dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 130
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo
    A może by tak z okazji pięknego jubileuszu zorganizować OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE FORUMOWICZÓW.Takie spotkania w mniejszych grupkach miejscowych są organizowane.Idzie wiosna(za oknem mam zamieć śnieżną),może jakiś PIKNIK FORUMOWY?

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Kasiorek dnia 2003-02-07 14:05 ]</font>

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Kasiorek to jest pyszny pomysł podpisuje się pod nim obiema rękoma

  3. #3

    Domyślnie

    Ale niech będzie gdzieś w centrum kraju, żeby wszystkim było mniej więcej tak samo daleko... Extra pomysł

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    a najlepiej w Beskidach
    i oczywiście na koszt szacownego Wydawnictwa...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Myślę jednak ,że spotkanie powinno się odbyć w Warszawie,będzie to najłatwiejsze ze wzg. organizacyjnych.I wszyscy będą mieli równe szanse na dotarcie.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A nieuważasz że to znaczne fory dla warszawiaków? Skąd jesteś?

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Chodziło mi o to Warszawa jest w centrum Polski,ale równie dobrze może to być Poznań czy Łódz

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    jestem za ale fakt gdzies w srodeczku Polski hmm bynajmniej takim zeby mozna było bez problemików dojechac...
    Ekstra pomysł nio i na koszcik moze redakcji

  10. #10

    Domyślnie

    zaczynam butelkować wino, co już dwa lata stoi w balonie - może wreszcie się je wypije
    pozdrawiam wszystkich

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    cala nasza polska mentalność, zostalo rzucone haslo, na które adresat nawet nie zdążyl odpowiedzieć a już zostal stworzony problem. Sukcesem byloby zorganizowanie takiego spotkania GDZIEKOLWIEK w Polsce. Jest to w jakimś tam stopniu realne ale przy zalożeniu, my placimy a redakcja organizuje. Takie są realia...

  12. #12

    Domyślnie

    Środek geometryczny kraju (chyba Piątek koło Łodzi) nie pokrywa się ze środkiem "logistycznym" (przepraszam za zwrot obcojęzyczny).
    Gdzie można najłatwiej i najszybciej dojechać z większości miejsc w Polsce (bo chyba chodzi o to, żeby jaknajmniej czasu w podróży stracić) ?

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    [quote]
    On 2003-02-16 01:40, Luśka wrote:
    ... i Pchełek na prezydenta, Sanipro na premiera, Frankai na ministra d/s Unii Europejskiej, Kasiorek na ministra sztuki, Skunks chętnie by się zajął ochroną przyrody i ekologią, Miś Uszatek byłby ministrem bez teki, ale z teką na wierszyki, a resztę ustalimy sobie na kolejnym spotkaniu. Ot, takie marzenia senne......


    Luśka nawet myślałem aby siedzibę M O Ś (pod moją egidą) w Kampinosie ulokować
    tylko problem ... jestem uczulony na Kampinoskie komary ,
    ale, na jednodniowe "OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE FORUMOWICZÓW" - nadaje się ! Popieram !

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: skunks dnia 2003-02-17 23:59 ]</font>

  15. #15

    Domyślnie

    Skunksie, możesz być jesienno-zimowym ministrem. Wtedy komary nie tną! Darujemy Ci ten Kampinos wiosną i latem, bo my jesteśmy wyrozumiałe społeczeństwo forumowe

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    A cały zlot zorganizować pod hasłem:
    "Dość wspierania budownictwa przez rząd" lub "Po pierwsze nie szkodzić (budownictwu)"
    Polecam "Program antymieszkaniowy" na http://www.expander.pl, opublikowany 17/02/2003 13:16:47.

    Redakcji nie wrzucałbym tego na barki. Lepiej to wszystko wyjdzie, jeżeli jest ktoś wśród Forumowiczów, kto ma "jaja" i weźmie sprawy w swoje ręce. Oczywiście Redakcję, a zwłaszcza ekspertów można zaprosić. Może jest ktoś, kto ma jakiś zaprzyjaźniony ośrodek niedaleko od dobrej komunikacji (PKP+główna droga) gdzieś w centrum Polski?

  17. #17

    Domyślnie

    On 2003-02-18 00:23, Luśka wrote:
    Skunksie, możesz być jesienno-zimowym ministrem. Wtedy komary nie tną! Darujemy Ci ten Kampinos wiosną i latem, bo my jesteśmy wyrozumiałe społeczeństwo forumowe
    odpowiada mi Lusiu termin "jesienno - zimowy minister"
    ( byłbym chyba wtedy jak prawdziwy ??? )
    - jesienią staję się mocno wyluzowany i wstaję aby sie tylko najeść ...
    Nad nowym podatkiem (od oddychania np.) mógłym myśleć ...

    ((taaaak !!! za obietnicę zostania ministrem może być Kampinos)
    Lusiu


    Frankai
    masz rację, nie można obarczać Redakcji organizacją,( zanim się nie upora z mapą )

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: skunks dnia 2003-02-18 08:16 ]</font>

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    A ja cały czas czekam na wypowiedz REDAKCJI

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Może powinniśmy ten wątek przenieść w pobliże "parasola" tam od czasu do czasu zaglądają?

  20. #20
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Staramy się śledzić wszystkie wątki. Pomysł spotkania oczywiście jest ciekawy, ale na razie przysłuchujemy się Waszym opiniom, nim sami coś zaproponujemy. Jednym słowem: nie traćcie wiary w Redakcję. Pozdrawiamy.

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony