dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 67 z 214
Pokaż wyniki od 1.321 do 1.340 z 4265
  1. #1321
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Witam
    Czy mozecie polecic mi jakas HURTOWNIE POKRYC DACHOWYCH ewentualnie sklad budowlany (w ktorym moglabym zaopatrzyc sie w dachowke PLASKA ) niestety w mojej miejscowosci mam problem ze znalezieniem tego typu dachowki .
    Poniewaz jeszcze decyzja nie jest do konca podjeta , mam 2 typy dachowki z ktorych wybiore te wlasciwa ( ale najpierw musze ja zobaczyc w realu !!!! )
    RUPP CRAMIKA Dachowka TURMALIN kolor Antracyt lub CREATON plaska DOMINO w kolorze lupka angobowana
    Dzieki , pozdrawiam

  2. #1322

    Domyślnie

    co do brukarzy ... pojawiali sie juz na forum.. z młodziejowic szydłowski& siudek.
    ładnie robia.i dobrze
    a żeby było weselej to nie jestem właścielem tej firmy
    popieram ZBYCHA!!

  3. #1323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Witam
    Czy mozecie polecic mi jakas HURTOWNIE POKRYC DACHOWYCH ewentualnie sklad budowlany (w ktorym moglabym zaopatrzyc sie w dachowke PLASKA ) niestety w mojej miejscowosci mam problem ze znalezieniem tego typu dachowki .
    Poniewaz jeszcze decyzja nie jest do konca podjeta , mam 2 typy dachowki z ktorych wybiore te wlasciwa ( ale najpierw musze ja zobaczyc w realu !!!! )
    RUPP CRAMIKA Dachowka TURMALIN kolor Antracyt lub CREATON plaska DOMINO w kolorze lupka angobowana
    Dzieki , pozdrawiam
    hm ja dachówke kupowałem w trapezie...ale jak brakło mi paletki to.... mogli mieć za ... prawie miesiąc.... i wtedy zaczeło się poszukiwanie....
    jakoś przez przypadek trafiłem na cystersów.. i to szkoda że tak późno.. nie dość że mieli od ręki to jeszcze na jedna palete .... nawet cene miałem sporo lepszą a takie pierdoły jak dachówka wentylacyjna też od ręki a zwykle kupa czasu na oczekiwanie...
    mój portfel trochę żałuje że wczesniej tam nie trafił
    popieram ZBYCHA!!

  4. #1324
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika25
    Proszę podajcie namiary na dobrego brukarza
    Pan Rysiu: 503 950 092 , tylko powiedz że masz kontakt z tego forum

  5. #1325
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LG

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Biała lista:

    Flizy, łazienki itp. - pan Tomasz Wróblewski 607979490 http://flizomaniak.prv.pl/ . Godny polecenia i zaufania fachowiec. Robił u nas łazienkę i kuchnię. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług. Przed przystąpieniem do prac uzgodniliśmy kosztorys i termin ich zakończenia. Powierzone prace wykonał solidnie i terminowo. Jako, że oboje pracujemy, p. Tomek miał klucze do naszego mieszkania, które nie ucierpiało podczas remontu. Informował na bieżąco co będzie robił i czego będzie potrzebował.

    Dalsze referencje można uzyskać pod tel. 514710979.

  6. #1326
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał LG
    Biała lista:

    Przed przystąpieniem do prac uzgodniliśmy kosztorys i termin ich zakończenia.
    Z tej reklamy najbardziej podoba mi się to zdanie. Słowny się okazał?

    A jak reszta remontu mieszkania? Macie jakieś dobre doświadczenia?

  7. #1327
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LG

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS
    Cytat Napisał LG
    Biała lista:

    Przed przystąpieniem do prac uzgodniliśmy kosztorys i termin ich zakończenia.
    Z tej reklamy najbardziej podoba mi się to zdanie.
    [/quote]

    [email protected] - napisz, to sprawdzisz, czy to reklama. Umiesz używać wyszukiwarki? Jak tak, to możesz łatwo mnie namierzyć i zweryfikować wiarygodność. [/img]

  8. #1328
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał LG

    [email protected] - napisz, to sprawdzisz, czy to reklama. Umiesz używać wyszukiwarki? Jak tak, to możesz łatwo mnie namierzyć i zweryfikować wiarygodność.
    Już brzmi wiarygodniej, serio.
    Stałe, ciało, nazwisk takich na agh ze dwie sztuki. Zdalam egzamin z wyszukiwania?

    Problem jednopostowych ogloszeniodawców jest dość powszechny na forum. A Twoj post taki do bólu charakterystyczny. Stąd moje pytanie o resztę remontu. Ale jeśli szczerze polecasz to co innego...

  9. #1329

    Domyślnie

    Co tu jest grane? Ktoś tu ściemnia.

    Poprzedni post - Wysłany: Czw, 5 Listopad 2009 00:16

    Ciekawe jaka będzie godzina na/przy miom poście?

  10. #1330

    Domyślnie

    Na komputerze mam 23:38
    Dlaczego?

  11. #1331

    Domyślnie

    Cytat Napisał A_dam
    Co tu jest grane? Ktoś tu ściemnia.

    Poprzedni post - Wysłany: Czw, 5 Listopad 2009 00:16

    Ciekawe jaka będzie godzina na/przy miom poście?
    Cytat Napisał A_dam
    Na komputerze mam 23:38
    Dlaczego?
    http://forum.muratordom.pl/prosze-o-...um,t172737.htm

  12. #1332

    Domyślnie Czarna lista

    Najczarniejsza z możliwych lista.
    Firma Art Komplex. Wykańczali u nas poddasze.Czyli wełnowanie(bardzo niestaranne będziemy sami poprawiać) i płyty g-k(niezauważyliśmy że nie nawet ich nie zagipsowali ŚCIAN do wysokości kilku cm przy podłodze ehhhh). Przy końcowym rozliczeniu właściciel firmy doliczył nam 30m2. Powiedzieliśmy panu że sie pomylił i wtedy usłyszeliśmy o tzw. "ukrytych metrach" że płyty są pod skosami jeszcze położone . Mąż sprawdził jako, że podbitki jeszcze nie ma i nie było żadnych płyt. Wtedy pan stwierdził, że tak czy siak do końcowego rozliczenia zawsze sie dodaje 10% powierzchni!!! Dla mnie to jest NIE DO WIARY! Oczywiście nie zapłaciliśmy mu za to ale z zaliczek i tak dostał o 250 zł wiecej niż powinien.
    Przestrzegam wszystkich przed tymi oszustami i pseudofachowcami bo inaczej tego nie moge nazwać!

  13. #1333

    Domyślnie

    Nie piszę tu o innych pierdołach np tym że nie wyjęli nam kabli ze światłem na suficie... A takich rzeczy sporo zostało niestety.

  14. #1334

    Domyślnie

    Zdecydowanie Czarna Lista - Lapis kominki z Klimeckiego.
    Trzy miesiące po zainstalowaniu kominka, byle jak i po łepkach, ciągle nie mogę się doczekać na drobne wykończenia, no i oczywiście kratek tez jeszcze nie dostalam. Niech wystarczy Wam obraz córki właściciela wykąnczającej kominek z papierosem w ręce w butach na szpileczkach, oswietlającej sobie kominek w nocy!!!! komórką.
    Odradzam, a ceny z kosmosu

  15. #1335
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał LG
    Cytat Napisał dorkaS
    Cytat Napisał LG
    Biała lista:

    Przed przystąpieniem do prac uzgodniliśmy kosztorys i termin ich zakończenia.
    Z tej reklamy najbardziej podoba mi się to zdanie.
    [email protected] - napisz, to sprawdzisz, czy to reklama. Umiesz używać wyszukiwarki? Jak tak, to możesz łatwo mnie namierzyć i zweryfikować wiarygodność. [/img][/quote]

    LG, może byś najpierw sam porządnie zacytował, zamiast się czepiać wiedzy dorkiS?
    A Twoje pochwały pana Tomka brzmią dla mnie bardzo nieszczerze.
    Tylko po to wpadłeś na forum?

  16. #1336

    Domyślnie biała lista

    Witam

    polecam bardzo ok stolarza z Bystrej, dokładny i niedrogi Olek Siepak tel.692-596-880, i malarza Krzysiek Zborowski, który robi też różne wymyślne ścianki z regipsów tel.507-603-434

  17. #1337

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erol 1
    Czy ktoś z was miał do czynienia z firmą ŚWIAT PANELI DOMLUX sprzedającą i montującą panele http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=2661819.
    Chciałbym u nich zamówić panele z montażem ale nie wiem czy warto.
    Wszelkie uwagi mile widziane.
    Wczoraj ułozyli mi panele.
    110 mkw zajęło im 10 godzin (2 osoby). Wszystko czysto i ok. Mogę ich polecać. Wstępny kosztorys był zrobiony ok.

  18. #1338
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    wreszcie i ja mogę dodać

    BIAŁA LISTA

    skład budowlany Kowalczyk Siercza- żadnych ale to żadnych problemów. Wiele rzeczy zamawianych na telefon- zawsze dowiezione na czas, ceny zaproponowali najniższe w okolicy. Jak na razie współpraca bez zarzutów

    Betoniarnia Szczepan Stopa Marszowice- cena najlepsza z wszystkich jakie sprawdzałam, płaci się tylko za faktycznie zużyty beton (a nie za zamówiony jak to u niektórych bywa) zawsze na czas, współpraca bez zarzutu. I jeszcze na sam koniec rabacik dorzucili
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  19. #1339
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ngel
    wreszcie i ja mogę dodać

    BIAŁA LISTA

    skład budowlany Kowalczyk Siercza- żadnych ale to żadnych problemów. Wiele rzeczy zamawianych na telefon- zawsze dowiezione na czas, ceny zaproponowali najniższe w okolicy. Jak na razie współpraca bez zarzutów

    Betoniarnia Szczepan Stopa Marszowice- cena najlepsza z wszystkich jakie sprawdzałam, płaci się tylko za faktycznie zużyty beton (a nie za zamówiony jak to u niektórych bywa) zawsze na czas, współpraca bez zarzutu. I jeszcze na sam koniec rabacik dorzucili
    Dziękuję za info.

  20. #1340

    Domyślnie Biała Lista

    Biała Lista:
    - instalacje wod-kan-gaz-centralne ogrzewanie: 516 167 791
    - instalacje elektryczne: 691 702 689
    - oczyszczalnie ścieków: 500 691 159

Strona 67 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony