dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 214
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.860 z 4265
  1. #1841
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rapik

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Morawica
    Posty
    6

    Domyślnie

    UWAGA!!!! EDWARD ŁASAK

    NA CHOLERNIE CZARNĄ LISTĘ CHCĘ WPISAĆ :

    EDWARDA ŁASAKA!!! TO OSZUST I NACIĄGACZ....
    Obiecuje gruszki na wierzbie!!!!! a płacisz jeśli jesteś cwany tylko potrójnie
    Jak nie łapiesz klimatów budowy to przepłacasz co najmniej 5X

    Jego układy ze składami budowlanymi i jego prowadzone dzienniki to jedno wielkie oszustwo!!!

    Po za tym jest niezrównoważony psychicznie!!!!

    UWAGA NA TEGO GOŚCIA!!!!

  2. #1842
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rapik

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Morawica
    Posty
    6

    Domyślnie

    NA BIAŁĄ LISTĘ POSIADAM BARDZO DOBRYCH FACHOWCÓW od ociepleń z zewnątrz, ogrodzenia, wszystkie prace ziemne.... Na prawdę mogę polecić z czystym sumieniem w okolicach Krakowa głównie południe

    Wiem co pisze miałem około 7 koparkowych mój gość może nie jest tani (drogi też nie), ale robi tą samą prace w 2X krótszym czasie dla niego nie ma rzeczy niemożliwych...
    Ja byłem w szoku jak radził sobie w naprawdę trudnych warunkach.... wyśle namiary jeśli ktoś potrzebuje

    [email protected]

  3. #1843

    Domyślnie

    Matko, ludzie bardzo Wam współczuję ale dlaczego nie nauczycie się że płącimy całość PO wykonanej robocie
    absolutnie ŻADNYCH ZALICZEK. To nie wykonawca Wam robi łaskę tylko odwrotnie.
    Poza tym padło tu na forum piękne stwierdzenie o płaceniu za usługę
    100% ustalonego wynagrodzenia należy się za 100% wykonanej pracy w 100% ustalonego terminu w 100% ustalonej jakości
    Jakiekolwiek odstępstwa są podstawą do nie zapłacenia całości

    Gwarantuję że tak się da, nam się udało postawić SSO w 2 m-ce choć nie obyło się bez problemu z pokryciem dachu

    Pozdrawiam i życzę powodzenia

  4. #1844

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia moge polecic mojego pana slusarza, ktory robil mi drabinki stalowe na antresole (do obejrzenia w dzienniku) - tanio, szybko i sprawnie. Do tego wyjatkowo grzecznie i sympatycznie oraz z inicjatywa wlasna dla niezdecydowanych. Tel. 660 031 477. Pan Krzysztof. Robi tylko prywatnie.


    Rowniez zdecydowanie polecam pana Krzysztofa. Nam poprawial furtke (spawanie, dyletacja, zamek).

  5. #1845

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    u mnie bylo identycznie!! wyslalem zdjecie z dachowka czekalem 4 msc ( zostalo mi dachowki bocznej wiec dach skonczyli ) po kilku msc sie przypomnialem oni do mnie ze mam uszkodzona dachowke przywiezc m owie nie mam sorry sprzatalem kolo domu - napisalem pismo i odstąpili od rządań

    czlowiek im zostawil 45000 a tak postepuja... z paletami musialem zawiezc sam na przyczepce bo sie doprosić nie moglem

    mam takie samo zdanie jak ty o Trapezie - do zapłaty są mega uprzejmi jak zaplacisz mają Cię w D...

    Ja kupowalem u wspomnianego Pana Tomka... nie wiem jak Wy podobno roznie mozna trafic sasiad tam teraz kupuje dachowke powiedzialem zeby szedl do kogos innego
    Ja kupowałam u Pana Bogdana K.. Wygląda na to, że to praktyka u nich. Mąż zrobił mu awanturę, więc palety zabrali, ale z reklamacją dalej stoimy w martwym punkcie. Jak uzasadniłeś w piśmie do Nich. Bo nam powiedział wspomniany Pan Bogdan, że to wymóg Creatona. Wymieniają uszkodzoną na dobrą i nie da się inaczej. Przywieźli Ci, czy sam musiałeś odebrać?

  6. #1846

    Domyślnie

    No to widzę że się w Trapez dużo pozmieniało, ja miałam taką sytuację że odebrałam i podpisałam odbiór rynien stalowych później zauważyłam ze są zarysowane zadzwoniłam i kazali przywieźć i wymienili na nowe. Ale to było dwa lata temu..... W tym roku kupowałam śniegołapy i było ok. Ale zazwyczaj tak jest że jak ktoś dostanie kasę to klienta ma gdzieś.

  7. #1847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hejka
    Widze , ze rozgorzala dyskusja na temat TRAPEZ , ja zakupilam caly material na dach w Trapez - Carbo II na Zakopianskiej , jak do tej pory super obsluga ze strony Pana Tomka , material dojechal na czas ( jest kilka brakow maja byc dowiezione w tym tygodniu ) , sa rowniez rozbite dachowki ( kilka ) - zrobilam zdjecia i stosowna notatke do tego oraz poinformowalam Pana Tomka o calej sytuacji . Dach bede dopiero robila za kilka dni wiec zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie ........ jak do tej pory wspolpraca OK.

  8. #1848
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    I jeszcze jedno .... material na dach w calosci + dodatki typu blacha , rynny ..... kupilam ( zaplacilam ) w kwietniu 2010 , a w sierpniu dostarczono mi go na budowe

  9. #1849
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mozarcik
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Widzę, że na temat Trapez Carbo różne są opinie... u nas ani zdjęć żadnych nie robiliśmy u (uszkodzonych dachówek), ani reklaramcji nie pisaliśmy. Po prostu zaznaczyliśmy na protokole odbioru braki i to wszystko.
    Rynna jedna też była porysowana i blacha do wykończeń i to bez najmniejszych zastrzeżeń wymienili (panowie z transpotu to po prostu zabrali), a brakujący element nam dowieziono na budowę w ciągu tygodnia.
    Inne elementy (śniegołapy, okno dachowe, wyłaz) były bez zastrzeżeń. W międzyczasie zmieniliśmy też w zamówieniu folię kalenicową na grzebienie i nie było problemu. Podobnie z folią paroprzepuszczalną.
    Więc my narzekać nie będziemy, ale domyślam się, że może po prostu mieliśmy szczęście....

    P.S. Jak w środku palety dachówka była poobijana (czego nie sprawdzaliśmy przecież, bo dachówek mieliśmy ok. 3200), to nasza ekipa je zwyczajnie wzięła na docinkę na skosy.

  10. #1850
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    altair666

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    oszust z Legionowa ale może działąć wszedzie http://www.uwagaoszust.yoyo.pl/

  11. #1851
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spyra3009

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    41
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pati25 Zobacz post
    A ja polecam dwie Pani archeolog do nazorów i nie tylko w Krakowie i okolicach .
    tel 607390348 oraz druga Pani 608054105.
    Polecam
    u mnie jedna z Pań przyjechała na budowe, powiedziała, że pada deszcz i zainkasowała 350 zł ;-(

  12. #1852
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie zarobek

    Cytat Napisał spyra3009 Zobacz post
    u mnie jedna z Pań przyjechała na budowe, powiedziała, że pada deszcz i zainkasowała 350 zł ;-(
    no pięknie, każdy zarabia jak może - też bym chciał tak dorabiać 350zł, super fucha
    kozien

  13. #1853
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    janek510

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś słyszał coś o firmie JANEX Janusz Littner z Wieliczki? Firma zajmuje się wykończeniem wnętrz - łazienki, malowanie.

  14. #1854
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał spyra3009 Zobacz post
    u mnie jedna z Pań przyjechała na budowe, powiedziała, że pada deszcz i zainkasowała 350 zł ;-(
    to bym jej w zyciu nie zaplacil bo zxa co?!

  15. #1855
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    to bym jej w zyciu nie zaplacil bo zxa co?!
    Za to , ze przyjechala ...........

  16. #1856
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Napisał spyra3009 Zobacz post
    u mnie jedna z Pań przyjechała na budowe, powiedziała, że pada deszcz i zainkasowała 350 zł ;-(
    I tak powiedziała sobie 350zł a Ty grzecznie zapłaciłaś??? a jak by bąknęła 700zł?
    Jeżeli tak to gratuluje naiwności...

    Weź ją do mnie przyślij...psami poszczuje i jeszcze mi zapłaci 350zł za to że przywozi deszcz ze sobą
    PV 4,65kW (Fronius Symo 4.5-S, 15szt. Boviet BVM6610M-310 310W)

  17. #1857

    Domyślnie

    CZARNA LISTA WYKONAWCÓW TWOJSTYL.NET

    witam, do grona nierzetelnych firm chciałbym dołaczyć twojstyl.net z Krakowa ul Prandoty 6
    Firma na poczatku sprawia dobre wrazenie, maja lokal, za darmo robią pomiar z rysunkiem jednak jak już "złapią" ofiarę to z realizacja znacznie gorzej.
    Cale szczescie zdarzyli u mnie zrobic jedynie kuchnie i szafe w korytarzu. Dla fachowców kolor aluminium, aluminium mat czy satyna to to samo - kazde rozety inne, rury do montazu barku rownież. za dół kuchni ok 3,5 metra szafek zapłaciłem 4000 tys zl, klamek do szafek tez nie chcialo im sie szukac zamiast spasować je do długości kupili worek relingów niezaleznie czy szafka ma 30 cm czy 60 cm szerokości przez co okazalo sie ze ta krótsza 30 cm przy otwarciu obija o szafkę obok. Do tego szuflady źle spasowane, dziury i odstepy. To nic że okazalo się że jedna szafka wyszla za krótka wstawili listwę ciemny orzech z boku i było już OK, mimoze że cala kuchnia to lakier wysoki połysk . Generalnie szafki obiekt drwin i dowcipów kolejnych fachowców- sama naprawa tego partactwa kosztowala mnie kolejne kilkaset zlotych.
    Dalej- przedpokój. Szafa zamontowana tak jak wymiary wnęki jednak okazało się po montażu że ściany są krzywe więc drzwi przesuwne się nie domkną i zostaje 3,5 cm szpara. po napisaniu reklamacji Szanowny wlasciciel nawet nie pokwapil się przyjechac i obejrzec dzielo fachowców- odparł że to wina krzywych scian i wiedzielismy o tym wczesniej że tak będzie
    wiecej info na prv
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	25936   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	111.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	25937  

  18. #1858

    Domyślnie Kolejny czarny wykonawca

    NIE POLECAM :
    Marcin Radecki

    Firma : http://www.remontyodadoz.tupolecam.pl/

    każdy ustalony termin robi się podwójnie długi i nie ma roboty, której nie są w stanie spaprać, a biorą się za wszystko i sprawiają wrażenie solidnych.

    "szara" strefa mieląca kolejnych pracowników i doprowadzająca kolejnych Klientów do krańcowej wytrzymalości.

  19. #1859
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Biała Lista - Ekipa od elewacji. U nas właśnie skończyli - styropian 17 cm i tynk silikonowo-silikatowy Ceresit, do tego parapety klinkierowe i montowanie styropianowych gzymsów dookoła okien - i wyszło przepięknie. Solidni, bardzo dokładni. Druga najlepsza ekipa na naszej budowie (po ekipie p. Żmudy od tynków wewnętrznych, której nikt nie pobije ). Wprawdzie przekroczyli znacznie termin realizacji ale efekt był tego wart - wszystko zrobione idealnie, dopracowany ostatni szczegół. Do tego mili i sympatyczni, zawsze pod telefonem i zawsze na czas w pracy, doradzą fajne rozwiązania (a odradzą te nieprzemyślane). Przed rozpoczęciem prac nie było problemu aby pokazali efekty poprzednich zleceń. Polecam! Tel. 888 183 882.
    Ostatnio edytowane przez ulkap ; 14-10-2010 o 09:08
    Home sweet home!

  20. #1860
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Rzadko kiedy mamy okazje polecic deweloperow i niestety forum jest pelne historii jak z horroru o wspolpracy z nimi. Mysle jednak, ze moge polecic dewelopera Titan - Lux Sp. z o.o. z Libiaza. Poki co jestem zadowolona i mam nadzieje, ze tak zostanie do konca rekojmi.

Strona 93 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony