dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 214
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 4265
  1. #721
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kris1971

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    4

    Domyślnie biało-czarni

    Jestem tu pierwszy raz ale od dłuższego czasu przeglądam wszystkie białe i czarne listy. Postanowiłem że sam znajdę firmę która sprawi że mój domek stanie się ciepłym przytulnym i funkcjonalnym gniazdkiem Mam chyba szczęście bo obyło się bez zbędnych przeszkód, chociaż nie do końca.
    Zrobienie instalacji c.o. łącznie z kotłownią zleciłem firmie "Alco" ul.płaszowska Kraków tel. 514 513 286 (bardzo miła pani pracuje w biurze) Profesjonalnie się mną zajeli instalacja chodzi bez zarzutów POLECAM, okna brałem w "Okno-Pol" plac Bieńczycki Kraków- szybko, miło i niedrogo tel.0 12 641 46 30. Wykończenie domu robiła mi firma z Bochni P.Romek tel.607 042 533 bardzo mi pomógł i okazał się również świetnym projektantem Polecam!! Z czarnej listy mam firmę z Kazimierzy Wielkiej "Euro Okna" która miała mi zakładać okna- powiem tak: nie widziałem gorszych pijaków. Powodzenia wszystkim początkującym [/u]

  2. #722

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    Szanowny jacekaqua,
    to jest strona dla klientow a nie dla wykonawcow, ludzie sami polecaja dobrych i pokazuja zlych wykonawcow.

    Twoje wpisy tutaj przynosza odwrotny efekt od zamierzonego i sa traktowane jako autoreklama, wiec kazdy bedzie podejrzewal ze chyba brak ci pracy skoro sam musisz sie narzucac ze swoja firma.

    pzdr
    dada_krk
    ok!ale jak ja mam sie bronić ??? przeciez można opisac całą sytuacje - !!! NIE !!! najlepiej oczernic kogos i skonczyc temat.

  3. #723
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    391
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekaqua
    Cytat Napisał dada_krk
    Szanowny jacekaqua,
    to jest strona dla klientow a nie dla wykonawcow, ludzie sami polecaja dobrych i pokazuja zlych wykonawcow.

    Twoje wpisy tutaj przynosza odwrotny efekt od zamierzonego i sa traktowane jako autoreklama, wiec kazdy bedzie podejrzewal ze chyba brak ci pracy skoro sam musisz sie narzucac ze swoja firma.

    pzdr
    dada_krk
    ok!ale jak ja mam sie bronić ??? przeciez można opisac całą sytuacje - !!! NIE !!! najlepiej oczernic kogos i skonczyc temat.
    zacznij znów jak kiedyś dobrze robić !!!!!!!!!!
    GIVE A SMILE

  4. #724
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doorcia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Panel Pol Kraków - CZARNA LISTA - zdecydowanie nie polecam

    NIE KORZYSTAJCIE Z USLUG PANEL POL Z KRAKOWA

    Firma ma bardzo nieladne podejscie do klienta. Nie wywiazuje sie z
    terminow. Dlugo sie czeka na kompletna dostawe drzwi a na sam montaz
    to jeszcze dluzej... odradzam wszystkim korzystanie z oferty i uslug
    tej firmy, jest nierzetelna. "Problem" to ich znak rozpoznawczy.
    Nikt nie informuje o mozliwych opoznieniach mimo tego, ze maja
    podany numer kontaktowy. Nie odbieraja niewygodnych telefonow, nie
    oddzwaniaja. Odradzam rowniez decydowanie sie na "darmowy" montaz -
    warunkiem jest zakupienie drzwi z oscieznicami, klamkami i zestawem
    montazowym. Zestaw montazowy nie jest dostarczany razem z
    zamowieniem; a co sie kryje pod tym haslem? pianka?

    nigdy wiecej panel pol!!! szkoda zdrowia i nerwow!!!
    nie sa profesjonalistami i maja gdzies klientow [/u]

  5. #725
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doorcia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Panel Pol na CZARNEJ LIŚCIE

    Nie korzystajcie z usług firmy Panel Pol w Krakowie, będziecie czekać w nieskończoność, a słowo "problem" wytrze się od zbyt częstego używania. To wyjątkowo niesolidna firma. Szczerze odradzam!!!

    Jest male prawdopodobieństwo, że wasze zamowienie, bedzie
    zrealizowane w terminie, a jeszcze mniejsze, ze dostaniecie
    dokladnie to, co zamowiliscie. Panuje tam taki bałagan, że w skrajnych przypadkach możecie z czasem wyjść na tym lepiej, gdy na przykład dostaniecie parę drzwi z nadwyżką lub jakieś nadprogramowe niezamawiane przez was ościeżnice

    Gorzej jednak, jeśli dostarczą wam zupełnie nie to, co zamawialiście, np. kiepsko wyglądałoby mieszkanie z drzwiami typu łazienkowego do każdego pokoju

  6. #726

    Domyślnie

    Dobrze wiedziec , wlasnie znajomy mial zamiar sie skusic na ta firme... Dzieki

  7. #727

    Domyślnie

    Cytat Napisał anet1
    Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

    Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272

    Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

    Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.
    Witaj w klubie ....

    Nie chce mowic "a nie mowilem..." patrz moj post w tym watku na temat AQUA... zenada...

    Pozdrawiam

  8. #728

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekaqua
    Cytat Napisał anet1
    Jesteśmy na szczęście już na finale naszych zmagań z budową. Wymieniam na razie dwie ekipy, które ewidentnie wpisują sie w białą i czarną liste:

    Biała lista- stolarz z Myślenic, u nas robił niestety tylko parapety z jesionu (za późno go odkryliśmy) ale wyszły slicznie. Widziałam inne jego prace (bo wykonuje chyba wszystko okna, podłogi, drzwi, schody, kuchnie) niezwykła dokładność. tel 501 726 272

    Na białą liste wpadnie pewnie fliziarz, ale poczekam z opinia do końca jego prac.

    Czarna lista- firma AQUA z Myślenic, podpisuje się pod wszystkimi zarzutami, niesamowite krętactwo!!! Uważajcie na Pana Jacka, bo to strata czasu i nerwów.
    nawet nie moge się bronić ,bo niewiem kto Pani jest "anet1"

    Ocho widze ze nagonaka na pana Jacka , w sumie to niewarto kogos tak odrazu skreslac ;/ , pozdrawiam!

  9. #729

    Domyślnie Gładzie

    Pilnie poszukuję rzetelnej , terminowej , fachowej ekipy od GŁADŹI, nie muszę chyba dodawać że tanie. Kraków. Proszę o namiary.
    Pozdrawiam

  10. #730
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doorcia

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie panel pol

    Moze kiedys ta firma swiadczyla uslugi na wysokim poziomie, ale teraz pozytywne opinie mozna wlozyc miedzy bajki...

    Przejechalismy sie na nich niezle i to co odczulismy na wlasnej skorze do tej pory zmusza do postawienia pytania, co nas podkusilo, zeby korzystac wlasnie z uslug panel pola?!

    Dlatego chce innych przestrzec zanim skieruja swe kroki wlasnie do tej firmy

  11. #731

    Domyślnie sprostowanie

    Niesłusznie oskarżony zdecydowałem wyjaśnić niejasności na temat mojej pracy.

    Po pierwsze dziwi mnie że pan ANET1 zdecydował sie mnie oczernić dokładnie rok po zakończeniu naszej współpracy( czyżby zemsta???).

    Po drugie praca którą tam wykonałem jest zrobiona rzetelnie (pierwszy etap wod-kan).

    Po trzecie inwestor powinien wiedzieć ( a ten pan nie wiedział) że umawia się z jednym instalatorem a nie robi się castingu kto ma robić podłogówkę a kto zakładać grzejniki. To właśnie był powód zrezygnowania z pracy na tej budowie.
    Być może nie jest Pan zadowolony z instalacji którą ktoś zrobił i w ramach zemsty wypisuje kłamstwa??.
    Do Pana MZiarko
    Każdy pracownik powinien mieć umówioną kwotę wypłaconą w całości z -naciskiem na CAŁOŚĆ
    Czy z puszek po piwie zebrał Pan odciski że wiadomo iż moje?? Ekip na budowie do tych samych robót miał pan kilka. ( żadna z poprzednich nie sprostała Pana wymaganiom).Może to sposób na tanią budowę, „urwać każdemu parę złotych”.??
    Skupia się Pan na złośliwościach a proszę napisać jak działa instalacja?
    To Pan powinien znaleźć się na czarnej liście osób które nie wypłacają w całości! Skontaktuję się z firmami które u Pana pracowały.
    Rozumiem uwagi lub zastrzeżenia jeśli chodzi o terminowość (był to problem większości firm w tym okresie).
    Uczciwi piszą uczciwe komentarze a złośliwcy kłamstwa i pomówienia.!!!

  12. #732

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekaqua
    Cytat Napisał dada_krk
    Szanowny jacekaqua,
    to jest strona dla klientow a nie dla wykonawcow, ludzie sami polecaja dobrych i pokazuja zlych wykonawcow.

    Twoje wpisy tutaj przynosza odwrotny efekt od zamierzonego i sa traktowane jako autoreklama, wiec kazdy bedzie podejrzewal ze chyba brak ci pracy skoro sam musisz sie narzucac ze swoja firma.

    pzdr
    dada_krk
    ok!ale jak ja mam sie bronić ??? przeciez można opisac całą sytuacje - !!! NIE !!! najlepiej oczernic kogos i skonczyc temat.
    Ponieważ Panu Jackowi nie wolno się bronić zrobię to za niego, jestem klientem więc mi wolno.
    Pan Jacek robił u mnie wszystko co jest z rurami związane: wodę kanalizację, gaz, co (rozprowadzenie, kotłownię, podłogówkę i grzejniki). Nie mam zastrzeżeń, nie znam się na tym za bardzo ale wygląda że wszystko jest ok.
    Ostatni potrzebowałem kilka przeróbek( zmiana podejścia pod umywakę ,instalacja stelaży i grzejnika w łazience). Umawialiśmy się że dam znać z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, niestety fliziarz w piątek poinformował mnie że poniedziałek musi być to zrobione bo jak nie to on nie może dalej robić. I co ? I Pan Jacek przyjechał, zrobił, zajęło mu to ze 3 godziny, gdzieś o te 3 godziny sie spóźnił, pewnie zaraz ktoś napisze że jest niepunktualny i "czarna lista".
    A propos terminowości, czy nikomu nie zdarzyło się że umówił się na konkretne prace a w międzyczasie wymyślił jakieś nowości. U mnie jest to na porządku dziennym - wiem jestem złym klientem ale cóż... .Dodatkowa lampa, dodatkowa umywalka itp. Co ma zrobić wykonawca ? Powiedzieć że przyjdzie za miesiąc, bo ma ustawiony harmonogram? Ja za robotę nie zapłacę bo nie skończona, a wykonawca nie dostanie pieniędzy za 90% wykonanych prac - w moim wypadku włącznie z materiałem czyli 10-20 tys. PLN, więc zostaje na kolejny dzień czy 2 żeby skończyć. Można podpisać umowę z terminami ale to bije w dwie strony, wykonawca musi się pilnować z terminami, ale inwestor nie może dokonać żadnych zmian. Jak kto woli, ja wolę bez. Zawsze można się jakoś dogadać.

    Tyle, trochę dużo i wystarczy. Uważam, że Pan Jacek nie zasługuje na opinię jaką mu się tu wystawia. Po moich przebojach z wykonawcami SSO i tynków wewnętrznych Pan Jacek to jednak "biała lista". Może niektórzy nie doświadczyli na własnej skórze co to znaczy fatalna ekipa.

  13. #733

    Domyślnie

    A to i ja dorzuce kilka groszy

    u mnie Pan Jacek też robił kompleksowo całą usługę (wod-kan, ogrzewanie, podłogówka, kominek z pw i cała kotłownia). Jeśli chodzi o terminowość to czasami rzeczywiście było kiepsko (i nie chodzi tutaj o kilka godzin), ale im bliżej końca tym było coraz lepiej , także z listy szarej zrobiła się prawie biała . Najważniejsze że efekt końcowy jest jak najbardziej zadowalający, wszystko działa poprawnie, w domu ciepło a woda w kranach gorąca (czyli tak jak ma być). Ale jestem w stanie też zrozumieć kogoś kto czekał i czekał i się nie doczekał na usługę

  14. #734

    Domyślnie

    Prosze o opinie o panu Pawle z Gotkowic-wykonuje tynki i wylewki
    pozdrawiam Andrzej.

  15. #735

    Domyślnie Instalacja wod-kan co

    Czy ktos współpracował z firmą Gaz Service z Wieliczki ul. Piłsudskiego??
    Proszę o opinie.
    Szukam sprawdoznego elektryka
    pozdr
    Mam do sprzedania paletę Porotherm25, palete klinkieru, stemple, deski

  16. #736

    Domyślnie

    Witam! Moi mili polećcie ekipę do podłóg na legarach i klejonych, schodów i do położenia fliz. Szukam też stolarza meblowego. Budowa w okolicach Suchej B. Dałem ogłoszenie w Muratorze ale prawdę powiedziawszy trochę się obawiam, że zgłoszą się jacyś pseudofachowcy.Stolarza z Myślenic znalazłem dzięki Wam ale biorąc pod uwagę, że może być zajęty wolałbym mieć więcej namiarów. Z góry dziękuję!

  17. #737
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar SCORPIO
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witajcie,

    Niedawno zakonczylismy stan surowy i postanowilismy dorzucic swoje dwa grosze:

    BIALA LISTA aczkolwiek z czarnymi plamami)

    Sklad Budowlany Budrol w Kocmyrzowie - kupilem tam pustak porotherm 25 na caly dom ,35 palet, towar bez dodatkowych oplat przetrzymano mi ponad pol roku do czasu rozpoczecie budowy nie bylo rowniez problemu z terminem dostawy, mam za to duze zastrzezenia do jakosci tych cegiel - moi murarze twierdzili ze niektore z pustakow rozpadaja sie w rekach i niestety mieli racje ,

    BIALA LISTA :
    Ekipa murarzy z panem Slawkiem na czele (500-040-907)- ogolnie nie mam wiekszych zastrzezen, sciany proste, katy zachowane choc oczywiscie niedorobki byly np, drzwi do lazienki przesuniete o 25 cm w prawo ale to szczegoly o ktorych jestesmy w stanie zapomniec

  18. #738

    Domyślnie

    Witam,
    mogę polecić moich wykonawców, bo właśnie skończyłam stan surowy zamknięty.
    Górale pracowali szybko, nie pili, często za to przeklinali. Grupą dowodzi kobieta-siekiera, która pilnuje postępu prac prawie codziennie.
    Ściany proste, kąty grają, żadnych zastrzeżeń nigdy nie miał mój kier. budowy. Jedyna wada górali, wszystkie święta kościelne np. Trzech Króli, wigilia, Dzień zaduszny itp nie pracują. Natomiast 11 listopada jest dla nich normalnym dniem pracy.
    BIAŁA LISTA murarze:
    kontakt do szefowej: 664 927 107

  19. #739

    Domyślnie Firma AQUA

    A ja się wypowiem w temacie firmy AQUA.

    Wprawdzie nie mogę nic powiedzieć na temat terminowości firmy w obecnych czasach, bo Pan Jacek skończył moja instalację mniej więcej w listopadzie 2007, ale wtedy był człowiekiem terminowym, a w razie czego zawsze dzwonił.

    Za to z prespektywy przeszło roku użytkowania instalacji (wod-kan-gaz-co wraz z podłogówką) muszę stwierdzić że wszystko działa jak trzeba i że zastosowane rozwiązania się sprawdziły, jeśli chodzi więc o jakość wykonanej pracy to jest to jakość bardzo dobra.

  20. #740

    Domyślnie

    To ja też Pana Jacka będę bronić, a co?! Chociaż jeszcze nie skończył u mnie, więc jak skończy, to napiszę, jak działa. Ale póki co - nie mam zastrzeżeń - terminy są jakie są, ale czekam cierpliwie, bo wiem, że różnie bywa. Ja jestem klientem koszmarnym, nie wiem, czego chcę, mam potwornego pecha i zawsze mi się przydarzają jakieś rzeczy, których w okolicy nikt nie widział. Pan Jacek cierpliwie póki co znosi moje "ale ja nie mam pojęcia o co kaman" i zapewne ma o kim anegdoty opowiadać, ale jeszcze nie uciekł, co jest wielkim plusem.

    Zatem u mnie Aqua póki co na liście białej.

    I jeszcze tynki pana Żmudy - PIĘKNE SĄ!!! Był już tu namiar gdzieś na niego podawany, ale jak ktoś chce, to odkopię u siebie. Świetna robota.

Strona 37 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony