnie zaszalowany, na budowie porządek. Nie zdecydowałem się na nich bo od pierwotnej wyceny cenę podnieśli 2 razy. Ponadto nie podobało mi się jak jednego z inwestorów naciagneli na koszta. Zmienili ściany fundamentowe z monolitu na bloczki i jeszcze kazali dopłacić za wieniec ekstra 6 tyś.

  10. #3730

    Domyślnie

    Moja biała lista

    Roboty ziemne, podjazd, droga, szambo etc. Starkop Czernichów - Wszystko wykonane na najwyższym poziomie.

    Hydraulika - Wiesław Gołąb 609 502 331
    Do Pana Wiesława trafiłem poprzez ogłoszenie, poprzedni umówiony hydraulik zrobił psikusa i postanowił się nie pojawić i nie odbierać tel (Sławomir Pacułt). Mimo terminu na już Pan Wiesław znalazł czas aby wykonać instalacje pod tynkowe i pod wlewkowe. Wszystko wykonane sprawnie i fachowo. Do przewiertu przez strop Pan Wiesław posiadał wiertnicę wiec wszystko wykonane ładnie bez zbędnego kucia.


    Okna - Multiko Bielsko Biała
    Miałem sporego HS i kilka nie typowych okien do wykonania. Jedynie firma Multiko podjęła się ich wykonania i zamontowania. Bardzo fajna ekipa montująca, sprawnie i fachowo uporała się z zadaniem. Problemów natomiast narobił HS. Najpierw okazało się ze jest uszkodzony próg i trzeba czekać na nowy. Następnie brakowało jednej z szyb. A przy pierwszej zimie odkryłem brak jakiegoś elementu pomiędzy skrzydłami przez co nieźle wiał wiatr. Naprawa taka sobie, wklejony kawałek pianki. Nie wygląda to profesjonalnie, nie wiem kto odpowiada za problemy firma Vetrex czy Multiko jednak oczekiwał bym bardziej dopracowanego produktu płacą za niego 23 000pln.

    Drzwi Zewnętrzne - GRALA STOLARKA drzwi Parmax - Sprawnie i bez problemu.

    Wylewki oraz Tynki - SuperTynki nr tel. 601-667-101 www.supertynki.pl - Przy wylewkach nie mogłem uczestniczyć firma sama wykonała polecone pracę. Do wykonania były również wylewki spadowe na tarasie firma poradziła sobie wzorowo.


    Elewacje - Marcin Popardowski logis-bud.pl 604 781 334
    Zakres prac to ocieplenie budynku styropianem, pokrycie tynkiem oraz wykonanie elewacji oraz podbitek drewnianych. Tempo prac przy ocieplaniu naprawdę zadziwiające, tynki wykonane bardzo ładnie. Elewacje drewniane wykonane bardzo starannie. W nie których sytuacjach nie łatwo było znaleźć rozwiązania jak zamontować deski, jednak ekipa zawsze miała jakiś pomysł Plus za zabranie sporej ilości resztek styropianu.


    Wykończenie wnętrza - Piotr Slusarczyk 505 090 553
    Pan Piotr wykonał całe wykończenie poddasza, sufity podwieszane, ocieplenie wełną, wykonanie strychu, montaż płyt gipsowych. Staranność i dokładność jakiej się nie spodziewałem. Wszystko proste jak od linijki i dopracowane w najmniejszym detalu. W miejscach na halogeny wykonane puszki. W okuł sufitów podwieszanych wszędzie taśma na ścianie. Rozwiązania o których tylko nie liczni inni wykonawcy wiedzieli.
    Kolejnym zadaniem były gładzie oraz malowanie. Tak gładkich ścian to jeszcze u nikogo nie widziałem! Na każdym etapie prac wszystko ładnie wysprzątane.

    CDN
    Ostatnio edytowane przez lukasz.kasprzak ; 06-02-2018 o 10:07

  11. #3731

    Domyślnie

    Biała lista:

    Andrzej Starzyk dachy - bardzo rzetelny i terminowy wykonawca
    Instalacje - p. Papież Limanowa

    Czarna lista

    Soul of fire Bogdan Nikiel - piece i kominki, gorąco odradzam. Usługi bardzo drogie niestety nie idące w parze z jakością. Dodatkowo nasza piec nie sprawdza się jak powinna. Po zapłaceniu całej kwoty brak szacunku dla klienta.

    Sielanka - domy z drewna, siedziba koło Wrocławia, ale budują po całej PL. Nie rzetelna firma chamsko traktująca klienta. Przeciąganie terminu, niektóre poprawki nie do wyegzekwowania, drewno nie odpowiedniej jakości.
    Ostatnio edytowane przez wymarzonydom ; 05-02-2018 o 22:10

  12. #3732
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    WItam.
    Poszukuję dobrego "nowoczesnego hydrauika"
    Do zrobienia mam ogrzewanie podłogowe (ok 360m2) połączone z kotłem gazowym kondensacyjnym oraz inteligentnym domem
    Instalacja wody i delikatna przeróbka kanalizacji po poprzedniej ekipie.
    Zależy mi aby Hydraulik pracował na sprawdzonych dobrych materiałach a nie opierał się na tym co akurat jest w jego hurtowni.
    Jeśli macie kogoś sprawdzonego z małopolski to proszę o polecenie na forum lub PW.

  13. #3733

    Domyślnie

    Cytat Napisał FeniX1 Zobacz post
    Poszukuję dobrego "nowoczesnego hydrauika"
    Fullinstal Skawina.
    Pozdrawiam
    Katka

  14. #3734
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Czy ktoś budował z Panem Bartkiem Kowalczykiem (eko-dom) i ma jakieś opinie nt. SSO które wykonała firma ?

    Póki co mogę polecić geologa Lech Jarzemski (niedrogi, konkretny) oraz geodetę Leszek Blacharczyk (jw).

    Na liście szarej architekci- ocena finalna jak bedzie pozwolenie.

  15. #3735
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał FeniX1 Zobacz post
    WItam.
    Poszukuję dobrego "nowoczesnego hydrauika"
    Do zrobienia mam ogrzewanie podłogowe (ok 360m2) połączone z kotłem gazowym kondensacyjnym oraz inteligentnym domem
    Instalacja wody i delikatna przeróbka kanalizacji po poprzedniej ekipie.
    Zależy mi aby Hydraulik pracował na sprawdzonych dobrych materiałach a nie opierał się na tym co akurat jest w jego hurtowni.
    Jeśli macie kogoś sprawdzonego z małopolski to proszę o polecenie na forum lub PW.

    Pisałem już kilka razy-Fullinstall
    Aptekarze, praca po tej ekipie to czysta przyjemność.

  16. #3736

    Domyślnie

    Czas na małe podsumowanie.

    Czarna lista:
    Krzysztof Sajbor, firma Tynkomat. T
    ermin tynków na sierpień 2017 zarezerwowaliśmy u tego pana pół roku wcześniej, jeszcze w lipcu przyjechał zrobić pomiary. Kiedy nadszedł umówiony termin pan Sajbor poinformował nas, że może nasze tynki załatwić najwcześniej w listopadzie!!? Czyżby ktoś posmarował za przeskoczenie kolejki? Zrezygnowaliśmy z jego usług. Jego słowo znaczy tyle co #$%. Powodzenia we współpracy z nim. I jeszcze ta bezczelna reakcja na pytania dotyczące faktury, nagle się okazuje że cena usługi była netto. Samochód który jeździ ten pan sugeruje, że o podatkach to on nie słyszał.

    Szara lista: Tynki wykonał nam ostatecznie Robert Bodziony. Niestety w niektórych miejscach będą potrzebne poprawki – dam znać czy podjął się ich zrobienia.


    Szara lista: Marcin Kwatera. Firma IZU Kocmyrzów. Instalacje wod-kan, co. Te etapy, które u nas wykonał zostały zrobione dobrze. Ale co z tego skoro po I etapie poinformował nas, że nie wykona drugiego etapu. Zostaliśmy na zimę bez przyłącza gazowego, kotłowni, centralnego ogrzewania. Musieliśmy na szybko szukać kogoś innego. Trzeba pilnować wyceny. Kombinuje jak koń pod górę, żeby doliczyć dodatkowe koszty. Proponuję, zawierać z nim umowy z karami umownymi. Niestety monopol w gminie uderzył mu do głowy. Dla dużych inwestycji poświęca małych inwestorów.

    To na razie tyle uff.

  17. #3737
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    Wybrałem do współpracy 3 firmy
    Tynki
    P.P.H.U LIZOŃ TYNKI MASZYNOWE LIZOŃ KRZYSZTOF
    Brzyna 1, 33-389 Jazowsko

    Hydraulik
    Salon Techniki Grzewczej Fullinstal
    ul. Pisary 16
    32-050 Skawina

    Wylewki Anhydryt
    Glosbud Andrzej Główka
    ulica Stalmacha 13B/1
    Kędzierzyn-Koźle


    Ekipe FullInstall wybrałem na podstawie opinii forum zobaczymy czy się sprawdzą i potwierdza swoją "aptekarską" opinię.
    Natomiast czy ma ktoś jakieś informacje na temat pozostałych 2 ekip ?

    Pan Lizoń Krzysztof był polecany w tym temacie ostatnio w 2009r ( tyle znalazłem przeglądając temat)

    Ciekawi mnie czy od tego czasu coś się zmieniło i czy po 2009r ktoś z forum korzystał z ich usług i może coś na ten temat powiedzieć ?

    Również ciekawi mnie zdanie o Panu Andrzeju Główce - Trafił do mnie poprzez serwis oferteo, nie dane nam się było jeszcze osobiście spotkać ,ale przez telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jeśli ktoś korzystał z usług tego Pana to bardzo proszę o opinie.
    Firma jest z Kędzierzyn - Koźla ale bardzo dużo robią w Małopolsce co potwierdziła Myślenicka betoniarnia ,z której planują przywieźć anhydryt.

  18. #3738
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wybacz ale co ma wspólnego jakość robót wykonawcy z 2009 r do jego pracy dzisiejszej?W tych czasach to zastanowiłbym się czy robotę którą oglądałem miesiąc wcześniej będą robić ci sami ludzie.
    Jakiś rok temu jeden z forumowiczów wpisał na czarną listę wykonawcę którego znałem jako jednego z najlepszych fliziarzy i wykończeniowców, ludzie się zmieniają teraz nie ma kim robić.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  19. #3739

    Domyślnie

    Czy ktoś z was miał doczynienia z firmami z północy Krakowa zajmującymi się ociepleniami i elewacjami:
    - firma Bliźniaki,
    - Ciostek.
    Na forum niestety nic nie znalazłam

  20. #3740
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Wybacz ale co ma wspólnego jakość robót wykonawcy z 2009 r do jego pracy dzisiejszej?W tych czasach to zastanowiłbym się czy robotę którą oglądałem miesiąc wcześniej będą robić ci sami ludzie.
    Jakiś rok temu jeden z forumowiczów wpisał na czarną listę wykonawcę którego znałem jako jednego z najlepszych fliziarzy i wykończeniowców, ludzie się zmieniają teraz nie ma kim robić.
    Idąc tym tropem to przy obecnych terminach fachowców nigdy nie można być pewnym.
    Jeśli wykonawca robił w 2009r i nadal pracuje w branży a pracuje i to ten sam właściciel ,który dalej narzuca tynki daje to podstawy do tego aby choć obejrzeć jego budowę obecną i wtedy się zdecydować lub nie. Całkiem przyjemnie się złożyło ,że ta ekipa robiła tynki u elektryka ,który mi zrobił prąd w całym domu i też ich chwalił od "super" firmy tańsi o dobre 40%

Strona 187 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony