dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 197 z 214
Pokaż wyniki od 3.921 do 3.940 z 4265
  1. #3921

    Domyślnie

    Witam, szukam geodety do zrobienia mapy do celów projektowych, okolice Słomnik pod Krakowem. Ktoś wie jak klarują się teraz ceny za taką usługę?

  2. #3922
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Ja znalazłem geodetę który zrobił mi mapkę za 800zł. Adam Różycki 667 042 185

  3. #3923
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Asan2019

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Bochnia
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam kojarzy ktos firmę z Zakliczyna robią wylewki MiB Mateusz?

  4. #3924
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cześć, szukam opinii o firmie Androgips wykonującej tynki? Czy ktoś z Was z nimi współpracował i może podzielić się opinią (firma działa na terenie śląska i małopolski)?

  5. #3925
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adrux

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    13

    Domyślnie

    Potrzebuję zaopatrzyć się w szambo betonowe szczelne 10m3.
    Poleci ktoś w okolicy Wieliczka/Dobczyce/Myślenice/Kraków wykonawcę/sprzedawcę?

  6. #3926
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    boogabear

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-534
    Posty
    7

    Domyślnie

    CZARNA LISTA: Pan Rafał Musiał z Libertowa tel. 501 607 554 ,zajmujący się przyłączami Wody i Kanalizacji - kompletnie niepoważny i niesłowny człowiek. Odmawia wykonania pracy w ostatniej chwili, kiedy wszyscy już byli przygotowani do prac a koparka wynajęta. Zdecydowanie nie polecam!!!

  7. #3927
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Znam bardzo dobrze Mateusza, sporo robi wylewek, w dodatku bardzo uczciwy o co teraz trudno. Nie oszczędza na materiale, wiem bo sam mu go dostarczam.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

  8. #3928
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Azauriel

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-428
    Posty
    18

    Domyślnie

    Poszukuję firmy do wykonania wylewki anhydrytowej na południu Krakowa.
    Dom 300 m2 powierzchni całkowitej, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.
    Termin lipiec 2019

  9. #3929
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Regius

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Żory / Świętochłowice -> docelowo Mikołów Paniowy
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Znam bardzo dobrze Mateusza, sporo robi wylewek, w dodatku bardzo uczciwy o co teraz trudno. Nie oszczędza na materiale, wiem bo sam mu go dostarczam.
    @maciuspala, czy mógłbyś napisać, którego wykonawcy dotyczy Twój post?

  10. #3930

    Domyślnie

    UZUPEŁNIENIE mojej CZARNEJ listy - o numery telefonów:

    Firma od tynków wewnętrznych (oraz może jeszcze czegoś) to RM-BUD Rafała Maciejowskiego, wszędzie reklamująca się jako EkoTynk lub Eko-tynk. Firma z Bochni, ul. Wygoda (ale także pod innym adresem). Pan Rafał Maciejowski jak tylko pobierze wystarczającą ilość pieniędzy która go zadowala zwija ekipę się z budowy i nic więcej nie robi. To co jest zrobione nie nadaje się do dalszych prac.
    Rafał Maciejowski gęsto się ogłasza na olx oraz gumtree z użyciem zdjęć z neta doklejając nieudolnie do tego swoje numery telefonów: 533 745 004 oraz
    511 416 068.

    Jeśli ktoś korzystał bądź korzysta z usług tej firmy proszę o kontakt na PW. Wiele osób może się wstydzić z obrotu spraw ale nie ma się czego wstydzić - tak też Pan Maciejowski zadziałał u mnie - zachęcam do kontaktu.

    Moje rozgrzebane tynki w tym temacie, polecam galerię zdjęć:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...C5%82-co-dalej

    Screeny miniaturek z ogłoszeń tego pana żeby nie było wątpliwości i ktoś nie dawał się ponieść emocjom przy niedzielnym poszukiwaniu wykonawcy:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ogłoszenia_1.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	428414
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ogłoszenia_2.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	428415


    Uaktualnienie - jako że Firma PHU Rmbud Rafał Maciejowski reklamuje się także jako wynajem maszyn (ciekawe gdzie je ma) pod telefonem nazwanym jako "biuro" to takowy dodaję: 509 554 158 - polecam wylogowywać ten numer ;]
    Kolejny adres to: ul. Legionów Polskich 6 lok. 73, 32-700 Bochnia.
    Niestety pod nim najprawdopodobniej nie spotkacie tego człowieka, tym bardziej na ul. Wygoda 107/c3/4


    Uwaga! Nigdy, ale to przenigdy Rafał Maciejowski nie powinien dostać żadnych pieniędzy puki nie zakończy całości umówionego zakresu prac. Nie można pozwolić na jakiekolwiek prace bez podpisanej umowy - i to szczegółowej. Podpisanie jakiegokolwiek krótkiej umowy nie gwarantuje nic a ten człowiek z pewnością umowę przygotuje tak, aby miał jak najmniej do oddawania.
    Ostatnio edytowane przez Qualcolm_ ; 30-03-2019 o 07:28 Powód: uzupełnienie informacji

  11. #3931
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lisciu1210

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    1

    Domyślnie Architekt budowlany Bochnia i okolice

    Hej forumowicze, potrzebuje dobrego architekta budowlanego do przebudowy w okolicach Bochni -/+ 1h od . Mam dom do remontu 90m2 z 1983 ale potrzebuje pomocy bo rozkład pomieszczeń pasuje trochę pozmieniać, dostawić ganek coś wyburzyć coś postawić. Znacie może kogoś konkretnego ? Może sami korzystaliście z usług godnego polecenia . Dajcie znać, będę wdzięczny za info.

  12. #3932

    Domyślnie

    Cytat Napisał saintos Zobacz post
    CZARNA LISTA:

    - balustrady - Robert Gruchacz 537912439 ZŁODZIEJ, z miejscowości Włosań lub Dobczyce. Telefon jest wyłączony więc pewnie ma inny. Zdjęcie gościa można zobaczyć na facebooku. Na wakacjach podpisaliśmy umowę na wykonanie zewnętrznych balustrad z terminem na jesień (!) bo mi się nie spieszyło (wtedy). Zaczał montować uchwyty i na tym się skonczyło. Zaliczka wzięta gościa nie ma. Jeśli udało się skontaktowac to cały czas były choroby, wyjazdy do rodziny i inne nieszczęścia jakie mogą przydażyć się wykonawcy. W smsach łamaną polszczyzną wyznawał bóle i cierpienia jakie go dotykają. Twierdził, że ma materiał zakupiony ale nie chciał pokazać. Twierdził cały czas, że będzie wykonywał. Niestety wyszło jak zwykle. Najzwyklejszy złodziej i nic więcej. Sprawa zgłoszona na policji oraz powództwo cywilne. Obydwie w trakcie.
    W kwestii uzupełnienia informacji w sprawie Robert Gruchacz wykonującym m.in. balustrady. Jak pisałem o powódzctwie cywilnym jesteśmy już po wyroku gdzie Sąd nakazał Robertowi Gruchaczowi zwrot wszystkich pieniędzy, które mi ukradł. Mineło już kilka terminów spłat i drwiąc sobie z postanowienia Sądu nie przelał mi ani złotówki.
    Prawodpodobnie nadal prowadzi swoją "działalność" nakierowaną na oszustwo.

    OSTRZEGAM przed kontaktem z tym wykonawcą i w żadnym wypadku dawania jakichkolwiek zaliczek.

    Ps. numer telefonu zmienił

  13. #3933
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Jak masz wyrok to daj dziada do komornika.

  14. #3934
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    Ja już prawie będę się wprowadzał więc kilka ekip przerobiłem....
    Już kilku fachowców polecilem forumowiczom, wiem że na razie wszyscy byli zadowoleni....
    Przypomnę....
    Budowa domu Zbigniew Kozioł - niestety terminów brak, i robi tylko w obrębie 15 km i tak się od roboty ogonić nie może...
    Okna Vetrex z Unimaru czyli forumowy Cinek, oknami jestem zachwycony....
    Rolety zewnętrzne z silnikami Somfy firma Jachimek z Błonie koło Tarnowa rewelacyjne podejście i super cena...
    Elewacje Darek Pajor z Siemiechowa, tak zrobił elewacje że wykończył mi cały dom, nie wypuściłem go robił łazienki, tapetę malowanie i kładzenie kamienia.... Niestety w w tym roku terminów brak...
    Fotowoltaika od Tomasza Gumulaka z okolic Rytra, ja jestem zachwycony i nie tylko ja bo już 4 instalacje zrobił forumowiczom a jeszcze 3 się negocjują bo ceny ma rewelacyjne.....
    Pompa ciepła Samsung montaż Neoklima, p. Michał instalator posiada ogromna wiedzę i fajne podejście..... Zawsze telefony odbiera a to jest ważne....
    Wylewki Gacbud z Słonej super fachowcy robili z polecenia już kilka robót każdy zadowolony...
    Tynki Marcin Ciesielczyk z Siemiechowa specjalizuje się w gipsowych i robi je świetnie.... Ostatnio był u mnie przyszły klient oglądać moje tynki i nie wierzył że nie ma na ścianach gładzi..... Tylko wyszlifowałem żyrafą....
    Hydraulike robił mi Dominik Nadolnik z Zakliczyna, młody chłopak dokładnie robi i jeszcze nie jest drogi.... Zresztą ostatnio robił hydraulike i 2 forumowiczów po montażu pompy przez Neoklimę.
    Penele podłogowe Mariusz Wzorek z Zakliczyna znam gościa od 20 lat kładzie na co dzień panele więc wiedziałem że zrobi je perfekcyjnie.... I tak zrobił.... Policzył 11 zł za m2 z listwami więc cena dobra....
    Schody i kuchnie oraz szafy robi Marcin Baniak z Brzeska, robił mi kuchnie 10 lat temu, kilka kuchni wśród znajomych, w zeszłym roku u szwagra więc byłem pewny że zrobi u mnie rewelacyjnie... Nie pomyliłem się, zaletą jest jego że nie nadciąga na drogie rozwiązania a nawet czasami się dziwię że podpowiada że można zrobić taniej i lepiej skoro mógłby lepiej zarobić, mi za 11, 5 mb kuchni wysokiej pod sufit, fronty lakierowane na wysoki połysk w tym spora część w metalic co jest potwornie drogie powiedział 16 tys, cena to połowa ceny z salonów które liczą sobie bo zawsze frajer się znajdzie...
    Wodę robił mi gość z Brzeska, zrobił szybko i tanio, za podpięcie wody 25 mb plus podłączenie w kotłowni wziął 1600 zl co jest bardzo tanio, zresztą robi wszystkim w okolicy i każdy zadowolony....
    To chyba tyle...
    Nie zadowolony jestem tylko z gościa to kładł mi płytki w kotłowni, wziął 30 zł za m2 a nie warta ta robota była nawet 10 zł.... Zrobił 2 ścianki działowe i zabudowę schodów i wywaliłem go z roboty.... Paprok jak cholera.....
    Hej,
    Podaj mi proszę namiary na Marcina Baniaka od szaf.

    pozdr
    Tomek

  15. #3935

    Domyślnie

    Cytat Napisał radar22 Zobacz post
    Mi Sikora budował dom na początku 2017. Nadal jestem zadowolony z tego co zrobili

    Była to jedna z bardziej ogarniętych i zorganizowanych ekip które miałem.

    O której firmie Pana Sikory mowa bo jest kilku o tym nazwisku a na forum nie znalazłam kontaktu.

  16. #3936
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-054
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał PaulinaAp Zobacz post
    O której firmie Pana Sikory mowa bo jest kilku o tym nazwisku a na forum nie znalazłam kontaktu.
    Robert Sikora - z okolic Gdowa sikora-bud.pl

  17. #3937
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    Zdeccydowanie polecam Hydraulika z okolic Liszek :
    Instalacje Sanitarne Co-Wod-Kan-Gaz Sebastian Feluś
    501-491-883
    Wziąłem z polecenia użytkowników na tym forum i z czystym sumieniem polecam.

  18. #3938

    Domyślnie

    Witam forumowiczow.
    Ekipa od tynkow wystawiła nas tydzień przed rozpoczeciem prac. Dodam tylko ze zostala polecona na tym forum jak wszyscy inni fachowcy których mieliśmy do tej pory. Oczywiscie ta ekipa znajdzie sie na mojej czarnej liscie jak tylko ukoncze budowe i zrobie podsumowanie.Czy mozecie drodzy forumowicze polecic jakaś odpowiedzilna ekipę od tynków? Przy okazji chciałbym prosić jeszcze o polecenie kogoś do ocieplenia poddasza i elewacji. Domek w Jurczycach koło Skawina. Dziękuję

  19. #3939
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szogu

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Okolice Wieliczki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damianooow Zobacz post
    Witam forumowiczow.
    Ekipa od tynkow wystawiła nas tydzień przed rozpoczeciem prac. Dodam tylko ze zostala polecona na tym forum jak wszyscy inni fachowcy których mieliśmy do tej pory. Oczywiscie ta ekipa znajdzie sie na mojej czarnej liscie jak tylko ukoncze budowe i zrobie podsumowanie.Czy mozecie drodzy forumowicze polecic jakaś odpowiedzilna ekipę od tynków? Przy okazji chciałbym prosić jeszcze o polecenie kogoś do ocieplenia poddasza i elewacji. Domek w Jurczycach koło Skawina. Dziękuję
    Cześć,
    Jeśli chodzi o ekipę od tynków, to napisz od razu która to firma jest niesłowna. Lepiej ostrzegać zawczasu.

    Jeśli chodzi o ekipę do elewacji: Paweł Obrębski - 691 507 450. Terminy już raczej na przyszły rok
    Ostatnio edytowane przez szogu ; 21-05-2019 o 07:04

  20. #3940

    Domyślnie

    Do ocieplenia poddasza polecam firmę LM DESIGN nr tel 503643748 a do elewacji FRB Szymski tel781361799. Obie ekipy działały u mnie A później u siostry i jesteśmy zadowoleni z jakości i terminowosci.

Strona 197 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony