dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 66 z 214
Pokaż wyniki od 1.301 do 1.320 z 4265
  1. #1301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Kurcze Sloneczko dzieki za czujnosc ....
    Ja wlasnie dzisiaj dokonalam wyboru "mojej " ekipy budowlanej i ekipy od daszku ..... troche to trwalo . Mam tylko nadzieje , ze trafilam w 10-tke , albo chociaz w 9-tke
    Czy to ktoś z polecanych ?

  2. #1302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    [quote="Rom-Kon"]...ciekawy wontek ciekawy....

    Trzeba by powitać! Tylu nowych użytkowników!
    Witajcie na Forum! Może się jeszcze rozpiszecie i zabierzecie głos też w innych sprawach...

    ...może nie spoczną na jednym poście... [/quote

    Celna uwaga .

  3. #1303
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie Re: SZCZEGÓLNIE DO BARBOSSY

    Cytat Napisał ann&tom
    Przesuniecie słupa nie wymagało pozwolenia na budowę ponieważ po mojej stronie było przygotownaie projeKtu uzyskanie BRAKU SPRZECIWU DO ZGŁOSZENIA (ponieważ była to procedura przebudowy)
    Które starostwo przyjęło takie zgłoszenie ? Przesunięcie słupa to procedura pozwolenia na budowę. O ile ten słup przesuwałeś ?
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  4. #1304

    Domyślnie Re: SZCZEGÓLNIE DO BARBOSSY

    Cytat Napisał aglig
    Cytat Napisał ann&tom
    Przesuniecie słupa nie wymagało pozwolenia na budowę ponieważ po mojej stronie było przygotownaie projeKtu uzyskanie BRAKU SPRZECIWU DO ZGŁOSZENIA (ponieważ była to procedura przebudowy)
    Które starostwo przyjęło takie zgłoszenie ? Przesunięcie słupa to procedura pozwolenia na budowę. O ile ten słup przesuwałeś ?



    Przesunięcie nastąpiło dokładnie po istniejacej trasie i było to skrócenie istniejącej sieci - zgodnie z przepisami jest to przebudowa sieci która nie wymaga pozwolenia na budowę - wydział architektury w krakowie.
    Mam do sprzedania paletę Porotherm25, palete klinkieru, stemple, deski

  5. #1305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    można naciągnąć, choć to problematyczne
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  6. #1306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrmarcin
    Tak więc zamówienie idzie do dilera i rolą dilera jest jak najszybsze przekazanie zamówienia do fabryki. Z doświadczenia wiem, że to jest najsłabszy punkt całej operacji. Zamówienie albo sobie przeleży trochę u dilera, albo producent po wyprodukowaniu (daj boże terminowym) czeka aż uzbiera mu się minimum logistyczne, albo dzieje się jakieś nieszczęście przy rozładunku, albo towar ginie na magazynie....

    Osobną kwestię stanowią dostawy. Nie jestem pewien jak skonstruowane umowy ma firma Panel-pol, ale jeżeli zamawiamy usługę transportową, zawsze dotyczy ona dostarczenia towaru w najbliższe możliwe miejsce rozładunku i nie obejmuje wynoszenia na jakiekolwiek piętro. Jak kupowałem pralkę w Media-Markt która z opakowaniem ważyła prawie 100 kg, to dostałem zapakowany towar na wózek na hali sprzedaży i nawet nikt nie wyszedł ze mną na parking żeby to zładować do auta...
    Faktycznie dziwny watek
    ale...
    ad 2 - w tym właśnie MediaMarket kupiłam lodówkę Z DOSTAWĄ i wówczas panowie wnieśli ją do domu, rozpakowali, postawili na miejscu, przy nich sprawdziłam czy jest kompletna i nie uszkodzona i dopiero podpisałam papiery.
    Tak samo wyglądały dostawy kominka i wielu innych rzeczy. Więc się dziwię. Nawet bardzo się dziwię, rozumiem, że sklep po prostu oszczędza zatrudniając emeryta z samochodem zamiast dwóch wysportowanych młodzieńców. Źle świadczy o sklepie.

    A terminy? We wszystkich postach przewijał się problem terminów ale też braku kontaktu i skruchy. Ja jestem w stanie zrozumieć, że trzeba czekać. Ale sklep znając sytuację powinien umawiać się na termin realny, dzień wcześniej upewnić się u producenta / dilera czy kogo tam jeszcze i potwierdzić u kupującego - tak, bierz pan urlop, będziemy z towarem - lub - przykro, towaru nie ma, umówmy się lepiej za tydzień, po co masz pan brać urlop. Bo za to (czytaj - za nawiązanie kontaktu między wytwórcą a kupującym) sklep bierze kasę. Tyle, tylko tyle...



    Tak abstrahując od firmy jakiejś tam czasem sobie myślę, że tylko sklepy internetowe mają sens. Bo teraz sklep to czysta logistyka. Towar jest na obrazku - w sklepach też, coraz częściej- a jedyną rolą sprzedawcy jest nawiązywanie kontaktów z producentami, przedstawienie ich ofert, odebranie towaru i skierowanie go prosto do klienta. Wystarczy komputer, telefon i jakiś skład na "okazje".
    Może otworzyć sklep?

  7. #1307
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    [quote="EZS"][quote="mrmarcin"]

    A terminy? We wszystkich postach przewijał się problem terminów ale też braku kontaktu i skruchy. Ja jestem w stanie zrozumieć, że trzeba czekać. Ale sklep znając sytuację powinien umawiać się na termin realny, dzień wcześniej upewnić się u producenta / dilera czy kogo tam jeszcze i potwierdzić u kupującego - tak, bierz pan urlop, będziemy z towarem - lub - przykro, towaru nie ma, umówmy się lepiej za tydzień, po co masz pan brać urlop. Bo za to (czytaj - za nawiązanie kontaktu między wytwórcą a kupującym) sklep bierze kasę. Tyle, tylko tyle...

    quote]

    Pracujuę w firmie usługowej i naprawdę to nie jest takie proste.

    Tylko konkurencja .
    Naprawdę taniej dla nas / usługodawców / jeżeli to klient czeka na usługę a nie pracownik lub kilku .

    Nie mówie o jakości.

  8. #1308
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100
    Cytat Napisał Edyta M
    Kurcze Sloneczko dzieki za czujnosc ....
    Ja wlasnie dzisiaj dokonalam wyboru "mojej " ekipy budowlanej i ekipy od daszku ..... troche to trwalo . Mam tylko nadzieje , ze trafilam w 10-tke , albo chociaz w 9-tke
    Czy to ktoś z polecanych ?
    Niestety nie tutaj polecani ... tylko jak to mowia po sasiedzku .

  9. #1309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100

    Pracujuę w firmie usługowej i naprawdę to nie jest takie proste.

    Tylko konkurencja .
    Naprawdę taniej dla nas / usługodawców / jeżeli to klient czeka na usługę a nie pracownik lub kilku .

    Nie mówie o jakości.
    ja nie mówię, że proste
    ja mówię, że ja się umawiam z pacjentem na badanie a jestem chora czy coś wypadło, to dzwonię i grzecznie przepraszam i umawiam inny termin. Albo robi to w moim imieniu rejestratorka. Więc dlaczego nie może tak robić sprzedawca?

  10. #1310

    Domyślnie



    Ale zmasowany atak nowych kolegów i koleżanek!

    Ciekwae czy wszysscy mają ten sam IP...?

    Browar

  11. #1311

    Domyślnie

    No to ja w takim razie tez dołacze. Nikt mi nie powie ze mam mała ilośc postów..
    Z usług firmy Panel Pol korzystałem 2 razy. Oddział Jubilatu na alejach.

    Pierwszy raz jakies 2-3lata temu. Miałem do ułożenia ~30m2 paneli w salonie. Z progiem przez część pokoju. Panele kupiłem w Panel Pol. Po umówionych 2 tygodniach przyjechał Pan. Widać było ze połozył już tych paneli sporo. W 4h uwinał się z połozeniem. Nawet co było wg mnie niezłe pociagnał silikonem wszystkei listwy tak że nie widać żadnej szpary (wtedy jeszcze nie było tych plastikowych listew z miękkimi bokami). Panele przycinał "na kolanie" ale calość wyszła na 5. Czyli dobrym sprzetem nie mógł się poszczycić, mnie akurat.. dla mnie ważny był efekt końcowy. Kontakt też był niezly. Brakło paneli i listw - przyjechały w ciągu 2h (to była sobota).

    Natomiast druga raz kupowałem panele u nich jakos niedawno. Termin był dotrzymany. Jakośc wykonanych prac jak wyżej. Panowie kładli panele 2 dni (95m2). Przy czym było sporo docinania. Po pierwszym dniu zakomunikowali że braknie im troche materiału (listwy, panele, gąbka) ale że oni rano jak będą jechać to wezmą z magazynu. Tak więc tak samo jak poprzednia praca wykonana na 5.
    I całość obsługi oceniam na 4.5 (mogli by mieć lepszy porządek w biurze żeby klient nie oglądał walajacych się smieci). Terminy dotrzymane. W umowie było 28-30 września montaż i tak tez się stało. Dzień wczesniej dostałem info przez telefon że przyjadą montować.

    ps: Chcę pokazać że są też dobre strony zamawiania w tej firmie a że przerób mają pewnie duży to czasem się trafi jakieś niepowodzenie.
    Chociaz akurat kwestii ściemniania czy też nieodbierania telefonu nigdy nie zrozumiem a podczas budowy zdażylo mi się to za duzo razy.

  12. #1312

    Domyślnie Re: Pompa Ciepla

    Cytat Napisał Edyta M
    Witam
    Czy ktos moglby mi polecic firme z wojewodztwa malopolskiego ktora wykona projekt i instalacje pompy ciepla wraz z rekuperatorem .
    Bardzo dziekuje za odpowiedz
    Pozdrawiam
    Witam
    Zerknij na IZOTherm http://www.izo-term.com.pl
    Mnie robili PC i kolektory ale wiem ze PC oferuja tez z rekuperatorami

    Ale osobiscie rekuperator zlecilem fachowcom, www.rekuperatory.pl
    Troche drozej ale wiem ze nie "zgadywali" jak to sie robi

  13. #1313
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie Pompa Ciepla

    Witam
    Notoco bardzo dziekuje zaraz wysylam dane potrzebne do sporzadzenia oferty w sprawie PC , dzisiaj dostalam oferte w sprawie reku z www.rekuperatory.pl .... cena z VAT wychodzi ponad 30 tys. postaram sie troche ponegocjowac cene !!! .
    A jak pompa ? zadowoleni jestescie ?
    Pozdrawiam

  14. #1314
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mika25

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Budowa mojego domu niedługo się zakończy. Skorzystałam z kilku namiarów podanych na tym forum i rzeczywiście był to dobry wybór. Dom kupiliśmy w stanie surowym, resztę wykańczaliśmy już we własnym zakresie. Ogólnie nie możemy narzekać na ekipy, które u nas robiły, oczywiście bez problemów się nie obeszło, ale to chyba normalne. Z fachowców z których skorzystaliśmy z czystym sumieniem możemy polecić firmę zajmującą się tynkami gipsowymi i tradycyjnymi: p. Piotr tel.601-247-356. (polecany kiedyś na forum). Tynki zrobione były terminowo i dobrze, następni wykonawcy nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń. Ekipę tą poleciliśmy już znajomym i podobnie jak my są bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Kolejny fachowca którego polecam to p. Marek 604-203-616, suche tynki i malowanie oraz fliziarz p. Andrzej 606-914-378.

  15. #1315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika25
    Do tej pory nie zamieszczałam żadnych wiadomości na forum, teraz jednak postanowiłam napisać, ponieważ budowa mojego domu niedługo się zakończy. Skorzystałam z kilku namiarów podanych na tym forum i rzeczywiście był to dobry wybór. Dom kupiliśmy w stanie surowym, resztę wykańczaliśmy już we własnym zakresie. Ogólnie nie możemy narzekać na ekipy, które u nas robiły, oczywiście bez problemów się nie obeszło, ale to chyba normalne. Z fachowców z których skorzystaliśmy z czystym sumieniem możemy polecić firmę zajmującą się tynkami gipsowymi i tradycyjnymi: p. Piotr tel.601-247-356. (polecany kiedyś na forum). Tynki zrobione były terminowo i dobrze, następni wykonawcy nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń. Ekipę tą poleciliśmy już znajomym i podobnie jak my są bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Kolejny fachowca którego polecam to p. Marek 604-203-616, suche tynki i malowanie oraz p. Andrzej 606-914-378, który układał płytki. Pracował może powoli, ale naprawdę płytki ułożone bardzo starannie. W tej chwili czekamy na montaż podłóg (firma polecana na forum z siedzibą w Węgrzcach Wielkich) i mamy nadzieje, że podobnie jak przy wcześniejszych polecanych przez Was fachowców w tym przypadku też wszystko będzie OK. Poszukujemy sprawdzonej firmy brukarskiej oraz kogoś zajmującego się projektowaniem i ewentualnie zakładaniem ogrodów w przystępnej cenie gdyż budżet budowy jest już mocno napięty. Jeśli znacie kogoś takiego to piszcie.
    Cytat Napisał mika25
    Budowa mojego domu niedługo się zakończy. Skorzystałam z kilku namiarów podanych na tym forum i rzeczywiście był to dobry wybór. Dom kupiliśmy w stanie surowym, resztę wykańczaliśmy już we własnym zakresie. Ogólnie nie możemy narzekać na ekipy, które u nas robiły, oczywiście bez problemów się nie obeszło, ale to chyba normalne. Z fachowców z których skorzystaliśmy z czystym sumieniem możemy polecić firmę zajmującą się tynkami gipsowymi i tradycyjnymi: p. Piotr tel.601-247-356. (polecany kiedyś na forum). Tynki zrobione były terminowo i dobrze, następni wykonawcy nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń. Ekipę tą poleciliśmy już znajomym i podobnie jak my są bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Kolejny fachowca którego polecam to p. Marek 604-203-616, suche tynki i malowanie oraz fliziarz p. Andrzej 606-914-378.
    Az tak bardzo Ci zalezy na zareklamowaniu Panow?

  16. #1316
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał mika25
    Poszukujemy sprawdzonej firmy brukarskiej
    Az tak bardzo Ci zalezy na zareklamowaniu Panow?
    Małgoś, no przeca jesteśmy w wątku na ten temat, a nie wygląda by mika reklamowała swoją firmę... Mika25, gadaj prawdę to podam Ci namiary na brukarzy

  17. #1317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał mika25
    Poszukujemy sprawdzonej firmy brukarskiej
    Az tak bardzo Ci zalezy na zareklamowaniu Panow?
    Małgoś, no przeca jesteśmy w wątku na ten temat, a nie wygląda by mika reklamowała swoją firmę... Mika25, gadaj prawdę to podam Ci namiary na brukarzy
    No tak, ale po co w takim razie dwa prawie identyczne posty?

  18. #1318
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    No tak, nie byłam na poprzedniej stronie. Teraz jak zmieniłaś wpis, widzę o co biega. Jak się wytłumaczy, podam jej namiary na pana Rysia, super brukarza z ekipą

  19. #1319
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mika25

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Pierwszy wpis zrobiłam już jakiś czas temu, ale jak się okazało w złym miejscu, nie na tym forum, wiec postanowiłam jeszcze raz napisać bo naprawde są to super fachowcy i tyle. Jeśli wpis pojawił się teraz dwukrotnie to tylko przez pomyłke. Dodatkowo jakby ktoś potrzebował to mogę podać namiary na firmę od barierek, jestem właśnie po montażu, super robota! Proszę podajcie namiary na dobrego brukarza

  20. #1320
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika25
    Pierwszy wpis zrobiłam już jakiś czas temu, ale jak się okazało w złym miejscu, nie na tym forum, wiec postanowiłam jeszcze raz napisać bo naprawde są to super fachowcy i tyle. Jeśli wpis pojawił się teraz dwukrotnie to tylko przez pomyłke. Dodatkowo jakby ktoś potrzebował to mogę podać namiary na firmę od barierek, jestem właśnie po montażu, super robota! Proszę podajcie namiary na dobrego brukarza
    Może ktoś tutaj;
    http://forum.muratordom.pl/post3539657.htm#3539657
    Powodzenia

Strona 66 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony