dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 214
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 4265
  1. #421
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar budziki
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    bardzo czarna lista
    My tez się dołączamy firma PRO-SAN-INSTAL Z NOWEGO BRZESKA ,niesolidni i kłamia nie ma co, nie dziwne że ten kraj tak wyglada

  2. #422

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    fliziarz idealny pan Paweł tel. 697 695 309. Pracuje szybko, dokładnie, z "pomyslunkiem", po robocie posprzątane jesteśmy bardzo z niego zadowoleni - tym bardziej, że cena nie zwala z nóg, wręcz przeciwnie
    Moze robi dobrze ale zbyt szybka slawa moze zaszkodzic. Odbylem jedno spotkanie po czym pan nie odzwonil jak zapewnial z cenami za wykonczenie.

  3. #423
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Może zgubił Twój nr telefonu? Nie poddawaj się. On jest dla Ciebie jeden, Ty dla niego jednym z wielu klientów

  4. #424

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Może zgubił Twój nr telefonu? Nie poddawaj się. On jest dla Ciebie jeden, Ty dla niego jednym z wielu klientów
    Jeden ? A reszta wyjechala do Irlandii ?

  5. #425
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ojj, dada, w sensie, że Tobie łatwiej zapamiętać jego niż jemu Ciebie.

    No chyba, że masz w kajeciku namiary na cały tabun fliziarzy (jak on klientów)

    Zadzwoń i przypomnij się, jeśli jest tego wart

  6. #426
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    Sklep internetowy http://www.taniparkiet.pl/, należący do właściciela w Zielonej Górze: http://www.parkiet-bortnowski.pl/.

    Poszukiwałam lakieru do podłóg Bona Traffic i znalazłam najtaniej właśnie tam. Zamówiłam telefonicznie, bezpośrednio u właściciela - P. Bortnowskiego i następnego dnia lakier miałam w domu

  7. #427

    Domyślnie

    Biała lista

    Polecamy naszego geodetę. Mieszka w Rącznej pod Krakowem. Pan Artur M. Solidny, niedrogi. Nam robił mapy do celów projektowych i tyczył dom, teściowej wyznaczał punkty graniczne lasu, podczas, gdy inny geodeta stwierdził, że po lesie to on nie będzie chodził.
    Mojemu bratu dokonywał podziału działki.
    Sami mamy go z polecenia, wiec polecamy dalej

  8. #428

    Domyślnie

    Może ktoś z Grupy Krakowskiej zna dobrego koparkowego. Potrzebny na jutro, bo pan, z którym byliśmy umówieni na dzisiaj nie dojechał, gdyż zepsuła mu się koparka. Na zachód od Krakowa-gmina Czernichów.

  9. #429

    Domyślnie

    Biała lista

    Pan Sylwek godny polcenia wykonawca tarcicy, sprzedawał mi całe drewno na dach, okolo 14m^3 drewna. Tartak znajduje sie w Pcimiu woj Małopolskie.

    tel do Pana Sylwka: 606670718

    Sprzedał bardzo łądne drewno, cieśle chwalili poza tym daleko mu od "aptekarza".

    Refleksja: chciałbym dopisać więcej osób na białą listę lecz po wielu rozmowach z osobami polecanymi na tym forum muszę stwierdzić, że Ci z białej listy mocno i szybko ciemnieją, nie dość, że zapominają jak się powinno traktowac potencjalnego zleceniodawcę to jeszcze strasznie przeciągają zamiast odmówić np. z braku czasu. Ach czy My czasem nie psujemy sami sobie wykonawców? dając im więcej pracy chwaląc ich na forum?
    Grzesiek

  10. #430

    Domyślnie

    też czasami niestety odnosze takie wrażenie...
    może niektórzy są albo za bardzo chwaleni albo chwaleni nad wyrost...

  11. #431

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesiek412
    Biała lista
    Refleksja: chciałbym dopisać więcej osób na białą listę lecz po wielu rozmowach z osobami polecanymi na tym forum muszę stwierdzić, że Ci z białej listy mocno i szybko ciemnieją, nie dość, że zapominają jak się powinno traktowac potencjalnego zleceniodawcę to jeszcze strasznie przeciągają zamiast odmówić np. z braku czasu. Ach czy My czasem nie psujemy sami sobie wykonawców? dając im więcej pracy chwaląc ich na forum?
    Grzesiek
    Dokladnie dlatego wszelkie przypadki popsucia sie polecanego fachowca lepiej umiesczac na tej liscie.
    pzdr
    dada_krk

  12. #432

    Domyślnie BIAŁA LISTA - SCHODY DREWNIANE

    Zdecydowanie mogę polecić wszystkim firmę ROSAL i jej właściciela p. Romka.
    http://ruseq.vel.pl/adolf/index_pliki/Page390.htm

    Ja trafiłem na nich przez allegro (ryzykując nieco) lecz opłaciło się. Firma ta wykonywała u mnie schody drewniane na konstrukcji drewnianej. Pan Romek 2 razy przyjeżdżał na bezpłatny pomiar (raz zmieniłem koncepcję), zaproponował ciekawe rozwiązanie, na miejscu dokonał całościowej wyceny (wraz z tralkami, balustradami, malowaniem). Montaż został przeprowadzony profesjonalnie, oraz przede wszystkim bardzo czysto i w ustalonym wcześniej terminie.

    To jeden z niewielu fachowców, którzy przewinęli się przez moją budowę, a których mogę polecić innym.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  13. #433

    Domyślnie BIAŁA LISTA - MEBLE KUCHENNE

    Do sprawdzonych przeze mnie fachowców dopisuję jeszcze firmę NAT-MEBEL i pana Piotrka z Myślenic.

    Wykonywali u mnie meble kuchenne - bardzo profesjonalne podejście, praktyczne rozwiązania, bezpłatny projekt i dokładna wycena. I cena również przystępna. Wszystko dokładnie zmontowane w umówionym terminie.

    Można zobaczyć ekspozycję w sklepie firmowym w Myślenicach (ul. Kasprowicza 5). Telefon do p. Piotrka mogę wysłać prywatną wiadomością.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  14. #434
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    A są gdzieś jakieś zdjęcia mebli które produkują? Poproszę o telefon

  15. #435

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    A są gdzieś jakieś zdjęcia mebli które produkują? Poproszę o telefon
    W necie nie ma strony tej firmy. Jak pisalem maja ekspozycje i sam wlasciciel dysponuje zdjeciami swoich realizacji. Jak znajde czas to wrzuce jakies fotki naszej kuchni. Telefon poszedl na PW.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek

  16. #436
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Dzięki I chętnie zobaczę fotki Twojej kuchni Z jakiego materiału wykonuje meble?

  17. #437

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    fliziarz idealny pan Paweł tel. 697 695 309. Pracuje szybko, dokładnie, z "pomyslunkiem", po robocie posprzątane jesteśmy bardzo z niego zadowoleni - tym bardziej, że cena nie zwala z nóg, wręcz przeciwnie
    Moze robi dobrze ale zbyt szybka slawa moze zaszkodzic. Odbylem jedno spotkanie po czym pan nie odzwonil jak zapewnial z cenami za wykonczenie.
    my tez mielismy ostatnio taki przypadek (tez Paweł, ale wspolni znajomi i latwo bylo go namierzyc) - okazalo sie ze zgubil telefon ale strachu sie najeslismy (wszystko kupione i przygotowane a wykonawcy brak) [/quote]

  18. #438
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Kolejny wpis na BIAŁĄ LISTĘ

    Internetowy sklep z klamkami i tego typu akcesoriami:
    http://www.sparta.com.pl/c/pl/9002/5...rt/klamki.html

    Wczoraj poszedł przelew, dzisiaj kurier dostarczył zamówione komplety
    Nota bene bardzo ładne i wygodne klamki z serii GAIA z Metal-Budu:


  19. #439

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Kolejny wpis na BIAŁĄ LISTĘ

    Internetowy sklep z klamkami i tego typu akcesoriami:
    http://www.sparta.com.pl/c/pl/9002/5...rt/klamki.html

    Wczoraj poszedł przelew, dzisiaj kurier dostarczył zamówione komplety
    Nota bene bardzo ładne i wygodne klamki z serii GAIA z Metal-Budu:
    Z ciekawosci popatrzylem na ceny - ostatnio kupowalem Syriusza z Metalbudu i jestem prawie pewny (teraz nie mam faktur przy sobie zeby sprawdzic), ze w Hebanie mieli taniej ten model.

  20. #440
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Rzecz w tym, że w Hebanie nie mieli wszystkich akcesoriów, a klamki tylko z długimi szyldami i zaoferowali sprowadzenie za 14 dni.

    Nie mam nic do Hebana. Wręcz przeciwnie. Obsługa tam jest niezwykle miła i chętnie udzielają wszelkich porad, ale klamki chcieliśmy mieć już

Strona 22 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony