dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 188 z 214
Pokaż wyniki od 3.741 do 3.760 z 4265
  1. #3741
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Fleszu1
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-243
    Posty
    451

    Domyślnie

    Kolejna firma którą mogę wpisać na białą listę to hydraulik: INSTALACJE SANITARNE CO WOD KAN GAZ SEBASTIAN FELUŚ z okolic Liszek. 501-491-883

    Firma polecona przez kogoś tutaj na forum.
    Wykonywał u mnie prace począwszy od kanalizacji na etapie fundamentu, przez przyłącza wody i gazu, instalacje wod-kan, ogrzewanie podłogowe i kompletne urządzenie/wyposażenie i uruchomienie kotłowni. Wszystko wykonane sprawnie, fachowo i estetycznie. Kontakt i terminowość też ok.

  2. #3742
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do prac wykończeniowych. Do zrobienia są gładzie na ścianach, gdzie coś tynkarzom poszło nie tak albo były przeróbki elektryczne (około 100 m2), drobne przeróbki i uzupełnienia zabudowy z KG, malowanie z pierwszego. Ktoś coś?
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  3. #3743
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Jesli krakow lub okolice to:
    Krzysztof machaczka - 504 138 309
    Indywidualny, parterowy - 140m2 uzytkowej+garaż 33m2 - całość grzana. Ściana 18cm silikat.
    Ocieplenie: ściany 20cm 0,31, podłoga 20cm 0.36, strop wełna 40cm U=0,35
    Ogrzewanie: Tcap 9kw, Rekuperacja: Airpack 300. OZC~7,3KW
    Mieszkamy!

  4. #3744
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    busters. Dzięki - zapisane.
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  5. #3745

    Domyślnie

    CZARNA LISTA
    Sprzedawca i montaż drzwi, firma SALON WNĘTRZ Anna Menderek, Kraków ul. Zakopiańska 56A.
    Złożona reklamacja na drzwi (obita futryna, krzywe skrzydło) totalne zbywanie itp, sprawa opisana w wątku tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...29#post7629529
    NIE POLECAM za żadne skarby!


    BIAŁA LISTA:
    Wykończenia, zabudowy GK, flizowanie, malowanie, ocieplenia (preferowana lokalizacja południe Krakowa).
    Najlepszy wykonawca jakiego miałem przez całą budowę. B. solidny, doradzi. Wszyscy z ekipy b. kulturalni i dbający
    o pozostałe elementy budynku. Wszystko b. dobrze zabezpieczone, posprzątane. Aż wstyd się przyznać że dalej nie wiem jak
    majster ma na nazwisko...
    Darek - 504 572 326
    POLECAM obiema rękami na raz!
    Ale z terminami u Darka kiepsko...

    Pozdrówka!

  6. #3746
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pablitofcb

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Olkusz
    Kod pocztowy
    32-305
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuję namiarów na sprawdzoną firmę budowlaną, aby bez zbędnych nerwów zlecić wykonanie budowy domu w okolicach Olkusza.
    Proszę o pomoc.

    Pozdrawiam

  7. #3747

    Domyślnie

    Czarna lista
    architekt - Michał Sokół
    budowa - stan surowy zamknięty - Kazimierz Łabuz

    Biała lista
    wykończenia - Paweł - 512857049
    elewacje - "Leń-Bud" - Wojciech Łukaszek - 784161727
    hydraulik - Karol Koczwara- 663140252
    tynki - Krzysztof Kuciel - 793385222
    schody - 608503835
    elektryk - Artur - 889360344
    wylewki - Tadeusz - gość ciężki w kontakcie ale robota fachowa - 602449580

  8. #3748

    Domyślnie

    Witam,
    Czy miał ktoś z was styczność z firmą Robbud Robert Śliwa ( http://robbud.net/ ) ?

    Na forum nie znalazłem żadnych opinii na temat tej firmy.

    Pozdrawiam

  9. #3749

    Domyślnie

    Czy ktoś z was może mi polecić ekipę budowlaną z okolic malopolski. Działkę mamy pod Tarnowem. Mieliśmy zacząć budowę od wiosny ale ekipa z którą podpisaliśmy umowę wystawiła nas bo teraz jest im Nie podróże a dodam że umowę podpisywaliśmy latem 2016... Ręce opadają...
    Proszę i informację i z góry dzięki za info

  10. #3750
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gerard83

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-223
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was miał okazję współpracować z firmą ze strony http://wylewki-maszynowe.eu/ , Pan Grzegorz Gałęziowski?
    Z ich ofertą na wylewki można się zapoznać na olx:
    https://www.olx.pl/oferta/wylewki-ma...6ad2d;promoted

    Sama oferta wygląda całkiem ciekawie, jednak brakuje mi opinii na ich temat.

    Z mojej strony do białej listy mogę dodać:
    Tynki - firma SuperTynki
    Elektryka - firma Styk, Pan Tomasz 501 055 461 - fachowa robota tynkarze chwalili
    Hydraulika/ ogrzewanie/ gaz - firma Warmer, Balice, Pan Tomasz - 500 081 021 - jak wyżej , fachowa robota tynkarze chwalili
    Ostatnio edytowane przez gerard83 ; 22-03-2018 o 10:15

  11. #3751
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysztofcz3

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA

    Ocieplenie poddasza, zabudowa GK, malowanie, drobne prace wykończeniowe
    p. Bogusław Stępski - 501 075 307
    Najlepszy fachowiec, z jakim współpracowaliśmy przez cały okres budowy. Pracę wykonał bezbłędnie, solidnie, utrzymując przy tym porządek. Wykonał u nas ocieplenie poddasza i zabudowę GK - byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, więc zleciliśmy mu też malowanie. Wszystko wykonane terminowo, z dbałością o szczegóły, w rozsądnej cenie. Poza tym, p. Bogusław to bardzo kulturalny człowiek. Z tego co wiemy, ma jeszcze jakieś wolne terminy w najbliższym czasie. Gorąco polecamy.

    Flizy, płytki, łazienki kompleksowo
    p. Andrzej Radwański - 600 337 506
    Wszystko super. Terminowo, szybko, dokładnie. P. Andrzej kompleksowo wykonał całe łazienki - od wylewki pod prysznicem, przez płytki, po montaż armatury, oświetlenia i lustra. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gorąco polecamy!

    Stan surowy otwarty
    p. Robert Pilch - 504 400 592
    Od fundamentów po dach, terminowo i porządnie. P. Robert w kilku kwestiach dobrze nam doradził. Zdarzyło się kilka drobnych przeoczeń przy czytaniu projektu, ale generalnie obyło się bez problemów. Polecamy.

    Ocieplenie, elewacja
    p. Marcin Popardowski - 604 781 334
    Bardzo dobra, szybka i precyzyjna robota. Nie ma się do czego przyczepić. Gorąco polecamy.

    Elektryka, uziemienie
    p. Mieczysław Windys - 695 543 226
    Dobra robota. Były opóźnienia, ale z przyczyn losowych.

    Schody i parapety drewniane
    p. Jacek Bobak - 608 601 483
    Schody są ładne i precyzyjnie wykonane. p. Jacek ma dobry gust i wyczucie - ładnie dopasował schody do drzwi i podłóg. Na minus - kilkutygodniowe opóźnienie.

    Więźba
    p. Dudzik (?) - 609 432 417
    Wszystko super.

    Alarm, automatyka bramy, anteny
    p. Łukasz Kołodziejczyk (ALSET SYSTEM) - 792 313 310
    Wszystko super - terminowo, porządnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Gorąco polecamy!

    Skład budowlany
    Fliś-bud - 12 250 77 03
    Dobre ceny, dobra obsługa, wszystko super.

    Geodeta
    p. Adam Różycki - 667 042 185
    Wszystko super, polecamy.

    CZARNA LISTA

    Tynki
    p. Marek Lempart
    Lista najczarniejsza z czarnych. Prace rozpoczęte z opóźnieniem, wykonane na żenującym poziomie (ekipa była chyba z ulicy). P. Marek zgodził się, że praca została wykonana tragicznie, i wykonał poprawki. Efekt wciąż niezadowalający. Odradzamy!
    Ostatnio edytowane przez krzysztofcz3 ; 14-09-2018 o 19:50

  12. #3752
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z uwagi iż jestem już po stanie surowym zamkniętym, pora na podsumowanie:
    Ekipa murarska Zbigniew Kozioł Rudy Rysie nie podaje numeru bo terminu już nie ma nawet na 2019,
    Okna.....okna dziś byłem oglądać robotę, Vetrexy zamontowane przez forumowego kolegę Cinka, sporo miałem wspólnego z oknami, znam wielu dobrych montażystów ale chylę czoła Marcinowi, zrobił u mnie kawał dobrej roboty, montaż bardzo sprawny, rzekłbym standardowy równie dobry jak inne ekipy które znam, ale przyklejenie taśm ciepłego montażu, dodatkowe uszczelnienia, oklejenie kotew, nawet uszczelnienie styropianu wokół okna widać że pierwsza klasa, cena nie była najniższa ale nakład pracy wszystko wyjaśnia, to kolejny wykonawca który wydawał mi się drogi a po montażu uważam że za to co mam zapłaciłem bardzo mało.Zdjecia z montażu w moim dzienniku.
    Więc wielki plus dla Cinka za fachową robotę, obym zawsze miał tak profesjonalnych wykonawców.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  13. #3753

    Domyślnie

    Krzysztofcz3 tylko jedna osobę polecasz a już kończysz budowę? Takie polecenie w 1 poście jaki się pisze od razu zlatuje reklamą. Jeszcze ma wolne terminy, ja szukam ekipy do wykończeń to terminy po pół roku mają.

  14. #3754
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Puhacz Zobacz post
    CZARNA LISTA
    Sprzedawca i montaż drzwi, firma SALON WNĘTRZ Anna Menderek, Kraków ul. Zakopiańska 56A.
    Złożona reklamacja na drzwi (obita futryna, krzywe skrzydło) totalne zbywanie itp, sprawa opisana w wątku tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...29#post7629529
    NIE POLECAM za żadne skarby!


    BIAŁA LISTA:
    Wykończenia, zabudowy GK, flizowanie, malowanie, ocieplenia (preferowana lokalizacja południe Krakowa).
    Najlepszy wykonawca jakiego miałem przez całą budowę. B. solidny, doradzi. Wszyscy z ekipy b. kulturalni i dbający
    o pozostałe elementy budynku. Wszystko b. dobrze zabezpieczone, posprzątane. Aż wstyd się przyznać że dalej nie wiem jak
    majster ma na nazwisko...
    Darek - 504 572 326
    POLECAM obiema rękami na raz!
    Ale z terminami u Darka kiepsko...

    Pozdrówka!
    A cóż to? Google wyłączyli?

    https://panoramafirm.pl/ma%C5%82opol...zcbha_jzw.html

  15. #3755

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuje ekipy do budowy SSO, z lub bez dachu (blacha na rąbek).

    Budowa w okolicach Nowego Sącza.

    Dom parterowy, materiał Porotherm 25 P+W, fundamenty tradycyjne.

    Polecacie kogoś?

    Pozdrawiam.

  16. #3756

    Domyślnie

    Goraco polecam pana Bogdana (Bogusława) Stępskiego ze Skawiny - tel. 501 075 307
    Pan Bogdan wykonywal u nas w przeciagu ostatnich kilku miesiecy (z przerwa na zime) zabudowe poddasza (ok. 250m2) plytami g-k (poddasze wczesniej ocieplone pianka PUR), obudowe kominow, wypelnianie luk miedzy skosami a scianami kolankowymi (sciany kolankowe z tynku tradycyjnego), szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie i malowanie podkladem.
    Pan Bogdan to swietny fachowiec, z ogromnym doswiadczeniem. Zwraca uwage na wszystkie szczegoly, doradza jakie rozwiazania zastosowac. Praca wykonana absolutnie perfekcyjnie, bez niedociagniec i niedorobek.
    Do tego bardzo punktualny, konkretny, dba o porzadek, szczegolowo rozlicza sie z zakupionych materialow (materialy kupuje po bardzo konkurencyjnych cenach, tylko towar markowy i najwyzszej jakosci). Czesty kontakt telefoniczny zeby doprecyzowac wszystkie detale.

    Jeszcze raz bardzo polecam.

  17. #3757

    Domyślnie

    Kolejna wartościowa opinia . Pierwszy post i od razu ekipa z zaawansowanego etapu budowy. Wcześniej nic, same paproki na budowie i zjawa się Pan Bogdan który zabudowę poddasza i jakieś drobne prace robi jak piszesz kilka miesięcy -zasłużył na opinie jak nikt inny.

  18. #3758
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slusar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków, Poland
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał MateuszGaluszka Zobacz post
    Goraco polecam pana Bogdana (Bogusława) Stępskiego ze Skawiny - tel. 501 075 307
    Pan Bogdan wykonywal u nas w przeciagu ostatnich kilku miesiecy (z przerwa na zime) zabudowe poddasza (ok. 250m2) plytami g-k (poddasze wczesniej ocieplone pianka PUR), obudowe kominow, wypelnianie luk miedzy skosami a scianami kolankowymi (sciany kolankowe z tynku tradycyjnego), szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie i malowanie podkladem.
    Pan Bogdan to swietny fachowiec, z ogromnym doswiadczeniem. Zwraca uwage na wszystkie szczegoly, doradza jakie rozwiazania zastosowac. Praca wykonana absolutnie perfekcyjnie, bez niedociagniec i niedorobek.
    Do tego bardzo punktualny, konkretny, dba o porzadek, szczegolowo rozlicza sie z zakupionych materialow (materialy kupuje po bardzo konkurencyjnych cenach, tylko towar markowy i najwyzszej jakosci). Czesty kontakt telefoniczny zeby doprecyzowac wszystkie detale.

    Jeszcze raz bardzo polecam.
    Żartujesz?

  19. #3759
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AliP

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    17

    Domyślnie

    Szukam nadzoru inwestorskiego (kilka wizyt na budowie dla sprawdzenia izolacji i zbrojenia), północ Krk, czy ktoś poleci kogoś?

  20. #3760

    Domyślnie

    Witam,
    nie czekam na zakończenie budowy, bo moja budowa wlecze się nazbyt długo, więc piszę na na bieżąco, zwłaszcza, że w wątku nie znalazłam polecanych firm niektórych poniższych usług, może komuś też się to przyda
    BIAŁA LISTA:
    Wentylacja z rekuperacją - całość prac BT Instal Tomasz Orłowski tel. 790 322 321. Znaleziony na znanym serwisie z ofertami, okazał się bardzo konkretny, profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, skuteczny i absolutnie bezproblemowy.

    Hydroizolacja i termoizolacja tarasu - dwuosobowa firma TP - Usługi budowlane tel. 516 820 497. Panowie Tomasz i Paweł znają się na rzeczy, otwarci, bezproblemowi. Wykonali nam termo i hydroizolację dużego tarasu nad garażem. Praca wykonana bardzo sprawnie, szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na pewno wrócę do Panów po okucia blacharskie.

    Hydraulika - Rav-Bud Rafał Wolski - konkretny, sprawny, myślący, słowny.

    CZARNA LISTA:
    powtarzam się, już pisałam - uwaga na elektryka - Rafał Włodarczyk - zgłoszona na policję sprawa o kradzież materiałów budowlanych, druga sprawa idzie procesem cywilnym.

    pozdrawiam
    Alicja
    Ostatnio edytowane przez lattuga ; 22-04-2018 o 09:48

Strona 188 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony