dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 193 z 214
Pokaż wyniki od 3.841 do 3.860 z 4265
  1. #3841

    Domyślnie

    Biała lista: SuperTynki z Krakowa: Świetna współpraca od samego początku. Od razu widać że jest to ekipa z dużym doświadczeniem. Podczas odbioru prac nie mieliśmy żadnych uwag. Wszystkie ściany trzymają pion (sprawdzane 2,5 metrową poziomicą) a efekt zdecydowanie powyżej naszych oczekiwań. Poziomica w każdym miejscu przylega gładko do ściany. Pełen profesjonalizm.

  2. #3842
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Orchidea55

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    z tąd i owąd
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanno1 Zobacz post
    Witajcie,
    chciałabym dodać do najczarniejszej z list SKŁAD BUDOWALNY - FIRMA "ZYCHBUD", JAROSŁAW ZYCH z Szymbarku

    Dwa miesiące temu zamówiliśmy pustaka na kwote prawie 15 000, zapłacone przelewem z góry. Do tej pory towaru nie ma...
    Mają tysiąc wymówek, od "cegielnia nie wyprodukowała", "już w środę dostawa", "proszę zadzwonić jutro bo ustalamy grafik dostaw" aż po "przecież nic nie zamawialiście u nas". W tym momencie mamy miesiąc opóźnień na budowie, brak materiałów oraz pieniędzy. Sprzedają wirtualny towar - olx, allegro. Mają również drugą firmę, NATUM.
    Łatwo znaleźć po numerze telefonu: +48 602 754 847 Jarosław.
    To chyba mają już trzecią firmę Natum Plus. Telefon stacjonarny pod którym oszukują to 18 35103020

  3. #3843
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Orchidea55

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    z tąd i owąd
    Posty
    5

    Domyślnie

    Zychbud oszuści.
    Zychbud. Natum, Natum Plus. Wszystkie działają pod jednym telefonem. OSZUŚCI. Omijać szerokim łukiem. Pieniądze wpłacone i ani towaru ani zwrotu kasy.

  4. #3844
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mateuszpawlik
    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cześć, na geodetę polecam "R-Geo" Rafał Mieszaniec Usługi Geodezyjne
    Na razie bez zarzutów wykonana mapa DCP. Umówieni jesteśmy na wiosnę na tyczenie oraz na koniec inwestycji do inwentaryzacji. Kompleksowa obsługa, brak problemów. Można się dogadać.

  5. #3845
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Poleci ktoś dobrego fliziarza z południa Małopolski?

  6. #3846

    Domyślnie

    Ktoś godny polecania do wylewek? Może być anhydryt. Najlepiej rejon Tarnowa
    Ostatnio edytowane przez arek331 ; 17-11-2018 o 18:37

  7. #3847

    Domyślnie

    Biała lista: FRB Ślusarczyk
    Firma wykonywała podłogę strychu z płyt OSB i ocieplenie całego poddasza wełna wraz z zabudowa gk. Całość wykonana bardzo solidnie, fachowo i czysto. Polecam.

  8. #3848

    Domyślnie

    Moja biała lista:

    Temat budowy mam juz za sobą, związku z tym chciałbym się podzielić z kontaktami ekip, które polecam(budowa pod Krakowem):
    - stan surowy firma rodzinna z pod Limanowej : 781159295
    - tynki kwarcowe(robota pierwsza klasa) usługi wykonują na terenie południowej Polski i w Warszawie : https://www.facebook.com/tynkikwarcowe/
    - najlepsze ceny dachówek , wełny, styropianu(nalezy się targowac od wyceny): https://www.edachy.com.pl/
    - wentylacja mechaniczna firma z Bochni ale wykonują usługi na terenie południowej Polski : tel 502728226
    -okna Vetrex firma Unimar Tarnów
    - stolarz(najlepszy wykonawca jakiego miałem, super cena,terminowy,precyzyjna robota) Rzeszów, ale usługi wykonuje w promieniu 300km tel 781211605
    - podłogi drewniane , firma z Podkarpacia, ale jeżdzą po Polsce: http://www.podlogisklep.pl
    - barierki zew z nierdzewki firma z pod Tarnowa: http://www.api-steel.com.pl/
    - meble kuchenne firma z Radomska : 604266149
    Dodam jeszcze że wycena w firmach z Krakowa to strata czasu, ceny mają nieraz 2 razy wyższe niż firmy z poza

  9. #3849
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek331 Zobacz post
    Ktoś godny polecania do wylewek? Może być anhydryt. Najlepiej rejon Tarnowa
    Jeśli anhydryt to bezapelacyjnie Szczepan Gac z Zakliczyna 665956487, robi też zwykle cementówki.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  10. #3850
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mateuszpawlik
    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał boldix Zobacz post
    Moja biała lista:

    Temat budowy mam juz za sobą, związku z tym chciałbym się podzielić z kontaktami ekip, które polecam(budowa pod Krakowem):
    - stan surowy firma rodzinna z pod Limanowej : 781159295
    - tynki kwarcowe(robota pierwsza klasa) usługi wykonują na terenie południowej Polski i w Warszawie : https://www.facebook.com/tynkikwarcowe/
    - najlepsze ceny dachówek , wełny, styropianu(nalezy się targowac od wyceny): https://www.edachy.com.pl/
    - wentylacja mechaniczna firma z Bochni ale wykonują usługi na terenie południowej Polski : tel 502728226
    -okna Vetrex firma Unimar Tarnów
    - stolarz(najlepszy wykonawca jakiego miałem, super cena,terminowy,precyzyjna robota) Rzeszów, ale usługi wykonuje w promieniu 300km tel 781211605
    - podłogi drewniane , firma z Podkarpacia, ale jeżdzą po Polsce: http://www.podlogisklep.pl
    - barierki zew z nierdzewki firma z pod Tarnowa: http://www.api-steel.com.pl/
    - meble kuchenne firma z Radomska : 604266149
    Dodam jeszcze że wycena w firmach z Krakowa to strata czasu, ceny mają nieraz 2 razy wyższe niż firmy z poza
    Świetne informacje, my startujemy dopiero w czerwcu, ale bardzo uważnie śledzimy ten wątek. Dzięki za kontakty, na pewnie skorzystamy.
    Pozdrawiam
    Rozpocząłem przygodę budowy własnego domu energooszczędnego. Jednocześnie w wolnym czasie, po godzinach na swoim blogu OnaiOnBudujaDom.com tworzę pamiątkę z tej przygody.
    Wierzę, że wiedza i informacje tam zgromadzone w przyszłości, a może już dziś pomogą komuś, kto również, tak jak my zamarzy i zacznie swe marzenia realizować. Marzenia o budowie własnego domu.
    Zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia mojego bloga https://onaionbudujadom.com/

  11. #3851
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ann300

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-315
    Posty
    8

    Domyślnie

    Wylewki robiła nam firma z Tarnowa. Mixokret. Wyszło OK. tel. 509429111

  12. #3852
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamieniarz

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam
    na wiosnę zaczynamy budowę domu,mamy na oku firmę Pol-buk Jarosław Bukowski.Czy ktoś z forumowiczów miał z nimi styczność?Na internecie wiele o nich niema,a gość już woła zaliczkę na zaklepanie terminu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  13. #3853

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamieniarz Zobacz post
    Witam
    na wiosnę zaczynamy budowę domu,mamy na oku firmę Pol-buk Jarosław Bukowski.Czy ktoś z forumowiczów miał z nimi styczność?Na internecie wiele o nich niema,a gość już woła zaliczkę na zaklepanie terminu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Żadnych zaliczek, chyba że masz za dużo kasy i chcesz ją na początku rozdawać na prawo i lewo.
    Kasa dopiero po wykonaniu części prac, końcówka po odebraniu etapu bez uwag kierbuda lub wyprostowaniu ewentualnych niedoróbek.

  14. #3854

    Domyślnie

    By zaklepać termin, podpisz umowę. W umowie zaznacz odpowiednie kary umowne dla 2 stron by miał pewność że mu nie uciekniesz. Dodatkowo płatność po etapach a nie przed.

  15. #3855

    Domyślnie Tragedia

    Cytat Napisał FeniX1 Zobacz post
    Wybrałem do współpracy 3 firmy
    Tynki
    P.P.H.U LIZOŃ TYNKI MASZYNOWE LIZOŃ KRZYSZTOF
    Brzyna 1, 33-389 Jazowsko

    Hydraulik
    Salon Techniki Grzewczej Fullinstal
    ul. Pisary 16
    32-050 Skawina

    Wylewki Anhydryt
    Glosbud Andrzej Główka
    ulica Stalmacha 13B/1
    Kędzierzyn-Koźle


    Ekipe FullInstall wybrałem na podstawie opinii forum zobaczymy czy się sprawdzą i potwierdza swoją "aptekarską" opinię.
    Natomiast czy ma ktoś jakieś informacje na temat pozostałych 2 ekip ?

    Pan Lizoń Krzysztof był polecany w tym temacie ostatnio w 2009r ( tyle znalazłem przeglądając temat)

    Ciekawi mnie czy od tego czasu coś się zmieniło i czy po 2009r ktoś z forum korzystał z ich usług i może coś na ten temat powiedzieć ?

    Również ciekawi mnie zdanie o Panu Andrzeju Główce - Trafił do mnie poprzez serwis oferteo, nie dane nam się było jeszcze osobiście spotkać ,ale przez telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jeśli ktoś korzystał z usług tego Pana to bardzo proszę o opinie.
    Firma jest z Kędzierzyn - Koźla ale bardzo dużo robią w Małopolsce co potwierdziła Myślenicka betoniarnia ,z której planują przywieźć anhydryt.
    Jesteś z okolic KRAKOWA?! Zapraszam na budowĘ mam 100% zepsutą wylewka przez tego pana.

  16. #3856
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wanio3

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-823
    Posty
    1

    Domyślnie Rzetelna i uczciwa firma do SSO okolice Wieliczki + kierownik budowy

    Cytat Napisał filippo2 Zobacz post
    Czy ktoś poleci jakąś uczciwą i rzetelną firmę budowlaną do budowy domu w stanie surowym z okolic Wieliczki?
    Dzień dobry,
    polecam firmę Tadeusz Włodek Usługi Budowlane z Czyżowa. Roboty wykonują w terminie, rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną.

    Zapraszam również do współpracy ze mną, świadczę usługi kierownika budowy. Poniżej link do ofert:

    https://www.oferteo.pl/krzysztof-was.../firma/3438351

    https://oferia.pl/wykonawca/krzysztof-wasko/1092888


    Pozdrawiam

  17. #3857

    Domyślnie

    Cytat Napisał FeniX1 Zobacz post
    Wybrałem do współpracy 3 firmy
    Tynki
    P.P.H.U LIZOŃ TYNKI MASZYNOWE LIZOŃ KRZYSZTOF
    Brzyna 1, 33-389 Jazowsko

    Hydraulik
    Salon Techniki Grzewczej Fullinstal
    ul. Pisary 16
    32-050 Skawina

    Wylewki Anhydryt
    Glosbud Andrzej Główka
    ulica Stalmacha 13B/1
    Kędzierzyn-Koźle


    Ekipe FullInstall wybrałem na podstawie opinii forum zobaczymy czy się sprawdzą i potwierdza swoją "aptekarską" opinię.
    Natomiast czy ma ktoś jakieś informacje na temat pozostałych 2 ekip ?

    Pan Lizoń Krzysztof był polecany w tym temacie ostatnio w 2009r ( tyle znalazłem przeglądając temat)

    Ciekawi mnie czy od tego czasu coś się zmieniło i czy po 2009r ktoś z forum korzystał z ich usług i może coś na ten temat powiedzieć ?

    Również ciekawi mnie zdanie o Panu Andrzeju Główce - Trafił do mnie poprzez serwis oferteo, nie dane nam się było jeszcze osobiście spotkać ,ale przez telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jeśli ktoś korzystał z usług tego Pana to bardzo proszę o opinie.
    Firma jest z Kędzierzyn - Koźla ale bardzo dużo robią w Małopolsce co potwierdziła Myślenicka betoniarnia ,z której planują przywieźć anhydryt.
    G

  18. #3858
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał BodzenkaKa Zobacz post
    Hej,

    Poszukujemy ekipy do wykonania SSO z dachem, albo nawet i kolejnych etapów jesli faktycznie się sprawdzają i oferuja takie usługi.

    Budowa domu ok 200m2 pow, parterowy z poddaszem bez piwnicy, Tyniec Kraków. Budowa w przyszłym roku. Bardzo będę wdzięczna za polecenia Waszych ekip, póki co udało mi się stąd wywnioskować, że polecacie Pana Sikorę i Tuptex - czy te polecenia aktualne, czy może jeszcze macie jakąś firmę ?
    Pozdrawiam!
    Mi Sikora budował dom na początku 2017. Nadal jestem zadowolony z tego co zrobili

    Była to jedna z bardziej ogarniętych i zorganizowanych ekip które miałem.

  19. #3859
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kokly

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-644
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam forumowiczów,

    czy ktoś w Państwa miał doświadczenia ze ściankami industrialnymi / loftowymi? Coś jak na zdjęciu
    https://loftmylove.com/wp-content/up...a-dzialowa.jpg

    Poszukuję rzetelnego fachowca, który nie weźmie za to milionów monet.

    Za wszelkie rekomendacje, ostrzeżenia z góry dziękuję,
    Pozdrawiam,
    Łukasz

  20. #3860

    Domyślnie

    Czy ktoś się orientuje, gdzie dostanę dobre ceny na okna firmy Daco?
    Nie mają wielu punktów partnerskich w Małopolsce ale może ktoś miał przyjemność (lub nieprzyjemność) nabrać doświadczenia w którymś?

Strona 193 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony