dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 130
  1. #21

    Domyślnie

    A gdyby nic z tego nie wyszło to proponuję powrócić do tematu przed jakimś długim weekendem ( np 1-3 maja ) i zorganizować taki zlot w Zakopanem.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Beciku,czemu w Zakopanym,myślisz że forumowiczom z wybrzeża będzie po drodze?
    Myślę,że nie powinniśmy dyskutować gdzie powinno zostać zorganizowane spotkanie,tylko zebrać jak najwięcej głosów popierających ten pomysł.Redakcja musi widzieć że chcemy.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Kasiorek dnia 2003-02-18 18:52 ]</font>

  3. #23

    Domyślnie

    No właśnie - dlaczego w Zakopanem. Oczywiście jestem chętny i nawet skłonny pokonać paręset kilometrów - w rozsądnym terminie oczywiście. Sezon budowalny zbliża się szybkimi krokami, więc czasu będzie mniej i dobrze gdyby Redakcja wzięła to pod uwagę.
    Pozdrawiam ze słonecznej /dzisiaj/ Gdyni

  4. #24

    Domyślnie

    Dlatego że wielu forumowiczów pojedzie tam wtedy niezależnie od planowanego spotkania .
    A dla tych co nie będą w Zakopanem - to może latem nad naszym Bałtykiem.

  5. #25

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    o tak mozemy urzadzic takie spotkanko..ale laboga nie na jeden dzien..bo ledwo przyedziemy a juz wyjezdzac trzeba
    no i liste chetnych trzeba by było zrobic..i ustalic gdzie...

  7. #27

    Domyślnie

    czy "młodzi" forumowicze też mają wstęp? Bo jak tak, to ja zawsze i z przyjemnością

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    wszyscy maja wstęp..

  9. #29

    Domyślnie

    Tylko, że na razie nie wiadomo gdzie można by wstąpić...

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    może najprościej byłoby przy okazji jakiś targów, których Murator organizuje kilka w ciągu roku?

  11. #31

    Domyślnie

    ups, coś mi nie wyszło, w każdym razie ta propozycja powyżej to nie anonimowa, tylko moja

  12. #32

    Domyślnie

    Popieram propozycję Mdziubka! Redakcjo - ruch należy do Ciebie! Ogólnopolski Zjazd Forumowiczów pod egidą Muratora - najlepiej w Kampinosie (tu będę konsekwentna w lansowaniu, mimo niekoniecznie dużego poparcia )

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Witam
    Pomysł bardzo mi się podoba. Rozumiem brak entuzjazmu ze strony redakcji , a może by tak redakcja zajęła się organizacją miejsca np. jakiś ośrodek w Polsce centralnej plus sponsorzy a my żeby nie naciągać redakcji na koszty zrzucimy się np. po 50 zł.
    Co Wy na to ?


    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Ja też chętnie dołączę do spotkania. Myślę, że bez naszego udziału w finansowaniu nic się nie zadzieje.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Popieram niezłego...

    ale nawet jakos nie mozemy ustalic miejsca spotkania...to co bedzie z okresleniem terminu?

  16. #36

    Domyślnie

    Luśka - to może tak: Zjazd przy okazji jakiś targów organizowanych przez Muratora, spotkanie na terenie targów, może jakieś niespodzianki od Redakcji + Kampinos, gdzie można by zorganizować na ten przykład mecz piłki nożnej Forumowicze-Redakcja (takie ładne boisko jest na polanie Honorowych Dawców Krwi), czy konkurs na budowę najładniejszego szałasu :]

  17. #37

    Domyślnie

    coś mi uśmiech szeroki nie wyszedł. Czy jest gdzieś spis działających tu emotikonów, czy trzeba metodą prób i błędów?

  18. #38

    Domyślnie

    Zdecydowanie popieram ideę spotkania!
    Kampinos - czemu nie? byle ciepło było, a to już pewnie wkrótce
    Ponadto uważam, że Redakcja mogłaby wręcz mieć za złe, gdyby to nie Ona była gospodarzem i organizatorem zjazdu! W końcu to przecież od Muratora się zaczęło i cały czas my, forumiowicze, korzystamy z jego gościny :}
    Ktoś wspomniał o Zaczarowanym Parasolu - zjazd to idealna okazja, by podsumować wszystkie konkursy i przedstawić ogółowi zwycięzców.
    Proponuję, by Forumowicze zostali zaopatrzeni w koszulki Muratora z np. wybraną maksymą domu.
    A może można ogłosić nowy konkurs? np. "Najgenialniejsze pomysły na zjazd". Kto za?
    Pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    Pomysł konkursu dobry, tylko temat postawiony zbyt ogólnie. Interpretacje mogą być szalone.
    Pozdrawiam

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    chciałam zobaczyc czy cos wiecej ustalono..... no i nic dalej

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony