dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 214
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 4265
  1. #1221

  2. #1222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Aaa, to Ty rozsyłasz maile na skrzynki użytkowników. Chcesz nas przenieść na nowe forum? Mamy tu białe i czarne listy fachowców.

  3. #1223

    Domyślnie Re: Małopolska - biała i czarna lista wykonawców.

    CZARNA LISTA
    Zdecydowanie odradzam pseudofirmę Budimar Marcin Leszczynski (Węgrzce koło Wieliczki).
    Problemy były od początku do samego końca i częściowo pozostają nadal nierozwiązane. Ławy zaszalowane na trawie, zbrojenia do poprawy, dach do korekty i wieczne problemy finansowe (brak płynności), ktore rzutowały na prace to tylko skrawek półtorarocznej historii. Częste zmiany podwykonawców i numerów telefonów strategią firmy... Doswiadczenie godne polecenia tylko dla osób o silnych nerwach, dużą ilością czasu (żeby pilnować i sprawdzać) i bez pilnych terminów przeprowadzki.
    Wiecej na priv dla zainteresowanych.
    Pzdr

  4. #1224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renia77
    Witam Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś solidnego od alarmów? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    Wiadomosc poszla na priv.

  5. #1225
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bolderik

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    czy ktoś zetknął się z firmą IMPULS z Zabierzowa? Chętnie posłucham opinii .

  6. #1226
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    Jesli ktos z Was bedzie potrzebował pompę głębinową to polecam firmę Malec w Świątnikach Górnych.
    Sprzedają pompy Castoramie itp generalnie ogromna firma mają własny serwis gdyby coś się przyszłościowo popsuło i firma ma ponad 10 lat działalności.

    http://fhagnieszkamalec.fm.interia.pl/
    strona dość prototypowa... ale z detalu nie zyją - taka dostalem informacje

  7. #1227
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    witam ,może mi ktoś polecić fachowców z okolic Tarnowa ,Bochni ,Brzeska lub innych do stanu SOS lub SSZ

  8. #1228
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marepel

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Mi domek budował Pan Jan z Nowego Sącza. Ma ekipy od wszystkiego, osobno murarzy, elektryków, hydraulików, od więźby i dachów, fliziarzy, tynkarzy malarzy, parkieciarzy itd.
    Jak chcecie zobaczyć efekty to zapraszam do mojego dziennika. Zaczął budować dom pod koniec kwietnia 2009 a już w grudniu dom był pomalowany w środku.
    Pan strasznie zagoniony, nie ma za dużo czasu na dyskusje ale za to budowa idzie że hej.... tel 509606703
    Zobacz sobie w moim dzienniku jak buduje
    Cytat Napisał jessi
    witam ,może mi ktoś polecić fachowców z okolic Tarnowa ,Bochni ,Brzeska lub innych do stanu SOS lub SSZ

  9. #1229

    Domyślnie

    [quote="Marepel"]Mi domek budował Pan Jan z Nowego Sącza. Zaczął budować dom pod koniec kwietnia 2009 a już w grudniu dom był pomalowany w środku.
    /quote]

    Tylko pogratulować tempa i ekipy. A żartując można powiedzieć, że skończyli przed czasem biorąc pod uwagę, że jest wrzesień 2009.
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  10. #1230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Jak szanowny kolega zauwazyl ... tempo jest powalajace , a kto by sie tam przejmowal , ze dopiero wrzesien 2009 a dom pomalowany byl juz w grudniu 2009 . JUTRO TO DZIS TYLE ZE JUTRO

  11. #1231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    JUTRO TO DZIS TYLE ZE JUTRO
    Oprócz kwestii konstrukcyjnych i wykonawczych na forum można skończyć kurs filozofii
    Jak przyjdzie jakaś ekipa z takim hasłem po płatność przedterminową to nie bedę wiedział co odpowiedzieć
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  12. #1232
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marepel

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Upsss.
    Lata mi się pomyliły. zaczęli budowę w kwietniu 2008 a skończyli w grudniu 2008


    podobno po trzydziestce czas szybciej leci i tak też jest w moim przypadku....


    [quote="Piotr_M"]
    Cytat Napisał Marepel
    Mi domek budował Pan Jan z Nowego Sącza. Zaczął budować dom pod koniec kwietnia 2009 a już w grudniu dom był pomalowany w środku.
    /quote]

    Tylko pogratulować tempa i ekipy. A żartując można powiedzieć, że skończyli przed czasem biorąc pod uwagę, że jest wrzesień 2009.

  13. #1233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr_M
    Cytat Napisał Edyta M
    JUTRO TO DZIS TYLE ZE JUTRO
    Oprócz kwestii konstrukcyjnych i wykonawczych na forum można skończyć kurs filozofii
    Jak przyjdzie jakaś ekipa z takim hasłem po płatność przedterminową to nie bedę wiedział co odpowiedzieć
    Szanowny kolego nie daj sie wyprzedzic ekipie .... sam zaproponuj im takie rozwiazanie platnicze
    A co do kursu z filozofii to musze Cie rozczarowac .... niektorzy juz tak maja , ze sa "dziedzicznie obciazeni" ( mam na mysli te dobre obciazenia ) i ta FILOZOFIA to nic innego jak dobra pamiec
    P.S.
    Cytat pochodzi z filmu " SEKSMISJA " i jak widac sprawdza sie nawet na forum budowlanym
    Pozdrawiam

  14. #1234

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do wykonania drenażu - czy mogę prosić o podpowiedzi?
    Pozdrowienia dla wszystkich zmęczonych

  15. #1235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał Zbigniew100
    Poprostu będzie to trochę więcej roboty.

    Nie ze mną te numery Bruner.

    Proszę o pomoc czy;

    Pan madd to P. Madeja wylewki, sso , ściany itd. - tel. 606 838 128 ?

    Dzieki
    Ja już nie wiem, czy znalazłeś sposób na nabijanie sobie licznika?
    Weźże najpierw zorientuj się jak działa forum, kto jest kto a potem wyskakuj z "udogodnieniami".
    Madd to nasza forumka i zbudowała przepiękny dom.
    Może zajrzysz do jej Dziennika?

    Jak Boga kocham - Madeje polecałam tu kilka razy - dla przypomnienia też - bo gość jest w porzadku. Dlaczego od razu się doszukiwać bog wie czego????

    A tak w ogole to hydraulika szukam. Sprytnego, coby od pieca z podkowa kaloryfery podlaczyl....
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  16. #1236
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie,

    niestety przyszedł czas wpisu na CZARNĄ LISTĘ - a miałam nadzieję że tego uniknę.

    Bardzo ale to bardzo odradzam kożystanie z usług niejakiego Tadeusza Rajskiego.Robi remonty i wykończenia - mnie wykończył nerwowo.
    Działa na terenie Bochni i Krakowa.

    Fuszerka nie z tej ziemi. Podłoga w remontowanym mieszkaniu została zabrudzoana farbą olejną(( Nie do domycia.
    Luksfery to ja bym lepiej położyła.
    Brak ćwierćwałków na płytkach w kuchni i łazience.
    Krzywo osadzona umywalka - wszystko ścieka na bok.

    A na deser - kubełek moczu w szafce. Wymiotowałam kilka dni ale wcześniej przez kilka godzin dochodziłam co tak capi.

    Po moich licznych telfonach umówiłam się z Panem na dwa spotkania. Jak się domyślacie na żadne nie przyszedł.

    Ale cóż się mu dziwić - w końcu już wziął pieniądze.

    Nauczyłam się jednego - zawsze spisać umowę.

    Dla wszystkich zainteresowanych telefony do owego jegomościa na privie.

  17. #1237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał aki-aki
    Witajcie,

    niestety przyszedł czas wpisu na CZARNĄ LISTĘ...

    ...Dla wszystkich zainteresowanych telefony do owego jegomościa na privie.
    Po co?

  18. #1238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał aki-aki
    Witajcie,

    niestety przyszedł czas wpisu na CZARNĄ LISTĘ...

    ...Dla wszystkich zainteresowanych telefony do owego jegomościa na privie.
    Po co?
    Witam
    Chyba po to zeby umowic sie na zbiorowy lincz , ale z tego co pisze aki-aki Pan od wykonczeniowki raczej nie lubi zjawiac sie na umowione spotkania !!!!

  19. #1239

    Domyślnie

    Czy ktoś z państwa natknął się na firmę "Bruk Bet" z siedzibą w Bachowicach gmina Spytkowice.?
    Bardzo mi zależy na opinii, gdyż znajomy poleca mi jako wykonawcę dachu pana Janusza Książka, który jest właścicielem tejże właśnie firmy.

  20. #1240

    Domyślnie

    Przepraszam że nie piszę na temat ale proszę o pomoc.!

    Czy ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z wykonawcami-partaczami.
    U mojej siostry "schrzanili" fundament-ma wielką bulwę z jednej strony do zewnątrz-trudno będzie ocieplić, przesunęli ściankę w salonie o 7 cm, nie mówiąc o krzywych ścianach. Gdy przyszło podpisywać umowę końcową, majster oświadczył, że są to usterki mieszczące się w granicach normy.
    Kazał siostrze wziąć sobie geodetę. Co ona ma w tym przypadku zrobić? Gdzie udać się po pomoc.?

Strona 62 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony