dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 214
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 4265
  1. #401

    Domyślnie tynki

    a jakie ceny tych tynków?? a cementowo wapienne też robie? nie wiesz?
    coco jumbo i do przodu ))

  2. #402
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Olisah

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    4

    Domyślnie ekipy okolice Krakowa

    Polecam:
    wszelkie prace dot. elektryki: Krzysiek Braś 888 749 517
    Super chlopak, zna sie na tym co robi, poradzil mi wiele fajnych rozwiazan, cena normalna.

    Wod/kan/gaz/co: 607 555 426. Rowniez super gosc. Bardzo dobry fachowiec wie co robi i potrafi doradzic.

    Elewacja: Czesław Biel 608 807 193. Szybko i sprawnie, cena ok. Mojej mamie robil tynki 10 lat temu i kolor do tej pory powala z nog, co jakis czas ktos z przejezdnych pyta kto jej robil. Mi tez robil i jestem 100% zadowolona.

    Z 2 tyg podam dane tynkarzy i wylewek.

    Szukam kogos o fliz. Mam fachowca, ale terminow juz wolnych na ten rok nie ma.
    Dzieki
    TARCZYN 9
    Jeśli budujesz ten dom lub w nim mieszkasz daj znać jak się sprawdza

  3. #403
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    fliziarz idealny pan Paweł tel. 697 695 309. Pracuje szybko, dokładnie, z "pomyslunkiem", po robocie posprzątane jesteśmy bardzo z niego zadowoleni - tym bardziej, że cena nie zwala z nóg, wręcz przeciwnie



    Niestety fliziarzowi chyba nadmiar klientów przewrócił w głowie Dopwiedzieliśmy się od znajomych u których ostatnio robił, że nie skończył prac, mimo umowy ustnej zażądał dużo wyższego wynagrodzenia, a gdy znajomi powołali się na wcześniejsze ustalenia obraził się i zniknął. Grożąc wczesniej, że jak nie zapłacą, to będa mieć "kłopoty"...

  4. #404

    Domyślnie Mix-bud

    BIALA LISTA:

    Wieliczka 'MIXBUD' ul. Jedynaka 3
    12 289 27 60

    Dosc duzy sklad budowlany wiec ceny nie wygorowane. Obsluga bez zarzutu. Kupowane materialy mozna przetrzymac potem przywoza na telefon. Nie mam zadnych zarzutow. Jadac od Krakowa pierwszy skret w prawo (Jak do sklepu Lidle'a) i jakies 1,5 km prosto. Maja tez drobny piasek na szlichte do tynkow!

    Dodatkowy plus mozna placic przelewem, przy duzych sumach to wygoda, daja fakture pro-forma i 2 dni na zaplate. Po kilku zakupach mialem towar bez fatygowania sie do sklepu, wszystko na telefon, dostawalem numer faktury i robilem przelew na odpowiednia sume. Towar zawsze byl punktualnie.

    Pozdrawiam
    dada_krk

  5. #405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: ODRADZAM

    Cytat Napisał Mak Sym
    Potwierdzam - miałem kontakt z tą firmą przez Allegro. Nie wywiązali się ze wszystkich zobowiązań. Już kilka oszukanych osób kontaktowało się ze mną w ich sprawie.
    A z jakiego tytułu?

  6. #406
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANDRZEJ12

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    2

    Domyślnie CZARNA LISTA

    Bardzo mocno NIE POLECAM super nieomylnego wykonawcy ; PAWEł PASTERNAK z miejscowości STRóżA lub TRZEBóNIA w jego słownictwie nie ma czegoś takiego jak ;termin wykonania ,dotrzymanie umowy, kary umowne,bo jak sam twierdzi,wszyscy mogą mu skoczyć bo i tak nie ma nic na siebie,przestrzegam przed takimi wykonawcami ponieważ realnie i tak niema możliwości wyegzekfowania rękojmi z tytułu budowu domu i wszelkie partactwo budowlane ze strony tego Pana nie będzie poprawione,FACHOWCY z pod budki z piwem, ibliższe info na maila [email protected]

  7. #407

    Domyślnie

    Biała lista.
    Producent drzwi zewnętrznych firma Klich - Tarnów. Wykonanie i montaż drzwi idealny, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, profesjonalne podejście do klienta i obsługa.
    www.drzwi.net.is.pl

    polecam, zdjęcia drzwi zamontowanych u mnie na priv
    pozdrowionka

  8. #408
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    252
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał luk__25
    Biała lista.
    Producent drzwi zewnętrznych firma Klich - Tarnów. Wykonanie i montaż drzwi idealny, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, profesjonalne podejście do klienta i obsługa.
    www.drzwi.net.is.pl

    polecam, zdjęcia drzwi zamontowanych u mnie na priv
    pozdrowionka
    link ktory podales nie działa

  9. #409

    Domyślnie

    "czeski błąd" w linku
    www.drzwi.is.net.pl

    Zakład Obróbki Drewna Rafał Klich
    Zbylitowska Góra k/Tarnowa
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Nie ciekawi mnie firma meblarska, lecz Mak Sym Kim jest, że poszkodowani kontaktują się z nim właśnie?

  11. #411

    Domyślnie

    Polecam ekipę od ociepleń i wykończenia elewacji, robią również podbicia dachowe.
    Kontakt: p. Mitoń 503 047 050

    Panowie pracujący z "głową", potrafiący dobrze doradzić. Chyba najlepsza do tej pory ekipa na mojej budowie pod względem organizacji pracy i kultury.

  12. #412

    Domyślnie

    no to i ja mogę w końcu coś dodać do listy:
    Biała lista:
    - więźba dachowa Zabierzów, co prawda termin przesunął się o kilka dni, ale właściciel miły człowiek, cena przystępna i płatność przelewem o podstarczeniu na miejsce: 606-209-959
    - stal na zbrojenie, firma Metalkom z Kryspinowa, zawsze na czas i cenowo konkurencyjni 280-64-19

    Niedługo będę robił instalacje (wykonawcy polecani na forum) także opisze wszystko co i jak

  13. #413

    Domyślnie Re: czarna lista - blaszak i garaże blaszane

    Cytat Napisał garbus2
    niestety ale przestrzegam mocno przed firmą "Maritom"s.c. z Laskowej. Moze i tanio ale na pewno daleko od solidności - miesiąc wcześniej złożone zamowienie nie pomogło bo gdy nadszedł termin realizacji firma okazala się całkowicie niepoważna i niekonsekwentna (obiecali a pozniej odwolali). Jesli komuś zależy na terminowosci to radze sie trzymac z daleka od Panów Pławeckich. Dodam jeszcze tyle ze kiedy powiedzialem ze oddaje ich na forum na czarna liste padła odpowiedź "klienci internetowi to tylko 1% naszych klientów"....
    kupilam u nich bramy garazowe, wygladaja naprawde porzadnie (czy dobre okaze sie po latach), mozna sie dogadac z cena. w sumie zalatwilam wszystko przez internet, wiec moze sie czegos nauczyli

  14. #414

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    BIAŁA LISTA:

    Wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, w szczególności dachówka NELSKAMP, systemy kominowe, rynny, rabaty gdy kupuje się komplet na dach, fachowe doradztwo, terminowość i bardzo miła (kobieca ) obsługa:

    http://www.dacholand.pl/ Firma z Gaja w Mogilanach.
    mam troche inne zdanie, na dachowke czekalam blisko 2 miesiace!! miala byc za ok. 2 tygodnie, dobrze ze sie nie spieszylam. Pomogly dopiero codzienne telefony i chec odebrania zaliczki. Pracownicy naprawde przemili, tyle ze albo fax nie dziala, albo jeszcze nie zdazyli odberac towary, albo policzyc....

  15. #415
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia138
    mam troche inne zdanie, na dachowke czekalam blisko 2 miesiace!! miala byc za ok. 2 tygodnie
    Wiem, że sprowadzają oryginalną dachówkę z Niemiec, na którą warto poczekać. Jest sezon budowlany, więc nie możesz winić firmy z Gaja za opóźnienia niemieckiej firmy.

  16. #416

    Domyślnie czarna lista

    CZARNA LISTA,
    jeszcze raz czarna lista dla KRZYSZTOFA ZIOBRO Z GOLKWIC. Omijajcie go szerokim łukiem. Jak chcecie szczegóły opiszę na priva. Bynajmniej nie ufajcie temu człowiekowi bo to oszust !!! Szkoda słów..........
    Potraktowałem go łagodnie we wcześniejszym poscie ale teraz przy tynkach wiem co jest spitolone. WSIO!!! tyle ze jak ktoś się na tym nie zna to .... porażka. Pozdrawiam
    coco jumbo i do przodu ))

  17. #417

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał gosia138
    mam troche inne zdanie, na dachowke czekalam blisko 2 miesiace!! miala byc za ok. 2 tygodnie
    Wiem, że sprowadzają oryginalną dachówkę z Niemiec, na którą warto poczekać. Jest sezon budowlany, więc nie możesz winić firmy z Gaja za opóźnienia niemieckiej firmy.
    kupowalam zwykly IBF i mialam chyba 7 razy zmieniany termin dostawy. Ponadto raz poinformowali mnie ze dachowka juz jest, wiec ja jade zaplacic a okazalo sie ze niestety jest .. ale polowa. Na druga czesc musialam dalej czekac.

  18. #418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Z tej złej strony na szczęście ich nie poznałam
    Ba, nawet wzięli od nas z powrotem niewykorzystane dachówki i rozliczyli się za zniszczone w transporcie.
    Nie wiem od czego zależy, takie ich różnorakie podejście do klientów

  19. #419

    Domyślnie

    Godny Polecenia- GŁADŹIE, MALOWANIE , dokładny , wysoka kultura. - Pan Ryszard Motyka. Namiary na PRIV

  20. #420
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    CZARNA:
    (bardzo, bardzo czarna!!! )

    Firma "Pro-San-Instal" z Nowego Brzeska, inż. Jan Mań z małżonką.

    Złożyliśmy u nich dokumenty potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę w listopadzie 2007. Na 1 maja miało być wszystko gotowe, PnB prawomocne, zawiadomienie o rozpoczeciu robót złożone, dziennik budowy pobrany, po czym końcem kwietnia dzwonię do Starostwa i okazuje się, że WNIOSEK O PnB NIE ZOSTAŁ JESZCZE NAWET ZŁOŻONY!!!

    Ponieważ załatwialiśmy to zza granicy, mieli tylko nasz "nadzór" telefoniczny, klamali przez telefon jak z nut, do ostatniej chwili twierdzili, że wniosek jest złożony, że PnB będzie "w przyszłym tygodniu", po czym jak się wydało, próbowali nam wmówic, że nasz wniosek zgubili w Strarostwie!!!!

    Aktualnie próbujemy ich przekonać, aby złożyli łaskawie nasz wniosek, 15.05 lecimy do Polski i jeśłi tego nie zrobia, urwiemy im jaja.

    Bardzo odradzam jakiekiolwiek kontakty z tą firmą. W Starostwie mówią, ze nie pierwszy raz mają z nimi problemy, że ludzie dzwonią i sie dopytują. Jest to dla nas nauczka, żeby zawsze, ale to zawsze podpisywać umowę. Najlepiej z porządna karą za zwłokę...

    W listopadzie wpisalam nazwe tej firmy w wyszukiwarce na forum i nic nie wyskoczylo. Teraz juz wyskoczy! Przestrzegam wszystkich!

Strona 21 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony